Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (147 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC GT3 Tesztkupa - Spa

    Figyelem, fontos új infók itt: link!
    ---------------------------------------

    Kedves Versenyzők!


    Ezennel kezdetét veszi az Assetto Corsa GT3 Tesztkupa, első helyszínünk Spa-Francorchamps!



    1. Futam: Spa-Francorchamps
    Időpont: 2014.12.11 (csütörtök) & 2014.12.14 (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Időmérő:
    21:00 - 21:20 (20 perc)
    Futam hossza: 18 kör

    Rajt típusa: álló rajt
    Pálya állapot: 100%
    A pálya határa:
    két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    ABS & TC használat: igen
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás:
    itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Assetto Corsa GT3 Tesztkupa
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Gyakorló szerver és setup: katt ide


    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még beta állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!





    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 14. 16:34.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Az első futammal nem titkolt célunk, hogy egy bonyodalmaktól és problémáktól mentes mindenki számára élvezhető versenyt fussunk, és pontosan ehhez igazodik a pályaválasztás, a futamtáv és az egyéb kapcsolódó szerverbeállítások. A későbbiek során lesznek majd hosszabb futamok és érdekesebb szerver beállítások (pl.: pályafelgumizódás), viszont első körben azt kérnénk mindenkitől, hogy menjetek végig a versenyen, érjetek célba és eközben nagyon nagyon figyeljetek arra, hogy korrekt és fair módon versenyezzetek és még véletlenül se rontsátok el más résztvevők szórakozását, ez a legfontosabb!

    Emellett kérünk mindenkit hogy a korrektség jegyében figyeljetek oda nagyon a vágásokra, kivétel nélkül a pálya minden pontján két kerékkel a fehér vonalon belül kell haladni!
    Azon versenyzőket, akik nem tartják tiszteletben a szabályokat és versenytársaikat, azokat ki fogjuk zárni a bajnokságból!

    Gyakorlás céljából indítottam egy FUN szervert 20 perc qual-lal és 18 kör futammal:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!



    Setup:

    Sinka Dani WR köre és setup-ja a BMW Z4 GT3-hoz: link




    Sinka Dani WR TOP10 köre és setup-ja a McLaren MP4-12C GT3-hoz: link




    Természetes, aki nem tudja elsőre megfutni Dani idejét, az se csüggedjen el, sok résztvevőre számítunk, mindenki megtalálhatja majd a "súlycsoportjának" megfelelő ellenfelet a pályán, lesz kivel küzdeni a futamon!



    Az első futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide ebbe a topikba, bármilyen kérdéseket van, tegyétek fel bátran!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 09. 17:49.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás:
    itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után

    Srácok, nagyon fontos, hogy a futam előtti órában nézzetek be ide a topikba, mert itt lesz kihirdetve a futamra érvényes szerverbeosztás és a szerverjelszó!

    Illetve szeretném mindenki figyelmét felhívni arra, hogy csak az érvényes nevezést leadó versenyzőkkel tudunk számolni és csak számukra lesz garantált hely a szervereken, nevezni futam előtt este 20:00-ig lehet!
    Aki már nevezett, de a futamon még sem tud indulni, az kérjük vonja vissza a nevezését. Aki ezt nem teszi meg, az más emberhelyét veszi el feleslegesen a szerveren és ezért büntetésben fog részesülni!

    A vasárnapi futamra péntek reggeltől lehet majd nevezni!

  4. #4
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8

    Masters rank progi.

    Tegnap felraktam a leírtak szerint a progit és engedélyeztem a játékon belül is, de a játék befejezése után rálestem mire is jutottam a rangsorban, de egyetlen egy köridőm se regisztrálódott
    Mi a teendőm?
    Köszi.
    Pitu
    Don't Stop Me Now...

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Istvan Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap felraktam a leírtak szerint a progit és engedélyeztem a játékon belül is, de a játék befejezése után rálestem mire is jutottam a rangsorban, de egyetlen egy köridőm se regisztrálódott
    Mi a teendőm?
    Ha minden jól állítottál be, akkor feltehetőleg azért nem jelenik meg egy köridőd sem, mert vágtál és nem volt tiszta köröd.
    Javaslom menj egy 100%-osan tiszta kört, aztán ha ekkor sem látod a köridőd, akkor olvasd át elölről igen alaposan a telepítési leírást..

  6. #6
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8

    Kösz

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden jól állítottál be, akkor feltehetőleg azért nem jelenik meg egy köridőd sem, mert vágtál és nem volt tiszta köröd.
    Javaslom menj egy 100%-osan tiszta kört, aztán ha ekkor sem látod a köridőd, akkor olvasd át elölről igen alaposan a telepítési leírást..
    Értem, ma megint megpróbálom és megyek pár kört hátha.
    Ha vágok esetlegesen és a játék annak veszi, nem írja ki vagy veszi el a mért kört mint az rF2?
    Nézem ezeket a világrekordokat és érdeklődnék hogy milyen tc abs és egyéb segítségek vannak engedélyezve a szerveren, mert a videón ahol én még a gáz fék egyensúlyt keresem ott már rég padlón nyomja el neki( pl 1 kanyar kigyorsítás)
    Köszönöm a segítséget.
    Pitu
    Don't Stop Me Now...

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Istvan Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Ha vágok esetlegesen és a játék annak veszi, nem írja ki vagy veszi el a mért kört mint az rF2?
    Itt máshogy működik, ha vágsz, akkor elveszi a gázt neked a program 5 másodpercig. Sajnos nem túl jó megoldás, nagyon balesetveszélyes, ezért a szerveren ezt az opciót kikapcsoltuk.
    Ha vágtál, akkor azt a Masters Rank App jelzi neked, az app jobb alsó sarkában egy kis piros négyzettel.

    Nézem ezeket a világrekordokat és érdeklődnék hogy milyen tc abs és egyéb segítségek vannak engedélyezve a szerveren, mert a videón ahol én még a gáz fék egyensúlyt keresem ott már rég padlón nyomja el neki( pl 1 kanyar kigyorsítás)
    GT3-ban a valóságban is használnak ABS-t és a TC-t, most a szerver is e szerint van beállítva (ahogy az a kiírásban is olvasható az 1. hsz-ben ), ezen felül még a kuplung help engedélyezett, de a ESP természetesen nem. Az ABS és a TC használatát fokozatosan fogjuk megvonni a bajnokság során a versenynaptárban már közzétett infók szerint.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 09. 22:30.

  8. #8
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8

    Köszönöm

    Bocs a sok kérdésért.
    Köszönöm a válaszod.
    Rájöttem a hibára. Az ac a player nevem közé atomatikusan beillesztette a nickem is.
    2 napja telepítette fel a gammát,erősen ismerkedem vele.
    Pitu
    Don't Stop Me Now...

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Indítottam két szerver:

    GTR-Masters.hu #Fun - Fun célokra: Q15, R8
    GTR-Masters.hu #Prequal - Gyakrolásra: Q60, R1

    Pass:
    masters


    Mindenkit szeretnénk kérni, hogy a köridők hajszolása mellett szánjon időt arra is, hogy a tömegben autózást is gyakorolja... saját magának és a versenytársaknak is sokat segít vele, ha nem lesz senki ön- és közveszélyes a futamon!


    Ez pedig továbbra is nagyon fontos:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, nagyon fontos, hogy a futam előtti órában nézzetek be ide a topikba, mert itt lesz kihirdetve a futamra érvényes szerverbeosztás és a szerverjelszó!

    Illetve szeretném mindenki figyelmét felhívni arra, hogy csak az érvényes nevezést leadó versenyzőkkel tudunk számolni és csak számukra lesz garantált hely a szervereken, nevezni futam előtt este 20:00-ig lehet!
    Aki már nevezett, de a futamon még sem tud indulni, az kérjük vonja vissza a nevezését. Aki ezt nem teszi meg, az más emberhelyét veszi el feleslegesen a szerveren, amiért pedig büntetésben fog részesülni!

    A vasárnapi futamra péntek reggeltől lehet majd nevezni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 10. 19:48.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Továbbá, névhasználat:

    Ahogy az indulási feltételek között is szerepel, nálunk mindenki a valódi nevén versenyez! Ez vonatkozik mind a fórum adatokra és mind a AC-én belül használt névre is!
    Kérjük, aki ezt még nem tette meg, az módosítsa a nevét az AC-ban és a fórum profilban a "játékban használt név" mezőben is. Fórum nick természetesen lehet tetszőleges.

    A prekvalifikációs és nevezési rendszer viszont sajnos nem viseli jól a névazonosságot, kérjük a Prekval listában mindenki kattintson rá a nevére, és ellenőrizze le, hogy a saját adatait látja-e.
    Ha bármi gond van, bátran jelezzétek felénk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 10. 20:45.

  11. #11
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbá, névhasználat:

    Ahogy az indulási feltételek között is szerepel, nálunk mindenki a valódi nevén versenyez! Ez vonatkozik mind a fórum adatokra és mind a AC-én belül használt névre is!
    Kérjük, aki ezt még nem tette meg, az módosítsa a nevét az AC-ban és a fórum profilban a "játékban használt név" mezőben is. Fórum nick természetesen lehet tetszőleges.

    A prekvalifikációs és nevezési rendszer viszont sajnos nem viseli jól a névazonosságot, kérjük a Prekval listában mindenki kattintson rá a nevére, és ellenőrizze le, hogy a saját adatait látja-e.
    Ha bármi gond van, bátran jelezzétek felénk!

    Én például nem a saját adataimat látom hanem lordtom-ét.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Én például nem a saját adataimat látom hanem lordtom-ét.
    Akkor kérlek állj át "Tamás"-ról "Tomi"-ra, ez a legegyszerűbb verzió ilyenkor, vagy tegyél egy számot a keresztneved mellé.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, ma este 21:00-kor indul a móka, nevezni este 20:00-ig lehet!

    Ismételten kérnénk mindenkit, hogy aki ma nem indul, az vonja vissza a nevezését, aki pedig igen, annak a szerveren a fairplay és a tiszta versenyzés legyen az elsődleges, és csak utána az eredmény!

    Nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon, legyetek körültekintőek és hagyjatok helyet magatok mellett, inkább többet, mint kevesebbet! A vágásokat szúrópróba szerűen ellenőrizni és büntetni fogjuk!
    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra az érvényes nevezést leadók közül a leggyorsabb 20 kerül az #R1 szerverre, a többiek #R2, #R3....a pontos szerverbeosztás és a szerverjelszó itt lesz a topikban kihirdetve este 20:00 után. Aki nem a megfelelő szervre lép fel azt kizárjuk a versenyből!


    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC GT3 Tesztkupa - Replayek


    AC GT3 Tesztkupa - Óvások




    Ha a honlappal bármi probléma lenne, akkor a Facebook oldalunkon lesznek kihirdetve a további részletek:


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 11. 17:28.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A megtelt szerverek booking módban fognak indulni, a nevezett versenyzők bekerülnek az entry list-be, így bármikor jelszó nélkül beléphetnek.

    20:10 után próba kép elindítom a szervereket, mindenki megnézheti, hogy be tud-e lépni, akinek gondja van, az itt tudja majd jelezni. 21:00-kor újraindításra kerülnek a szerverek.

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szerverbeosztás:


    Leadott érvényes nevezők listája szerint 1.-20. helyezett (Fehér - Szlodoba):
    GTR-Masters.hu #R1 szerver


    Leadott érvényes nevezők listája szerint 21.-40. helyezett (Bardócz - Kakukk):
    GTR-Masters.hu #R2 szerver


    Nyílt pickup szerver
    GTR-Masters.hu #R3 szerver


    Szerver jelszó: (csak booking-hoz szükséges, a nevezők szerepelnek már az entry listben és bármikor csatlakozhatnak a qual alatt)




    A szerverek futnak, mindenki próbáljon meg belépni és jelezze ha gondja van. 21:00-kor restart.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 11. 21:37.

  16. #16
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676
    unable to connenct :S
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  17. #17
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A megtelt szerverek booking módban fognak indulni, a nevezett versenyzők bekerülnek az entry list-be, így bármikor jelszó nélkül beléphetnek.

    20:10 után próba kép elindítom a szervereket, mindenki megnézheti, hogy be tud-e lépni, akinek gondja van, az itt tudja majd jelezni. 21:00-kor újraindításra kerülnek a szerverek.
    Lehet velem van a gond, de nem enged csatlakozni a szerverhez.

  18. #18
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    én nem is látom a szervereket a listában...

  19. #19
    Nekem se sikerül csatlakozni.

  20. #20
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Én sem látok szervert
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  21. #21
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8

    same

    Ugyanaz.
    Srácok segítsetek!!
    Totál új a konfigom nvidia kártyával kb 15 év ati/amd után(970)
    FPS limitem van max 50 és bármit állítok nem változik..
    Teljesen tanácstalan vagyok
    Köszi.
    Don't Stop Me Now...

  22. #22
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Mi a 2-es szerver jelszava?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  23. #23
    Idézet Eredetileg Istvan Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanaz.
    Srácok segítsetek!!
    Totál új a konfigom nvidia kártyával kb 15 év ati/amd után(970)
    FPS limitem van max 50 és bármit állítok nem változik..
    Teljesen tanácstalan vagyok
    Köszi.
    Nézd meg a beállításnál a Display részt! Ott van egy olyan ahol Limitelni lehet a Framet.

  24. #24
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    bookingolni nem engedett, mert nem volt jó a jelszó (nem is tudtam ). Utána qualra már felengedett jelszó nélkül is.
    simraceseries.com

  25. #25
    Istvan Toth Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Város
    Linlithgow
    Üzenetek
    8

    pass

    Elvileg a lista szerint 18. vagyok, de nem tudok belépni az 1-es szerverre
    Van jelszó?
    Kösz.
    Don't Stop Me Now...

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •