Oldal: 6 / 42 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #126
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Hiba javítva.
    Zip az első hozzászólásban, a frissítéshez segítség szintén az első hozzászólásban "Update:" rész.

    Ha problémátok van, jelezzétek.

  2. #127
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Kicsit szétnéztem az RSR Rank-on. Igényes munka, látszik hogy sokat dolgoztak rajta a fiúk. Én biztos nem fogok ennyit bajlódni a dizájnnal.
    De találkoztam pár "érdekes" dologgal is, pl az hogy Acél Tamást, aki nálunk jelenleg vezeti a Rank-ot Imolában, az 5. helyen 27 másodpercel veri Marco Sodanol...

  3. #128
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit szétnéztem az RSR Rank-on. Igényes munka, látszik hogy sokat dolgoztak rajta a fiúk. Én biztos nem fogok ennyit bajlódni a dizájnnal.
    De találkoztam pár "érdekes" dologgal is, pl az hogy Acél Tamást, aki nálunk jelenleg vezeti a Rank-ot Imolában, az 5. helyen 27 másodpercel veri Marco Sodanol...
    ő már nem gyorsan megy, hanem alacsonyan száll..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #129
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    keveri a dolgokat még össze vissza szerintem,majd ha kiadják a multirészét ez majd onnan lesz érdekes mert gondolom lesz hozzá normális rögzítő rendszer
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #130
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    A 0.3-as update-ben a Lotus Exige S Roadster váltóján változtattak, amivel lassabb lett. Így az update előtti időket töröltem a Rank-ról.

  6. #131
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Ha a hétvégig nincs több hiba visszajelzés, akkor a GTR-Masters_Rank_4.zip-et stabil verziónak tekintem és a régebbi verziókat letiltom a honlapon.

  7. #132
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Az új verzió felismeri hogy melyik session-ben futottátok a kört, valamint a 0.3.2-es patch-el Kunos-ék javították a hibát, tehát most már valós adatot ad a program. Amíg nem lesz időm foglalkozni a vágások kezelésével, addig a practice session-ben futott körök nem fognak bekerülni az adatbázisba.

  8. #133
    Beke Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 20.
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a hétvégig nincs több hiba visszajelzés, akkor a GTR-Masters_Rank_4.zip-et stabil verziónak tekintem és a régebbi verziókat letiltom a honlapon.
    Én most frissítettem v4-re és minden kör végén "ACInfo.exe - Alkalmazáshiba" üzenetet dob fel. Közben gurul az autó én meg klikkelek az OK-ra, hogy vezethessek tovább. Elég fura.
    Ezek után kilépéskor kifagy.
    v1-ről frissítettem.

  9. #134
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg Turkburk írta Hozzászólás megtekintése
    Én most frissítettem v4-re és minden kör végén "ACInfo.exe - Alkalmazáshiba" üzenetet dob fel. Közben gurul az autó én meg klikkelek az OK-ra, hogy vezethessek tovább. Elég fura.
    Ezek után kilépéskor kifagy.
    v1-ről frissítettem.
    Küldtem PM-et.

  10. #135
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Az ACInfo.exe hibát javítottam, nem minden windows-on okoz gondot, akinek eddig hibátlanul működött, az továbbra is használhatja, nincs szüksége frissítésre. Ezt a verziót már nem is tervezem frissíteni. Ha sikerül rá időt keríteni akkor még a héten jön egy apró update, néhány kisebb javítással és újítással.

  11. #136
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Feltettem az új update-et.
    A változások többsége kívülről nem lényeges. Ami látható váltzás hogy kijelzi a legjobb Rank-os időt, ha van.
    Porbléma volt a nevekkel, így ezt most a program ellenőrzi és eltérés esetén jelzi a hibát.
    rankbest.jpgrankinvaliddriver.jpgrankinvaliduser.jpg

    Valamint kapot egy kiegészítő app-ot, ami letölti a szerverről az időket és "eredmény jelzőként" funkcionál.
    Ez utóbbi használatához nincs szükség sem regisztrációra, sem egyéb másra.
    Tekintve hogy az AC továbbra sem támogatja az ékezeteket, így a magyar nyelvet nem erőltettem, de ha lesznek ékezetek akkor azt is megcsinálom.
    Leaderboard.jpg

  12. #137
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    alakul ez! köszönjük!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #138
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    alakul ez! köszönjük!
    Ahogy időm engedi.
    Azt elfelejtettem írni hogy az eredmény kijelző önálló app, csak simán be kell másolni a többi pyton app közé a könyvtárat.

  14. #139
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Feltettem a letöltések közé egy teszt verziót, ami kijelzi a vágásokat.
    Próbálgassátok, kíváncsi vagyok hogy mennyire megbízhatóan jelzi ha elhagyjátok a pályát. Büntetni nem büntet, kizárólag azért van hogy kiderüljön mennyire megbízható. Practice módban, ez sem működik.

  15. #140
    Iván András Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 27.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    21
    egy kis segítségre lenne szükségem, eddig teljesen jó volt minden, feltöltötte az időket a szerverre, de ma valahogy nem csinál semmit, hiába megyek olyan autóval amivel még nem mentem időt egyszerűen nem kerül fel . Másik meg, hogy a laderboard sem látszódik tehát oldalt a sávból sem tudom kiválasztani, pedig oda másoltam ahova kell a "python" könyvtárba.

  16. #141
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg Mulder írta Hozzászólás megtekintése
    egy kis segítségre lenne szükségem, eddig teljesen jó volt minden, feltöltötte az időket a szerverre, de ma valahogy nem csinál semmit, hiába megyek olyan autóval amivel még nem mentem időt egyszerűen nem kerül fel . Másik meg, hogy a laderboard sem látszódik tehát oldalt a sávból sem tudom kiválasztani, pedig oda másoltam ahova kell a "python" könyvtárba.
    Gondolom az új autókkal, vagy pályákkal próbálkoztál. Azok még nem voltak benne az adatbázisban, ha most mész velük kört, az már mentésre kerül.
    Az eredmény kijelző csak akkor jelenít meg adatot, ha van mit. Tehát az új pályákon, autókkal, nem lesznek köridők. Ha a jobb oldali menüben sem látszik akkor ellenőrizd hogy az apps/python/leaderboard könyvtárban, minden rendben van. A legegyszerűbb ha törlöd a könyvtárat és a zip-ből bemásolod a teljes könyvtárat.

  17. #142
    Iván András Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 27.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom az új autókkal, vagy pályákkal próbálkoztál. Azok még nem voltak benne az adatbázisban, ha most mész velük kört, az már mentésre kerül.
    Az eredmény kijelző csak akkor jelenít meg adatot, ha van mit. Tehát az új pályákon, autókkal, nem lesznek köridők. Ha a jobb oldali menüben sem látszik akkor ellenőrizd hogy az apps/python/leaderboard könyvtárban, minden rendben van. A legegyszerűbb ha törlöd a könyvtárat és a zip-ből bemásolod a teljes könyvtárat.
    nem az új autók/pályák voltak hanem az eddigiek. Megnéztem a nevemet, rendesen ki van töltve, a megadott txt-ben is rendben van, de semmi nem kerül fel a listára. A játékban GTR-es kis kijelzőn sem hozza a legjobb időmet egyik autoval sem. Kitöröltem a leaderboard könyvtárat majd a zipből felraktam de így sem látom jobb oldalt. Nemtudom mi a rák lehet. Rakjam újra a gamet?

  18. #143
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg Mulder írta Hozzászólás megtekintése
    nem az új autók/pályák voltak hanem az eddigiek. Megnéztem a nevemet, rendesen ki van töltve, a megadott txt-ben is rendben van, de semmi nem kerül fel a listára. A játékban GTR-es kis kijelzőn sem hozza a legjobb időmet egyik autoval sem. Kitöröltem a leaderboard könyvtárat majd a zipből felraktam de így sem látom jobb oldalt. Nemtudom mi a rák lehet. Rakjam újra a gamet?
    Az update nálam nem okozott hibát, minden működik.
    Szerintem nézd meg a tűzfal beállításod, ma még egyetlen kört sem kapott a szerver tőled.

  19. #144
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Szia Laci!
    Először is kössz az app-ot!

    Hotlapozásnál zavart a saját ghostom ezért visszaváltottam practicéba és nem tudtam nem észrevenni, h.
    visszarakták bele a lelassítós vágás büntit . Szó volt róla hogy a practice-s idők nem lesznek mentve v. törölve lesznek (?)
    de látom hogy még is mentette a szerver . Szóval akkor így h. megint van a bünti a practice idő is érvényes, nem lesz törölve? -ée?

  20. #145
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Laci!
    Először is kössz az app-ot!

    Hotlapozásnál zavart a saját ghostom ezért visszaváltottam practicéba és nem tudtam nem észrevenni, h.
    visszarakták bele a lelassítós vágás büntit . Szó volt róla hogy a practice-s idők nem lesznek mentve v. törölve lesznek (?)
    de látom hogy még is mentette a szerver . Szóval akkor így h. megint van a bünti a practice idő is érvényes, nem lesz törölve? -ée?
    Szia.

    Elindítottam a programot de practice módban továbbra is ff-et ad, tehát nem figyeli a pálya elhagyást. A durva vágást lehetséges hogy bünteti, nem próbáltam. Ettől függetlenül nem tervezem körök törlését. Akinek van egy minimális szimes tapasztalata, az 3 kattintással megtudhatja hogy egy köridő mennyire hiteles. Arról már nem is beszélve hogy vannak itt ismert nevek akiknek 1 körön másodpercet adni már elve mesébe illő történet...
    Tervben van egy új verzió ami lényeges változásokat hoz majd, mellékesen pontot tesz a vágások kérdésére is. De ha köröket törölgetek akkor nincs időm a programmal foglalkozni, e mellett a honlapon is lenne fejleszteni való, a design is csiszolásra szorulna, és van jó pár megvalósítható ötletem a Rank program fejlesztését illetően is, de egyenlőre még nem tudok három felé osztódni...
    Jelenleg minden kör törlése helyett tervben van egy a törléshez hasonló gomb a táblázatban, amivel tudjátok jelezni ha nyilvánvalóan vágott, vagy érvénytelen kört találtok.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 12. 22. 21:36.

  21. #146
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Gyors update, idén az utolsó:
    Akinek a 4-es vagy 5-ös zip hibátlanúl működik annak nem szükséges frissíteni.

    Akinek esetleg problémája van az RSR, vagy a GTR-Masters Rank-al, annak a vírus kereső beállításainál érdemes körülnézni. Az eddig vissza jelzett problémák jó része abból ered hogy a vírus kereső téves riasztást ad és sandbox-ba teszi a programot. A mostani gyors javítás felismeri ha a víruskereső, vagy tűzfal blokkolja a GTR-Masters.exe-t és kijelzi a hibát. Valamint a tesztek alatt a vírus keresőnek sem sikerült lefagyásra bírni a programot.

    Az Avast-nak küldtem e-mailt hogy ellenőrizzék és jövőben lehetőleg ne zargassák a programunkat.
    Addig is akinek ez a problémája az a beállításoknál kivételként adhatja meg a GTR-Masters.exe-t. Az avast esetében a beállítások - antivírus -kivételek menüben a deep screen, Hardened módhoz érdemes megadni a GTR-Masters könyvtárat.
    avast.jpg

  22. #147
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    a leaderboard nem jelenek meg...továbbra se
    apps.jpg
    Utoljára módosította: Sziszka; 2013. 12. 23. 14:37.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #148
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.633
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a leaderboard nem jelenek meg...továbbra se
    apps.jpg
    A \Documents\Assetto Corsa\logs könyvtárban, van két log file. "log.txt" és "py_log.txt". Ezeket küld el nekem email-ben.

  24. #149
    Papp Szabolcs Regisztrált Plebi logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 27.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    37
    Üzenetek
    10
    Nekem sem működik a Leaderboard. Küldeném emailben a *.txt fájlokat, de innen nem tudok mellékelni semmit, csak szöveget küldeni. GTR-Master Rank működik rendesen.

  25. #150
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

Oldal: 6 / 42 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •