Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (362 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

  1. #251
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    van egy topic itt amiben azért meg lehet találni nagyjából
    de itt egy lista AC fórumról (ezek mind megugorják a codemasters konverteket szerintem)

    So many great tracks already available

    http://www.racedepartment.com/downlo...llclimb.13771/

    és ott van Barbagallo, Tor Poznan, Grobnik, Mid Ohio

    A hillclimbet nagyon adnám!

    (Mátrai hegyifelfutás feeling meglenne rendesen)
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 29. 21:41.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  2. #252
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    van egy topic itt amiben azért meg lehet találni nagyjából
    de itt egy lista AC fórumról (ezek mind megugorják a codemasters konverteket szerintem)
    Bármennyi elsőre jónak tűnő pályát meg lehet találni... az a nehéz, hogy olyan kerüljön be, ami után nincs finnyogás

    Ezek egy részért már ismerjük, próbáltuk, sőt használjuk is... a többit csak úgy összeollóztad valahonnan, vagy te már mind próbáltad és úgy gondolod, hogy hozzák közvéleményt által elvárt színvonalt?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 29. 21:54.

  3. #253
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sepangban is mentünk , az is egy trágya ha ez nem probléma akkor valóban nem volt probléma
    Remélem azért a minőségi modokból válogattok majd az éles bajnokságra , mert azért van jó pár rendes road meshel , normális grafikával stb
    Néhány idézet a sepangi verseny topicjából:
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rajongok ezért a pályáért de Lányi Tamás , Nagy Laci tett arról ,hogy ne unatkozzak Köszi srácok. 1 élmény volt!
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A ratyi pálya miatti kedvetlenségemet bőven kárpótolta, hogy iszonyatosan jó verseny sikerült összehoznunk az R2 középmezőnyben.
    Köszönöm mindazoknak akik ebben közrejátszottak! Remélem Ti is legalább úgy megizzadtatok, ahogy én
    A futambeszámolók hangulatából az jön le, hogy nem volt probléma.
    Nem tudom, hogy mi a többség véleménye, de szerintem egy jó vonalvezetés, jó versenyzőkkel garantálják a élvezetes versenyt, és a futamokon a versenyzés a lényeg. Az hogy eközben mennyire ráz az autó, nekem csak másodlagos, én találok anélkül is kihívást a pályában. Ezzel nem azt mondom, hogy egyáltalán nem számít a repülőszőnyeg feeling, csak hogy talán nem az a fő szempont. Persze mindenkinek más és más fontos.

    A pálya ajánlatokat köszönjük, van köztük olyan, amivel már mi is számolunk, a többire is ránézünk.

  4. #254
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Néhány idézet a sepangi verseny topicjából:



    A futambeszámolók hangulatából az jön le, hogy nem volt probléma.
    Nem tudom, hogy mi a többség véleménye, de szerintem egy jó vonalvezetés, jó versenyzőkkel garantálják a élvezetes versenyt, és a futamokon a versenyzés a lényeg. Az hogy eközben mennyire ráz az autó, nekem csak másodlagos, én találok anélkül is kihívást a pályában. Ezzel nem azt mondom, hogy egyáltalán nem számít a repülőszőnyeg feeling, csak hogy talán nem az a fő szempont. Persze mindenkinek más és más fontos.

    A pálya ajánlatokat köszönjük, van köztük olyan, amivel már mi is számolunk, a többire is ránézünk.
    engem nagyon zavar speciel a repülőszőnyeg még futamon is , felkészüléskor meg különösen !!!.. a jó csaták persze nem ezen múlnak...
    de ha már választani lehet ( mert lehet bőven !!!! ) akkor inkább mennék nem repülőszőnyeg pályán és azon csatáznék jókat...és a rázós pályákon is lesz kihívás...

  5. #255
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    engem nagyon zavar speciel a repülőszőnyeg még futamon is , felkészüléskor meg különösen !!!.. a jó csaták persze nem ezen múlnak...
    de ha már választani lehet ( mert lehet bőven !!!! ) akkor inkább mennék nem repülőszőnyeg pályán és azon csatáznék jókat...és a rázós pályákon is lesz kihívás...
    Igazad van, van sok pálya ami nem repülőszőnyeg. Én csak azt mondom, hogy talán nem olyan nagy probléma, ha a jó vonalvezetés miatt néha bekerül egy-egy simább pálya is.

  6. #256
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bármennyi elsőre jónak tűnő pályát meg lehet találni... az a nehéz, hogy olyan kerüljön be, ami után nincs finnyogás

    Ezek egy részért már ismerjük, próbáltuk, sőt használjuk is... a többit csak úgy összeollóztad valahonnan, vagy te már mind próbáltad és úgy gondolod, hogy hozzák közvéleményt által elvárt színvonalt?
    azt nem tudom h mi a közvélemény által elvárt színvonal, de ismételni tudnám önmagam:
    ezek mind megugorják a codemasters konverteket szerintem

    nyílván ezt a listát is lehetne különböző szempontok alapján tovább szűkíteni , de már egy best of 5 lista komoly fejtörést okozna...szóval azért én nem látom azt h miért kellene a repülőszőnyeg pályákkal beérni...
    van egy jó alap gyári tartalom + van egy csomó egész vállalható pálya (ezekbe nálam a codemasters konvertek nem tartoznak bele) = pár szezonra való versenynaptár kijönne belőlük

  7. #257
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, van sok pálya ami nem repülőszőnyeg. Én csak azt mondom, hogy talán nem olyan nagy probléma, ha a jó vonalvezetés miatt néha bekerül egy-egy simább pálya is.
    h mi a jó vonalvezetés az elég szubjektív szerintem... h van -e road mesh csinálva vagy sem az meg objektív

    pl Silverstone-nak szerintem nincs jó vonalvezetése...mentem rajta nagyon jó versenyeket , minőségi laserscannelt pálya huplikkkal... sose szerettem gondolom másnak meg ez a nyomvonal a non plus ultra
    nem szeretem , de legalább igényes a pálya

    akinek meg nem jön be pl Sepang nyomvonala az még kap mellé egy trágya minőséget is

  8. #258
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    h mi a jó vonalvezetés az elég szubjektív szerintem... h van -e road mesh csinálva vagy sem az meg objektív
    És hogy kinek mennyire fontos a vonalvezetés és kinek mennyire fontos a road mesh az is szubjektív
    És ráadásul ez a szubjektivitás emberenként eltérő

  9. #259
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ezek mind megugorják a codemasters konverteket szerintem

    van egy csomó egész vállalható pálya (ezekbe nálam a codemasters konvertek nem tartoznak bele)...
    Az a csomó egészen addig létezik, amíg nem rendezünk rajtuk futamot, aztán ki nem találja vki, hogy miért ezen a szaron megyünk, amikor annyi más jó pálya létezik...

    Szóval csak ezért próbálom azt elérni, hogy az a "csomó" legyen konkretizálva és letesztelve, ne csak úgy lógjon a levegőben. Szóval még egyszer: ezeket már mind próbáltad érdemben? (egy igen/nem válasszal is beérem)

    Ha igen, akkor viszont köszönjük és rettentő hasznos a listád.

    szóval azért én nem látom azt h miért kellene a repülőszőnyeg pályákkal beérni...
    Azért mindentől függetlenül lehet bele fog kerülni a naptárba olykor olyan pálya is, mert léteznek más szempontok is. A listádban például kevés igazán nagy név szerepel és lehet egy-egy legendás nyomvonal akkor is megér egy futamot, ha nem rázza rajta a kormányt az aszfalt. Szóval biztos lesz 1-2 ilyen is, olyan is... ennyi áldozat talán mindenki be tud vállalni, hogy nem mindig az Ő ízlése szerint alakulnak a dolgok.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 30. 00:01.

  10. #260
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a csomó egészen addig létezik, amíg nem rendezünk rajtuk futamot, aztán ki nem találja vki, hogy miért ezen a szaron megyünk, amikor annyi más jó pálya létezik...

    Szóval csak ezért próbálom azt elérni, hogy az a "csomó" legyen konkretizálva és letesztelve, ne csak úgy lógjon a levegőben. Szóval még egyszer: ezeket már mind próbáltad érdemben? (egy igen/nem válasszal is beérem)



    Azért mindentől függetlenül lehet bele fog kerülni a naptárba olykor olyan pálya is, mert léteznek más szempontok is. A listádban például kevés igazán nagy név szerepel és lehet egy-egy legendás nyomvonal akkor is megér egy futamot, ha nem rázza rajta a kormányt az aszfalt. Szóval biztos lesz 1-2 ilyen is, olyan is... ennyi áldozat talán mindenki be tud vállalni, hogy nem mindig az Ő ízlése szerint alakulnak a dolgok.
    igen én próbáltam 2 kivételével...
    és még egyszer megismétlem: én csak annyit állítok h a a gagyi codemasters konvertek szintjét megugorják...

    hát ha a nagy név a jelenlegi forma 1-es pályákat jelenti akkor itt valóban kevés a legendás nyomvonal

    de pl Riverside, VIR , MId OHIO , Jerez , Fuji , New jersey , Barbagallo vagy Watkis Glen vagy a wtcc-s Shanghai , Road Atlanta , Paul Riccard neve szerintem ismerősen csenghet azoknak akik nem csak f1 -en szocializálódnak
    és szerintem az ismeretlenek közt is van olyan nyomvonal ami sokkal izgalmasabb mind egy Tilke csoda...sőt

    de már hozzászoktunk a gagyizáshoz úgyhogy np ki lehet bírni
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 08. 30. 06:41.

  11. #261
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    de már hozzászoktunk a gagyizáshoz úgyhogy np ki lehet bírni
    Az ilyen megjegyzések nélkül tök hasznosak lennének a hozzászólásaid

  12. #262
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen megjegyzések nélkül tök hasznosak lennének a hozzászólásaid
    Értsd jól együtt lehet élni ezekkel a pályákkal , de minek
    Túl sok a pálya és szerintem nem annak kell lennie a szuronek h körbe lehet -e rajta menni...
    A legszuperebb mod pályán is kisebb mezőny lesz mint egy gyári pályán... hiába ismerjük kívülről belülről őket...
    A gyariakat szívesen ismételik az emberek


    Ha már mód akkor már legalább elérhetne egy bizonyos szintet.. hogy könnyebb legyen választani...
    Nálad például nem szempont a minőség ,csak a szerinted jó vonalvezetés a lényeg ,na meg Szabinal is... korábban is ez volt itt a szemlélet úgyhogy már hozzászoktunk








    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  13. #263
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    van egy topic itt amiben azért meg lehet találni nagyjából
    de itt egy lista AC fórumról (ezek mind megugorják a codemasters konverteket szerintem)

    So many great tracks already available

    http://www.racedepartment.com/downlo...e-jerez.15735/

    http://www.racedepartment.com/downloads/thruxton.6192/
    Ezt a kettőt bátran ajánlanám én is - a saját őszi GT3as naptártervezetembe benne volt. Bár Thruxton szerintem balesetveszélyes GT3hoz, mert nem nagyon van klasszikus kifékezési pont rajta, inkább csak mellémenősbeszúrós.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #264
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Értsd jól együtt lehet élni ezekkel a pályákkal , de minek
    Túl sok a pálya és szerintem nem annak kell lennie a szuronek h körbe lehet -e rajta menni...
    Körbemenni minden pályán körbe lehet menni, aminek összeér a két vége
    Ezekkel a pályákkal meg azért élünk együtt, mert vannak olyanok akiknek olyan igényeik vannak, mint neked, és vannak olyanok, mint én. Ezért van a versenynaptárban általában ilyen meg olyan pálya is, így ha nem is maximálisan, de mindkét versenyzőtípus igényei ki vannak elégítve valamennyire.

  15. #265
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Legyen vmi konkrét is, ne csak dobálózás:

    Bridgehampton - márvagy 2-szer is mentünk bajnokságon rajta. Jó
    Donington - Ezen is mentünk már vagy kétszer, éles bajnokságokba. Jó
    Thomson - kioróbáltam valamikor. Nehezen belátható. Alig van sóderágy, kifutásra lehetőség. Teljesen életidegen környezet gt3 alá.
    Riverside - ismerjük, mentünk rajta. gt3-at nemtenném rá.
    Virginia - kipróbáltuk közösen valamikor. Nemtetszett a többségnek. Sztem nemolyan rossz pálya.
    Jerez - egykét hete lett kipróbálva. Nemtudom milyen eredménnyel.
    Luccaring - egykét hete téma volt. Veszélyes, utcapadka, beakadó fák, nincs bukótér. GT3-ra abszolut nem autentikus.
    Cadwell - Régen próbáltam. Nagyon szűk a pálya. Csiki csuki fás része pláne. A füvön nem állsz meg a következő dombig. Gt3-ra ohne.
    Road America - mentünk rajta már éles futamon is. nemprobléma.
    Tajo - hillclimbon, ralipályán sztem nemfogunk menni

    Shanghai tianma - ?
    Wakefield - ?
    New Jersey - ?
    Mills Metropark - ?
    Modena - ?
    Toscana - ?
    Thruxton - ?
    Baskerville - ?

    Barbagallo - ?
    Tor poznan - fun-on mentünk rajta mégcsak, lehet hogy jó lenne gt3-ra
    Grobnik - mentünk rajta teszfutamot, vmiért nemtetszett. nálam zabálja az fps-t, de tetszik, hupszlis pálya.
    Mid Ohio - ?

  16. #266
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Legyen vmi konkrét is, ne csak dobálózás:

    Bridgehampton - márvagy 2-szer is mentünk bajnokságon rajta. Jó
    Donington - Ezen is mentünk már vagy kétszer, éles bajnokságokba. Jó
    Thomson - kioróbáltam valamikor. Nehezen belátható. Alig van sóderágy, kifutásra lehetőség. Teljesen életidegen környezet gt3 alá.
    Riverside - ismerjük, mentünk rajta. gt3-at nemtenném rá.
    Virginia - kipróbáltuk közösen valamikor. Nemtetszett a többségnek. Sztem nemolyan rossz pálya.
    Jerez - egykét hete lett kipróbálva. Nemtudom milyen eredménnyel.
    Luccaring - egykét hete téma volt. Veszélyes, utcapadka, beakadó fák, nincs bukótér. GT3-ra abszolut nem autentikus.
    Cadwell - Régen próbáltam. Nagyon szűk a pálya. Csiki csuki fás része pláne. A füvön nem állsz meg a következő dombig. Gt3-ra ohne.
    Road America - mentünk rajta már éles futamon is. nemprobléma.
    Tajo - hillclimbon, ralipályán sztem nemfogunk menni

    Shanghai tianma - ?
    Wakefield - ?
    New Jersey - ?
    Mills Metropark - ?
    Modena - ?
    Toscana - ?
    Thruxton - ?
    Baskerville - ?

    Barbagallo - ?
    Tor poznan - fun-on mentünk rajta mégcsak, lehet hogy jó lenne gt3-ra
    Grobnik - mentünk rajta teszfutamot, vmiért nemtetszett. nálam zabálja az fps-t, de tetszik, hupszlis pálya.
    Mid Ohio - ?
    Speciel Riverside tök jó Gt3-mal szerintem...elvégre IMSA futamokat rendeztek rajta...van ovális rész , hosszú egyenes ,csikicsuki stb

    Meg azért VIR 7 nyomvonalabol csak akadna egy normális is...

    Én nem látom továbbra se a repuloszonyeg pályák letjogosultsagat... mára azért mar lehet válogatni ...még így h kizarsz pár pályát így is túl sok és meg szűkíteni kell a listan...


    De ha repülő szőnyegre van igény akkor se hiszem h ismételni kellene őket...20-nal több F1 konvert pálya van


    Ui: csak azért írom ezeket ,nehogy az legyen h azért vannak a repuloszonyeg pályák ,mert nem ajánlott senki semmit...
    Így legalább tudjuk h azért vannak mert valakinek jobban tetszenek ilyen olyan okokból


    Ja és én minél több gyári pályát szeretnék amúgy...
    Aztán kapok valamit és együttélek vele
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 08. 30. 11:29.

  17. #267
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Meg ott van a WEC-el próbálgatott COTA, ami elvileg jó volt mindenkinek....

  18. #268
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Legyen vmi konkrét is, ne csak dobálózás:
    Shanghai tianma - Rövid (kb. 2 km), ráadásul szűk is. Fiat Abarth és Lotus Elise futamokra tökéletes lenne.
    Mills Metropark - Szerintem ez is inkább B-kategóriás pálya, bár nem tartom rossznak.
    Modena - Labirintus. GT3-ra szerintem egyértelműen felejtős. Szintén Exige és Abarth kategóriákban jó lehetne. Akkor már inkább Misano-t lenne érdemes csekkolni.
    Toscana - Mindenképpen ki kellene próbálni éles verseny előtt, de maga a pálya szerintem is zseniálisan jó.
    Thruxton - Gyors, de valóban nincsenek bukóterek és komolyabb fékezési pontok. Amúgy nem rossz kivitelezés. Goodwood eléggé hasonló hozzá.
    Tor poznan - Próbáltam a téli és nyári verzióját is, mindkettő jónak tűnt. Gyors és széles, de itt is csak fű van a pálya mellett. Nekem nem baj, nyilván bele kell kalkulálni a versenyzésbe.
    Grobnik - Nem rossz, de szerintem GT3-hoz nem annyira illik. Ahhoz talán túl huplis is. Egyébként jó mod-nak éreztem.
    Mid Ohio - Próbáltam egy Chevrolet Corvette DP-vel, adnék egy esélyt neki. A többi szimből már ismertem a pályát, azzal alapvetően semmi gond, jó track.

    Sebring - Megbukott az első tesztelésen, de azóta volt vagy 3 frissítés hozzá. Valami időmérős bibije volt akkor, amúgy tetszett mindenkinek. Egy újra próbát megérne.
    Suzuka - Erre nem mondhatja senki, hogy nem ikonikus helyszín. Egy próbaversenyt szintén illene adni neki.
    Jacarepagua - Klasszikus brazil helyszín. Széles és gyors, nem tükörsima.
    Hermano Rodriguez 1988 - Ez sem tűnt rossznak és szintén elég "tágas" a GT mezőnyhöz. Van belőle újabb is, a mai vonalvezetésével, de azt nem próbáltam még.
    Oulton Park - Ez dobál, eléggé huplis tud lenni. Kicsit talán szűk GT3-nak, de nem vészes annyira.

    Cadwell Park nagyon szűk, még az Abarth-oknak is. Ha Luccaring veszélyes, akkor az még inkább. Thomson és Longford remek, csak életveszélyes, igazi 60-as évekbeli versenypályák

  19. #269
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Pálya kommentek áthelyezve a helyükre.

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Meg ott van a WEC-el próbálgatott COTA, ami elvileg jó volt mindenkinek....
    Azt hagyjuk meg arra, lesz még téli szünet
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #270
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Néhány idézet a sepangi verseny topicjából:
    A futambeszámolók hangulatából az jön le, hogy nem volt probléma.
    Ebből legalább látszik, hogy nem fanatikusan az egyik oldalt képviselem


    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Persze mindenkinek más és más fontos.
    Ebből meg az, amit már többször is kibeszéltünk: Hogy ezek szubjektív dolgok.
    Én elmondtam a véleményemet. ez 1 - azaz egy - versenyzőt jelent. Lehet a többieknek mindegy. Vagy ők ezt szeretik, vagy mittudomén.
    De ettől még nem kell az levenni hogy puffogás meg szardobálás van. mert nincs. Csak egy (vagy több) vélemény.

    Én mondjuk azért játszok az AC-val, mert - ellenben az arcade, és a korábbi generációs szimulátorokkal - azt a feelinget adja, mintha tényleg autót vezetnék, egy valódi pályán.
    De CSAK akkor, ha a pálya kidolgozottsága is olyan. pl a Laser scan lehet hogy a verseny élményhez objektíven nem tesz hozzá semmit, de mégis egy teljesen szubjektív élmény átjön miatta, mégpedig hogy ez pontosan olyan mint az igazi. És ettől nagyobb élmény rajta menni körbe körbe (azaz felkészülni egy versenyre). Nekem legalábbis biztosan.

    A repülőszőnyeg effeket viszont teljesen elvesz mindent, amit az AC adni tudna. És amiatt egyszerűen nem is lesz kedvem rajta körözni, ami miatt várhatóan nem is fogok felkészülni a versenyre. De ismétlem: ez az én egyéni véleményem. Nem baj ha másnak nem tetszik. Lehet ignorálni is vagy figyelembe venni. Ez meg majd a szervezők döntése.

    Én pl azokat nem értem akik unnak egy jó minőségű (esetleg 'gyári') pályát. hiszen a versenyzés a lényeg
    De az meg az Ő szubjektív véleményük. Nekem nincs bajom velük sem, de valószínűleg amúgy sem egy súlycsoportban versenyeznénk

  21. #271
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    van egy csomó egész vállalható pálya (ezekbe nálam a codemasters konvertek nem tartoznak bele) = pár szezonra való versenynaptár kijönne belőlük
    Amiket "csomót" felsoroltál, azokból jó ha csak néhány darab maradt, a többit más versenyzők más szempontok alapján látod egyből kirostálták.
    Ezért is mondom, hogy nem olyan egyértelmű téma ez... és nem teszik, amikor így leegyszerűsíted, hogy csak úgy halomban csüngnek ott valahol a minden szempontból kifogástalan add-on pályák, és csak úgy be kellene dobálni őket a naptárba... ...amire még egy hülye is képes lenne, csak a mindenkori szervezőség nem.

    A mostani naptárat a versenyzőkből álló új 8 fős szervezőség válogatta ki több hét alatt a legjobb tudása szerint (én nem is szóltam bele)... ebből is látszik, hogy nincs se módszer se garancia rá, hogy sikerül eltalálni majd mindenki ízlését. Ami neked kézen fekvő, vagy jónak tűnik, az másnak meg nem az... és attól még mert vki nem úgy gondolkodik valamilyen témáról mint te, még nem lesz kevésbé tájékozott, vagy hozzáértő... te pedig a hozzászólásod attitűdjével/stílusával ezt sugallod. A gond az, hogy miközben próbálsz segíteni, közben burkoltan minősítesz is másokat... nekem csak ez nem tetszik.

    Ha írsz szerinted jó pályákat, annak persze csak örülünk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 30. 20:23.

  22. #272
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amiket "csomót" felsoroltál, azokból jó ha néhány darab maradt, a többit más versenyzők más szempontok alapján látod egyből kirostálták.
    Ezért is mondom, hogy nem olyan egyértelmű téma ez... és nem teszik, amikor így leegyszerűsíted, hogy csak úgy halomban csüngnek ott valahol a minden szempontból kifogástalan add-on pályák, és csak úgy be kell tenni őket a naptárba, oszt jónapot.

    A mostani naptárat az versenyzőkből álló új 8 fős szervezőség válogatta ki több hét alatt a legjobb tudása szerint (én nem vettem benne részt)... ebből is látszik, hogy nincs se módszer se garancia rá, hogy sikerül eltalálni mindenki ízlését. Ami neked kézen fekvő, vagy jónak tűnik, az másnak meg nem az... és attól még mert vki nem úgy gondolkodik valamilyen témáról mint te, még nem lesz kevésbé hozzáértő, vagy tájékozott... te pedig a hozzászólásod attitűdjével/stílusával ezt sugallod. Nekem csak ez nem tetszik, hogy miközben próbálsz segíteni, közben burkoltan minősítesz másokat.
    Szabi!
    Ha visszaolvasol akkor láthatod hogy pl a summer cup és előtte a tesztfutam pályájával különösebb gondom nem volt
    az eddigi 4 nálam szintén megugorja az említett repülőszőnyges pályákat...sőt
    Jerez jött be a legjobban , Watkins Glen is tetszik, engem még az se zavar Imola88-nál h ki lehet esni (sőt ez még akár pozitívum is lehet) , Oberschleben nekem nem tetszett annyira a rikító színek miatt , de az is mindenképp jobb mint a szőnyegpályák...

    szerintem a javított Road America , Paul Riccard , Riverside , Mid ohio , VIR , Poznan , Donington , Fuji , Bridgehampton stb (mert biztos van még jó pálya amit nem ismerek)
    szóval azért van itt szerintem egy tucatnál több pálya ami használható akár GT3-nál is és még van road mesh is...és ott van még egy tucat gyári pálya ami a gerincét adhatja egy versenynaptárnak


    szóval én továbbra sem látom h hogy férhetne be egy szőnyegpálya , meg minek
    lehet nem is fog beférni, csak beszélgetünk

  23. #273
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Meg ott van a WEC-el próbálgatott COTA, ami elvileg jó volt mindenkinek....
    Mentünk már rajta, törölni kellett a futamot a pitboxok hiányosságai miatt... pont amiatt a pálya miatt kezdtünk el komolyabban tesztelni anno.

  24. #274
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ebből legalább látszik, hogy nem fanatikusan az egyik oldalt képviselem

    Ebből meg az, amit már többször is kibeszéltünk: Hogy ezek szubjektív dolgok.
    Én elmondtam a véleményemet. ez 1 - azaz egy - versenyzőt jelent. Lehet a többieknek mindegy. Vagy ők ezt szeretik, vagy mittudomén.
    De ettől még nem kell az levenni hogy puffogás meg szardobálás van. mert nincs. Csak egy (vagy több) vélemény.

    Én mondjuk azért játszok az AC-val, mert - ellenben az arcade, és a korábbi generációs szimulátorokkal - azt a feelinget adja, mintha tényleg autót vezetnék, egy valódi pályán.
    De CSAK akkor, ha a pálya kidolgozottsága is olyan. pl a Laser scan lehet hogy a verseny élményhez objektíven nem tesz hozzá semmit, de mégis egy teljesen szubjektív élmény átjön miatta, mégpedig hogy ez pontosan olyan mint az igazi. És ettől nagyobb élmény rajta menni körbe körbe (azaz felkészülni egy versenyre). Nekem legalábbis biztosan.

    A repülőszőnyeg effeket viszont teljesen elvesz mindent, amit az AC adni tudna. És amiatt egyszerűen nem is lesz kedvem rajta körözni, ami miatt várhatóan nem is fogok felkészülni a versenyre. De ismétlem: ez az én egyéni véleményem. Nem baj ha másnak nem tetszik. Lehet ignorálni is vagy figyelembe venni. Ez meg majd a szervezők döntése.

    Én pl azokat nem értem akik unnak egy jó minőségű (esetleg 'gyári') pályát. hiszen a versenyzés a lényeg
    De az meg az Ő szubjektív véleményük. Nekem nincs bajom velük sem, de valószínűleg amúgy sem egy súlycsoportban versenyeznénk
    Én is ezt mondom, hogy sokminden szubjektív, mindenkinek más az értékrendje és ezzel nincs semmi baj. Ha valaki leírja a véleményét az is teljesen rendben van, eszméket, tapasztalatot, látásmódot, véleményt cserélünk, így megy előre a világ.

    És ezt meg lehet beszélni a rajtunk kívül állók véleményének tiszteletben tartásával mindenféle cinizmus nélkül is.

  25. #275
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szóval én továbbra sem látom h hogy férhetne be egy szőnyegpálya , meg minek
    lehet nem is fog beférni, csak beszélgetünk
    Nem tudom mi fog bekerülni és mi nem, de a dolog rettentő egyszerű: ha egy egyébként jó pálya nincs meg mesh-esen, de az aktuális szervezőség egyéb érdemei miatt futamot akar rendezni rajta, akkor futamot rendez rajta és ennyi.
    Lehet lesz ilyen pár a naptárban, lehet nem... ezt majd a srácok eldöntik.

    A mostani GT3 Summer Cup-on pedig eleve az volt a koncepció, hogy új pályákat próbáljunk ki... aztán ha bejön akkor betesszük a repertoárba, ha nem, akkor meg kuka.
    Amiket egyébként most felsoroltál, azok közül a legtöbb már benne van a bevethető pályák listánkban, volt amit csak teszteltünk, de nem jött be (pl VIR), de van olyan is, amit meg kéne nézni, mert sztem még nem próbáltuk, pl. Mid-Ohio és Fuji

    Suzikából most vmi új verzió van? Mert (jó) pár éve ott is volt már futamunk,de az nem volt teljesen 100-as...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 30. 22:18.

Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •