Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (172 összesen)
  1. #76
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Jót vagy semmit elven, White-ot dicsérném meg máma. Elég jókat kanyarogtunk a futam zömében, tisztán. Sztem Ő volt az egyetlen aki 4(!!!) kerékkel ment a pályán belül. Nemtudom honnan eza szokás.. Nemszűk azúgy?

  2. #77
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    először is, bocsi Dino, nemtom mi volt..spaban tök sokat mentünk gond nélkül, erre alapozva gondoltam jól meghúzatom magam, aztán ugrottál egyet előre majd hátra és már hiába húztam félre csatt...sajnálom.
    (replayemen sajna nincs rajta mert az első pár kör lemaradt)

    2. kör T1..valaik nem bírták már ezt sem normálisan, hiába volt még vissza 58 percnyi verseny..szép tömegkarambol, amit esélyem ne mvolt megúszni...gép tropa...visszanézve csoda ogy így ment ...

    Zsinór Jani...megnéztem...az oké hogy szétvágva az ascarit tempóelőnyből megelőzöl para előtt...de utána mikor már full gázon megyünk elveszedés elkezdesz befelé tartani - ott váltottál? vagy mi - esélyem se volt kikerülni. Másodiknál meg simán belém húztad oldalról...

    még eddig nem sikerült egyszer sem ép autóval végigmenni...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 01. 04. 23:50.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #78
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Jó kis verseny volt, kár, hogy Terhes Csaba levágta az első sikánt és utána nem engedett vissza a helyemre Mire elkerültem, már esélytelen volt utolérnem Csorosz László, aki amúgy is szuperül autózott. Azért a végére belejöttem és sikerült nagyjából egyforma időket mennem, nem maradtam le sokkal, ami király . Párszor azért sikerült keresztbe tennem az autót, de szerencsére mindig megfogtam
    Az első kanyarban megkoccoltam valakit, pedig igyekeztem nagyon szűken fordulni, ezúton is elnézést kérek!
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  4. #79
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    először is, bocsi Dino, nemtom mi volt..spaban tök sokat mentünk gond nélkül, erre alapozva gondoltam jól meghúzatom magam, aztán ugrottál egyet előre majd hátra és már hiába húztam félre csatt...sajnálom.
    (replayemen sajna nincs rajta mert az első pár kör lemaradt)

    2. kör T1..valaik nem bírták már ezt sem normálisan, hiába volt még vissza 58 percnyi verseny..szép tömegkarambol, amit esélyem ne mvolt megúszni...gép tropa...visszanézve csoda ogy így ment ...

    Zsinór Jani...megnéztem...az oké hogy szétvágva az ascarit tempóelőnyből megelőzöl para előtt...de utána mikor már full gázon megyünk elveszedés elkezdesz befelé tartani - ott váltottál? vagy mi - esélyem se volt kikerülni. Másodiknál meg simán belém húztad oldalról...

    még eddig nem sikerült egyszer sem ép autóval végigmenni...
    visszanéztem. és nem értek egyet. megóvom es meglátjuk mi lesz. ascarit nem vágtam, de te jottel belem a celegyenesben.

    a celegyenes eleje kanyarodik, te meg egyenesen jöttel befelé a bal oldalra. ha megnezed latod, hogy en parhuzamosan haladok a palya szelevel, te meg atvagsz a palyan.
    bocsi az ekezetek hianya miatt, ilyen a billentyuzetem.

    az elso par körben a baleset miatt lassitanom kellett, ket oldalt porogtek a kocsik. a való eletben, nem fekeznél? ezt annak irom aki belem szalt. uncsi hogy minden futamon kitesz valaki. nem ehez vagyok szokva, több szaz online verseny utan, tenyleg nem.
    a legszebb a Galoczi Gaborral valo kocc bosszantott. belso iven voltam, es nekem kanyarodott. ott is egy porges.
    az eleje amugy tetszett, jo verseny lett volna. na jo ejt.

  5. #80
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Gaál Laci
    A rajtrácson álva fölugrott a pinged olyan 70-80 ra. Most az a kérdés hogy a neted vagy a hardvered gyengesége miatt. 30 alatti fps már produkálhat magas pingeket. Sztem nézz utána. Nálam 3xfhd stabil 85 fps produkál a game , még rajtnál is, és nem találkoztam semmi lag jelenséggel. Am grat a qualis idődhöz

    Futamról:
    A rajtom elég jól sikerült, és T1ben is elsőként fordultam, csak Terhes Csabinak kicsit terhére esett engem is elengedni, de sikerült megoldanom még a sikán előtt.
    Futam felénél meg sikerült eldobnom ascariban, igy oda lett az előny, de sikerült tartani a tempót utána is.
    Hard gumival indultam
    más:
    nektek megvan a full replay? Mert nekem 544 mega lett, de az eleje hiányzik igy is..

  6. #81
    R2
    Replayem sajnos csak 19-ik körtől a végéig van...
    Rajt után első kanyarban valakibe belecsúsztam (nem emlékszem kibe, talán 5-6. helyről rajtolhatott), először fékeztem, de aztán még nagyon távol volt az a valaki előttem, úgyhogy felengedtem a féket... utána meg már nem tudtam megállni... elnézést sajnálom. (Utána persze belém is jöttek hátulról )

    Papp Ádám - szerintem rám gondoltál. Én próbáltam a belső ívet fogni és tartottam a pálya ívét és úgy éreztem (vsz nagyon közel voltunk), hogy jobb oldalról megütsz, majd mégegyszer és azután jött a pörgés... Szívesen visszanézném, ha lesz replay - de végülis ez az eredményen már nem változtat.

    Egyébként élveztem a versenyt! Köszi a futamot!

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg RSVRocky írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs replay-em, de ajánlom a bíráknak az R2 rajtját. Valaki úgy belém rongyolt hátulról, hogy betört a szélvédőm és elgörbült a hátsó spolier-em
    Replay nélkül mi sem tudjuk megnézni, AC-ban sajnos nincs szerver repaly...
    Vki legyen kedves feltölteni, utána az alapján meg tudjátok szabályosan óvni az problémás eseteket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 05. 00:33.

  8. #83
    Idézet Eredetileg Katona Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    R2
    Replayem sajnos csak 19-ik körtől a végéig van...
    Rajt után első kanyarban valakibe belecsúsztam (nem emlékszem kibe, talán 5-6. helyről rajtolhatott), először fékeztem, de aztán még nagyon távol volt az a valaki előttem, úgyhogy felengedtem a féket... utána meg már nem tudtam megállni... elnézést sajnálom. (Utána persze belém is jöttek hátulról )

    Papp Ádám - szerintem rám gondoltál. Én próbáltam a belső ívet fogni és tartottam a pálya ívét és úgy éreztem (vsz nagyon közel voltunk), hogy jobb oldalról megütsz, majd mégegyszer és azután jött a pörgés... Szívesen visszanézném, ha lesz replay - de végülis ez az eredményen már nem változtat.

    Egyébként élveztem a versenyt! Köszi a futamot!
    http://youtu.be/F8WAPRLGQrA

    Replayt kb 6 óra alatt tudok feltölteni ezzel a nettel.

  9. #84

    Egyszerűen sajnálom...

    A második kör elején én kaptam egy pöcit hátulról és egyszerűen nem bírtam megfogni. A következő 10mp-ben 4-5 ember találta el a kocsimat, volt aki kétszer arrébb tett majd még egyszer megkoccolt sajnos. A féktávon meglepődtem azon, hogy iszonyat hamar fékeztek előttem az emberek és kimentem a külső ívre, hogy ne legyen gond. Annyira lassú volt mellettem két ember, hogy hiába mentem 60-nal, gyorsabb voltam náluk és jött a kanyar, levágni nem akartam és kaptam rögtön a pöcit. Onnantól széttört a kocsim eleje, a két oldala és húzott is a kocsi végig. Később Sziszka mögé kerültem és Ő az akit végképp nem szerettem volna kilökni, mert régóta ismerem és nagyon vigyáztam rá. Ennek az lett az eredménye, hogy megcsúszott a 8. körben picit és annyira nem akartam neki menni, hogy megijedtem és teljesen eldobtam a kocsit... Utána megint érdekes szitu volt, mert az utolsó helyről jöttem szépen vissza és egy tiszta előzésem volt a célegyenesben, de sajnos nem értettük meg egymást a kollégával. Ő elment balra ezért én jobbra húzódtam, majd Ő is jött jobbra (itt már sokkal gyorsabb voltam) és ezért gyorsan visszamentem a bal oldalra, el is mentem mellette és amikor szerettem volna fordulni a kanyarra egyszerűen ott volt az orra. Teljesen megzavart az a csiki csuki és úgy gondoltam, hogy mivel elmentem mellette (már másodszor a futamon) nem lesz gond, de tévedtem. Úgy érzem, hogy ez a vasárnap este 21.00 óra egyszerűen túl késő ahhoz, hogy 100%-on legyek. Muszáj valamit kitalálnom.

    Gratulálok az elejének, mert nagyon szépen mentek! Jó volt nézni az időket.

    További szép estét mindenkinek!

  10. #85
    Idézet Eredetileg pge46m3 írta Hozzászólás megtekintése
    http://youtu.be/F8WAPRLGQrA

    Replayt kb 6 óra alatt tudok feltölteni ezzel a nettel.
    Köszi szépen! Úgy tűnik, hogy egy picit hozzád értem (te is jöttél jobbra, de én sem tartottam teljesen a pálya széléhez) ettől kezdett gondolom rángatni és úgy toltál ki jobbra.

  11. #86
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jót vagy semmit elven, White-ot dicsérném meg máma. Elég jókat kanyarogtunk a futam zömében, tisztán. Sztem Ő volt az egyetlen aki 4(!!!) kerékkel ment a pályán belül. Nemtudom honnan eza szokás.. Nemszűk azúgy?
    Tényleg jókat csatáztunk, oda-vissza előzgettük egymást többször is. Élveztem én is! Egy percig sem unatkoztam, mindig csatában voltam valakivel, úgyhogy annyira jó volt az egész futamom, hogy legszivesebben még 1 órát mentem volna.
    A 4 kerékkel pályán belül meg azért nem annyira általános nálam sem, most tényleg több kanyart vettem úgy, (mint kihasználva a 2 kerékkel szélesítést,) mert már az elején egy épp elem sem maradt az autón (rajt után a sikánban ping-pongoztak velem a srácok, meg már T1 előtt is lelöktek a fűre ), amitől instabilabb lett féktávokon, kanyarokban és kerékvetőkön az autó. Pár kör után rá kellett jönnöm, hogy úgy biztosabb és gyorsabb vagyok, mintha a bizonytalan viselkedés miatt ráhajtok a kerékvetőkre és esetlegesen megforgok vagy palánknak verem. Így is elmértem néhány féktávot. Bai Laszlótól kérek elnézést, egy ilyen féktáv végén meglöktem T1 előtt, szerencsére nem esett le a pályáról és tovább tudtunk menni. A verseny fele táján elég közel kerültem valakihez a parabolika előtt, de már nem tudtam volna lelassítani eléggé mögötte féktávon, úgyhogy inkább berántottam az autót a sóderbe.
    Az elején voltam 19. aztán feljöttem egész a 11. helyig, majd újra vissza a 15-re az utolsó körök hajrájában pedig sikerült még párat előznöm és befutnom a 10. helyen.

    Pár embernél én is láttam lagolást amikor közel kerültem hozzájuk. Szerencsére baleset nem lett belőle, de szélárnyékba félve húzodtam csak be.

  12. #87
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az égnek invalid a setup? Minden futamon jó volt most mi az ég baja van? Invalid setup, egy rakás zéró igy!
    Ez sajnos az AC-ban akkor szokott előfordulni, ha a setupban nagyon meg van ültetve az autó és szerverre való csatlakozáskor egy olyan pithelyre tesz a játék, ahol pl. kicsi lejtő van v. vmi gödör és ilyenkor megváltozott terhelés miatt a minimum szint alá megy vhol az autó hasmagassága. Ilyenkor csak ezen kell állítani 1-2 egységet felfelé és már használható is a set.
    simraceseries.com

  13. #88
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Az első sikánt nem terveztem levágni, de valaki nagyon elmérte a féktávot és rettentően belém rongyolt, így mivel előre repültem kénytelen voltam egyenesen elmenni, és mivel a rajt után a 2. voltam, így a versenyben vezetőt elengedtem majd folytattam a futamot kissé lendület vesztve. Az 5. körben a 4. helyen szélárnyékban voltam aztán egy bug és már csak annyi h pörgök fogok az előttem lévővel nem tudom ki volt elnézést tőle de ezen még van mit dolgozni többször láttam h szélárnyékban picit furán mozognak az autók.... sajna...

    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis verseny volt, kár, hogy Terhes Csaba levágta az első sikánt és utána nem engedett vissza a helyemre Mire elkerültem, már esélytelen volt utolérnem Csorosz László, aki amúgy is szuperül autózott. Azért a végére belejöttem és sikerült nagyjából egyforma időket mennem, nem maradtam le sokkal, ami király . Párszor azért sikerült keresztbe tennem az autót, de szerencsére mindig megfogtam
    Az első kanyarban megkoccoltam valakit, pedig igyekeztem nagyon szűken fordulni, ezúton is elnézést kérek!

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A vasárnapi futam nem hivatalos végeredménye:

    R1: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race
    R2: http://www.gtr-masters.hu/eventresul...1_00_50%20Race

    Aki bármi hibát, eltérést tapasztal az kérjük jelezze! Hivatalos eredmény és ponttáblázat később..


    Relpay-ek: AC GT3 Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC GT3 Tesztkupa - Óvások



    Ne feledjétek, most csütörtökön lesz a 2. futam Monza-ban, frissítettem a Prekvalt a korábbi időkkel... illetve van egy új WR időnk is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 05. 22:15.

  15. #90
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175

    Cool

    nooorbi nooorbi noooorbi
    jöhetne meg vki szerverre mert alig vagyunkj es lehetne norbival versenyezni egy jot,bár már 1órája tuti fent vagyunk de hátha marad meg egy kicsit.gyerteeek

  16. #91
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    nooorbi nooorbi noooorbi
    jöhetne meg vki szerverre mert alig vagyunkj es lehetne norbival versenyezni egy jot,bár már 1órája tuti fent vagyunk de hátha marad meg egy kicsit.gyerteeek
    Ű hátmár nincs. De ha valamikor tudná előre hogy mikor ér rá, akkor sztem egy páran (tolongás) eltudnánk szórakoztatni vmi futamszerűségen

  17. #92
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Nem hiszem hogy kiváncsi ránk.Külömben jelezte volna....
    Bár amennyi szabad ideje lehet, ez is példa értékű tőle...

  18. #93
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    kérdeztem tőle h jön-e csütörtökön,azt írta igyekszik,ugyh van rá esély kergetni őt

    ja és Kalóczi Gábornak elküldött egy sls setupot,de sztem majd Gábor kiteszi.

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ű hátmár nincs. De ha valamikor tudná előre hogy mikor ér rá, akkor sztem egy páran (tolongás) eltudnánk szórakoztatni vmi futamszerűségen
    A csütörtöki futamon erre lehet lesz lehetőséged, azt mondta megpróbál eljönni, ha nem jön neki semmi közbe.

  20. #95
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A csütörtöki futamon erre lehet lesz lehetőséged, azt mondta megpróbál eljönni, ha nem jön neki semmi közbe.
    Űha, akkor iparkodok, Á-ra. Szerverterheléses próba is meglesz egy körben.

    Amúgy persze elönzőztem az elöbb, naná hogy nem neki jó velünk menni, annál inkább fordítva. És mintha vmi olyasmilett volna mondva hogy nemkíván nagy felhajtást, nyílván mindütt azvan körülötte. Kikapcsolódni akarna, nem bekapcsolódni.
    Csakhát nekünk meg tökjó...

    Ja, amúgy AC-ról kiváncsi lennék a véleményére.

  21. #96
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha óvok ugye meg kell adni az időt az adott replayen belül
    de hogyha nem saját replay-t nézek (az enyém szerény 10Mb lett) akkor ott se körszámot se időt nem ír. Ilyenkor mi a teendő?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  22. #97
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha óvok ugye meg kell adni az időt az adott replayen belül
    de hogyha nem saját replay-t nézek (az enyém szerény 10Mb lett) akkor ott se körszámot se időt nem ír. Ilyenkor mi a teendő?
    Ezzel énis az imént szembesültem először.
    Akié a replay, annak az autójára váltsd a nézetet, és a "Laps" nevű alap applikáció ekkor kiírja az aktuál körszámot, meg a köridőt is.

  23. #98
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Monza V, R1,
    L22 (16 a replayben) 1:40, Szabó Szilárd - Zsinór János
    L31(25 a replayben) 1:50, Szabó Szilárd - Zsinór János

    replay link

    Köszi, hogy megtetted, mert én nem érek haza, hogy a felírt replay időpontokat beírjam. Így legalább majd látjuk hogy látja a v.b.
    Én hozzáteszem, abszolút nem haragszom, csak k-idegesítő, hogy egy k-szott versenyt nem lehet menni probléma nélkül, avagy úgy, hogy ne ronggyá törjenek a végére. Az életben sokan nem vezettek versenyautót, nincs semmi félelemérzet.
    Ezért lehet azt is megcsinálni, hogy a baleset esetén nem lassítok le, hanem átvágok a füstfelhőn. Persze az is lehet, hogy nekem füstfelhő, neki semmi (beállítástól függően), úgyhogy nem vethetek másra sem követ.
    Ellenben tényleg kíváncsi leszek a vb véleményére.
    Üdv.
    Jani

  24. #99
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Időket miért nem menti?Tegnap is egy páran javitottunk volna,ma is...Norbi is ment 47:3at és fuccs az egész.Kicsit idegesítő h állandóan van vmi.Teljesen értelmetlen gyakorolni főleg ha az embernek már csütrötökig nincs ideje menni.

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    Időket miért nem menti?Tegnap is egy páran javitottunk volna,ma is...Norbi is ment 47:3at és fuccs az egész.Kicsit idegesítő h állandóan van vmi. Teljesen értelmetlen gyakorolni főleg ha az embernek már csütrötökig nincs ideje menni.
    Feltehetőleg azért, amiért a honlap elérése is akadozik. Sajnos rövid távon nem tudunk mit tenni ez ügyben, azon kívül, hogy nem győzünk elnézést kérni mindenkitől...

    Amit tenni tudok, hogy bekapcsoltam a szerver log-ot a GTR-Masters.hu #Prequal szerveren, és megpróbálom majd manuálisan kibogarászni belőle az időket... de garanciát nem tudok vállalni rá, hogy minden idő biztosan meglesz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 06. 22:18.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •