Oldal: 15 / 42 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #351
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna nekem se megy a master app .Már uninstal-telepités megvolt . Név átírva meg minden.. De appok között csak a leaderboard található .
    Nálam is ugyan ez a helyzet. Integrity chek után sem jó.....
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 10. 16. 19:27.

  2. #352
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Megerősítem. Invalid User Name. Azt írja. Próbáltam mindent, de nem megy. Laci majd biztos megnézi mi a gond. Kis türelem.

  3. #353
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Megerősítem. Invalid User Name. Azt írja. Próbáltam mindent, de nem megy. Laci majd biztos megnézi mi a gond. Kis türelem.
    Akkor te adtál meg valahol rossz nevet.

  4. #354
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Nálam is minden jól van kitöltve,(nem először csinálom) de mégsem megy...

  5. #355
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.641
    Akinek update után problémája van, a régebbi nagyobb változásokhoz hasolóan most is egy integrity check-el érdemes kezdeni.
    Akinek ez nem oldja meg a problémá annak érdemes törölni az AC-t.
    Ha a steam nem törli akkor az assetto corsa könyvtárat, a steam és a dokumentumok mappában is törölni és utána újra telepíteni.

  6. #356
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek update után problémája van, a régebbi nagyobb változásokhoz hasolóan most is egy integrity check-el érdemes kezdeni.
    Akinek ez nem oldja meg a problémá annak érdemes törölni az AC-t.
    Ha a steam nem törli akkor az assetto corsa könyvtárat, a steam és a dokumentumok mappában is törölni és utána újra telepíteni.
    Laci. Most azt akarod mondani hogy rakjak újra 41 gigát? Őszintén, nincs sok kedvem hozzá. Valamit találj már ki pls. Neked ez rutinmeló. 😊

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  7. #357
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Laci. Most azt akarod mondani hogy rakjak újra 41 gigát? Őszintén, nincs sok kedvem hozzá. Valamit találj már ki pls. Neked ez rutinmeló. ��
    Nem hiszem, hogy Laci tudja mi a gond nálatok. Amit tudunk, hogy gyári standard AC telepítéssel rendesen működik az app, tehát én azt tudom elképzelni, hogy valamelyik add-on tartalom, kiegészítő, vagy egyéb app blokkolja a működését, vagy csak egyszerűen az app fájljai és paraméterei megsérültek az Update során.

    Javaslom szedjetek ki minden nem eredeti tartalmat/app-ot az AC mappákból, nyomjatok rá egy Steam fájl ellenőrzést és utána rakjátok újra a Rank App-ot. Ha így megy (mennie kell), utána lehet szépen sorban visszapakolni a további szükséges kiegészítőket...

  8. #358
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szabi...

    Megnézem. Még nem volt időm, meg tegnap inkább próbálgattam picit magát a játékot. (Nagyon tetszett, hogy tudok kockakereket csinálni ). Ahogy lesz időm, kiganézom az AC-t (bár nincs rajta sok minden), ha kell újra is telepítem. Ha mindenkinek megy, nálam a hiba tuti.

  9. #359
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Na megoldódott steam integrity nálam minden hibát orvosolt!!!
    Bocs lehet (láma) vagyok de hol találom a steam integrity ? Hátha segitene nekem is .

  10. #360
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs lehet (láma) vagyok de hol találom a steam integrity ? Hátha segitene nekem is .

    Hát ez lenne az

    Steam/játékok/Játékkönyvtár megnézése/Assetto corsán jobbklikk/Tulajdonságok/Helyi fájlok/Játék fájlok épségének ellenőrzése...lefuttatod, majd letölti ami neki kell és újra mehetnek vissza az appok

  11. #361
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg KTMNORBI írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez lenne az

    Steam/játékok/Játékkönyvtár megnézése/Assetto corsán jobbklikk/Tulajdonságok/Helyi fájlok/Játék fájlok épségének ellenőrzése...lefuttatod, majd letölti ami neki kell és újra mehetnek vissza az appok


  12. #362
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Én már mindent elkövettem vele amit lehett.
    Kitöröltem az add-on appokat, majd itegrity, restart steam/gép, Rank app vissza(semmi)

    Sári A. majd ird már meg légyszi hogy nálad megoldotta-e az integrity?

    Amugy add-on pálya vagy kocsi nem okozhatja?

  13. #363
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nekem se jött össze tegnap azért nem is jöttem még pluszba a böminek alig volt hangja vagy ennyire halk lett?,csináltam egy csekket 3 baja volt de nem csinált semmit se töltött le,csori neked hogy 40G?nekem csak fele,amúgy meg kiadhattak volna 1 közleményt hogy mindent töről a dokukbol,egyébként menne már ékezettel vagy nem?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #364
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    amúgy meg kiadhattak volna 1 közleményt hogy mindent töről a dokukbol,egyébként menne már ékezettel vagy nem?
    Első indítás előtt felugrott egy ablak és tájékoztatott erről, és szólt, hogy még most mentsd ki, amit meg akarsz tartani...

  15. #365
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Első indítás előtt felugrott egy ablak és tájékoztatott erről, és szólt, hogy még most mentsd ki, amit meg akarsz tartani...
    valóban csak nem fogtam fel
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #366
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    magyarítással akad össze,ha visszarakom angolra akkor jó
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #367
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    No megnéztem. Sikerült.

    A névvel volt valami gondja. Újból beállítottam mindent és mukogyj

  18. #368
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    magyarítással akad össze,ha visszarakom angolra akkor jó
    Én is vissza raktam angolra, de úgy sem működött. Ezért nem gondoltam, hogy a magyarítás blokkolja. Holnap utána nézek.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  19. #369
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    magyarítással akad össze,ha visszarakom angolra akkor jó
    Én is vissza raktam angolra, de úgy sem működött. Ezért nem gondoltam, hogy a magyarítás blokkolja. Holnap utána nézek még jobban.
    Azért 40 giga mert rengeteg add on cucc van fenn.
    Az ékezetes betűket meg mindig nem támogatja egyes helyeken, mint pl a chatben sem.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  20. #370
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.641
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is vissza raktam angolra, de úgy sem működött. Ezért nem gondoltam, hogy a magyarítás blokkolja. Holnap utána nézek még jobban.
    Azért 40 giga mert rengeteg add on cucc van fenn.
    Az ékezetes betűket meg mindig nem támogatja egyes helyeken, mint pl a chatben sem.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el
    Szivesen megnézem hogy mi a gond nálad, első lépésben küldj el nekem minden létező log file-t.
    Illetve amit még kipróbálhatsz hogy a dokumentumok könyvtárban lévő "assetto corsa" könyvtárat átnevezed "assetto corsa backup" névre és úgy indítod el az AC-t.

  21. #371
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.641
    Többen is jelezték hogy az "Update-elt" AC különböző hibákat generál!
    Fagyások, grafiaki és egyébb anomáliák. Én App-tól függetlenül mindenkinek ajánlom hogy törölje kit 100%-ban a régi AC-t és nulláról telepítse az újjat. Kb 2 perc, a többit automatikusan csinálja a steam.
    Nálam teljesen "szűz" AC telepítés van és semmilyen probléma nincs vele.

  22. #372
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szivesen megnézem hogy mi a gond nálad, első lépésben küldj el nekem minden létező log file-t.
    Illetve amit még kipróbálhatsz hogy a dokumentumok könyvtárban lévő "assetto corsa" könyvtárat átnevezed "assetto corsa backup" névre és úgy indítod el az AC-t.
    Mindenféleképpen elküldöm Laci, csak most nem vagyok otthon, de már 2-en jelezték nekem hogy a magyaritás után tünik el a rank app. Fogalmam sincs miért. Elvileg semmi köze hozzá, de holnap mindenképpen beleásom magam és kijavitom, ha az okozza.

  23. #373
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Most szeretnék mindenkitől előre elnézést kérni és nagyon remélem, hogy nem bántok meg senkit, de számomra döbbenetes, hogy milyen sok embernek nem sikerül egy egyértelmű leírás alapján sem elvégezni a Rank App beüzemelését. Aztán pár nap után rendszerint kiderül, hogy vmit nem jól csinált, kihagyott, félreértett, vagy nem elég alaposan olvasta el a kiírást és most még egyszer elölről nekifutva már minden oké, működik...

    Lehet, hogy ez vmi régi városi legenda, de még iskolás koromban hallottam, hogy vmi nemzetek közötti matekos felmérésen a magyarok nagyon jól szerepeltek a különböző legbonyolultabb számolós feladatokban, de az sima szöveges feladványoknál pedig elvéreztek...


    Tudom, hogy többen nyűgként tekintenek rá, de Laci nagyon sokat dolgozott ezen a rendszeren, és minden egyes telepítési pont az alapvető működéshez szükséges és nem azért van, hogy veletek kibabráljon!
    Adjátok meg kérlek neki a minimális tisztelet, hogy alaposan elolvassátok és értelmezitek a leírást, majd pontosan a leírt lépések szerint jártok el. Sok felesleges problémától és kellemetlenségtől kímélnétek meg magatokat és minket is.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 18. 01:40.

  24. #374
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Csak annyit fűzök még hozzá, hogy mint az én esetemben is volt a Rank appnál a korábbi 0.22 verzióban működött. Az 1.0 és 1.0.1 install után hiába volt a korábbi beállított név, meg login név a rank app nem működött. A játékban Invalid username.txt-t írt. Átírtam mindent, megcseréltem a neveket, ékezettel próbáltam, semmi. A Steam integrityvel sem volt gond.

    Aztán visszaírtam mindent (ahogy korábban volt), fene tudja miért de utána működött.

    Akinek nem működik, próbálja ki - hátha

  25. #375
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Na én is leírom, hogy mit tapasztaltam.
    Amikor szerdán kijött az 1.0 akkor egyből letöltöttem, aznap ugye HTCM verseny volt, tehát csak verseny után tudtam vele foglalkozni, de sikerült mindet tök jól beállítanom, kormány, nevek minden. Aztán másnap jött az 1.01, ez is letöltöttem. Nekem a app az a helyén volt kipipáltam és tök jól működött/működik.
    Viszont ma az AC indításánál 1.03-at látok, nem tudom mikor frissült, viszont a magyarosítást nem tudom berakni. Mindent úgy csinálok ahogy Csori leírta nekem még régebben, kitöröltem a régi magyarosítást, de a Generalban nem dobja fel a Magyar nyelv lehetőségét. Ezen kívül nekem minden tökéletesen működik, nem szaggat nem fagy, csak nem "beszél" magyarul.

Oldal: 15 / 42 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •