Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (128 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC DTM Tesztkupa - Spa

    Fontos infók: a lebonyolítás részletei
    -----------------------------------------------

    Kedves Versenyzők!


    Április 19.-én kezdetét veszi az Assetto Corsa DTM Tesztkupa, első helyszínünk a legendás Spa-Francorchamps!



    1. Futam: Spa-Francorchamps
    Autók:
    Alfa Romeo 155 V6 Ti, BMW M3 E30 DTM, Mercedes-Benz 190E Evo2 (Michelisz Alfa setup & C!pur Merci setup & Szabó Gábor BMW setup )
    Időpont: 2015.04.19 (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Időmér
    ő: 21:00 - 21:20 (20 perc)
    Futam hossza: 17 kör (~45 perc)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 100%
    A pálya határa:
    két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 100%
    TC használat: factory
    ABS használat: factory
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás:
    itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után

    Indulási feltételek: Assetto Corsa DTM Tesztkupa
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni.



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 20. 18:05.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    Jövő kedden (04.14) tarunk egy bemelegítő "Shakedown" futamot ezekkel a gépekkel a teljes távon, ahol örömmel látunk mindenkit a rajtrácson!

    Addig is gyakorlás céljából indítottam egy #Prekval szervert:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #Prequal
    Pass: masters


    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!

    Kérünk mindenkit hogy a korrektség jegyében figyeljetek oda nagyon a vágásokra, kivétel nélkül a pálya minden pontján két kerékkel a fehér vonalon belül kell haladni! Azon versenyzőket, akik nem tartják tiszteletben a szabályokat és versenytársaikat, azokat ki fogjuk zárni a bajnokságból!


    Setup:
    Mivel ez az első futamon, így még nincs jól bejáratott setup egyik autóhoz sem, de örömmel fogadunk minden feltöltést és megosztást!


    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide ebbe a topikba, bármilyen kérdéseket van, tegyétek fel bátran!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 11. 21:19.

  3. #3
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Sziasztok.
    Az lenne a problémám, hogy mind a három autóval próbáltam menni de nem enged sebességet váltani,még egyesbe sem tudom betenni.Minden más kocsi jól müködik.
    Segitséget kérek ezzel kapcsolatban,előre is köszi

  4. #4
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Az lenne a problémám, hogy mind a három autóval próbáltam menni de nem enged sebességet váltani,még egyesbe sem tudom betenni.Minden más kocsi jól müködik.
    Segitséget kérek ezzel kapcsolatban,előre is köszi
    nem lehetséges h nincs H-váltód , viszont a kontroller beállításoknál bepipáltad a "Use sepatate shifters" négyzetet?

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Az lenne a problémám, hogy mind a három autóval próbáltam menni de nem enged sebességet váltani,még egyesbe sem tudom betenni.Minden más kocsi jól müködik.
    Segitséget kérek ezzel kapcsolatban,előre is köszi
    H-váltóval, vagy szekvenciálissal próbálod?

  6. #6
    Jól számolom, hogy ez vasárnap lesz?
    Akkor tudok indulni.

    G27-tel H váltót használ a játék ezekhez az autókhoz?

  7. #7
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Bár perpillanat nem vagyok a leggyorsabb, setupmágus meg végképp nem, íme a setupom, amivel a 2:36.011-et futottam a prequal szerveren.

    Alfa_155V6_Spa_02.rar

  8. #8
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Tegnap nem volt kidobás. A ping is jó volt= 14 ms. Ma megintv kezdi a kidobálást.

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    G27-tel H váltót használ a játék ezekhez az autókhoz?
    Persze!

  10. #10
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    :)

    Nekem azt mondjátok meg, hogy hogyan lehet az, hogy ma is legalább 10 eredmény került fel délelőtt 10 óra körül a prequalra?
    HÁT NEM DOLGOZTOK TI...???

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Ne feledjétek, hogy most kedden tartunk egy bemelegítő "Shakedown" futamot a teljes versenytávval, gyertek minél többen, hogy a futamon már senkit se érjen meglepetés!
    AC DTM Shakedown futam - 04.14

    Illetve szerdán pedig a McLaren F1 GTR-t visszük el egy körre itt Spa-ban egy FunRace erejéig!
    AC FunRace: McLaren F1 - Spa - 04.15

  12. #12
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Bár perpillanat nem vagyok a leggyorsabb, setupmágus meg végképp nem, íme a setupom, amivel a 2:36.011-et futottam a prequal szerveren.

    Alfa_155V6_Spa_02.rar
    Ezt az időt az alap setup is lazán tudja, elsőre érdemes azzal próbálkozni, csak az áttételeket finomhangolni.
    Persze ettől még lehet extra jó a seted, csak kérlek ne gondoljátok hogy ezen múlik minden. Assettoban egészen jók a default setek.

  13. #13
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Bár perpillanat nem vagyok a leggyorsabb, setupmágus meg végképp nem, íme a setupom, amivel a 2:36.011-et futottam a prequal szerveren.

    Alfa_155V6_Spa_02.rar

    Köszönjük szépen! Holnap meglesem!

  14. #14
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az időt az alap setup is lazán tudja, elsőre érdemes azzal próbálkozni, csak az áttételeket finomhangolni.
    Persze ettől még lehet extra jó a seted, csak kérlek ne gondoljátok hogy ezen múlik minden. Assettoban egészen jók a default setek.
    Hasonló a default sethez, váltót, meg egy-két apróságot állítgattam mindösszesen. Gondoltam, hogy megosztom a nagyérdeművel, ennyi.

    Egyébként én ebben a 'ne gondoljátok, hogy ezen múlik minden' c. históriába nem teljesen hiszek. Vagy a pálya bizonyos részein jó páran totálisan más ívet használnak, mint én.

  15. #15
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Ne hatagudjatok ha hülyeséget kérdezek, de még új vagyok ebben a játékban. Nem tudom hol lehet, ha egyátalán van rá mód beállítani, hogy szektor időket, gumi állapot stb lássam vezetés közben. Előre is köszönöm a segítséget.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Michelisz Hotlap & Setup - 1:31:989

    Setup: Letöltés
    Hotlap:
    Nem teljesen tiszta kör, illetve Norbi futott azóta jobbat is, de így is érdemes lehet megnézni.
    (a képminőséget a YouTube sajnos teljesen szétcseszte, nem tudom mi rá a megoldás, sorry érte...)

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 14. 04:38.

  17. #17
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Michelisz Hotlap & Setup - 1:31:989

    Setup: Letöltés
    Hotlap:
    Nem teljesen tiszta kör, illetve Norbi futott azóta jobbat is, de így is érdemes lehet megnézni.
    (a képminőséget a YouTube sajnos teljesen szétcseszte, nem tudom mi rá a megoldás, sorry érte...)


  18. #18
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Michelisz Hotlap & Setup - 1:31:989

    Setup: Letöltés
    Hotlap:
    Nem teljesen tiszta kör, illetve Norbi futott azóta jobbat is, de így is érdemes lehet megnézni.
    (a képminőséget a YouTube sajnos teljesen szétcseszte, nem tudom mi rá a megoldás, sorry érte...)
    Köszönjük!
    Gyönyörűen látszik, hogy az Eau Rouge, a Pouhon és a Blanchimon kanyarokban kell sokat fejlődnöm.

  19. #19
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ezt nem is nézem, csak felbsznk ezek a féktávok. Vagy 2 autónyival korábban fékezek, hogy ne blokkoljanak szanaszét

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mercedes-Benz 190E DTM - Spa: Hotlap
    Sípos Attila - 2 századra a WR-től...



    Setup: letöltés


    Figyelem, fontos információk a vasárnap esti futammal kapcsolatban!
    Kérnénk mindenkit, hogy a most következő sorokat nagyon alaposan olvassák el.

    Nevezés:
    Aki szeretne indulni a vasárnap esti futamon, az mindenképpen adja le a nevezését 19:59-ig!
    Aki érvényes nevezést ad le, az szerepel a következő listán, neve mellett köridő található és a nevére kattintva a saját fórum profilját kell látnia. Akinél bármelyik rész nem teljesül, az jelezze felénk!
    Aki nem tud indulni a vasárnap esti futamon, az kérjük vonja vissza a nevezését, mert mástól veszi el a helyet a rajtrácson!

    Skinpack:
    Rövidesen kiadásra kerül a hivatalos skinpack, amit kötelező lesz letölteni minden résztvevőnek. A futamon csak a gyári, illetve a hivatalosan kiadott skinek lesznek használhatók.
    Infók és letöltés: link

    Szerverbeosztás:
    Minden szabályosan nevezett versenyző részt vehet a futamon, annyi szervert indítunk, amennyi csak szükséges, senki se fog kimaradni!
    A résztvevők az elért köridők alapján kerülnek besorolására R1, R2 és R3 szerverekre vasárnap este 20:00 után.

    Szerverre lépés:
    Minden nevezet versenyző bekerül név szerint a számára kirendelt szerver "entry list"-jébe. Tehát nem lesz szükség jelszóra, hanem csak a megfelelő szerverre kattintani és "JOIN". Vasárnap délután 16:00 körül elindításra kerülnek a szerverek, mindenki próbáljon meg még ekkor fellépni a saját szerverére, ha gondja van jelezze felénk! 20:45 körül lesz egy RESTART, jó lenne ha ekkorra már minden esetleges problémára fény derülne.

    Csatlakozás teszt: link


    A LEGFONTOSABB - Viselkedés a pályán:
    Minden résztvevőt fokozottan megkérünk, hogy maximálisan tartsa tisztában a többi résztvevő versenyét és a szórakozását és ne kockáztassa senki se a többiek testi épségét a verseny hevében.
    • Féktávon legyünk óvatosak, nem szeretnék buta hátulról történő kilökéseket látni a futamon!
    • Ha valaki mellénk ért, mindig hagyjunk neki helyet! Figyeljünk folyamatosan oldalra, egy-egy leszorításból nagyon könnyen lesz baleset, amit jó eséllyel egyik fél sem fog ép bőrrel megúszni!
    • Ha kicsúsztunk a pályáról, akkor ne jöjjünk egyből vissza! Előbb stabilizáljuk a gépet, majd az érkező forgalmat folyamatosan figyelve és őket nem zavara a pályával párhuzamosan haladva a pálya szélén jöjjünk vissza óvatosan az aszfaltra!



    Futamkiírás és indulási feltételek: link

    Akinek bármi gondja, kérése, kérdése van, az mielőbb jelezze, ne várja meg vele a rajtot!




    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 19. 16:58.

  21. #21
    neilszab: Ehhez a gyorskörhöz használt setupot is fel tudnád tölteni?

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    neilszab: Ehhez a gyorskörhöz használt setupot is fel tudnád tölteni?
    Azt nem tőlem kell elkérned, C!pur az illetékes...

  23. #23
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tőlem kell elkérned, C!pur az illetékes...
    Arra gondoltam, hogy már átdobta neked, csak a posztból kimaradt. Akkor írok majd neki

  24. #24
    Milyen kormány vagy pedálszettel lehet ilyen mély féktávokat venni ? A G27-el nekem nm megy.

  25. #25
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tőlem kell elkérned, C!pur az illetékes...
    Setup nelkul tenyleg nem tul nagy segitseg

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •