Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (128 összesen)
  1. #101
    R3
    Nekem ezek a kocsik nagyon nehezen iranyithatoak, igy a legkezesebb mercivel mentem. A verseny nagyon jo volt, 9. Helyrol indulva 4. Lettem, teletankolva, medium gumikon. 8. Kortol bizony mar esszel kellett, mert fogyott a guma szepen, de meg igy is mentem a 2:41-es idoket, ami csak 3 masodperccel rosszabb a legjobbamtol. Nagyobb incidensek nelkul, szamomra tiszta verseny volt. Par kanyarban azert becsokiztam rendesen jo tarsasag volt a szerveren, az 1. Kor utan meg sarga zaszlot sem szokszor lattam. Kicsit szorosabbra szamitottam, kimaradtam a csatarozasbol, de lehet nem is baj, legalabb nem loktem ki senkit! Koszonom mindenkinek a jo kis versenyt es hatalmas gratulacio mindenkinek, aki beert a celba! Kovetkezo versenyen talalkozunk!

  2. #102
    Idézet Eredetileg kicsiii írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam szerencse volt. 65 lityót számoltam 17 körre. Gondoltam a biztonság kedvéért teszek vele 75 öt. Az ucsó körben már sárga volt a jelző. mázli volt
    Mákostészta

  3. #103
    Idézet Eredetileg Zoltan Liptai írta Hozzászólás megtekintése
    Mákostészta
    Nekem már 16.-ban felvillant a lámpa, 70L-rel vágtam neki talán Utolsó kört mintha város-nézni lennék, úgy mentem végig, hogy ki ne fogyjak. Pirosan gurultam át a célvonalon

  4. #104
    R1

    Az első kanyar után mi volt? Beszaladt egy kutya? Természetesen nem tudtam elkerülni én sem, adtam is, kaptam is.

    Nyilas Lehel, elnézést kérek, hogy 2x is veled is sikerült leakadni, de ha a belsőmből megnézed, nem sok választásom volt, sodrottam az eseményekkel.
    De főleg a 2. ütközés volt nagyon súlyos, a 8. perc környékén. De mentségemre legyen mondva, teljesen holt térben voltál, mint ahogy a képeken is látni. Próbáltam elkerülni az ütközést de már késő volt. De nekem is fájt!

    Replay:
    AC DTM Tesztkupa R1 / 2015.04.19. / Spa

  5. #105
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC nem tudja előre megmondani a fogyasztásod teli tankolt autóval, csak egy becsült kalkulációt tud adni az előző köreid alapján, de az sosem lesz pontos, mindig rá kell tankolni pár liter biztonságit.
    25-30 liter hiányzott mindkét gépünkön a kalkulációhoz képest. Ez erősen bug gyanús ezúttal.
    Én is kiálltam tankolni, de ott meg kínszenvedés pontosan/gyorsan beállítani mindent

  6. #106
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    25-30 liter hiányzott mindkét gépünkön a kalkulációhoz képest. Ez erősen bug gyanús ezúttal.
    Én is kiálltam tankolni, de ott meg kínszenvedés pontosan/gyorsan beállítani mindent
    a Mini apps 2-3 kör után decire pontosan megmondta...
    ennyit meg aki nme megy gyakorlásként...annak nem a fogyasztás lesz a fő problémája
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #107
    Kiss Endre Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 15.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    28
    2-3 egyben lefutott kör kell és az AC saját becslése is pontos lesz, de az 1-1 gyors körök utáni boxba ugrálás az megzavarja..

  8. #108
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a Mini apps 2-3 kör után decire pontosan megmondta...
    ennyit meg aki nme megy gyakorlásként...annak nem a fogyasztás lesz a fő problémája

    Ezt ezennel lementem. Hálás köszönet érte.
    Így remélem a következőn már a dobogó közeli helyezést nem vesztem el..

  9. #109
    Galatz Jenő Versenyző gjenck logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Szekelyudvarhely
    Üzenetek
    25

    Kutya-fajat

    Hat a kutya nemeleg atszaladt meg visszais szaladt a kozepetol az elso kanyar utan
    Baloldalrol kapott pofon utan es a mazt felkenve a jobboldali palank utan sajnos teljesen messze nem tudtam a formam hozni , nem azert mert bezavart volna az incidens hanem egyszeruen az auto nem ment mar ugy ahogy szokott es az ivekrol is folyton csusztam le.
    Bar elveztem a dolgot meg igyis , bocsi ha valakit feltartottam idonkent alig tudtam iven tartani , de kipofozzuk a vasat.
    Jo elmeny volt bar az R1 ben bevallom meglepett hogy mar az elso kanyarban elindult a balhe , bar tudom ezt nehez elkerulni foleg ha 24 auto todul fel egy ilyen kaliberu kanyarban (lehetett volna rosszabb is)
    Koszonom a lehetoseget lenyegeben turhetoen ment nagy hibak nem voltak , leszamitva az elso balesetet es utana meg 1x volt egy osszeakadas.
    Szocs Attinak meg uzenem hogy az utkozes elkerulese szinte lehetetlen volt es sz.tem enis ugyanazt tettem volna helyedben , nem sok valasztasod volt. (rosszkor voltam jo helyen
    - Egy erdekes de talan sokak szamara fontos kerdes , Az R1 masters server-nek milyen beallitasai vannak , voltak , ertem ezalatt , TC,AC, Stabilization, Mechanical damage stb ???

  10. #110
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Hát én ezt kihagytam. Sajnos továbbra is fenn áll a szaggatási problémám. Nem akartam mások versenyét esetleg tönkre tenni. Sajnálom. Remélem megoldódik.

  11. #111
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    R3

    R3. Nagyon jó társaság volt, vigyáztunk egymásra, sajnos pont az első körben a hosszú egyenes után a kanyarban szembe találtam magam egy autóval, kifordult elém és sajna belementem, nem tudtam elkerülni, onnantól sérült volt az autóm de még vezethető. Végig sok csata volt, csak én marha az egyik körben elhibáztam az Eau Rouget, és lelasitottam a hosszú egyenesben 35 km/h -ra, minthogy megvártam volna egy kanyart, kevesebbet vesztettem volna. De amúgy nagyon jó verseny volt és végig fair, remélem én sem zavartam meg senkit, csak volt 3 hibám amivel sokat vesztettem. De majd legközelebb. Köszi a lehetőséget!

  12. #112
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Azért R1 elején nagyot mosolyogtam: lemegy a practice, a qualy, már csak 25 mp van hátra a futam indulásig, mindenki a rajtrácson, erre Csorosz Laci ilyet beír a chatbe: "mercibe mennyikoll?"
    Így hát fülig érő vigyorral érkeztem az első kanyarba.

  13. #113
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310

    R2 - Bmw

    Q: nem tudtam összerakni egy jó kört, 13. helyről indulhattam.

    R: A rajt után sikerült elkerülni a csetepatékat, pedig nagy volt a tömörülés az első kanyar után. Az Eau Rouge előtt megpöcköltek, valaki nem figyelt hogy ott vagyok mellette, de szerencsére nem lett bajom belőle. Próbáltam figyelni a körülöttem lévőkre, inkább hamarabb fékeztem mindig. Aztán Szabinak sikerült egy büntit beszednie (vagyis gondolom az volt), mivel a célegyenes előtt a buszmegállóban annyira lelassított hogy nem tudtam mi van, de nem kapcsoltam időben és nem tudtam elmenni mellette. Majd a célegyenes utáni kanyarban ha jól emlékszek Orosz Sándorral akadtam össze, kicsit megpöcköltem, befordult a falba. Bevártam, bár nagyon sokat vesztettünk mindketten vele. Elnézést kérek így utólag is tőle . Aztán én is beszedtem egy büntit, az Eau Rouge-t vágtam egy picit, és emiatt le kellett lassítanom 35km/h-ra. Vesztettem vele, 1-2 helyet. A végén behoztam a 10 helyre, alapvetően élveztem a versenyzést, jó kis móka volt. A bmw-t választottam, igaz a mercivel kb 1 másodperccel jobb tempót tudtam menni, de a bmw-t nagyon kevesen választották, ezért is álltam neki azzal. Tele tankoltam indulás előtt, 70 litert, de a végére piros volt már, épphogy beértem. A körszám meghatározásnál nem tudom melyik autó fogyasztása volt figyelembe véve, de bmw határeset volt ebből a szempontból.

    Ez a büntetéses rendszer nagyon nem tetszik, baromira balesetveszélyes, lelassítani ilyen kis sebességre... remélem ezen változtatnak a fejlesztők, jobb lenne valami olyan hogy 3 vágás egy boxutca áthajtásos bünti, vagy hasonló...
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  14. #114
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    25-30 liter hiányzott mindkét gépünkön a kalkulációhoz képest. Ez erősen bug gyanús ezúttal.
    Én is kiálltam tankolni, de ott meg kínszenvedés pontosan/gyorsan beállítani mindent
    Időmérő után nekem is rosszat számolt. Abból jöttem rá hogy 10 literrel tettem meg a felvezető és a gyors kört, vagyis durván 4.5x17=76.5 liter benzin kéne, míg a kalkulátor szerint 50 is elég lett volna a futamra. :S
    kár hogy ki kellet állnod a buliból, hirtelen amikor kiálltál arra gondoltam kötelező box van.

  15. #115
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán Szabinak sikerült egy büntit beszednie (vagyis gondolom az volt), mivel a célegyenes előtt a buszmegállóban annyira lelassított hogy nem tudtam mi van, de nem kapcsoltam időben és nem tudtam elmenni mellette.
    Ezért hatalmas bocsánatkéréssel tartozom, óriás ökörség volt a részemről, így utólag nem is értem, hogy gondoltam.
    Szabályok közé belevesszük, hogy a vágás büntit hogyan és milyen körülmények között lehet letölteni a jövőben.

  16. #116
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    R1

    Az első kanyar után mi volt? Beszaladt egy kutya? Természetesen nem tudtam elkerülni én sem, adtam is, kaptam is.

    Nyilas Lehel, elnézést kérek, hogy 2x is veled is sikerült leakadni, de ha a belsőmből megnézed, nem sok választásom volt, sodrottam az eseményekkel.
    De főleg a 2. ütközés volt nagyon súlyos, a 8. perc környékén. De mentségemre legyen mondva, teljesen holt térben voltál, mint ahogy a képeken is látni. Próbáltam elkerülni az ütközést de már késő volt. De nekem is fájt!

    Replay:
    AC DTM Tesztkupa R1 / 2015.04.19. / Spa

    Semmi gond, a 2.-nál igazából én hibáztam és a miatt forogtam meg és amikor láttam, hogy jöttök jobbnak láttam ha egyhelyben maradok hát nem jött be.
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  17. #117
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Azért R1 elején nagyot mosolyogtam: lemegy a practice, a qualy, már csak 25 mp van hátra a futam indulásig, mindenki a rajtrácson, erre Csorosz Laci ilyet beír a chatbe: "mercibe mennyikoll?"
    Így hát fülig érő vigyorral érkeztem az első kanyarba.
    Csak azért mert a gyári, mini apps plusz, és a fuel apps is más értéket mutatott. És persze hogy a gyárira hallgattam....

  18. #118
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Valakinek nincs meg az R3 replay eleje? 0-10. körig? Megnézném az elején a bulit.

  19. #119
    R3

    Iszonyat elbénáztam a versenyt, Nika Lacitól elnézést kérek kör végén gyors jobbosban kilöktem, nem mértem fel jól a kocsi sodródását... Kicsinek látszik a kocc de mégis iszonyatos nagyot kaptál, bocsánat mégegyszer.

  20. #120
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályok közé belevesszük, hogy a vágás büntit hogyan és milyen körülmények között lehet letölteni a jövőben.
    Ezt abszolút támogatom, én emiatt törtem össze az autót és Bencét, aki szintén vétlen volt, mert nem hogy a leggyorsabb egyenes közepén, hanem az út közepén lassított le valaki.
    Szóval már a holnapi GT futamra, de a csütörtöki élesre mindenképpen legyen valami irányelv. Köszi!

  21. #121
    Jó futam volt, kár hogy csak 3 körre futotta. Érdekes volt, hogy nekem practice-t írt ki a játék és azután egyből verseny volt. Nem is futottam így rendes kvali kört. Valami 7-8 helyről rajtoltam, feljöttem a 3-ig, aztán a brüsszel utáni balosból, egy amatőr padkán gyorsításnak köszönhetően megcsúsztam. A karambol elkerülése végett a fűre vittem a kocsit, gondoltam így max 2-3 pozíciót vesztek. De mivel 100% volt a törés, én pedig nekikoccantam a korlátnak, annyi is volt. De majd legközelebb jobban figyelek.

  22. #122
    Idézet Eredetileg kicsiii írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek nincs meg az R3 replay eleje? 0-10. körig? Megnézném az elején a bulit.
    Tessék:

    https://drive.google.com/open?id=0B5...dVE&authuser=0

  23. #123
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Katona Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper Tamás! Köszi!

  24. #124
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Katona Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom letölteni, mert valami hozzáférést kell kérvényezni.

  25. #125
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérő után nekem is rosszat számolt. Abból jöttem rá hogy 10 literrel tettem meg a felvezető és a gyors kört, vagyis durván 4.5x17=76.5 liter benzin kéne, míg a kalkulátor szerint 50 is elég lett volna a futamra. :S
    kár hogy ki kellet állnod a buliból, hirtelen amikor kiálltál arra gondoltam kötelező box van.
    Nekem az időmérőn írt 4l fölötti fogyasztást, de versenytempóban már csak 3.6al számolt...kár hogy nem volt lehetőségem a célvonalon megérni a sztori végét...

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •