Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (124 összesen)

Téma: AC FunRace - Lotus Evora GTC

  1. #76
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    illetve a ptracker 2.4.2 http://www.racedepartment.com/downlo...d?version=5986 live mutatja a távolságokat (illetve ha a Maszim szerveren vagytok akkor akinél fent van annak küld egy csomó plusz infót a legygorsabb kör mérésén túl is pl:milyen segítségeket használ,hány kört ment ebből mennyi valid, illetve a vágásokat is ellenőrzi és azt nem tölti fel...stb) Maszim server leaderboard:http://87.229.108.129:50041/lapstat (a monzás táblázaton látszik h az első helyezett vágott, de mivel nem használta az appot így felkerült a listába...)
    Elég hozzá a ptrackert felrakni, vagy az stracker kell? A ptracker fent van, de valamiért nem sikerült az esti futamon rávenni, hogy mutassa a különbségeket, csak egy a saját részidejeimet mutatta.

    A futam kicsit uncsi volt, mert az eleje nagyon meglógott, a hátulja meg nagyon leszakadt, így többnyire egyedül küzdöttem a lekockásított gumik miatt iszonyatosan rázó kormánnyal.
    A boxkiállás nekem már nagyon hiányzott, úgyhogy nagyon jó volt újra ezt az elemet is alkalmazni versenyzés közben, már csak a 1,5-ás futam hiányzik.

  2. #77
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.638
    Privát vélemény a setup és segítség kérdésről.

    Setup:
    Alapvetően kétféle ember van aki nem töltfel setup-ot.
    1. Aki beleőlt 200 kört vagy egy hétvégét hogy beállítsa az autót és úgy van vele hogy ha neked is kell a set, akkor ezt te is megteheted. És teljesen igaza van! Nem sírni kell a setup-ért, hanem gyakorolni.
    2. Aki 10 kört ment egész héten és azt hiszi hogy mindenki aki előtte van jobb setup-al megy. Pedig az az igazság hogy aki a gyári setup-al nem tud 1sec-en belül menni a top időkhöz, az azért van mert nem ismeri az autót és a pályát.

    Segítségek:
    Az ABS és a TC sohasem azért volt tíltva mert ez "get real". Az ABS és TC kikapcsolása nem sokat ad a szimulációhoz, a versenyzéshez viszont annál többet. ABS-el mindenkinek ugyan akkora a féktáv, ez pedig csak annak jó akit zavar hogy ABS nélkül más rövidebbet tud fékezni... Illetve akkor a következő lépés az lessz hogy ha a TOP 5 ABS nélkül megy, mert úgy nekik gyorsabb, akkor tíltsuk meg nekeik hogy ne kapcsolhassák ki az ABS-t.
    Ez egy döntés a belső nézettel együtt, amit mindig is azok nehezményeztek akik szerették volna elmondani hogy a Masters-ben versenyeznek, de megtanulni segítségek nélkül versenyezni azt nem. Indokot meg lehet rá keresni végtelent.

  3. #78
    Gaál László Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Üzenetek
    337
    Az ABS hiányában engem csak két dolog zavar(t):
    1, Nem volt időben kihirdetve és nem is erre készültem (és ahogy elnéztem többen is). 1-2 óra meg nekem nem elég hogy újratanuljam a dolgokat, nem is tudtam hozni azt a szintet amit szerettem volna. Erre kérlek a jövőben jobban figyeljetek oda. Tudom hogy csak fun meg teszt, de akkor is egy verseny ami arról szól hogy ki megy át elsőként a célvonalon, amihez meg gyakorolni kell
    2, Nincs féknyomás állítási lehetőség, amivel valemennyire lehetne szabályozni hogy milyen könnyen blokkoljon az a kerék. Most a pedál útjának kb. ~70% körül kellett 'játszani' a fékerővel. Ezt is biztosan meg lehet szokni, de szerintem így jóval nehezebb rendesen fékezni, mintha a pedál útjának ~90%-a rendelkezésedre állna. Ezt nyilván nem tudjátok befolyásolni, csak 1 plusz pont az ABS mellett.

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Privát vélemény a setup és segítség kérdésről.

    Setup:
    Alapvetően kétféle ember van aki nem töltfel setup-ot.
    1. Aki beleőlt 200 kört vagy egy hétvégét hogy beállítsa az autót és úgy van vele hogy ha neked is kell a set, akkor ezt te is megteheted. És teljesen igaza van! Nem sírni kell a setup-ért, hanem gyakorolni.
    2. Aki 10 kört ment egész héten és azt hiszi hogy mindenki aki előtte van jobb setup-al megy. Pedig az az igazság hogy aki a gyári setup-al nem tud 1sec-en belül menni a top időkhöz, az azért van mert nem ismeri az autót és a pályát.

    Segítségek:
    Az ABS és a TC sohasem azért volt tíltva mert ez "get real". Az ABS és TC kikapcsolása nem sokat ad a szimulációhoz, a versenyzéshez viszont annál többet. ABS-el mindenkinek ugyan akkora a féktáv, ez pedig csak annak jó akit zavar hogy ABS nélkül más rövidebbet tud fékezni... Illetve akkor a következő lépés az lessz hogy ha a TOP 5 ABS nélkül megy, mert úgy nekik gyorsabb, akkor tíltsuk meg nekeik hogy ne kapcsolhassák ki az ABS-t.
    Ez egy döntés a belső nézettel együtt, amit mindig is azok nehezményeztek akik szerették volna elmondani hogy a Masters-ben versenyeznek, de megtanulni segítségek nélkül versenyezni azt nem. Indokot meg lehet rá keresni végtelent.
    setup: az 1 pontot értem, megértem , funracre viszont tolhatnának fel páran...szimplán azért h sokaknak megjöjjön a kedve komoly bajnokságban való induláshoz is...szinte biztos vagyok benne h most is vannak sokan olyanok akik elbátortalanodnak ha látják h még középmezőnytől is mp-kre vannak elmaradva...egy setuppal nem fog futamokat nyerni, de sokat dobhat egy setup h legalább látótávolságba kerüljön az eleje, közepe...és úgy gondolja az ember h megéri mégtöbnb időt beleölni...
    ezt magamból kiindulva tudom...amikor anno letöltöttem egy setupot és hirtelen instant 3 mp-vel jobbat mentem egyből megjött a kedvem az egészhez... a wr így is messze volt de már hittem benne h online is lesz részem csatákban

    2.pont: szerintem nem ugyanazt a játékot játszuk : jó néhány autónál 2-3 mp-t is jelenthet csak egy jó setup (saját magam által gyártottnál is tapasztaltam)
    szerintem senki nem hiszi h a setup a lényeg és egyből wr-eket fut majd vele...de egy jó kiindulási alap lehet illetve segít h kisebb legyen az olló a mezőny eleje és vége között ...


    funraceknél szerintem ez alap dolognak kéne lenni, h minél többen kedvet kapjanak, megragadjanak az AC körül...


    segítségek: azért kezdtem szimulátorozni h minél get real-ebb legyen
    ha úgy gondoljátok h igazán izgalmas futamot csak ABS nélküli autóval lehet futni akkor indítsatok olyan servert , /bajnokságot...lehetőség van épp elég...
    lásd GT2 -ben nincs abs, stb... de másokra erőltetni h fiktív autókkal menjenek szerintem nem szimulátorhoz illik... de majd eldöntitek...

  5. #80
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.638
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    setup: az 1 pontot értem, megértem , funracre viszont tolhatnának fel páran...szimplán azért h sokaknak megjöjjön a kedve komoly bajnokságban való induláshoz is...szinte biztos vagyok benne h most is vannak sokan olyanok akik elbátortalanodnak ha látják h még középmezőnytől is mp-kre vannak elmaradva...egy setuppal nem fog futamokat nyerni, de sokat dobhat egy setup h legalább látótávolságba kerüljön az eleje, közepe...és úgy gondolja az ember h megéri mégtöbnb időt beleölni...
    ezt magamból kiindulva tudom...amikor anno letöltöttem egy setupot és hirtelen instant 3 mp-vel jobbat mentem egyből megjött a kedvem az egészhez... a wr így is messze volt de már hittem benne h online is lesz részem csatákban

    2.pont: szerintem nem ugyanazt a játékot játszuk : jó néhány autónál 2-3 mp-t is jelenthet csak egy jó setup (saját magam által gyártottnál is tapasztaltam)
    szerintem senki nem hiszi h a setup a lényeg és egyből wr-eket fut majd vele...de egy jó kiindulási alap lehet illetve segít h kisebb legyen az olló a mezőny eleje és vége között ...


    funraceknél szerintem ez alap dolognak kéne lenni, h minél többen kedvet kapjanak, megragadjanak az AC körül...


    segítségek: azért kezdtem szimulátorozni h minél get real-ebb legyen
    ha úgy gondoljátok h igazán izgalmas futamot csak ABS nélküli autóval lehet futni akkor indítsatok olyan servert , /bajnokságot...lehetőség van épp elég...
    lásd GT2 -ben nincs abs, stb... de másokra erőltetni h fiktív autókkal menjenek szerintem nem szimulátorhoz illik... de majd eldöntitek...
    Már sokszor hallotam a legendát hogy valaki egy setuptól vagy egy kormány beállítástól másodperceket gyorsult.
    De a helyzet az hogy 10év alatt senki nem tudott nekem ilyet küldeni. Vagy ha elküldte akkor kiderült hogy határon hajtva fél másodpercel lasabb mint a gyári set.
    Töbször leteszteltem pályaautózásban, a WR és a gyári setup-al határon autózva maximum 1s különbség van. Másodperceket csak az tud gyorsulni aki nem gyakorol, vagy rutintalan.

    Azzal hogy kikapcsolod az ABS-t csak annyi változik hogy lesz olyan aki rövidebbet tud nálad fékezni. Ha ez nem tetszik akkor nem tetszik, de hagyjuk ezt a fiktívezést, mint mondtam kifogás van végtelen.

  6. #81
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Már sokszor hallotam a legendát hogy valaki egy setuptól vagy egy kormány beállítástól másodperceket gyorsult.
    De a helyzet az hogy 10év alatt senki nem tudott nekem ilyet küldeni. Vagy ha elküldte akkor kiderült hogy határon hajtva fél másodpercel lasabb mint a gyári set.
    Töbször leteszteltem pályaautózásban, a WR és a gyári setup-al határon autózva maximum 1s különbség van. Másodperceket csak az tud gyorsulni aki nem gyakorol, vagy rutintalan.
    .
    igen a rutintalanoknak illetve a lassabbaknak jelent soka, ahogy fentebb is írtam...
    de próbálgasd az AC-t és azért több lesz majd mint 1 sec wr közelébeen is szerintem...
    és ahogy írtam az ABs-sel kapcsolatban, ha ennyire az ABS nélküli versenyzés előnyeiben hisztek akkor , ott a millió lehetőség olyan autót választani amiben gyárilag nincsen...pl GT2
    és mindenki boldog marad, még azok is akik a szimulációt szeretik, mint én...

  7. #82
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.638
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    igen a rutintalanoknak illetve a lassabbaknak jelent soka, ahogy fentebb is írtam...
    de próbálgasd az AC-t és azért több lesz majd mint 1 sec wr közelébeen is szerintem...
    és ahogy írtam az ABs-sel kapcsolatban, ha ennyire az ABS nélküli versenyzés előnyeiben hisztek akkor , ott a millió lehetőség olyan autót választani amiben gyárilag nincsen...pl GT2
    és mindenki boldog marad, még azok is akik a szimulációt szeretik, mint én...
    Aki 4-6 másodpercre van a top időktől annak egy jó tanácsot tudok adni. Ne törődjön a setup-al hanem menjen minél több kört! Minden más időpazarlás ezen a szinten.
    Pályaautózásban nincs több sem itt, sem IRacing-ben, sem ISI-ben, sem máshol.
    Az ABS-t kikapcsolva nem kapcsolod ki a szimulációt, csak lessz olyan aki rövidebbet tud fékezni nálad. Ha ez nemtetszik szíved joga, kifogás meg van végtelen.

  8. #83
    Van sok olyan ember aki vár a tuti setupra, de önmaga sosem próbálkozik.
    Van olyan is, aki csak megnézi, tanulgatja, és legközelebb maga is megpróbálja összerakni.
    Mindenki eldöntheti, hogy milyen szinten akar versenyezni, mivel ez egy játék.
    Fentebb bedobtam a setupot, lehet elemezni, kár erről többet beszélni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  9. #84
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Aki 4-6 másodpercre van a top időktől annak egy jó tanácsot tudok adni. Ne törődjön a setup-al hanem menjen minél több kört! Minden más időpazarlás ezen a szinten.
    Pályaautózásban nincs több sem itt, sem IRacing-ben, sem ISI-ben, sem máshol.
    Az ABS-t kikapcsolva nem kapcsolod ki a szimulációt, csak lessz olyan aki rövidebbet tud fékezni nálad. Ha ez nemtetszik szíved joga, kifogás meg van végtelen.
    értem, de azért én maradok Kunos illetve Aris (aki az autók fizikájáért felel) véleményén...anno előjött ez h miért maradnak bent a gyári segítségek pro módnál...akkor is leírták h modellezésnél arra törekedtek h az adott autót adják vissza... ha minden kocsit ABS , TC nélkülire csináltak volna, akkor lenne sok ugyanúgy kezelhető autónk, gt2 és gt3 közt kezelésben semmi különbség nem lenne stb én ahogy észrevettem ABS se ugyanolyan az egyes autóknál, más az Alfánál másabb egy gt 3 autónál...
    és biztos vagyok benne h gyári ABs-nél is lesz olyan aki NÁLAM /vagy az átlagnál) rövidebbeket tud majd fékezni... ezt már tapasztaltuk eleget szerintem ...a top pilóták ugyanúgy ügyesebben foknak fékezni is ABS-ses autót is mint pl én... ugyanúgy a szokott nevek lesznek a legelején stb..
    (de mondjuk biztos lesz olyan aki az ABS-es autókat jobban érzi és kicsit jobban teljesít esetleg vagy fordítva, mint mondjuk később egy gt2-es bajnokságban, de éppen ezért nem lesz unalamas ha hosszútávra terveztek, mert lesz változó dolog... egy gt3 és gt2 autó más kezelést igényel, de ha tiltjátok a segítségeket akkor szinte ugyanaz az egész csak 1-2 seccel gyorsabb a gt2 kategória)

    de mint mondtam én Aris pártján állok a gyári beállítás a pro mode...
    remélem az azért átjött, hogy nem azért kardoskodok a gyári beállítás mellett mert nem tudnék abs nélkül megállni pont az abs miatt nem is a kedvencem a gt3, de ha van benne akkor van benne...Cobrás ligát várom (ha lesz ) természetesen factory beállítással (tehát nincs semmi elektronika)


    nortsen:
    köszönjük na setupot , biztos hasznos lesz pár ember számára az elinduláshoz

  10. #85
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Khhm... semmi baj



    .. abból lenne ám szetupolás, ha én meg az angolom ketten lefordítottuk volna.. De Csorinak itt köszönet,mert nagy segítség. Bár azért ezeket kb 3-4 fórumon át lehe nyálazni, amit a szetuphoz írtak az AC-ban. Race-nél is ugyenezt írták.

    Amúgy itt még annyival könnyebb a setupolás, hogy csak ráviszed a nyilat és kiírja. Tök egyértelműen nagyrészét. Csak tökölni kell hozzá és türelem kell, meg olvasgatás.

    ps: szerintem amúgy simán lehetne engedélyezni a segítségeket. Azok nélkül gyorsabb lehet az ember, mint azokkal, ha megfelelően tudja kezelni a gázt és a féket. / én pl nemrég az iRacingben nem is tudtam rendesen vezetni féktávon a kezdő Mazdát,mert kötelező ABS van benne és fogalmam nem volt, hol kéne fékezni, mert nem éreztem a csúszáshatárt ,mert nem is volt.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 11. 08. 11:07.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #86
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ...itt még annyival könnyebb a setupolás, hogy csak ráviszed a nyilat és kiírja. Tök egyértelműen nagyrészét. Csak tökölni kell hozzá és türelem kell, meg olvasgatás.

    ...
    Elírtam. Fene tudja mér. Margit

    Erről beszélek. Kicsit mindegyik mást ír. A GPL, GTL, Race, mind, de azért a java ugyan az és egyet mond. A többi meg úgy is amit írtál, írtunk. Csinálni kell.

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    értem, de azért én maradok Kunos illetve Aris (aki az autók fizikájáért felel) véleményén...
    Köszönjük Laci, mi meg kialakítjuk majd a saját véleményünket a tesztek után, a tiedet pedig már párszor leírtad, azt tudomásul vettük, megértettük, megjegyeztük.. köszönjünk szépen, többször már felesleges elismételned.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 08. 14:58.

  13. #88
    Sziasztok!

    Az esti ligafutamhoz "rendelt" napkozbeni "gyakorlo" FUN szervert (GTR-Masters.hu #Fun) at lehetne kicsit allitani? A jelenlegi 30 perc qual es 3 kor race nem valami felhasznalo barat Termeszetesen gyakorolni tokeletes, de talan a felkeszuleshez (hosszabb futam) es a nepszerusiteshez (napkozbeni versenyek) talan jobb lenne valami jobb kiosztas. Pl. 15 perc qual es 12 kor verseny.

  14. #89
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Alexease írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az esti ligafutamhoz "rendelt" napkozbeni "gyakorlo" FUN szervert (GTR-Masters.hu #Fun) at lehetne kicsit allitani? A jelenlegi 30 perc qual es 3 kor race nem valami felhasznalo barat Termeszetesen gyakorolni tokeletes, de talan a felkeszuleshez (hosszabb futam) es a nepszerusiteshez (napkozbeni versenyek) talan jobb lenne valami jobb kiosztas. Pl. 15 perc qual es 12 kor verseny.
    ha gyakorolni tökéletes..akkor az nem véletlenül van így
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #90
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Sziasztok,
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy amint felrakom a soft gumit elindulok és a kopás egyből 90%-on van, akár online akár fun szerver, de csak ezzel a kocsival ezen a pályán van ilyen probléma. Hotlapnál is és ha pit-ből indulok akkor is.
    volt már másnak is ilyen?

  16. #91
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy amint felrakom a soft gumit elindulok és a kopás egyből 90%-on van, akár online akár fun szerver, de csak ezzel a kocsival ezen a pályán van ilyen probléma. Hotlapnál is és ha pit-ből indulok akkor is.
    volt már másnak is ilyen?

    A soft-ot be kell melegíteni: 1 kört rá kell szánni és ha ügyesen csinálod pont a kör végére fel is kúszik szépen 100%-ra és onnantól lehet már számolni a kopással

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Kedves Versenyzők!

    Sok kérés érkezett (más csatornákon is), hogy a FUN szerver valóban legyen FUN szerver is, tehát ne csak gyakorlásra legyen alkalmas, hanem kisebb futamok lebonyolítására is.
    Most az a helyzet állt elő, hogy két féle igénynek kell egyszerre megfelelnünk, közben meg jó lenne, ha mégiscsak mindenki lehetőleg 1 szerveren lenne.

    Kompromisszumos megoldásként (és csak remélem, hogy sikerült jól eltalálnom), átállítottam a pickup-os gyakorló/FUN szervert 20 perc qual-ra és 10 kör futamra. Remélem így azok számára is használható lesz, akik az esti futamra akarnak csak felkészülni és azok számára is, akik FUN versenyeket szeretnének menni.

    Aki csak gyakorolni akar, az ezt futam közben is megteheti, a pálya kondíciók azonosak, csak próbálja meg nem zavarni az éppen versenyben lévőket!
    Illetve a mezőnyben autózást sem utolsó szempont gyakorolni az esti nagy menetre!


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlás és Fun-olás céljából elindítottam a FUN szervert 20 perc qual-lal és 10 kör futammal, ami 0-24 elérhető:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!

    A csütörtöki és vasárnapi futamra a prekvalifikáció és a nevezés is a szokott módon működik!
    TC, ABS és ESP nem engedélyezett, a kuplung segítség természetesen használható!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 09. 18:39.

  18. #93
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem,

    a prekval nem jegyzete az időket Csütörtök este óta, most már megy, viszont akik az elmúlt pár napban mentek időt, azok ideje sajnos valószínűleg elveszett (bár lehet hogy sikerül majd még valahogy megmenteni)
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 09. 17:00.

  19. #94
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    A soft-ot be kell melegíteni: 1 kört rá kell szánni és ha ügyesen csinálod pont a kör végére fel is kúszik szépen 100%-ra és onnantól lehet már számolni a kopással
    Akárhogy nyomom akármennyi kört megyek, nem változik semmit de pl ha egy gt2/3 as autóval megyek akkor úgy van ahogy mondod, de itt nem történik semmi:/

  20. #95
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Életkor
    44
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    Akárhogy nyomom akármennyi kört megyek, nem változik semmit de pl ha egy gt2/3 as autóval megyek akkor úgy van ahogy mondod, de itt nem történik semmi:/
    Azért van, mert a gumikopás ki van kapcsolva nem?

  21. #96
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    El tudná mondani valaki hogy a boxkiállás pontosan hogy működik? Ha tankolnom kell akkor gyorsan nekimegyek a falnak és nyomom az esc-et ????
    Off- ban próbálgattam volna és hiába megyek ki a boxba :
    1. nem jelzi semmi a helyemet;
    2. ha tudom is melyik az (mert csak én vagyok olyan autóval és a garázsajtón ott a logo) akkor sem történik semmi ha beállok .
    Mi a módszer ?

  22. #97
    Egyelőre csak online működik a box

  23. #98
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Én megpróbáltam, de nem fog menni a laptopon. 102 fokos a GPU benne, a hűtőpadon túlhúzva és így bírok 16-34 FPSt produkálni.
    T9400, 4gb Ram, 1gb GT240M kevés ide

    És nagyon más a játék T500-on, három pedállal, alig találtam körbe vele elsőre.
    Jó futamot nektek!

  24. #99
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    El tudná mondani valaki hogy a boxkiállás pontosan hogy működik? Ha tankolnom kell akkor gyorsan nekimegyek a falnak és nyomom az esc-et ????
    Off- ban próbálgattam volna és hiába megyek ki a boxba :
    1. nem jelzi semmi a helyemet;
    2. ha tudom is melyik az (mert csak én vagyok olyan autóval és a garázsajtón ott a logo) akkor sem történik semmi ha beállok .
    Mi a módszer ?
    Csak online verseny alatt működik.
    Jelzi a helyedett, megállsz, feldobja a vezérló ablakot. Ott ha akarsz kereket cserélni, akkor rákattintasz, hogy milyen típusút szeretnél, majd beállítod, hogy mennyit tankoljanak a tankba és azt hiszem alatta be lehet állítani, hogy mit javítsanak az autón. Ok után megcsinálják, aztán már mehetsz is.

  25. #100
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Köszönöm srácok, megnéztem. Nincs túlbonyolítva.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •