Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: AC FunRace - Fiat Abarth 500

  1. #26
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Látod mennyire nem vagyunk egyformák, én pedig úgy érzékeltem, hogy az elmúlt 1 hónapban minden héten volt lehetőség GT-vel menni (vagy nálunk, vagy a Maszim-nál) és hogy ez így bőven elég.
    De akkor most e héten GT3 lesz!


    Illetve abban sem hasonlítunk egymásra, hogy ha ott állna előttem egy GT3-as gép és egy Abarth is és mind a kettővel mehetek, akkor én bizony mind a kettővel mennék!
    Szerinted ha mindkettő géppel lehetne menni, akkor ki az, aki azt mondaná, hogy áá köszi én csak az egyikkel akarok menni? Nyilván mindenki elvinné mindkettőt egy körre. Nah de nem is ragozom tovább, ez már csak szőrszálhasogatás... A kérdés amúgy is csak arra vonatkozott, ha csak az egyiket vihetnéd el, de gondolom te azonnal az Abarth-ba huppannál be csak azért is.
    P8Z68-VPRO/GEN3 | Intel(R) Core i5-2500 CPU @ 3,30 GHz | GV-N670OC-2GD | Corsair VengeanceŸ 8GB Dual Channel DDR3 Memory | Corsair Force Series 3 240GB SATA 3 6Gb/s | Corsair Builder Series CX600 | Samsung SA350 S21 | Logitech G27

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dadamc írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted ha mindkettő géppel lehetne menni, akkor ki az, aki azt mondaná, hogy áá köszi én csak az egyikkel akarok menni? Nyilván mindenki elvinné mindkettőt egy körre. Nah de nem is ragozom tovább, ez már csak szőrszálhasogatás... A kérdés amúgy is csak arra vonatkozott, ha csak az egyiket vihetnéd el, de gondolom te azonnal az Abarth-ba huppannál be csak azért is.
    Dávid, erre próbáltam rávilágítani, hogy pont az itt a lényeg, hogy nem kell választani, mindegyikkel lehet menni. Az elmúlt 1 hónapban minden héten volt vagy nálunk, vagy a Maszim-nál GT, sőt GT3 és a GT2 is, illetve e mellett mindig vmi más jellegű autó is (hogy más igényeket is lefedjünk) és még csak választanod sem kellett, hogy oda mész, vagy ide, mert nincsenek egymásra szervezve a futamok, direkt ezért. Elnézést kérek, nem gondoltam, hogy ez így kevés, de felfogtam, megértettem.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    azt se értem h minek tipródsz magadban Szabi h indíts vagy ne indíts bajnokságot...
    ha ilyen kételyeid voltak az elmúlt időszakban, akkor nem az embereket kellene/kellett volna megkérdezni?
    mikor kb másfél hete írtad h dec 4én már bajnokságra gondoltál, akkor miért nem írtál ki egy szavazást h induljon a bajnokság vagy idén inkább maradjanak a funracek?persze ez már elég késői most addig meddig örlődtél...
    ehelyett magadban tépelődsz és azt mondod h nem érnek rá az emberek SZERINTED

    másfél hónapja hitegetitek az embereket h indul a bajnokság...akkor vagy 100 embert értetek el a szavazással, azokat hagyjátok cserben folyamatosan...én 10.20-án nem arra szavaztam h majd 2015-ben mivel szeretnék tesztelgetni (hisz ugye azt is tesztnek szánjátok)
    Laci, azért azt ne gondold, hogy csak azért nem indult még el a bajnokság, mert én itt magamban azon tépelődöm, hogy jajj rá fognak-e érni a srácok decemberben, vagy sem.
    A háttrében zajlik a bajnoksághoz szükséges háttér megteremtése, elkészült a hagyományos (már a mullticlass-t is kezelő) prekval rendszer első körös verziója, melynek zajlik a tesztelése, illetve idő közben megterveztük és összehangoltuk az időbeosztást a szintén a közeljövőben induló Seat Leon EuroCup tesztkupával. Az előző tesztkupánk alig 1 hónapja ért végett, itt viszont már több szempontból is komplexebb dolgot szeretnénk megvalósítani, amihez idő kell. Tény, hogy haladhatnánk gyorsabban is, de most sajnos ez van, nekünk is sűrű ez az időszak, pár hét csúszásra nem hiszem hogy korrekt szó a cserbenhagyás.

    Egyébként most már ott vagyunk, hogy akár tudnánk kezdeni is, viszont azt a döntést nekem kell meghozni, hogy most elrajtoljunk-e, vagy toljuk az ünnepek utánra, mert ha szavazást írok ki, azzal is csak elmegy az idő.
    Jelenleg 3 verzió van a fejemben, mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya... ma este megtudjátok melyik lesz, aztán majd lehet örülni, vagy éppen lehordani!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 01. 13:47.

  3. #28
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...viszont azt a döntést nekem kell meghozni, hogy most elrajtoljunk-e, vagy toljuk az ünnepek utánra, mert ha szavazást írok ki, azzal is csak elmegy az idő.
    Jelenleg 3 verzió van a fejemben, mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya... ma este megtudjátok melyik lesz, aztán majd lehet örülni, vagy éppen lehordani!
    majd én segítek dönteni, ez a szakmám...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 12. 01. 14:26.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #29
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Dávid, erre próbáltam rávilágítani, hogy pont az itt a lényeg, hogy nem kell választani, mindegyikkel lehet menni. Az elmúlt 1 hónapban minden héten volt vagy nálunk, vagy a Maszim-nál GT, sőt GT3 és a GT2 is, illetve e mellett mindig vmi más jellegű autó is (hogy más igényeket is lefedjünk) és még csak választanod sem kellett, hogy oda mész, vagy ide, mert nincsenek egymásra szervezve a futamok, direkt ezért. Elnézést kérek, nem gondoltam, hogy ez így kevés, de felfogtam, megértettem.



    Laci, azért azt ne gondold, hogy csak azért nem indult még el a bajnokság, mert én itt magamban azon tépelődöm, hogy jajj rá fognak-e érni a srácok decemberben, vagy sem.
    A háttrében zajlik a bajnoksághoz szükséges háttér megteremtése, elkészült a hagyományos (már a mullticlass-t is kezelő) prekval rendszer első körös verziója, melynek zajlik a tesztelése, illetve idő közben megterveztük és összehangoltuk az időbeosztást a szintén a közeljövőben induló Seat Leon EuroCup tesztkupával. Az előző tesztkupánk alig 1 hónapja ért végett, itt viszont már több szempontból is komplexebb dolgot szeretnénk megvalósítani, amihez idő kell. Tény, hogy haladhatnánk gyorsabban is, de most sajnos ez van, nekünk is sűrű ez az időszak, pár hét csúszásra nem hiszem hogy korrekt szó a cserbenhagyás.

    Egyébként most már ott vagyunk, hogy akár tudnánk kezdeni is, viszont azt a döntést nekem kell meghozni, hogy most elrajtoljunk-e, vagy toljuk az ünnepek utánra, mert ha szavazást írok ki, azzal is csak elmegy az idő.
    Jelenleg 3 verzió van a fejemben, mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya... ma este megtudjátok melyik lesz, aztán majd lehet örülni, vagy éppen lehordani!
    az nagyszerű h végre kommunikáltok más ligákkal is valóban, de nem nagyon látom h jelenleg a második tesztkupának mi köze van a majdani Seat Leonos kupához...mire az indul a második tesztkupa már véget is érne , ha nem gondolkoznád túl a dolgokat...

    nagyon látszik h TE nem játszol velünk és nem érzed az igényeket...

    bejelented h kész a rendszeretek végre nektek is és dec 4-én akár indulhatna is... de se egy versenynaptár se semmi a lebonyolításról...(ezt már más is nehezményezte ahogy olvasom)
    csütörtökön bedobtad az abarthot...
    majd tegnap közlöd h szerinted nem is nagyon érnek rá sokan...
    igazad van mostmár kár megkérdezni a versenyzőket, mert késő...már min egy hete a körvonalakat le kellett volna írnod...

    te hangoztatod állandóan h a tesztkupa is csak teszt stb de ahelyett h normálisan elindítanátok, megy a mellébeszéd h ez nekünk versenyzőknek milyen jó lesz h megint csúszunk egy hónapot...az e30 is csak egy pót dolog volt , már akkor is másra várt az ember...

    hangoztatod a tesztelést , de kb semmit nem próbáltatok ki...
    pl:biztos h a 100%-os sérülés a legjobb (szerintem elég fura)?
    dinamikus pályaváltozásból mit lehetne kihozni? (pl nekem lett volna egy olyan ötletem h beletehetnétek a random faktort, h a jó isten se tudja előre h mennyire fog tapadni adott versenyen a pálya megkeverve ezzel akár a lapokat
    boxkiállás legalább ki lett próbálva (bár nem tudom mi a véleményed róla , de biztos eldöntötted h mit szeretnének a játékosok)
    múlt hétre a bejelentésed után pl meg voltam győződve h nem abarth lesz hanem egy multiclass verseny lesz kipróbálva végre nálatok is...nem így történt...

    semmi info h összeszedtél e már egy versenybíróságot , mert az e30 tesztkupa az mondjuk azt letesztelte h egyedül nem lesz rá időd...

    sokan csak azért regisztráltak ide mert hirdetgettétek h hamarosan indul a tesztkupa..több más liga nem indított bajnokságot hisz nálatok hamarosan indul és meg van beszélve h nem kavartok be egymásnak , ami jó dolog...
    csak a játékosok nem tudnak indulni sehol így ,ami kb vicc mostanra ha azt nézem h május óta van multi...megy az újjal mutogatás h így nem volt alkalmas az AC úgy nem volt alkalmas....azzal kell főzni ami van... és nagyszerű dolgok jöhettek volna ki már ezer éve ha belevágtok rendesen... persze mindent úgy akartatok h a szervezőknek legyen minél kényelmesebb a napi rutin...

    nagyszerű h Laci megcsinálta , amit csinált, de sokkal jobb lenne a hangulat ha ez a háttérben folyt volna , mi meg tudtunk volna bajnokizni, nem várni h mikor lesz kész...( ezer köszönet Lacinak h megcsinálta amit csinált és biztos profin fog működni, de addig elüthettük volna mi is az időt fasza bajnoki futamokkal)

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    az nagyszerű h végre kommunikáltok más ligákkal is valóban, de nem nagyon látom h jelenleg a második tesztkupának mi köze van a majdani Seat Leonos kupához...mire az indul a második tesztkupa már véget is érne, ha nem gondolkoznád túl a dolgokat...
    Talán erről az érintett szervezők talán egy kicsit többet tudnak mint te..

    bejelented h kész a rendszeretek végre nektek is és dec 4-én akár indulhatna is... de se egy versenynaptár se semmi a lebonyolításról...(ezt már más is nehezményezte ahogy olvasom)
    múlt hétre a bejelentésed után pl meg voltam győződve h nem abarth lesz hanem egy multiclass verseny lesz kipróbálva végre nálatok is...nem így történt...csütörtökön bedobtad az abarthot...
    majd tegnap közlöd h szerinted nem is nagyon érnek rá sokan...
    igazad van mostmár kár megkérdezni a versenyzőket, mert késő...már min egy hete a körvonalakat le kellett volna írnod...
    Örülnék, ha nem forgatnád ki a szavaimat...

    Azt írtam tesztelés alatt van, és akár kezdhetünk is, ha minden jól megy. Nem ment minden jól, nem értem rá, előző héten nem volt szabad a csütörtököm/vasárnapom sem, így arra sem volt sansz, hogy multiclass futamot indítsak. Így maradt az Abarth, gondoltam mókának jó lesz, arra amúgy se nagyon kell készülni. Illetve nem azt írtam, hogy szerintem nem érnek rá sokan, hanem hogy ezt több helyen is olvastam és csak felmerült bennem, hogy lehetséges, hogy ezzel is számolnunk kell. Félkész dolgokat meg nem szeretek kiírni, mert annak semmi értelme, akkor írom ki, ha az készen van és le van fixálva.

    te hangoztatod állandóan h a tesztkupa is csak teszt stb de ahelyett h normálisan elindítanátok, megy a mellébeszéd h ez nekünk versenyzőknek milyen jó lesz h megint csúszunk egy hónapot...az e30 is csak egy pót dolog volt , már akkor is másra várt az ember...
    És milyen jól sikerült, tömve voltak minden futamon a szerverek, és a többség nagyon is elégedett volt a lebonyolítással. (Leszámítva azt, hogy a versenybíróság ítéleteire valóban nem maradt idő a feszített tempóban)

    hangoztatod a tesztelést, de kb semmit nem próbáltatok ki...
    pl:biztos h a 100%-os sérülés a legjobb (szerintem elég fura)?
    dinamikus pályaváltozásból mit lehetne kihozni? (pl nekem lett volna egy olyan ötletem h beletehetnétek a random faktort, h a jó isten se tudja előre h mennyire fog tapadni adott versenyen a pálya megkeverve ezzel akár a lapokat
    boxkiállás legalább ki lett próbálva (bár nem tudom mi a véleményed róla, de biztos eldöntötted h mit szeretnének a játékosok)
    Dinamikus pályagumizódással bár engem is érdekel, de nem vagyok hajlandó addig foglalkozni, amíg a mezőnynek alapvető gondjai vannak a pályán az autó kezelésével. Ha lesz ilyen, akkor is maximum a tesztkupa utolsó futamain. Boxkiállást kipróbáltuk, működik, a tesztkupán is lesz olyan futam, ahol majd kelleni fog, lesz olyan, ahol nem. Ugyan ez vonatkozik az ABS-re és a TC-re a jelen tervek szerint. Olyan dologról nem írunk ki szavazást, amiről még nincs érdemi tapasztalat, mert fals eredmény születik. Tapasztalatot pedig a tesztkupán fogunk szerezni. A törés tényleg hülyén működik, a százalékot tesztfutamon csökkenteni fogjuk.

    semmi info h összeszedtél e már egy versenybíróságot , mert az e30 tesztkupa az mondjuk azt letesztelte h egyedül nem lesz rá időd...
    Igen, ezt a tapasztalatot igen egyértelműen elvontam az előző tesztkupából, a GT-nél erre nagy hangsúly lesz fektetve. Ezt és minden egyéb részletet megtudsz majd a kiírásból, amikor lesz kiírás!

    sokan csak azért regisztráltak ide mert hirdetgettétek h hamarosan indul a tesztkupa..több más liga nem indított bajnokságot hisz nálatok hamarosan indul és meg van beszélve h nem kavartok be egymásnak , ami jó dolog...
    csak a játékosok nem tudnak indulni sehol így ,ami kb vicc mostanra ha azt nézem h május óta van multi...megy az újjal mutogatás h így nem volt alkalmas az AC úgy nem volt alkalmas....azzal kell főzni ami van... és nagyszerű dolgok jöhettek volna ki már ezer éve ha belevágtok rendesen... persze mindent úgy akartatok h a szervezőknek legyen minél kényelmesebb a napi rutin... nagyszerű h Laci megcsinálta , amit csinált, de sokkal jobb lenne a hangulat ha ez a háttérben folyt volna , mi meg tudtunk volna bajnokizni, nem várni h mikor lesz kész...( ezer köszönet Lacinak h megcsinálta amit csinált és biztos profin fog működni, de addig elüthettük volna mi is az időt fasza bajnoki futamokkal)
    Nos én nem tudom kiről beszélsz, én senki olyanról nem tudok, aki azért nem indított még bajnokságot, mert mi is tervezünk. Minden nagy liga egyelőre még csak készülődik. A regisztráció ingyen van, a BMW M3-as tesztkupával meg azt gondolom egy igen jó dolgot tettünk le az asztalra... és a következő tesztkupával is ez célunk. Én nem vagyok hajlandó vízzel főzni, 10 év szimulátorozás és 6-7 év szervezősködés után én inkább várok pár hetet, hogy minden összeálljon úgy ahogy az megüti az elvárt mércét, mintsem hogy mindenáron elinduljunk, azon a néhány héten nem múlik semmi. Ebben természetesen nem kötelező egyetérteni velem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 01. 15:53.

  6. #31
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Talán erről az érintett szervezők talán egy kicsit többet tudnak mint te..



    Örülnék, ha nem forgatnád ki a szavaimat...

    Azt írtam tesztelés alatt van, és akár kezdhetünk is, ha minden jól megy. Nem ment minden jól, nem értem rá, előző héten nem volt szabad a csütörtököm/vasárnapom sem, így arra sem volt sansz, hogy multiclass futamot indítsak. Így maradt az Abarth, gondoltam mókának jó lesz, arra amúgy se nagyon kell készülni. Illetve nem azt írtam, hogy szerintem nem érnek rá sokan, hanem hogy ezt több helyen is olvastam és csak felmerült bennem, hogy lehetséges, hogy ezzel is számolnunk kell. Félkész dolgokat meg nem szeretek kiírni, mert annak semmi értelme, akkor írom ki, ha az készen van és le van fixálva.



    És milyen jól sikerült, tömve voltak minden futamon a szerverek, és a többség nagyon is elégedett volt a lebonyolítással. (Leszámítva azt, hogy a versenybíróság ítéleteire valóban nem maradt idő a feszített tempóban)



    Dinamikus pályagumizódással bár engem is érdekel, de nem vagyok hajlandó addig foglalkozni, amíg a mezőnynek alapvető gondjai vannak a pályán az autó kezelésével. Ha lesz ilyen, akkor is maximum a tesztkupa utolsó futamain. Boxkiállást kipróbáltuk, működik, a tesztkupán is lesz olyan futam, ahol majd kelleni fog, lesz olyan, ahol nem. Ugyan ez vonatkozik az ABS-re és a TC-re a jelen tervek szerint. Olyan dologról nem írunk ki szavazást, amiről még nincs érdemi tapasztalat, mert fals eredmény születik. Tapasztalatot pedig a tesztkupán fogunk szerezni. A törés tényleg hülyén működik, a százalékot tesztfutamon csökkenteni fogjuk.


    Igen, ezt a tapasztalatot igen egyértelműen elvontam az előző tesztkupából, a GT-nél erre nagy hangsúly lesz fektetve. Ezt és minden egyéb részletet megtudsz majd a kiírásból, amikor lesz kiírás!



    Nos én nem tudom kiről beszélsz, én senki olyanról nem tudok, aki azért nem indított még bajnokságot, mert mi is tervezünk. Minden nagy liga egyelőre még csak készülődik. A regisztráció ingyen van, a BMW M3-as tesztkupával meg azt gondolom egy igen jó dolgot tettünk le az asztalra... és a következő tesztkupával is ez célunk. Én nem vagyok hajlandó vízzel főzni, 10 év szimulátorozás és 6-7 év szervezősködés után én inkább várok pár hetet, hogy minden összeálljon úgy ahogy az megüti az elvárt mércét, mintsem hogy mindenáron elinduljunk, azon a néhány héten nem múlik semmi. Ebben természetesen nem kötelező egyetérteni velem.

    szóval akkor most az e30 as tesztkupa jó volt vagy nem volt jó...szerintem is egész jó volt , bár én nem mentem , de kezdetnek nem volt rossz...
    még annak vége se volt és felbégáztad az embereket h hamarosan indul valami GT-s...
    minden lehetőség adott volt már akkor is h egy nagyon fasza multiclass bajnokit indítsatok már akkor is, rengeteg fejlődéssel az e30-as bajnokihoz képest...természetesen játékos szemszögből lett volna a nagy fejlődés , szervezőként nehezebb dolgod lett volna ez tény ... többen segítenének is ahogy olvasom...de ez túl kényelmetlen szervezőként így vártatok...
    azt írtad már működik az új rendszeretek, erre most kiderül h december 4-ikén talán már fog?vagy most nem értem , mert én úgy v ettem ki h már működik a dolg nektek is

    félkész dolgokat nem szeretsz kiírni , de azt kiírod h dec 4.kén talán lesz valami... 3 nappal dec 4-e előtt a talánnál tartasz...a versenyzők meg a fórumot bújják h esetleg megtudhatjuk -e h ha lesz valami akkor milyen autók milyen pályán...uram bocsánat de lehet még gyakorolna is rá az ember h ne legyen gond az autókezelés, amivel elégedetlen vagy...

    közben felnéztem egy másik liga honlapjára , AC szerverére...nekik elég patent megoldásuk van server prekvalra ahogy nézem... lehet nem ártana segítséget kérnetek tőlük h míg bizonytalan h a tietek működik-e...közben a saját rendszereteket tökéletesíthetitek a háttérben, a versenyzők meg versenyezhetnének az "elvárt mércét " megugorva...


    elnézést a kemény hangnemért, de pont azért furcsállom itt a dolgokat , mert tudom h 6-7 éve komoly színvonalon szerveztek bajnokságokat és azthittem h az alap h a versenyzők szemszgéből kéne dönteni h érdemes e indítani bajnokit vagy sem...nem úőgy h szervezőnek kényelmes vagy sem...
    jó lenne valakit magad mellé vennél a régi tagok közül , aki játszik is az AC-val ...

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Laci, akár milyen nehéz is megérteni, ahhoz hogy egy bajnokságot le lehessen bonyolítani, ahhoz szervezők is kellenek, akik a versenyek napján rendszeresen jelen tudnak lenni és kezelni a háttérben a dolgokat.
    A szervezői teendőket mindenki önkéntes alapon bármi nem ellenszolgáltatás nélkül a saját szabadideje rovására csinálja és hiába akar vmit a tömeg, ha azt szervezői oldalról nem tudjuk megbízhatóan az elvárt színvonalon garantálni, akkor azt nem tudjuk bevállalni. Hiába gondold te azt, hogy a E30 után egyből kezdhettük volna a GT3-as multiclass futamokat, attól az még nem lesz igaz, ezt had ítéljük már meg mi, hogy mit hogyan és mikor tudunk megvalósítani.

    Ha kérdezgetitek, hogy mi a terv, akkor azt persze elárulom, de sosem szívesen teszem, mert a terv az csak egy terv, mint látjuk csak arra jó, hogy számon kérjétek miért nem úgy lett, ahogy.
    Ha az végleges, akkor lesz majd hivatalos kiírás, amit minden létező médiumon meg fogunk osztani, mindenki tudni fog róla, hogy kezdünk, amikor annak itt van az ideje.

  8. #33
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, akár milyen nehéz is megérteni, ahhoz hogy egy bajnokságot le lehessen bonyolítani, ahhoz szervezők is kellenek, akik a versenyek napján rendszeresen jelen tudnak lenni és kezelni a háttérben a dolgokat.
    A szervezői teendőket mindenki önkéntes alapon bármi nem ellenszolgáltatás nélkül a saját szabadideje rovására csinálja és hiába akar vmit a tömeg, ha azt szervezői oldalról nem tudjuk megbízhatóan az elvárt színvonalon garantálni, akkor azt nem tudjuk bevállalni. Hiába gondold te azt, hogy a E30 után egyből kezdhettük volna a GT3-as multiclass futamokat, attól az még nem lesz igaz, ezt had ítéljük már meg mi, hogy mit hogyan és mikor tudunk megvalósítani.

    Ha kérdezgetitek, hogy mi a terv, akkor azt persze elárulom, de sosem szívesen teszem, mert a terv az csak egy terv, mint látjuk csak arra jó, hogy számon kérjétek miért nem úgy lett, ahogy.
    Ha az végleges, akkor lesz majd hivatalos kiírás, amit minden létező médiumon meg fogunk osztani, mindenki tudni fog róla, hogy kezdünk, amikor annak itt van az ideje.
    miért nem vettetek magatok mellé egy játékost aki ráér szervezkedni ha te nem érsz rá?
    és igen indulhatott volna versenyzői szemszögből sokkal jobb multiclass bajnoki egyből is akár...csak ugye neked erre nem lett volna időd...ha segítséget kérsz , mert nincs elég időd a lebonyolításra, akkor csak válogatnod kellett volna h ki csinálja meg a melót helyetted...

    nem értem miért a játékosok szívnak ha nincs elég időd...bővítsétek a a szervezői csapatot ha nem megy egyedül...így lenne a korrekt azokkal szemben akik csak játszani szeretnének bajnokin...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •