Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (166 összesen)

Téma: HTCM7 - Porto

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HTCM7 - Porto



    Időpont:
    2014. április 30. (szerda)
    Pálya: Porto
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm Up hossza: 5 perc
    Versenytáv: 2 x 13 kör
    Rajt: állórajt
    Gumikopás mértéke: normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke: Normál
    Boxkiállás: nem kötelező

    Szerverjelszó:
    a mindenkori szerverjelszó
    Prekvalifikáció vége: 2014.04.29 - 23:59


    Élő online közvetítés: www.aartv.hu



    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-24 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 25-49 helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM7 - Tavaszi Szezon

    -------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 29. 22:45.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Figyelem! A boxból kijövet a pálya már méri a kört, így jelentős előnyben van aki így fut mért kört. Aki így futja meg a prequalifikációs körét komoly büntetésben részesül!
    Utoljára módosította: Wega; 2014. 04. 17. 11:10.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #3
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    45 körösre van állítva a szeró. Az nem kevés
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 17. 13:25.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #4
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Porton van egy 2:01:756 -os időm. Az ok addig töröljétek légyszi
    Még meg se kezdődött a pre-q aztán már csalsz, na szép Hol vágtál....muti nekem is hol lehet átmenni a betonon vagy volt benne pár wall-ride?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #5
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Még meg se kezdődött a pre-q aztán már csalsz, na szép Hol vágtál....muti nekem is hol lehet átmenni a betonon vagy volt benne pár wall-ride?
    nem csak a boxból mérte. bár meg lehet futni azt az időt ill. még jobbat is csak hazavágtam a sikánnál vagy máshol hibáztam mindig utána. De ne díszelegjen ott az. De néztem a rankban.. háát remélem azok is boxból vannak futva. Amúgy van a pályában egy hely ahol 1mp a wall ride.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 17. 13:45.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Na szép, még el sem kezdődött a készülődés, plakát sincs, de már megvan a hot topik. Wallride
    Minden futamra jut vmi csont, amit lehet csócsálni, csak versenyezni ne kelljen

  7. #7
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na szép, még el sem kezdődött a készülődés, plakát sincs, de már megvan a hot topik. Wallride
    Minden futamra jut vmi csont, amit lehet csócsálni, csak versenyezni ne kelljen
    a plakátra rárakhatnál a sikánhoz egy vadveszély táblát csak egy michelin babával a szarvas helyett.. gumi veszély.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #8
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na szép, még el sem kezdődött a készülődés, plakát sincs, de már megvan a hot topik. Wallride
    Minden futamra jut vmi csont, amit lehet csócsálni, csak versenyezni ne kelljen
    Hát én utoljára a Tony Hawk 2-be wall ride-oltam, itt hogykő? Komolyan az gyorsabb ha padlógázzal nfs stílusban végig mész a falon? Nem azért kérdezem mert ki akarom próbálni...


  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    a plakátra rárakhatnál a sikánhoz egy vadveszély táblát csak egy michelin babával a szarvas helyett.. gumi veszély.
    Igen, valami ilyesmi kép derjeng fel elöttem, a sikánban egy halomban ott feksznek a törött kocsik egymáson. Gumibálákon meg egy "strabag" reklám (beton vagyok, hehe)
    De tényleg két pejva veszélyes sikán is van a pályán. Hosszú egyenes közepén, és a célegyenes elött. Szögletesek, élesek, nincs kibúvó semerre, rükverc, halál. Valami szabály, vagy figyelmeztetést kitehetnénk hogy hogyan viselkedjünk ha elakadtunk benne, másokat hogyan ne szivassunk meg, ergó az esc megnyomás gyorsaságára lehetne felhívni a figyelmet.
    Másikmeg hogy red flag, safetyi car nem lenne hülyeség ide...
    Szokásos. Megy a para

  10. #10
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Szabi: Hali! kicsit sokat töröltél van egy 2:01:5 ös köröm azt kérem vissza
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi: Hali! kicsit sokat töröltél van egy 2:01:5 ös köröm azt kérem vissza
    Most már ba...tod , legközelebb fogalmaz pontosabban, illetve 2 hét alatt nyilván fogsz futni jobb kört is!

  12. #12
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    elmebeteg 1 pálya ez istiszta surváyvőr lesz,elkezdtem setupolni de még értelmetlen volt minden állítgatás,azért pár dolgot sikerült leszürni még pedig azt hogy nem szabad a falnak tenni a gépet:P
    Utoljára módosította: Cola; 2014. 04. 19. 23:14.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #13
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    elmebeteg 1 pálya ez istiszta surváyvőr lesz,elkezdtem setupolni de még értelmetlen volt minden állítgatás,azért pár dolgot sikerült leszürni még pedig azt hogy nem szabad a falnak tenni a gépet:P
    meg a sikánnál lemaradni, mert hazavágják előtted akkor sanyi van.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #14
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    791
    Nem jöttem még rá, hogy kell a boxból úgy kimenni, hogy ne kezdje azonnal mérni az időmet. Akárhogy megyek ki, rögtön mért körnek veszi.

    Amúgy meg itt előzés nem lesz, max az, hogy aki falnak csapja, az már száll is ki a versenyből.

    Nem lesz versenyélmény, csak menekülés előre.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  15. #15
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jöttem még rá, hogy kell a boxból úgy kimenni, hogy ne kezdje azonnal mérni az időmet. Akárhogy megyek ki, rögtön mért körnek veszi.

    Amúgy meg itt előzés nem lesz, max az, hogy aki falnak csapja, az már száll is ki a versenyből.

    Nem lesz versenyélmény, csak menekülés előre.
    Mindenképpen méri az idődet a boxból.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #16
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Fantasztikus verseny lesz!



  17. #17
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Dugó van! Ez nagyobb városokba is megesik Tavaly vagy előtte átépítették amúgy a 2. sikánt. Bal-jobbra megy és lassabb-hosszabb asszem. Mondjuk én szeretem a városi pályákat,de ha nem az lenne is jó pálya lenne. Szerintem baromi jó a vonalvezetése és a lendülete. Lehet meg kéne csináltatni falak nélkül. /hmm ez nem is hülyeség/

    Jó a plakát!
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 20. 08:46.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #18
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Igen, a tavalyi már egy kicsit megengedőbb!


  19. #19
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem baromi jó a vonalvezetése és a lendülete. Lehet meg kéne csináltatni falak nélkül. /hmm ez nem is hülyeség/
    Ha azok a falak, csak 1 méterrel hátrább lennének, már nem lenne semmi gond! Egyébként a vonalvezetése nekem is tetszik.


    ...és mi az hogy, a sikánt nem megy 6.-ban!


  20. #20
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Hú, most nézem a prekvalt, elég nagy a szórás egyelőre. Nem ez a megszokott

  21. #21
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    791
    Hát.

    Három napja próbálkozom ezzel a pályával. Mindenesetre vigasztal, hogy olyan emberek sem tudják jelenleg a qualit megfutni, akik A szerveren szoktak lenni.
    Ahogy elnézem, ennél a pályánál nem lesz gondotok Szabi azzal, hány szervert inditsatok. Mivel a fele a mezőnynek már eleve el sem indul, az indulással kisérletezők kb negyed pedig velem együtt képtelen a quali időt megfutni,
    tehát max egy szerverre lesz szükségetek.
    Még kisérletezem párszor, aztán vagy quali idő nélkül is tudok indulni, vagy nekem is eldobós lesz ez a verseny.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #22
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Hát.
    Három napja próbálkozom ezzel a pályával...
    Ja, én is azon „röhögtem”, hogy általában ennyi próbálkozás után már körbetalálok a pályán 107%on belül...
    Max kimarad... na bumm...

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    A városi pályák mindig nehezek, teljesen normális, hogy nagyobb a szórás az időkben és hogy többet kell rá készülni.
    De mivel a mezőny nagy része szintén ugyan ebben a cipőben evez, így maga a verseny érdemi része nem marad el, hiszen a 107% fölöttiek is szépen ellesznek egymással a futamon!

    Illetve most gyönyörűen meg lehet tanulni, hogy ne vágjunk le a pályából egy centit se véletlenül!

  24. #24
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...maga a verseny érdemi része nem marad el, hiszen a 107% fölöttiek is szépen ellesznek egymással a futamon!...
    Egészen az első sikánig... utána meg a fórumon.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Egészen az első sikánig... utána meg a fórumon.
    Hát ja, ez benne van. Mindenkinek sokkal jobban kell figyelnie és sokkal kevesebb kockázatot vállalni, mint szokott.
    Most néztem végig a belinkelt videókat, hát egytől-egyig versenyzői hülyeség volt, mindegyik eset kis ésszel simán elkerülhető lett volna.

    Fel kell nőni a feladathoz, többet gondolkodni, kevesebbet kockáztatni... meg persze mázli is kell!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 21. 17:50.

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •