Szavazás eredménye: Melyik autóval legyenek a hétvégi futamok?

Szavazók
48. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • BMW M3 GT2

    37 77,08%
  • Lotus Exos T125

    11 22,92%
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (90 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Tesztfutam #6

  1. #51
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    A szerver meg csak akkor látható, ha valaki nevez!?.

  2. #52
    Csaba Homonnai Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 01.
    Üzenetek
    5
    nem látokk semmi olyan servert amin verseny lenne

  3. #53
    detto
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    úgy látom csak az tud nevezni, aki ma futott legjobb időd... de semmi gond, booking-olni még fogtok tudni 20:00 és 20:02 között!


    Idézet Eredetileg e2mustang írta Hozzászólás megtekintése
    nem látokk semmi olyan servert amin verseny lenne
    Mivel a szerver 8-kor indul...

  5. #55
    Olyan ez mint a reggeli telefonos ébresztés. 20:02, de még nincs szerver.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #56
    Csaba Homonnai Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 01.
    Üzenetek
    5
    elmúlt 8,nincs semmi. amúgy bocs az idétlenkedésért ez az első alkalom nekem itt
    Utoljára módosította: e2mustang; 2014. 06. 01. 20:04.

  7. #57
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    már van, gyertek
    8 perc booking még

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Vmiért nem indult el, nem értem vazze, egész héten semmi gond nem volt a rendszerrel, erre hétvégén kezd el itt szórakozni...

    Elindítottam manuálisan 10 perc booking-gal, lehet csatlakozni!


    Aki nem fér fel, annak indítunk 2. szervert is...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 02. 14:22.

  9. #59
    Csaba Homonnai Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 01.
    Üzenetek
    5
    én már látom,thx !

  10. #60
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Neveztem a preq. oldalon, mégsem ajánlotta fel a csatlakozást, bookingolni meg nem tudok, mert "server full" .
    ilyenkor mi van ?

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Neveztem a preq. oldalon, mégsem ajánlotta fel a csatlakozást, bookingolni meg nem tudok, mert "server full" .
    ilyenkor mi van ?
    Az első szerver betelt, aki lemarad volna, annak indítottam még egy szervert, 15 perc booking.

  12. #62
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az első szerver betelt, aki lemarad volna, annak indítottam még egy szervert, 15 perc booking.

    Nem arról volt szó, hogy a nevezés "üti" a bookingot?
    Mert amikor néztem kb 5 nevező volt összesen.
    .
    .
    jöttem volna, szabaddá tettem az estém e. - miatt még gyakoroltam is rá, ezért nem értem hogy ez most akkor mi ?
    Nem úgy volt hogy aki nevez, az bármikor felléphet a szerverre és a bookingolók a maradék helyeket kapják ?
    Utoljára módosította: mikkkka; 2014. 06. 01. 20:22.

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem arról volt szó, hogy a nevezés "üti" a bookingot?
    Mert amikor néztem kb 5 nevező volt összesen.
    De csak vmiért nem indul el a nevezős rendszer, így most manuálisan indítottam szervert és csak booking van.
    Sorry, én sem tudom mi történt pontosan, és most így tudtam gyorsan megoldani a helyzetet.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 01. 20:36.

  14. #64
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    ok, kiléptem..

  15. #65
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    most komolyan még mindig ott tartunk h páran nem kapcsolják ki a torrentet játék közben?
    hihetetlen...mikor megláttam a rajtrácson egyesek pingjét , már akkor ki akartam lépni....

    Hommonai CSaba!
    volt olyan versenyző akinek nem mentél neki?
    én 9 kör után kiléptem , de addig minimum 6 balesetet okoztál, ráadásul mint az őrült jössz vissza a pályára...
    videón megnézve is látszik h szimplán nem veszed figyelembe h vannak előtted , melletted , mész mintha hotlapon lennél...

  16. #66
    Borsányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 09. 22.
    Város
    Hatvan
    Életkor
    58
    Üzenetek
    77
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De csak vmiért nem indul el a nevezős rendszer, így most manuálisan indítottam szervert és csak booking van.
    Sorry, én sem tudom mi történt pontosan, és most így tudtam gyorsan megoldani a helyzetet.
    Szabinak köszönet, hogy a problémák ellenére is lett futam.

  17. #67
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hommonai CSaba!
    volt olyan versenyző akinek nem mentél neki?
    én 9 kör után kiléptem , de addig minimum 6 balesetet okoztál, ráadásul mint az őrült jössz vissza a pályára...
    videón megnézve is látszik h szimplán nem veszed figyelembe h vannak előtted , melletted , mész mintha hotlapon lennél...
    nekem nem jött nekem
    ellenben volt más aki képtelen volt közlekedni. Már a második kör is tartott éppen, egy egész jó kergetőzés volt kialakulóban, míg nem a sikánban kibombáztak, egész mezőny el....innentől már csak az idővel való versenyzés maradt (persze aki kilökött azt 3 körön belül 2x láttam esni kelni a pályán kívül) - és a legrosszabb hogy ahogy írogatta a köridőket, kb tudtam tartani a középmezőnyt, szóval jó verseny is lehetett volna. Mindegy, ez tét nélküli teszt...de remélem páran elfelejtik hogy részt vegyenek nálunk éles bajnokságban...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #68
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Eredetileg úgy volt, hogy nem tudok jönni, mert máshol volt futamom, viszont annak idő előtt vége lett, így a csúszásnak köszönhetően befértem a bookingra.
    A 4. helyről rajtoltam, de nem tartott sokáig, mert így megtankolva kicsit másképp viselkedett az autó mint kevesebb benzinnel, így az első körben elmentem magamtól szántani. A vetésforgó leellenőrzését követően vhova a középmezőnybe érkeztem vissza, viszont pár méter múlva egy tömegkarambol történt előttem, amit nagyon óvatosan közelítettem meg ne, hogy további baj legyen, viszont egy visszatérő autó kiütött, így ismét mentem szántani. 18. helyre estem vissza, viszont innentől (1-2 dolgot leszámítva) minden rendben volt és utólag nem is volt baj, hogy visszaestem, mert ezt követően szinte minden körben csatázhattam vkivel, így eseménydús futamom volt és a 8. helyen zártam.
    Leszámítva azt, hogy volt 1-2 olyan versenyző akiknek 150 feletti pingjei voltak nagyon jó és fair csaták voltak, amit köszönök minden érintettnek!
    simraceseries.com

  19. #69
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vmiért nem indult el, nem értem vazze, egész héten semmi gond nem volt a rendszerrel, erre hétvégén kezd el itt szórakozni...

    Elindítottam manuálisan 10 perc booking-gal, lehet csatlakozni!


    Aki nem fér fel, annak indítunk 2. szervert is...
    Sajnos én 5 perc kísérletezés után kiléptem, így tegnap sem bírtam "bookingolni". Előző héten és most szombaton is ez volt. Legközelebb türelmesebb leszek.
    Valamiért a ranking programot sem tudom működtetni ( RSR, Rivali hibátlanul megy, tűzfalon engedélyezve stb.) így csak a booking vonal maradna.
    Persze nem adom fel, tetszik a szervezés. Üdv
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 02. 14:21.

  20. #70
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    32
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    most komolyan még mindig ott tartunk h páran nem kapcsolják ki a torrentet játék közben?
    hihetetlen...mikor megláttam a rajtrácson egyesek pingjét , már akkor ki akartam lépni....

    Hommonai CSaba!
    volt olyan versenyző akinek nem mentél neki?
    én 9 kör után kiléptem , de addig minimum 6 balesetet okoztál, ráadásul mint az őrült jössz vissza a pályára...
    videón megnézve is látszik h szimplán nem veszed figyelembe h vannak előtted , melletted , mész mintha hotlapon lennél...
    Engem a 5. kor kornyeken a 4. helyrol utott ki. Esze agaban sem volt bevarni es visszaestem kb 10. helyre. Ezutan meg 2x utottek ki szoval kialltam. A szombati nagyszeru verseny utan a vasarnapi rendkivul negativ volt.

  21. #71
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Engem a 5. kor kornyeken a 4. helyrol utott ki. Esze agaban sem volt bevarni es visszaestem kb 10. helyre. Ezutan meg 2x utottek ki szoval kialltam. A szombati nagyszeru verseny utan a vasarnapi rendkivul negativ volt.
    Ha jól tudom mi is találkoztunk a pályán 1-2 csata erejéig (side by side az első 4 kanyarban 2x is ). Jól emlékszek, hogy piros-fekete festéssel voltál?
    Ha Te voltál, akkor egy kérdés: Mitől volt magas a pinged? Nálam végig 150-160 között ugrált.
    simraceseries.com

  22. #72
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Engem a 5. kor kornyeken a 4. helyrol utott ki. Esze agaban sem volt bevarni es visszaestem kb 10. helyre. Ezutan meg 2x utottek ki szoval kialltam. A szombati nagyszeru verseny utan a vasarnapi rendkivul negativ volt.
    te voltál az egyik torrentes szerintem most legközelebb figyelj erre...
    etől függetlenül CSaba a remek tempója ellneére minősíthetetlenül ment...
    replay sajnos csak a 4ik körtől a 9ig körig van meg és ott 3 buta baleset okozást láttam tőle illetve egy negyedik esetet amikor csak a szerencsén múlott h Ulrich Tomi meg tudta fogni miután neki tolt engem, de mivel előtte is látótávolságban ment előttem így láttam h miket csinált és szépen kerülgettem ki a maga mögött hagyott áldozatokat már az elején...

    szervezés:
    természetesen köszönöm én is a lehetőséget h végül csak tudtunk indulni... DE:

    fél 6 és 6 között jeleztük ketten is h nem működik a nevezéses rendszer rendesen...vártam-vártam h mikor lesz valami reakció bármelyik oldalon, ts-re is fel-fel mentem h hátha megtudunk valamit...8 előtt 2 perccel jelent meg Szabi h megkérdezze minden rendben...
    volt bő 2 óra h ki legyen hirdetve rendesen (elvileg 4 liga szervezi közösen +facebook steam ,sg, prohardver stb , tehát felület lett volna rá bőven)h booking lesz és akkor nincs semmi kellemetlenség...

    a nevezéses rendszer hétközben jól működött, viszont úgy tűnik azzal nem bír megbírkózni h ha változtatni kell a szerver kondícióin...
    tegnap is volt aki elvileg nevezett a 8 órásra illetve oldalleállás ide-oda én pl szombaton sikersen neveztem 8 óraára.... egyik esetben sem indult el a server...
    fentebb leírtam h h lehet ezt egyszerűen kiküszöbölni....(gyíakorlatilag fejlesztés nélkül a rendszer meglévő előnyeit kihasználva...)

  23. #73
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    32
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom mi is találkoztunk a pályán 1-2 csata erejéig (side by side az első 4 kanyarban 2x is ). Jól emlékszek, hogy piros-fekete festéssel voltál?
    Ha Te voltál, akkor egy kérdés: Mitől volt magas a pinged? Nálam végig 150-160 között ugrált.
    Mi a neved a palyan? Igen olyan volt a festesem. Nem tudom nem torrenteztem es altalaban 20-30pinget ir nekem. Vezetekes netrol tolom de ingadozhat az adatatvitel.. (kolesz) Nekem a legtobb ember nem laggolt. En kemenyen ugraltam vegig? f*ck

  24. #74
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a neved a palyan? Igen olyan volt a festesem. Nem tudom nem torrenteztem es altalaban 20-30pinget ir nekem. Vezetekes netrol tolom de ingadozhat az adatatvitel.. (kolesz) Nekem a legtobb ember nem laggolt. En kemenyen ugraltam vegig? f*ck
    stabilan 150 feletti volt a pinged most...máskor 20-30-at láttam ahogy írtad is...
    ha kolesz akkor mondjuk lehet más torrentezett (bár az is elég ha nem rendesen zártad be a torrentprogramot előtte és a háttérben seedelget...
    velem is előfordult már boxban érdemes lecsekkolni a saját pingedet...

  25. #75
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Életkor
    32
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    te voltál az egyik torrentes szerintem most legközelebb figyelj erre...
    etől függetlenül CSaba a remek tempója ellneére minősíthetetlenül ment...
    replay sajnos csak a 4ik körtől a 9ig körig van meg és ott 3 buta baleset okozást láttam tőle illetve egy negyedik esetet amikor csak a szerencsén múlott h Ulrich Tomi meg tudta fogni miután neki tolt engem, de mivel előtte is látótávolságban ment előttem így láttam h miket csinált és szépen kerülgettem ki a maga mögött hagyott áldozatokat már az elején...

    szervezés:
    természetesen köszönöm én is a lehetőséget h végül csak tudtunk indulni... DE:

    fél 6 és 6 között jeleztük ketten is h nem működik a nevezéses rendszer rendesen...vártam-vártam h mikor lesz valami reakció bármelyik oldalon, ts-re is fel-fel mentem h hátha megtudunk valamit...8 előtt 2 perccel jelent meg Szabi h megkérdezze minden rendben...
    volt bő 2 óra h ki legyen hirdetve rendesen (elvileg 4 liga szervezi közösen +facebook steam ,sg, prohardver stb , tehát felület lett volna rá bőven)h booking lesz és akkor nincs semmi kellemetlenség...

    a nevezéses rendszer hétközben jól működött, viszont úgy tűnik azzal nem bír megbírkózni h ha változtatni kell a szerver kondícióin...
    tegnap is volt aki elvileg nevezett a 8 órásra illetve oldalleállás ide-oda én pl szombaton sikersen neveztem 8 óraára.... egyik esetben sem indult el a server...
    fentebb leírtam h h lehet ezt egyszerűen kiküszöbölni....(gyíakorlatilag fejlesztés nélkül a rendszer meglévő előnyeit kihasználva...)
    Nem torrentezek. De ha laggolok akkor szoljatok ram es kiallok. Fent vagyok ts-en. Sajnos kulonosen vasarnap ingadozhat a netem..

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •