Szavazás eredménye: Szavazás a Nürburgring-i 90 perces futam kezdési időpontjáról

  • Csütörtök: jó nekem a 20:30-as kezdés

    34 79,07%
  • Csütörtök: 21:00 előtt nem tudok megjelenni

    4 9,30%
  • Vasárnap: jó nekem a 20:30-as kezdés

    36 83,72%
  • Vasárnap: 21:00 előtt nem tudok megjelenni

    2 4,65%
Szavazók
43 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (138 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC GT3 Tesztkupa - Nürburgring

    Figyelem, fontos új infók itt: link!
    ---------------------------------------


    Kedves Versenyzők!


    Folytatódik az Assetto Corsa GT3 Tesztkupa, harmadik helyszínünk Nürbugring!
    Aki az első két futamról lecsúszott, annak sem késő még csatlakozni, hiszen a 6 fordulós tesztkupa 4 legjobb eredménye számít bele a végértékelésbe!



    3. Futam: Nürbugring
    Autók:
    BMW Z4 GT3, McLaren MP4-12C GT3, Mercedes SLS GT3 (Michelisz Norbi setup & Tóth Gábor WR setup)
    Időpont: 2015.01.15 (csütörtök) & 2015.01.18 (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:30-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:15-20:30 (15 perc)
    Időmérő:
    20:30 - 20:50 (20 perc)
    Futam hossza: 45 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: kötelező a 25. és a 35. kör között 1 db kiállás
    Boxkiállás
    feltételei: minimum 3 másodperc álló helyzetben a PIT-ben, tankolás és kerékcsere nem kötelezőPálya állapot: 100%
    A pálya határa:
    két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: engedélyezett
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    Ha nem frissül a köridőd:
    AC GT3 - Elveszett idők jelzése

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás:
    itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Assetto Corsa GT3 Tesztkupa
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Gyakorló szerver és setup: katt ide


    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még beta állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 16. 20:31.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    Ezen a futamon a kipörgés gátló (TC) használata már nem engedélyezett, a TC-vel futott idők nem kerülnek feltöltésre a Prekvalifikációs listára!
    (a korábban feltöltésre került idők büntető másodpercet kaptak: TC használat +1 sec, Assetto Corsa 1.0 verzió előtti idők: +3 sec)


    Gyakorlás céljából indítottam egy #Prekval és egy FUN szervert:
    Szerver:
    GTR-Masters.hu #Prequal / #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!


    Kérünk mindenkit hogy a korrektség jegyében figyeljetek oda nagyon a vágásokra, kivétel nélkül a pálya minden pontján két kerékkel a fehér vonalon belül kell haladni!
    Azon versenyzőket, akik nem tartják tiszteletben a szabályokat és versenytársaikat, azokat ki fogjuk zárni a bajnokságból!

    Setup:
    A linkeken elérhető Michelisz Norbi Mecedes SLS GT3 setupja alapvetően Monza-ra hangolva.



    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide ebbe a topikba, bármilyen kérdéseket van, tegyétek fel bátran!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 09. 10:28.

  3. #3
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Jelzem, hogy továbbra sem menti az időket. 2.00.661, 2.00.002. Légyszi, kösz. Info jött, köszi, rettenetesen bosszant már és gondolom másnak és nektek is nyilogat a bicska már.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Jelzem, hogy továbbra sem menti az időket. 2.00.661, 2.00.002. Légyszi, kösz. Info jött, köszi, rettenetesen bosszant már és gondolom másnak és nektek is nyilogat a bicska már.
    Kaptam egy olyan tippet, hogy ha azt írja BLOCKED, akkor pár ki-be lépés után jó eséllyel megjavul, és ha belépéskor jó, utána már végig jó lesz. Próbáljátok ki, hátha ezzel átmenetileg orvosolható a probléma!
    De a valód gondja sajnos ugyan az mint a weboldalnak is, szerencsétlenkedik a szolgáltatók és úgy látszik még mindig nem voltak képesek megoldani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 09. 18:24.

  5. #5
    Bíró Botond Versenyző Biro Botond logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kaptam egy olyan tippet, hogy ha azt írja BLOCKED, akkor pár ki-be lépés után jó eséllyel megjavul, és ha belépéskor jó, utána már végig jó lesz. Próbáljátok ki, hátha ezzel átmenetileg orvosolható a probléma!
    De a valód gondja sajnos ugyan az mint a weboldalnak is, szerencsétlenkedik a szolgáltatók és úgy látszik még mindig nem voltak képesek megoldani.
    Nekem is ez jött be, ki-be lépés megjavítja

  6. #6
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Nekem se jó soha.Én is próbáltam már mindent.Csütörtökön még az időimet se találta Szabi...Nálam eddig minden rendben volt csak azt nem értem h pár embernek meg,h-h menti..Mikor várható egyébként h megoldódik?????Mert akkor nem ölöm bele az időmet ha futam napján közlik majd h nem találják az időmet és mehetek a c szerverre....

  7. #7
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem se jó soha.Én is próbáltam már mindent.Csütörtökön még az időimet se találta Szabi...Nálam eddig minden rendben volt csak azt nem értem h pár embernek meg,h-h menti..Mikor várható egyébként h megoldódik?????Mert akkor nem ölöm bele az időmet ha futam napján közlik majd h nem találják az időmet és mehetek a c szerverre....

    Csütörtökig van idő addig babrálgatjuk a setupot jobb híján...

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem se jó soha.Én is próbáltam már mindent.Csütörtökön még az időimet se találta Szabi...Nálam eddig minden rendben volt csak azt nem értem h pár embernek meg,h-h menti..Mikor várható egyébként h megoldódik?????Mert akkor nem ölöm bele az időmet ha futam napján közlik majd h nem találják az időmet és mehetek a c szerverre....
    Sajnos nem tudjuk megmondani, nem tőlünk függ, nekünk is csak ígérgetnek, aztán nem tartják be. Pár nap alatt meg nem tudunk átköltözni.
    Viszont azt, hogy az időd nem volt bent a szerver log-ban sem, annak semmi köze sem az oldalhoz, sem a Rank App-hoz... az Assetto Corsa szerverünk zavartalanul és kifogástalanul működik.

    Nem tudom mi az oka, hogy nem került be a log-ba az általad jelzett idő, én végignéztem az összes köridőd a log-ban, de 1:48-as időd nem volt, csak 1:49-esek. Biztos nem te néztél be valamit? Csak mert a futam időmérőjén is épp hogy csak bementél 49 alá pár századdal...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 10. 12:10.

  9. #9
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudjuk megmondani, nem tőlünk függ, nekünk is csak ígérgetnek, aztán nem tartják be. Pár nap alatt meg nem tudunk átköltözni.
    Viszont azt, hogy az időd nem volt bent a szerver log-ban sem, annak semmi köze sem az oldalhoz, sem a Rank App-hoz... az Assetto Corsa szerverünk zavartalanul és kifogástalanul működik.

    Nem tudom mi az oka, hogy nem került be a log-ba az általad jelzett idő, én végignéztem az összes köridőd a log-ban, de 1:48-as időd nem volt, csak 1:49-esek. Biztos nem te néztél be valamit? Csak mert a futam időmérőjén is épp hogy csak bementél 49 alá pár századdal...
    Ezt énsem tudom h mi lehet a baj,az tuti h előtte simán működött.Nem néztem be semmit,mert folyamatosan javultam 48:5,48:2,48:0 ezek biztosan megvoltak.Időmérőt meg elrontottam azért lett olyan szar az idő...Ha hazaérek ma melóbol felteszem újbol a rankot és megnézzük h jó lesz-e.Úgy érzem nálam lesz a hiba,mert tegnap is mentette sok embernek az idejét.Meg ugye mindenkinek megvolt a monzás ideje csak nekem nem...Remélem egy reinstall megoldja,ha nem akkor fogalmam sincs,h mi lehet.Vírusírtó nem játszhat közbe ugye?Ingyenes avastom van,de eddig is ez volt.

  10. #10
    Lesz lehetőség saját skineket használni? A bookinghoz jelszó kell az meg eddig nem volt kihirdetve egyszer sem ha jól emlékszem.
    Meg Szabi, írtad valamikor hogy te állítod be a skineket. Az is kivitelezhető hogy felteszed a szerverre az enyémet aztán futamra azt állítod be?

  11. #11
    Nekem lenne pár kérdésem:

    - Kérlek erősítsd meg, hogy az online szerverhez nekünk nincs szükség semmit sem beállítani (ABS, TC), hanem ha fellépünk akkor automatikusan "rákényszerít" minket az adott beállítások használatára
    - Az ABS igen, az az ABS factory vagy ABS ON beállítás?
    - Csak egy javasalat: Replay gondok miatt nem lehetséges, hogy kicsit rövidebb futamot szervezzünk? Értem én, hogy 1 órás verseny a cél, de a replay hiánya is elég zavaró és a legfontosabb első pár kör marad le mindig. Tapasztalati úton megnézhetjük, hogy körülbelül mennyi időmennyiség fér bele 500 mb-ba és ehhez igazítanánk a futam hosszát?
    - Futam közben egyelőre szabályos és elfogadott a "teleportálás" a boxba. Erre esetleg van-e terv, hogy nem lesz szabályos folytatni a versenyt? Kétség kívül hasznos és egy ilyen lehetőség, de nem tudom mennyire korrekt azokkal, akik nem használják (természetesen bárkinek jól jöhet ez, akár önhibájából akár vétlenül). Meg tudná valaki erősíteni, hogy ilyen esetben a pályán mindig "hátrafele" történik a teleportálás és soha nem "előre", tehát a pálya felénél való teleportálás az adott kör elejére viszi vissza az embert és nem a következő kör elejére? (előnyszerzés lehetséges lenne, ha így lenne)

  12. #12
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz lehetőség saját skineket használni? A bookinghoz jelszó kell az meg eddig nem volt kihirdetve egyszer sem ha jól emlékszem.
    Meg Szabi, írtad valamikor hogy te állítod be a skineket. Az is kivitelezhető hogy felteszed a szerverre az enyémet aztán futamra azt állítod be?
    Volt kihirdetve Booking jelszó: gt3r1, gt3r2, stb... Legalábbis az első futamon volt, talán most a csütörtökin nem volt, de feltételezem ez inkább a fórum haldoklása miatt nem történt meg.
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, akinél eddig jó volt a Rank App és nem variált semmit a gépén és mégis azt írja, hogy BLOCKED... akkor ott nem nála van a gond, hanem a webszerverünk elérési problémái miatt nem tud csatlakozni.

    Ilyenkor pár kilépés-belépést érdemes lehet megpróbálni, de nincs rá garancia, hogy működni fog, amíg a webszerver elérési problémáink nem rendeződnek.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szeretnék elnézését kérni mindenkitől, a szerveren a tegnap futott köröket rögíztő log elveszett, sajnos én csesztem el és akinek a tegnapi ideje nincs fent a prekval-on, azt nem is tudom már visszanyerni. Ezer bocs mindenkitől, aki a futamig esetleg már nem tud javítani, annak jövök legalább egy sörrel...


    Illetve létrehoztam egy külön topikot az prequal szerveren futott legjobb köridők bejelentésére, ha esetleg gond lenne a Rank App működésével:

    AC GT3 - Elveszett idők jelzése

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Katona Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem lenne pár kérdésem:
    1. Kérlek erősítsd meg, hogy az online szerverhez nekünk nincs szükség semmit sem beállítani (ABS, TC), hanem ha fellépünk akkor automatikusan "rákényszerít" minket az adott beállítások használatára
    2. Az ABS igen, az az ABS factory vagy ABS ON beállítás?
    3. Csak egy javasalat: Replay gondok miatt nem lehetséges, hogy kicsit rövidebb futamot szervezzünk? Értem én, hogy 1 órás verseny a cél, de a replay hiánya is elég zavaró és a legfontosabb első pár kör marad le mindig. Tapasztalati úton megnézhetjük, hogy körülbelül mennyi időmennyiség fér bele 500 mb-ba és ehhez igazítanánk a futam hosszát?
    4. Futam közben egyelőre szabályos és elfogadott a "teleportálás" a boxba. Erre esetleg van-e terv, hogy nem lesz szabályos folytatni a versenyt? Kétség kívül hasznos és egy ilyen lehetőség, de nem tudom mennyire korrekt azokkal, akik nem használják.Meg tudná valaki erősíteni, hogy ilyen esetben a pályán mindig "hátrafele" történik a teleportálás és soha nem "előre", tehát a pálya felénél való teleportálás az adott kör elejére viszi vissza az embert és nem a következő kör elejére? (előnyszerzés lehetséges lenne, ha így lenne)
    1. A Prequal szerveren nem lehet csalni a segítségekkel, viszont aki ABS nélkül akar menni, azt magának kell kikapcsolni. (ABS on/off: Ctrl + A; TC on/off: Ctrl + T)
    2. A "factoy" az a gyári beállítás, amelyik autóban van ott ON-t jelent, ahol nincs ott OFF-ot. GT3 verdák esetében a factory = ON.
    3. A Tesztkupa célja, hogy leteszteljük mennyire alkalmas az AC valóban komoly hosszútávú GT futamok megrendezésére, ez a futam is már 90 perces lesz a versenynaptár szerint, a replay kérdéssel majd az éles bajnokság esetén foglalkozunk, most a tesztelés az első. Addig is kérnénk mindenkit, hogy az itt leírtakban segítsenek nekünk, köszi!
    4. Nem lehet vele előnyt szerezni, lehet élni a Box-ba "teleportálás" lehetőségével.


    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz lehetőség saját skineket használni? A bookinghoz jelszó kell az meg eddig nem volt kihirdetve egyszer sem ha jól emlékszem.
    Meg Szabi, írtad valamikor hogy te állítod be a skineket. Az is kivitelezhető hogy felteszed a szerverre az enyémet aztán futamra azt állítod be?
    Amíg a honlap problémákkal küzdünk, addig nem szeretnénk ezzel foglalkozni, hiszen a Skin-t minden résztvevőnek le kellene töltenie, az meg most problémás sajnos.
    Skin-t választani a gyáriak közül ettől függetlenül a booking időszak alatt lehet, itt van leírva hogyan: Assetto Corsa - Skinválasztás

    A jelszót a szerverbeosztással együtt ki szoktam írni, ami legutóbb az weboldal problémák miatt valóban elmaradt. (később utólag ki szoktam törölni hsz-ből, ezért nem látod most)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 10. 18:49.

  16. #16
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Skin-t választani a gyáriak közül ettől függetlenül a booking időszak alatt lehet, itt van leírva hogyan: Assetto Corsa - Skinválasztás
    nem lehet..mindkétszer választottam, és mindkétszer másikat kaptam - gondolom amit Te állítottál be...

    más:
    Jó látni hogy a merci nincsakkora fölénybe mint monzábna volt..vagycsak nem indultak még be a srácok?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem lehet..mindkétszer választottam, és mindkétszer másikat kaptam - gondolom amit Te állítottál be...
    Pedig leteszteltem, működik a skink választás.
    Ha a booking időszakban "rábookingolsz", akkor a választott skin-t tölt be a AC, ahogy itt leírtam: Assetto Corsa - Skinválasztás

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, mivel ez a futam már 90 perces lesz.... szeretném megkérdezni, hogy van-e igény rá, hogy korábban kezdjünk mondjuk fél órával?

  19. #19
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Részemről ok
    Gigabyte GA-Z77-D3H I5 3570K 3.40 MHz Kingston HyperX 1x8 GB DDR3 1600 MHz CL9 Nvidia Msi GTX660 Twin Frozr III Corsair Tx 650 Kingston HyperX 3K ssd 120 GB WD HDD 1 TB Acer G24 60 Hz Gaming Win7 Ultimatex64

  20. #20
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig leteszteltem, működik a skink választás.
    Ha a booking időszakban "rábookingolsz", akkor a választott skin-t tölt be a AC, ahogy itt leírtam: Assetto Corsa - Skinválasztás
    Az 1. szerveren van még booking is? Azt hittem már practice van helyette beállítva.
    Mondjuk az 1. futamon sima fehér autóval mentem (valamiért nem kaptam skint, pedig nincsenek egyéb dolgok telepítve nálam), a másodiknál viszont tényleg azzal mentem, amit beállítottam magamnak szabadedzésre.

  21. #21
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, mivel ez a futam már 90 perces lesz.... szeretném megkérdezni, hogy van-e igény rá, hogy korábban kezdjünk mondjuk fél órával?
    Támogatom a korábbi kezdést.
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  22. #22
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Kezdjünk korábban, ha lehet!

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Mivel ez a futamunk a versenynaptár szerint már 90 perces lesz, ezért előfordulhat, hogy sok résztvevőnek már nagyon késői lesz az este ~11 órai befejezés. Ezért ha van rá mód, fél órával korábban kezdenénk el a futamot, persze csak akkor, ha mindenki ott tud lenni a rajtrácson. A topikhoz hozzáadásra került egy szavazás, kérjük mindenki aki részt szeretne venni a csütörtöki, vagy vasárnapi futamon, az jelezze, hogy megfelel-e neki a 20:30-as időpont, vagy csak 21:00-tól tud gép elé kerülni.

    A csütörtöki és vasárnapi futamra is külön lehet szavazni. A szavazásban nem az egyszerű többség dönt... ha győz a korábbi időpont, de mégis jelentős lesz azon versenyzők száma, aki így nem tudnak rajthoz állni, akkor is marad a 21:00 órás kezdési időpont... remélem egyetértünk abban +30 perc ébrenlétet mindenki kibír, ha ezen múlik, hogy teljes lesz-e a mezőny, vagy sem.

    Figyelem, adott esetben a korábbi futamkezdés miatt a nevezés is korábban zár, azaz 19:30-kor!


    Kérjük mielőbb szavazzatok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 12. 19:25.

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Jó, hát a szavazást benyaltam, mindenre nyomtam. Szóval nekem mindenjó.

    Sztárfellépőkről lehet valamit tudni?

  25. #25
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    A félreértések elkerülése érdekében, az időmérő kezdődik 20:30-kor ?
    Utoljára módosította: Zsolti-010; 2015. 01. 12. 21:05.
    .

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •