Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (113 összesen)

Téma: HTCM7 - FWD Cup Értékelés

  1. #51
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Bajban lennék mert eddig csak magamnak jegyeztem meg ezezekt, hogy amilyen pályán versenyeztem megnéztem a rekordokat de szerencsém van mert épp nemrég készült el ez a statisztikai oldal. De amúgy a race 07 world rankinjában is ugyanez a helyzet.

    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/race07

    Akad olyan pálya 1-2 ahol nem bmw van elöl. Ahol az élmezőny nem bmwvel ment
    Irónikus volt a mondatom amúgy, kb egy BMW (és TDi) vs többi autó "vitát" lenyomtam Szabival, kb ezeket a dolgokat tapasztalatam én is amiket leírtál, több kommentbe/hasonló érvekkel le is írtam....de jött rá a mondjak egzakt bizonyitékot...pre-q lista - az nem számít mert 1-2 fwd néha befért top 5-be de mondjuk nem nyert! Verseny eredmények - ugyanaz...de ezek nem mérvadóak , úgyhogy ez amit linkeltél ha így nézem nem bizonyiték, max ígéret...lol
    Örültem volna ha akkor erre jársz és nem csak egyedül fikciónálok itt
    Nem folytatom, nem véletlen vonom ki magam ezenfajta diskurzusokból mostanság, mert elértem egy szintre, inkább becsukom a szemem és tovább lapozok, de néha felcsillan a szemem amikor azt látom, hogy más is hasonlóan gondol dolgokat és nem egyedül vagyok "hülye".


    @Ákos

    Nem vagyok érintve ebbe a listába ettől függetlenül szerintem nagyon szuper, mert amúgy tényleg van egy minimális határ vonal BMW vs FWD-k között abba ne menjünk bele miért...de szerintem nagyon jó ötlet én simán csinálnék egy ilyen mini-kupát a fő bajnoki ponttábla mellett, amíg ekkora BMW dominacia van, ennek szerintem teljesen lenne alapja...


    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Az E46 és én iszonyú szívesen mennék vele, de egyszerűen ott nagyon kijön a motorerőbeli gyengeség a többi autóhoz, de főleg az E90-es bömöshöz képest.
    Tisztába vagyok vele, azt is tudom miért nem megy senki BMS-sel se...ismét csak ironizáltam, úgy látszik mostanság kicsit sokat is, tükrözi a hozzáállásom azt hiszem Amúgy én is mennék E46-tal mert az legalább fun, nem úgy mint a fos E90, csak hát hátrányból nem szívesen indul az ember és itt csatolnám vissza témát a Seq6 vs....na jó most abba is hagytam, mielőtt generálok magamnak túl sok válaszolnivalót
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 11. 03. 00:11.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #52
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    "Én, mint ős BMW-s tudom a legjobban, hogy a BMW-vel 70%-ban a géppel küzdesz és csak 30% a verseny élvezete, míg FWD-vel ugyanez 20/80 a verseny javára."
    nagy igazság! És talán Prostnak és Huszinak el lehet hinni!
    Ugyanezt érzem én is hogy többet küzdök a géppel mint a többiekkel. A Hondával sokkal előbb bemertem vállalni szitukat, de még adok magamnak egy kis időt...

    Én amúgy tényleg csak azt nem értem hogy miért nem ül be a BMW-be az aki ennyire irigyli az autó teljesítményét?
    Őszintén kérdezem és tényleg érdekelne!

    Sry Ákos de egy külön értékelés ahol RWD-k szerepelek mert a BMW... adta a témát és szerintem nem baj az ha beszélgetünk róla.


  3. #53
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Jól leírtad Peti. Amúgy.. , ha visszaemlékeztek Spa-ra. Ott talán Szabó Gábor írta. Meghajtotta a Bmw-t, Honda-t, TDI Seat-ot. Nos.. 2:29:0 a bmw - 2:29:5 a tdi és 29:8 a Honda. nem is merem őt,de aki 29.7-et megy a Hondával Spa-n annak azért tudok adni a véleményére ami Petit támasztja alá. Miszerint a Honda lassú neki a tdi-ben talán volt még ,de ugye a difi magáért beszél. És azt írta a 2 első kerekesből kihozta a maxot. És meg lehet nézni a top eleje próbálgatásait Mosport pl. Cola ment Hondával stb.. mind a bmw-vel jobbak. Mondjuk azt ismerik jobban. Amúgy ebben 1 körön teljesen egyetértek veled. A féktáv.. egyszerűen nem lehet FWD-vel olyan féktávot venni,mint a bömössel, ha be van-ha nincs kapcsolva a kuplung. Amúgy sokat nem oszt -szoroz FWD-nél. Pumpáltam én a Loadcellt Melbörnben a Sinka Dani meg jött - látott -fékezett és úgy csinált, hogy Huss..! Én BMW-vel kezdtem mikor megvettem a kormányom, aztán meguntam azon idegeskedjek mikor dobja el a rázó stb és 1mp-el lassabb voltam ,mint első kerekessel. Igaz csak 3-4 hétig gyakoroltam azt és setupolni sem tudtam és az sem mindegy a Momo-nak nyomja a gázt az ember vagy a G25-nek. Az a baj tényleg nem élvezetes menni vele,mert elqták a fizikáját. Pedig.. hátsó kerekessel lehet élvezni a szimulátort igazán. Lsd GTL pl , ahol kicsit élvezni is lehet ill. nagyon lehet élvezni a hátsó kerék okozta örömöt,mert valóságosnak hat és nem kell azon kínlódni épp hol fog meg forogni.

    u.i: azt viszont senki ne felejtse el,hogy versenyben a bmw-nek elég egy kicsi pöcc és márig pörög, míg az első kerekes riszál egyet és megy tovább. Ez viszont hátrány. Ha belegondolok talán Mosportban azért nem volt olyan marha nagy különbség, mert nem volt extrém fékpont.

    Elkezdtem nézegetni ezt a táblázatot, / a nyári kupák nincsenek benne ,ha jól látom/ hát azért van dominancia ott is. Bár egy-két pálya okozott meglepetést pozitív irányba.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 03. 00:58.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #54
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    teljesen jogos amit Huszi ír,gyorsabb a BMW én is azt mondom mondjuk sose mondtam hogy nem,talán annyival egészíteném ki hogy azzal a 2-3 tizeddel amivel gyorsabb azt már pilóta teszi hozzá ki hogyan érez rá,és csakis azért megyek azzal mert ezt élvezem vezetni tudom irányítani arra amerre én akarom és ahogy mozog alattam az maga a tökély,a frontosok ezt nem tudják egyszerüen ha nyomsz 1 max gázt eldúrja az orrát és ennyi kanyarban meg olyan érzésem van hogy megakar előzni a kocsi farapersze ez természetes de engem ez nem zseníroz.
    és az amit írt prost ott a lényeg szenvedni kell vele
    de egyébként hamár felhoztátok az 5 gangost annak csak a rajtnál van hátránya de nem sok a váltókiosztás miatt,sebringben 3 tizedet kapott a 2009-es szóval nem mondanám azt hogy az gyengébb lenne
    a bms meg nagyon rosszul kezeli a gumikat ha már beletették nem kelett volna ekkora hátrányba tenni mert így nincs értelme benne
    szegény Ákos na huzzunk innen tényleg
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 11. 03. 01:06.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #55
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    de egyébként hamár felhoztátok az 5 gangost annak csak a rajtnál van hátránya de nem sok a váltókiosztás miatt,sebringben 3 tizedet kapott a 2009-es szóval nem mondanám azt hogy az gyengébb lenne
    a bms meg nagyon rosszul kezeli a gumikat ha már beletették nem kelett volna ekkora hátrányba tenni mert így nincs értelme benne
    szegény Ákos na huzzunk innen tényleg
    Jó ezeket "hiteles" emberektől is hallani, és nem egyedül fikciónálom ezeket bele a dolgokba, én utolsó gipszyakabként
    (Szerintem 5 vs 6 gang az erősen pályafüggő is sok esetbe ki lehet kompenzálni , de maga fizika és logika szempontjából is "gyengébb" az 5 gang, ha ez nem így van szarul van megírva a játék )

    Jöttél te is szétoffolni a topicot, na visszamenjééé mostmááá!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #56
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Jó ezeket "hiteles" emberektől is hallani, és nem egyedül fikciónálom ezeket bele a dolgokba, én utolsó gipszyakabként
    (Szerintem 5 vs 6 gang az erősen pályafüggő is sok esetbe ki lehet kompenzálni , de maga fizika és logika szempontjából is "gyengébb" az 5 gang, ha ez nem így van szarul van megírva a játék )

    Jöttél te is szétoffolni a topicot, na visszamenjééé mostmááá!
    ya van 1 kis életna nálam beállt a józanodás ugyhogy nincs értelme tovább fent lenni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #57
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ya van 1 kis életna nálam beállt a józanodás ugyhogy nincs értelme tovább fent lenni
    Naaaaa, nehogy már csalódjak benned Ilyenkor kell még rádobni vmit, ha már elkezdte az ember...szintentartás, én is épp itt tartok :P

    Bocs Ákos a sok offért, mondjuk esélyes volt, hogy az alaptéma előhozza ezt az örök "vita" témát, így is lett....majd jön Szabi és törli/áthelyezi a dolgokat (ahogy látom már itt van) ...addig meg cincognak az egerek
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 11. 03. 01:39.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #58
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Egyébként arra képes a játék vagy szerverbeállítás vagy egy admin, hogy plussz súlyt rakjon egy adott autótípusra, bármikor mikor fellépsz a szerverre? Tehát pl a bmw-k kapnának 20kilót bármikor-mindig mikor a szerveren vannak. Ezt persze nem azért írom, hogy rakjunk rá az a motorkarakterisztika grafikon engem nagyon meglepett. Nem tudom valóban ennyire preciz-e a szimulátorunk, meg hogy az autók súlya is annyi amennyi oda van-e írva, de ha a bmw azonos súlyú lenne a hondával, valószinűnek tartom hogy kikapna vagy egál közeli lenne a honda javára, a többi autóról nem is beszélve.


    szerk:
    csak azért kérezem ezt a súly dolgot, mert a másik szimulátorból ahonnan jövök, 3 db gtr autó van. Mind a 3 teljesen más. Súlyokkal sőt még motorfojtásokkal is megvan spécizve a rendszer, hogy egy szinten legyenek a verdák egy komoly nemzetközi versenyen. Ugyanebből a 3 autóból csinálnak gt2 kategóriát sőt még néha gt3at is további súlyokkal és további motorfojtásokkal. Olyan remekül belehet lőni a rendszert, hogy tizedelések vannak.
    Utoljára módosította: toga; 2013. 11. 03. 09:11.
    Any Given Sunday!

  9. #59
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A BMW kontra FWD vitába nem kívánok beleszállni, engem csak az érdekelt, hogy az FWD-t hajtó versenyzőknek van-e bármi gondja a jelenlegi helyzettel, vagy minden OK és örülnek, hogy azzal mehetnek, amivel a legjobbank érzik magukat. Szóval engem csak a közhangulat érdekelt ez ügyben.
    Lényegében én pl nem foglalkozom a bömösökkel, ugyanazt az autóval versenyzőt kell megverni elsősorban - és szerencsére vannak elegen Hondával
    Én nem is próbáltam mást sokáig, hívtak csapatba így a Hondával mentem csak pl. De a BMW nem érdekel - azon kívül hogy nem vagyok mazohista, még nem is szeretem a bajorokat -, a dízel motorokat sem csípem így ezek szerint a "top" autók amúgy is kilőve részemről.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 04. 23:36.

  10. #60
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Hol érdekel ki mivel megy? Az a lényeg hogy jól érezzem magam és arra a néhány órára még nyomom kikapcsoljon az agyam és semmi szarság nem érdekel #YOLO
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #61
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A BMW kontra FWD vitába nem kívánok beleszállni, engem csak az érdekelt, hogy az FWD-t hajtó versenyzőknek van-e bármi gondja a jelenlegi helyzettel, vagy minden OK és örülnek, hogy azzal mehetnek, amivel a legjobbank érzik magukat. Szóval engem csak a közhangulat érdekelt ez ügyben.
    Nekem csak ilyen személyes, belső büszkeségbeli problémám van ezzel. Eddig bármilyen teljes szezonban, amiben részt vettem csak bmw-vel vertek meg, de azt minden évben . Minden évben mástól, de mindig csak bmwktől kaptam ki, fwdtől még soha. Így wtccben csak 2ik helyeim vannak, meg egy 3ik. Ez kicsit frusztrál és úgy érzem(legalábbis a büszkeségem ezt mondatja velem), hogy amiatt a plusz miatt kaptam ki mindig, ami a bmwben van a FWDvel szemben. Főleg egy dupla állórajtos rendszerben. (de még az is szívás, ha az első futam repülő rajtos, mert amikor igazán számít, a fordított rajtrácson, ott ugyancsak állórajt van) Ha egyébként teljesen egyforma gyors is lenne a két autó, meg a két pilóta, az állórajt nagyon beleszól ebbe a meccsbe. Szóval kiváncsi lennék tényleg egy olyan szezonra ahol nem RWD-kkel csatázom, hogy úgy is kikapnék-e. De mondom, ez csak ilyen belső vívódás nálam
    Utoljára módosította: huszi; 2013. 11. 03. 23:32.

  12. #62
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval kiváncsi lennék tényleg egy olyan szezonra ahol nem RWD-kkel csatázom, hogy úgy is kikapnék-e.
    Ki biza...

  13. #63
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ki biza...
    Te ma este nagyon kipihent vagy.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #64
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Végigrágtam a fórumot... A porsche kupát adom

    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval nálam a fenti szempontok is beleszámítottak a viszaváltásban. És ha bmwvel is az elejében mennék, vagy a legelején, lehet akkor is váltanék 1 év után, mert köztük szerintem sokkal kevesebb az akció. Bencével is beszéltem erről még tavaly, ős is mondta, hogy nem élvezi annyira így a versenyeket és hogy lehet emiatt mert halványabbak a csaták.
    Helyesbítenék!
    Egész évben 50kg(!!!) súllyal versenyeztem, ez hozzájátszott ahhoz, hogy nem élveztem már a versenyzést vagy csak nagyon ritkán mert a "csodagépet" (BMW-ről beszélek) brutál megfogta az 50 kg versenyen szemben a jóval kevesebb kilós elsőkerekesekkel, tunya lett visszagondolva, setuppal lehetett picit javítani, egy körön pláne, de versenyen... eltűnt az élvezete, csatázni nem lehetett jókat. És ezért nem élveztem.

    Gondolatom: Én anno több mint két éve azért váltottam BMW-re a Lacettiről, mert egyrészt ezzel terveztünk csapatot, másrészt mert érdekelt, milyen egy hátsókerekessel versenyezni, akkor még nem érdekelt a rajt, nem érdekelt a nem tudom még milyen előny, csak az élvezete, kíváncsi voltam. És megfogott, annyira megszoktam mondhatni pillanatok alatt, hogy nem is akarok én első kerekest vezetni, ha nem muszáj.


    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam most friss az élmény, mert wtccben 4 év FWDzés után váltottam bmwre de 2 verseny után vissza is tértem. Ha versenyképesebb lettem volna, lehet tovább tartott volna ez az idő, de más is fontos volt. Beszéltem is erről Prosttal (mármint a miénkkel ) és ő írta ezt, remélem nem haragszik meg, hogy bemásolom: "Én, mint ős BMW-s tudom a legjobban, hogy a BMW-vel 70%-ban a géppel küzdesz és csak 30% a verseny élvezete, míg FWD-vel ugyanez 20/80 a verseny javára."
    Nekem ez új, nem akarok nagyképű lenni, távol álljon tőlem, de én nem küzdök vele, vagy csak a küzdés már annyira megszokott, hogy élvezetté fajult, zsigerré, vagy valami ilyesmi. én kb. 90%-10%-ot adnék, a verseny javára. Érdekes, ez most tényleg meglepett... inkább a setuppal küzdök.
    A BMW, és maga a hátsókerékhajtású autóknál a lökdösődéseknél kell nagyon észnél lenni, meg amúgy minden versenyszitunál egy kicsit jobban mint első kerekessel, kétszer át kell gondolnod, mit akarsz, mert könnyebben megjárhatod vele. Ehhez rutin kell.
    BMS meg, egy körön jó, versenyen tudtommal brutál fogyasztja a gumikat. Szóval eleve esélytelen.


    Egy fontos dolog szerintem, hogy én kezdetek óta azzal szenvedek itt a ligában, hogy setupokat keresgélek, faragok össze, mert magam a BMW-re nem tudok egy tökéleteset, mégpedig az élmezőny legyőzésére jó setup kell... FWD-vel állítom sokkal könnyebb rátalálni.

    A lényeg szerintem, hogy tökmind1 mit mondok, örök kérdés lesz úgy is, de én nem látom annyira tragikusnak a helyzetet, mint azt sokan látják. Annyi pro-kontra van, hogy el lehet veszni, és örök kérdés marad az egész.
    Utoljára módosította: Unbaised; 2013. 11. 04. 21:01.
    Be the Driver, Live the Life!

  15. #65
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    FWD-re sem könnyű a set. A jó set nem, de a set az könnyű. Csak ott kevésbé veszed észre. Ill az időn észreveszed csak ott max az elejét túrja nem a seggét dobja és ez talán előnyösebb. Amúgy a napokban szintén rájöttem számít azért itt a set is rendesen akár 2 bar nyomás is a gumiban vagy 3-4 fok dőlés. Többiről nem is beszélve.

    Szabi: olyan terv nem volt ,hogy első legyen repülő rajtos verseny?
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 05. 01:33.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi: olyan terv nem volt ,hogy első legyen repülő rajtos verseny?
    Én úgy tudom, hogy gyári repülő rajtos lebonyolítási forma nem túl megbízható, így nem is gondoltunk rá, hogy bevezetnénk.
    Aztán az ötlet csak később jött, hogy manuálisan kéne lebonyolítani... így ez most fent van a listán, de jelenleg más fontosabb projekt van előtérben, viszont nincs elfelejtve.

  17. #67
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy gyári repülő rajtos lebonyolítási forma nem túl megbízható, így nem is gondoltunk rá, hogy bevezetnénk.
    Aztán az ötlet csak később jött, hogy manuálisan kéne lebonyolítani... így ez most fent van a listán, de jelenleg más fontosabb projekt van előtérben, viszont nincs elfelejtve.
    Igen a gyári nem a legjobb, mert néha bebugzik, a "manuális" viszont kivitelezhető.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #68
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy gyári repülő rajtos lebonyolítási forma nem túl megbízható, így nem is gondoltunk rá, hogy bevezetnénk.
    Aztán az ötlet csak később jött, hogy manuálisan kéne lebonyolítani... így ez most fent van a listán, de jelenleg más fontosabb projekt van előtérben, viszont nincs elfelejtve.
    Remélem gyorsan lekerül.


  19. #69
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Életkor
    34
    Üzenetek
    175
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán az ötlet csak később jött, hogy manuálisan kéne lebonyolítani... így ez most fent van a listán, de jelenleg más fontosabb projekt van előtérben, viszont nincs elfelejtve.
    De jó lenne ha ez működneEgyébként volt már ilyen?Ha vki ráér írja már le,hogy kb. ez mégis hogy néz ki.

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kiss Gergő03 írta Hozzászólás megtekintése
    De jó lenne ha ez működneEgyébként volt már ilyen?Ha vki ráér írja már le,hogy kb. ez mégis hogy néz ki.
    GTL futamokon csinálunk jelenleg is ilyet, a HGTLM9 Szabályzat 2.4-es pontjában megtalálod a pontos menetét.

    (Ha ez első futamon csináljuk, akkor az első 8 pont itt nem lesz érdekes, mivel rajtsorrend már eleve adott)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 05. 14:31.

  21. #71
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    GTL futamokon csinálunk jelenleg is ilyet, a HGTLM9 Szabályzat 2.4-es pontjában megtalálod a pontos menetét.

    (Ha ez első futamon csináljuk, akkor az első 8 pont itt nem lesz érdekes, mivel rajtsorrend már eleve adott)
    az első futamon a korrekt. A kvalin elért idejét könnyebben őrzi meg az ember és az elő kerekes nem bukik 5 mp alatt 3-5 helyet.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    az első futamon a korrekt. A kvalin elért idejét könnyebben őrzi meg az ember és az elő kerekes nem bukik 5 mp alatt 3-5 helyet.
    Ahhoz azért igen szarul kell rajtolni... ha azt nem tanuljátok meg, akkor azon semmilyen rendszer nem segít.
    Huszi a Leon-nal 1 helyet vesztettet a rajtnál legutóbb mögötte csupa BMW-vel.

  23. #73
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz azért igen szarul kell rajtolni... ha azt nem tanuljátok meg, akkor azon semmilyen rendszer nem segít.
    Huszi a Leon-nal 1 helyet vesztettet a rajtnál legutóbb mögötte csupa BMW-vel.
    Nahh jó de az TDi Az az amivel még nagyon jó esetben is el lehet kapni a bömöst. De ha valaki baromi jól rajtól egy Hondával, akkor is csak akkor tud bármit kezdeni a hátsó kerekessel, ha az elcseszi. Ez a TDI-re is igaz. 3 pozicó mínusz egy jól rajtoló bmw-sek közöttl garantált kb.. melletted 1 -mögötted 2. Ez persze attól is függ milyen a célegyenes. Melbörnben azért is tudott Huszi "csak" egy helyet bukni,mert egyből ott van a balos kanyar. Amúgy élőben is ezért volt van bevezetve-igaz ott ekkora difi nincs hála ég. Másik része nem mindenkinek van kuplungja. De amúgy , ha csak egy hely is van emiatt akkor sem korrekt /nem a bmw-sek, hanem a játék hibája/ , hogy akár több száz kör gyakorlás által megszerzett pozició/k/ előnye megy a levesbe a rajtnál.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 06. 17:57.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    De amúgy, ha csak egy hely is van emiatt akkor sem korrekt /nem a bmw-sek, hanem a játék hibája/ , hogy akár több száz kör gyakorlás által megszerzett pozició/k/ előnye megy a levesbe a rajtnál.
    Ebben teljesen igazad van, csak azt szerettem volna jelezni, hogy a jelenlegi helyzet nem csak abból adódik, hogy a BMW jobb a rajtnál, hanem az emlegetett 3-5 helyezésből bizony 2-3 azon is múlik, hogy nincs kellőképpen begyakorolva a rajtolás és sok benne marad. A reakció idők is borzalmasak, én replayen gyakran látom, hogy rengetegen elég komoly fáziskéséssel indulnak csak el, ez is rengeteget számít. Ettől függetlenül a BMW előnye természetesen nyilvánvaló.

    És akkor itt jönne be a képe a szokásos szöveg, de hogy a BMW mennyivel rosszabbul reagál a különböző pöckölésekre, rázókövezésre és a hibákra és hogy ez vajon kompenzálja-e a rajtnál szerzett előnyt? Nehéz téma.

  25. #75
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Melbörnben azért is tudott Huszi "csak" egy helyet bukni,mert egyből ott van a balos kanyar.
    Ott a T1 nem arra a balra, hanem a "másik bal" irányba fordul...

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •