Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (96 összesen)
  1. #51
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    ABS Level1 kontra ABS OFF:

    ABS javára keményen 127 ezred azt hiszem, nekem sajnos semmilyen előnyt nem jelent, pedig tegnap beleraktam vagy 50 kört.....Nem érzem magam antitálentumnak (max setupolásban) de nem hiszem hogy az ABS 2-3 tizednél többet hozhatna a konyhára, nem mellesleg teljesen más beállításokat kíván mert ugyanazzal ha beletaposok a fékbe nem blokkol a kerék hanem elindul jobbra balra az autó kb mint egy kígyó olyanok a féktváok elég sokat kell módosítgatni hogy az ABS nélküli szett jó legyen ABS-eshez is.. Nem mellesleg az idő előrehaladtával már nem gyorsítani hanem lassítani fog, ahogy ez eddig minden szimes játéknál beigazolódott nállam, idővel ABS nélkül csak jobb köröket futok!

  2. #52
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    ABS Level1 kontra ABS OFF:

    ABS javára keményen 127 ezred azt hiszem, nekem sajnos semmilyen előnyt nem jelent, pedig tegnap beleraktam vagy 50 kört.....Nem érzem magam antitálentumnak (max setupolásban) de nem hiszem hogy az ABS 2-3 tizednél többet hozhatna a konyhára, nem mellesleg teljesen más beállításokat kíván mert ugyanazzal ha beletaposok a fékbe nem blokkol a kerék hanem elindul jobbra balra az autó kb mint egy kígyó olyanok a féktváok elég sokat kell módosítgatni hogy az ABS nélküli szett jó legyen ABS-eshez is.. Nem mellesleg az idő előrehaladtával már nem gyorsítani hanem lassítani fog, ahogy ez eddig minden szimes játéknál beigazolódott nállam, idővel ABS nélkül csak jobb köröket futok!
    Na igen, de ez csak akkor igaz, ha egy profi, tehetséges versenyzőt veszünk, de pl. az én esetemben az ABS akár 1 mp is hozna és ez biztosan így van több embernél is. Ezért velem szemben pl. eléggé unfair, hogy a hasonló képességű versenyzők gyorsabbak az ABS miatt, míg én elvből nem használom (nem akarok ebből is vitatémát, de igazából azokat sem értem, akiknek van H-váltójuk, de a pillangóval nyomják a gyárilag H-váltós gépekkel).

  3. #53
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, de ez csak akkor igaz, ha egy profi, tehetséges versenyzőt veszünk, de pl. az én esetemben az ABS akár 1 mp is hozna és ez biztosan így van több embernél is. Ezért velem szemben pl. eléggé unfair, hogy a hasonló képességű versenyzők gyorsabbak az ABS miatt, míg én elvből nem használom (nem akarok ebből is vitatémát, de igazából azokat sem értem, akiknek van H-váltójuk, de a pillangóval nyomják a gyárilag H-váltós gépekkel).
    De ha itt tartunk, akkor nyomjuk kuplunggal lefele is és felfelé váltásnál is. Már bocsánat, hogy beleszólok.
    De tényleg azt gondolom, amit már itt sokan elmondtak, ez egy "teszt bajnokság" technikailag nem lehet megtiltani a segítségek használatát, bármennyire is csűrjük csavarjuk mindig is lesznek akik használják és lesznek akik nem. Én is úgy indultam az első versenyen Mugelloben, hogy kuplung, H váltó, heel and toe. Nézzétek meg Mugelloban hányadik lettem (segítek, uccsó ) és mit írtam a beszámolóban. Azóta én sem használom visszaváltásnál a kuplungot ....... stb .
    Nekem is az lenne szimpi, ha senki nem használna semmit, nekem is ez az elvem, de addig amíg ez technikailag kivitelezhetetlen, addig ez van, használd te is az ABS.-t és az AC-t, vagy TC.-t vagy hogy hívják. Azt sem tudom mi az!

  4. #54
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    ABS Level1 kontra ABS OFF:

    ABS javára keményen 127 ezred azt hiszem, nekem sajnos semmilyen előnyt nem jelent, pedig tegnap beleraktam vagy 50 kört.....Nem érzem magam antitálentumnak (max setupolásban) de nem hiszem hogy az ABS 2-3 tizednél többet hozhatna a konyhára, nem mellesleg teljesen más beállításokat kíván mert ugyanazzal ha beletaposok a fékbe nem blokkol a kerék hanem elindul jobbra balra az autó kb mint egy kígyó olyanok a féktváok elég sokat kell módosítgatni hogy az ABS nélküli szett jó legyen ABS-eshez is.. Nem mellesleg az idő előrehaladtával már nem gyorsítani hanem lassítani fog, ahogy ez eddig minden szimes játéknál beigazolódott nállam, idővel ABS nélkül csak jobb köröket futok!
    Vannak autók aminél az ABS előny, és ez a BMW pont ilyen. Nagyon könnyen lehet blokkolni a kerekeit, és ezért nehéz is vele határon fékezni. Főleg az olyan kanyarok előtt nehéz, ahol lejt a pálya. Persze ez is megtanulható, de az ABS bizony itt segítség.
    Azt gondolom, hogy a teszten ez mos elég jól kijött, tehát egy éles bajnoskágnál már számolni kell ezekkel is, bár más autót is kéne tesztelni a teljes képhez.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 10. 03. 13:34.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #55
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, de ez csak akkor igaz, ha egy profi, tehetséges versenyzőt veszünk, de pl. az én esetemben az ABS akár 1 mp is hozna és ez biztosan így van több embernél is. Ezért velem szemben pl. eléggé unfair, hogy a hasonló képességű versenyzők gyorsabbak az ABS miatt, míg én elvből nem használom (nem akarok ebből is vitatémát, de igazából azokat sem értem, akiknek van H-váltójuk, de a pillangóval nyomják a gyárilag H-váltós gépekkel).
    Nem unfair sztem hogy valaki egy számára is adott lehetőségről saját elvei, döntése miatt lemond, míg más használja, mert lehet, mert mindenkinek lehet, aki akarja használja aki nem akarja nem használja, semmilyen hátrányt nem szenved! És mivel ezekben az autókban a valóságban is volt ABS nem értem mi itt a probléma? Valaki említette a H váltót is, akkor az nem unfair hogy akinek az van és azzal megy mert egy ilyen bömbiben bizony az volt addig más a pillangót klattyogtatja???? A te elveid szerint DE!

  6. #56
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Nem unfair sztem hogy valaki egy számára is adott lehetőségről saját elvei, döntése miatt lemond, míg más használja, mert lehet, mert mindenkinek lehet, aki akarja használja aki nem akarja nem használja, semmilyen hátrányt nem szenved! És mivel ezekben az autókban a valóságban is volt ABS nem értem mi itt a probléma? Valaki említette a H váltót is, akkor az nem unfair hogy akinek az van és azzal megy mert egy ilyen bömbiben bizony az volt addig más a pillangót klattyogtatja???? A te elveid szerint DE!
    Ebben a BMW-ben biztos nem volt ABS. Ha a segítségeknél kikapcsolod az ABS-t, akkor nem tudod a ctrl+A-val bekapcsolni játék közben. Más autóknál, amelyeknél tényleg van/volt ABS, azoknál a kikapcsolt segítségek mellett is be lehet kapcsolni az ABS-t a játékban. Tehát a játék csak annál engedélyezi az ABS-t pro módban, amiben ténylegesen van ABS, a többinél csak te, mint segítséget tudod beállítani.

  7. #57
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Nem unfair sztem hogy valaki egy számára is adott lehetőségről saját elvei, döntése miatt lemond, míg más használja, mert lehet, mert mindenkinek lehet, aki akarja használja aki nem akarja nem használja, semmilyen hátrányt nem szenved! És mivel ezekben az autókban a valóságban is volt ABS nem értem mi itt a probléma? Valaki említette a H váltót is, akkor az nem unfair hogy akinek az van és azzal megy mert egy ilyen bömbiben bizony az volt addig más a pillangót klattyogtatja???? A te elveid szerint DE!
    Kunos ezt az autót úgy csinálta meg h nincs benne ABS a GROUP A modellben...a többi e30 verzióban van...
    új vagyok a szimulátorok világában és egy kicsit meglep h a szimulátorosok hozzáállása ennyire árkádos ha nincs tiltva valami akkor egyből megy a trükközés...azt hittem h ITT aztán komoly versenyzők ,pilóták vannak és nem csak maroknyian mennek pro mode -ban...
    alapvetően semmi bajom azzal ha valaki segítségeket használ ha szüksége van rá h tanulgassa a dolgokat, de h az élmezőny amúgy is kiváló pilótái sem mennek pro mode-ban az azért tényleg furcsa számomra...
    ha van az autóban elektronika akkor én is használom hisz ez szimulátor akar lenni vagy mi és az adott autót akarom meghajtani nem CTRL+A val trükközgetni, egyébként tapasztalatom szerint ilyen esetben pl sok autónál inkább hátrány ha bent hagyja valaki az ABS-t például, legalábbis egy körön...viszont ha menüben kapcsolom be az ABS-t akkor máshogy működik az ABS és valóban előnyt jelent...

  8. #58
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a jutalom, ha vki el elvárások felett teljesít és túlteljesíti a távot!

    14 kört ment, gondolom járt box-ban is... replay-ből majd kiderül...
    honnan szerzitek ezeket a furcsa eredményeket?

    a sima serverlogot szerintem elég alaposan letesztelgettem ,abban se boxbug se más anomália nincs , na meg azért jóval több infót mutat..mindenki minden egyes körideje, chat beszélgetés , távolságok stb...

  9. #59
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a BMW-ben biztos nem volt ABS. Ha a segítségeknél kikapcsolod az ABS-t, akkor nem tudod a ctrl+A-val bekapcsolni játék közben. Más autóknál, amelyeknél tényleg van/volt ABS, azoknál a kikapcsolt segítségek mellett is be lehet kapcsolni az ABS-t a játékban. Tehát a játék csak annál engedélyezi az ABS-t pro módban, amiben ténylegesen van ABS, a többinél csak te, mint segítséget tudod beállítani.
    Brakes ventilated disks, 280 or 335mm diameter front, 280 or 300 or 335mm diameter back, 4 piston calipers all around. Anti-lock Braking System (ABS)

    forrás: http://www.tech-racingcars.eu/bmw-e30-m3

  10. #60
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a BMW-ben biztos nem volt ABS. ...
    De. Volt. Sőt már az E9-ben is volt.

  11. #61
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Brakes ventilated disks, 280 or 335mm diameter front, 280 or 300 or 335mm diameter back, 4 piston calipers all around. Anti-lock Braking System (ABS)

    forrás: http://www.tech-racingcars.eu/bmw-e30-m3
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    De. Volt. Sőt már az E9-ben is volt.
    barcalaci84 leírta, csak a group a-ban nincs, legalább is a játékban, és ez a lényeg, nem a valóság.


    barcalaci84:
    Egyébként érdekes amit írsz a menüben beállítható abs-ről, és az esetenként engedélyezhető abs müködéséről, ezt még nem teszteltem, és nem is gondoltam rá, hogy különbség lehet. Persze ha nem menüben állítod, akkor ugyan autó függő, de lehet több "fokozatba" is kapcsolni, így nem egyértelmű melyikkel hasonlítsam össze.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #62
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Brakes ventilated disks, 280 or 335mm diameter front, 280 or 300 or 335mm diameter back, 4 piston calipers all around. Anti-lock Braking System (ABS)

    forrás: http://www.tech-racingcars.eu/bmw-e30-m3
    mint írtam Kunos csinálta így meg a Group A-t... a többi e30 verzióba berakta az ABS-t , ebből valamiért kivette... csak tippelek de szerintem azért mert amelyik e30 group A-t ők akartak lemodellezni abban nem lehetett ABS a versenysorozat szabályai miatt... gondolom én

    a játékban nincs benne ABS... ennyi erővel elkezdhetnéd tuningolni is a verdát , mert találnál egy leírást valahol az interneten h erősebb motorja volt
    és mint írtam a menüben az ABS kapcsolás a gyenge vagy kezdő versenyzőnek van és az egy segítség... azoknál az autóknál ahol lehet állítgatni az elektronikát ott pedig a modellezés része vagy akár a setupolás része... és időkülönbségben sem ugyanaz a 2... a menüben kapcsolgatás a konzolosoknak van benn meg Tirexinek...

  13. #63
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    mint írtam Kunos csinálta így meg a Group A-t... a többi e30 verzióba berakta az ABS-t , ebből valamiért kivette... csak tippelek de szerintem azért mert amelyik e30 group A-t ők akartak lemodellezni abban nem lehetett ABS a versenysorozat szabályai miatt... gondolom én

    a játékban nincs benne ABS... ennyi erővel elkezdhetnéd tuningolni is a verdát , mert találnál egy leírást valahol az interneten h erősebb motorja volt
    és mint írtam a menüben az ABS kapcsolás a gyenge vagy kezdő versenyzőnek van és az egy segítség... azoknál az autóknál ahol lehet állítgatni az elektronikát ott pedig a modellezés része vagy akár a setupolás része... és időkülönbségben sem ugyanaz a 2... a menüben kapcsolgatás a konzolosoknak van benn meg Tirexinek...
    Jó legyen neked igazad, akkor innentől ugye mindenki rendesen kuplunggal megy és H váltóval remélem Akinek meg nincs az sajnos már előnyt szerez a többiekkel szemben...Mondom mindezt úgy hogy én kikapcsolt ABS-el mentem és pillangó váltóval, mégsem zavar ha más meg ABS-el megy...

  14. #64
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Jó legyen neked igazad, akkor innentől ugye mindenki rendesen kuplunggal megy és H váltóval remélem Akinek meg nincs az sajnos már előnyt szerez a többiekkel szemben...Mondom mindezt úgy hogy én kikapcsolt ABS-el mentem és pillangó váltóval, mégsem zavar ha más meg ABS-el megy...
    ennél az autónál ez lenne a normális, ha már szimulátor vagy mi fene...
    akinek a hardvere ezt nem teszi lehetővé az persze pillangózzon stb... kapcsoljon menüben is segítséget az aki amúgy nem tud körbemenni a pályán ....
    de engem kicsit elszomorít h ennyire minden arról szól (és főleg a jobb pilótáknál)h hogy lehet előnyt szerezni a többiekkel szemben és alig pár embert érdekel csak maga a "szimulátorozás"...
    kicsit azért vicces h Mugellohoz képest szinte mindenki elkezdte bekapcsolgatni a menüben a cuccot...ha csinálnék egy motortuning modot h 300-zal menjen , akkor gondoolm azt is szeretnétek használni , mert miért ne hisz ha gyorsabbak vagyunk tőle , akkor az legitimálja a dolgot , tiltani úgy se lehet...

  15. #65
    Na jó a pillangóba ne menjünk bele, mert akor alul maradok.
    De az egy teljesen más probléma, tekintve, hogy az hadver függő, így tiltani, se engedni nem lehet együttesen senkinek.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #66
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó a pillangóba ne menjünk bele, mert akor alul maradok.
    De az egy teljesen más probléma, tekintve, hogy az hadver függő, így tiltani, se engedni nem lehet együttesen senkinek.
    persze ezt én is így gondolom...
    senkitől se azt sajnálom h milyen időt megy meg hogy...
    inkább maga ez a hozzállás lep meg sok embertől , h azért használ valamit mert azzal gyorsabb lehet... ez a csak a teljesítmény számít semmi egyéb attitűd...
    ahogy írtad korábban : ha az autómata váltó gyorsabb akkor elkezdi mindenki azt használni? azért ez vicces számomra egy szimulátoros közösségben...
    az árkád játékokra, játékosokra (pl az olyan játékokra ahonnan én is jövök ) meg megy a fikazuhatag
    mint mondtam nem is assist off náci vagyok ha Kunos szerint van ABS a kocsiban akkor pl én nem kapcsolom ki ...ha ABS nélkül akarok menni akkor keresek olyan autót amiben nincs... pl ezért szeretem jpobban a bmw gt2-t mint a gt3-asokat...de sokszor nekem is több kedvem van a gt3hoz

  17. #67
    Jó, mondjuk most sok ember új itt, akik nem feltétlen vannak egy szinten, tehát itt most nem csak a kökemény szimulátor rajongók játszanak, akik lehet éppen a tanulási fázisuk elején járnak. Így én senkire nem haragszom, lesznek ők még nagyon jók, csak ezeket az irányelveket érdemes lenne már az elején lefektetni.

    Na zárjuk le ezt a témát ha ti is úgy gondoljátok, szerintem mindent elmondunk amit lehet.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    inkább maga ez a hozzállás lep meg sok embertől , h azért használ valamit mert azzal gyorsabb lehet... ez a csak a teljesítmény számít semmi egyéb attitűd...
    Szerintem minden fajta versenyzés szerves része, hogy a szabályokat maximálisan kihasználva érjük el a lehető legjobb eredményt, aki egy versenyben nyerni akar, az nem engedhet meg magának más szemléletet, és ebben nincs semmi kifogásolható. Mivel nem hoztunk olyan szabályt, hogy tiltjuk, így mindenki maga dönti el mit használ és mit nem. Ha majd lesz rá mód természetesen tiltani, vagy ellenőrizni fogjuk, de egyelőre mindenki döntse el magának kinek mi a fontosabb...

    Én biztos nem fogom bekapcsolni, de ugyanakkor biztos nem fogok egy pillanatra sem puffogni amiatt, mert vki csak az ABS miatt gyorsabb nálam..



    Illetve a teszt jelleget szem előtt tartva, nekünk szervezőknek sokkal fontosabb, hogy időben kiderüljön minden ilyen kis turpisság, mert csak akkor tudjuk a jövőben majd korrekten levezényelni az éles bajnokságot, ha már jól kiismertük az AC sajátosságait. És bizonyára nem csak az ABS az egyetlen olyan dolog, amivel tizedeket lehet nyerni, szóval csak hajrá, tessék nyüstölni, próbálgatni a lehetőségeket!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 03. 23:37.

  19. #69
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, részemről utoljára írok erről:
    Az ABS-el semmi bajom, ha az az autón ( játékbon belül) ki/be kapcsolható. Azzal van a bajom, hogy ez itt most egy segítség, amit menüből állítasz be, ami a "Pro" beállítással nem használható.
    Ez meg itt a GTR Masters, ahol soha nem voltak egedve a segítségek (persze a játékban is tiltható volt, ami itt nem igaz jelenleg).
    Szóval ez így ebben a formába, nem valami pro és fair. Ki tudja, lehet valaki még automatic brake, vagy gearboxot is használ. Innentől bármi elképzelhető, és továbbra is tartom, hogy ez kissé amatör, akárilyen teszt bajnokság.
    Eddig akármilyen nyári fun, teszt tököm tudja milyen verseny volt, mindre igaz volt a "pro", és belső nézed szabály. Itt meg átmentünk Amateurs-be, ahogy abypeti írta.
    Most ez a SZABÁLY, ezek alapján megyünk.
    Versenysportban is pont igy van, ha nem használsz ki minden lehetséges opciót, elmegy melletted a mezőny. Nem tetszés vagy ügyesség kérdése, csak SZABÁLY.

  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    elméletileg nem lehetne vele gyorsabb vele nem?ha abs nélkül blokkolás mentesen a határon megtudnád fékezni kocsit akkor ua-zt a fék távot érnéd el?vajon a profik mit mondanak róla azt nem tudjuk azt se tudjuk hogy adja vissza a játék,én tudom hogy most gyorsan kell aludjak és jó sokat
    Külön tesztet készitettünk az ABS tesztelésére
    Elég jó hatásfokkal működik assettoban, de ugyanazokkal a problémákkal is küzd mint az igazi (modern) verziók is (váltózó útfelületen).
    ABS lényege nem a rövidebb féktáv elérése, hanem a bolondbiztos viselkedés, a megismételhetőség. Leegyszerűsiti a vezetés egyébként legnehezebben tökéletesithető részét. Ideális esetben (és gyakorlással) ugyanazon vagy rövidebb féktávon is meg lehet állni, de ezt tartósan megismételni nagyságrendekkel nehezebb mint teljes erőddel ráugrani a fékpedálra...bátrabbá is tesz ezáltal. Tudod hogy megáll az, maximum túlmegy pár métert a kanyaron...mig ABS nélkül 20 méter alatt fékezheted használhatatlanul kockásra. Ezt PRO és kontra is érdemes átgondolni, mert mig ABS-el ugyanugy mész ahogy egyébként....a PRO módban viszont a féket, és gumit agyonhajszolva keressük a tizedeket a pályán, ami kicsit sem realisztikusabb vezetési stilust eredményez.

    Csak nézzetek bele a monzai replaybe
    Utoljára módosította: Tilus; 2014. 10. 04. 01:05.

  21. #71
    Horváth Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    19

    kocsi beállítás

    Sziasztok!

    Beállítási tippet szeretnék kérni. Az a gondom, hogy a célegyenes féktávon a kocsi az első 50m még stabil majd ahogy egyre jobban lassul folyton kitáncol a fara. Valaki tudna adni valami tippet, hogy mit kéne állítani? Differenciál művel játszottam, de nem igazán sikerül belőni.

  22. #72
    Idézet Eredetileg Daninet írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Beállítási tippet szeretnék kérni. Az a gondom, hogy a célegyenes féktávon a kocsi az első 50m még stabil majd ahogy egyre jobban lassul folyton kitáncol a fara. Valaki tudna adni valami tippet, hogy mit kéne állítani? Differenciál művel játszottam, de nem igazán sikerül belőni.
    Ha az eleje akar elmenni, akkor nálam az működött, hogy az első rugót raktam feljebb 120-ról 140-re, és az első lengéscsillapítókat is bekeményítettem. Ettől nálam már nem annyira akar elkúszni féktávon, de persze ez függ a fékerőelosztáson meg máson is.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Daninet írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Beállítási tippet szeretnék kérni. Az a gondom, hogy a célegyenes féktávon a kocsi az első 50m még stabil majd ahogy egyre jobban lassul folyton kitáncol a fara. Valaki tudna adni valami tippet, hogy mit kéne állítani? Differenciál művel játszottam, de nem igazán sikerül belőni.
    Adjál hozzá egy kis gázt fékezés közben!

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, ma este 9-től hepaj, ismételten kérnénk mindenkit, hogy legyen tisztába a nevezési rendszer működésével és nagyon figyeljetek egymásra, nem szeretnénk buta baleseteket, elfékezéseket, ráfutásokat és leszorításokat látni a futamon!

    Mivel nem babra megy a játék és szeretnénk mielőbb kiszűrni a nem teljesen korrekt versenyzőket, ezért lesz lehetőség majd sérelem esetén óvást benyújtani, kérjük mindenki őrizze meg a futamról a saját replay-ét!

    AC Tesztkupa - Replayek


    AC Tesztkupa - Óvások

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na mostantól lehet nevezni egészen 21:00-ig!!

    Egy szerverre 20 versenyző fér fel, a futamra nevezők közül a prekval szerinti leggyorsabb 20 kerül az #E0 szerverre, a többiek #E1, #E2.... ellenőrizzétek a neveteket a szervereken a névlistában... szabad hely booking-ra csak az utolsó szerveren lesz. A szerverek óra egészkor indulnak.


    Ha akarjátok természetesen futam után 22:00-kor is lehet nyomni még egy menetet (csak nevezni kel hozzá ismét még 22 előtt), az természetesen már nem lesz hivatalos...

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •