Szavazás eredménye: Ott leszel-e a találkozón és mennyit szánnál gokart-ra?

  • Igen és gokartoznék 10 000 Ft-ért

    8 10,39%
  • Igen és gokartoznék 7 500 Ft-ért

    1 1,30%
  • Igen és gokartoznék 5 000 Ft-ért

    19 24,68%
  • Igen és gokartoznék 2 500 Ft-ért

    4 5,19%
  • Igen, de nem gokartozok

    3 3,90%
  • Igyekszem, ha anyu elenged...

    9 11,69%
  • Nem jövök.

    33 42,86%
Szavazók
77 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (198 összesen)
  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A következő Excel Regisztrációt kérem mindenki töltse ki (aki szeretne jönni), írja be a fenti szavazás szerint, hogy menyit gokartozna, mit enne és mit inna, illetve ha hoz vendéget, akkor Őt is vegye fel külön sorban, írja be a vendég nevét és a saját fórum nickjét az Excelbe, hogy lássuk kihez tartozik! Írjátok be azt is, honnan jöttök, hogy az egy irányból érkezők meg tudják keresni egymást az utazás céljából!
    Kérnénk mindenkit, hogy mielőbb regisztrálja magát a fenti Excelben a találkozóra, mert a szervezés szempontjából fontos tudnunk a pontos létszámot!

    Köszönjük!

  2. #77
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Tényleg. Arról nem lesz valami folyamatábra nyilakkal ábrázolva hogy ki, kinek, mennyi sörrel tartozik? Olyan keszekusza lenne az egész hogy szerintem egyszerűbb lett volna a találkozót Kőbányai pinyóba tenni.

  3. #78
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg. Arról nem lesz valami folyamatábra nyilakkal ábrázolva hogy ki, kinek, mennyi sörrel tartozik? Olyan keszekusza lenne az egész hogy szerintem egyszerűbb lett volna a találkozót Kőbányai pinyóba tenni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #79
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg. Arról nem lesz valami folyamatábra nyilakkal ábrázolva hogy ki, kinek, mennyi sörrel tartozik? Olyan keszekusza lenne az egész hogy szerintem egyszerűbb lett volna a találkozót Kőbányai pinyóba tenni.
    Szabi meg Weganak tuti sokkal jön a nép, szóval nincs mese ők tuti eláznak, a többieknek meg ami marad
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #80
    Ahogy látom elég sokan leszünk. Nem teljesen világos, hogy a gokartozas hogyan lesz megszervezve. Erről tudhatok vmit? Nem értem ezek az idők milyen összefüggésben vannak a lefoglalt pályával.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy látom elég sokan leszünk. Nem teljesen világos, hogy a gokartozas hogyan lesz megszervezve. Erről tudhatok vmit? Nem értem ezek az idők milyen összefüggésben vannak a lefoglalt pályával.
    8 gokart áll rendelkezésre és 2,5 órára béreltük ki a pályát és úgy osztjuk be magunknak ahogy akarjuk... de mind a használt gokartok száma és mind a bérleti idő bizonyos mértékben rugalmas.
    Jelenlegi tervek szerint az embereket csoportokba foglaljuk és 15 perces ETAP-okat tartuk, nyilván mindenki annyit megy, amennyit befizet. Óránként 4 db futam lesz minimum 5, maximum 8 gokart-tal, a pontos lebonyolítás menete még kidolgozás alatt van.

    Sajnos még sokan nem írták be magukat az Excelbe, akik jelezték, hogy jönnének gokartozni, így nekünk is nehezebben megy a szervezés...

  7. #82
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    8 gokart áll rendelkezésre és 2,5 órára béreltük ki a pályát és úgy osztjuk be magunknak ahogy akarjuk... de mind a használt gokartok száma és mind a bérleti idő bizonyos mértékben rugalmas.
    Jelenlegi tervek szerint az embereket csoportokba foglaljuk és 15 perces ETAP-okat tartuk, nyilván mindenki annyit megy, amennyit befizet. Óránként 4 db futam lesz minimum 5, maximum 8 gokart-tal, a pontos lebonyolítás menete még kidolgozás alatt van.

    Sajnos még sokan nem írták be magukat az Excelbe, akik jelezték, hogy jönnének gokartozni, így nekünk is nehezebben megy a szervezés...
    Én a GTR bajnokság résztvevőivel szeretném megaláztatni magam, szóval ha lehet őket tegyük egy csoportba
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Én a GTR bajnokság résztvevőivel szeretném megaláztatni magam, szóval ha lehet őket tegyük egy csoportba
    A tervek szerint lesznek selejtező futamok, ahol a besorolás alapja bármi lehet , de az utolsó futamokat már a köridők, vagy a befutók alapján lenne érdemes összeereszteni, hogy legyen vmi tétje is a dolognak...

  9. #84
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos még sokan nem írták be magukat az Excelbe, akik jelezték, hogy jönnének gokartozni, így nekünk is nehezebben megy a szervezés...
    Elnézést, hogy most szólok, de rám és +1 főre (Vigab néven szavazott a tesóm) ne számoljatok. Most vált biztossá, hogy nem tudunk eljönni sajnos nem várt dolgok jöttek közbe. Remélem nem gond, hogy most szólok. Jó szórakozást mindenkinek, majd legközelebb.....







  10. #85
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Miskolc felől eddig ketten megyünk és még van hely a kocsiban, ha a környékről jönne valaki.
    A gokartot a piszkos anyagiak miatt továbbra se tudom, pedig jó lenne.

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést, hogy most szólok, de rám és +1 főre (Vigab néven szavazott a tesóm) ne számoljatok. Most vált biztossá, hogy nem tudunk eljönni sajnos nem várt dolgok jöttek közbe. Remélem nem gond, hogy most szólok. Jó szórakozást mindenkinek, majd legközelebb.....
    Szia, semmi gond, csak annyit kérnénk, hogy aki a topik tetején lévő szavazáson előzetesen beírta magát gokartozni, az csak nagyon kivételes esetben mondja vissza a szereplését, mert a pályát a résztvevők fényében foglaltuk le és ez alapján állapodtunk meg velük a részletekről. Illetve rengeteg gokartra szavazó még nem írta be magát a Regisztrációs Excelbe!

    Bekerült egy új "versenysúly" mező is , mely a gokartok igazságos elosztásához szükséges, kérlek töltsétek ki azt is!

    Köszönöm!

  12. #87
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bekerült egy új "versenysúly" mező is , mely a gokartok igazságos elosztásához szükséges, kérlek töltsétek ki azt is!

    Köszönöm!
    hehehe, Sasa nem meri beírni a súlyát!

  13. #88
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, semmi gond, csak annyit kérnénk, hogy aki a topik tetején lévő szavazáson előzetesen beírta magát gokartozni, az csak nagyon kivételes esetben mondja vissza a szereplését, mert a pályát a résztvevők fényében foglaltuk le és ez alapján állapodtunk meg velük a részletekről. Illetve rengeteg gokartra szavazó még nem írta be magát a Regisztrációs Excelbe!

    Bekerült egy új "versenysúly" mező is , mely a gokartok igazságos elosztásához szükséges, kérlek töltsétek ki azt is!

    Köszönöm!
    Összsúlyt nem számoljuk?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #89
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    hehehe, Sasa nem meri beírni a súlyát!
    Sanyival a Heavy Weight kategóriában indulunk és különben is a férfi 100 kg fölött kezdődik
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Sanyival a Heavy Weight kategóriában indulunk és különben is a férfi 100 kg fölött kezdődik
    Mázsa alatt nincs ember!

  16. #91
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Üdv!
    Anno ugyan a gokartba beírtam magam,de nem tudok csatlakozni sajnos 10.-én!Mindeninek jó szórakozást!

  17. #92
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    és különben is a férfi 100 kg fölött kezdődik
    Nálatok.
    Nálunk a tökéletes férfi test 90.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #93
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bekerült egy új "versenysúly" mező is , mely a gokartok igazságos elosztásához szükséges, kérlek töltsétek ki azt is!

    Köszönöm!
    Versenysúly, azt beírhatom, de már nem annyi vagyok és már nem is tudom hozni 2 hét alatt mint régen
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #94
    Sajnos minden azon van, hogy megint ne tudjak megjelenni a találkozón...akár csak tavaly.

    Eddig csak úgy volt, hogy rövid ideig, de legalább ott tudok lenni. Mostmár úgy fest, hogy egyáltalán nem lesz lehetőségem megjelenni.
    Pedig nagyon rákészültem már...van kesztyűm, meg vittem volna a nagy becsben tartott bukómat is, meg raktam volna a tetejére gopro-t is.
    ...picsába.

    Ha valami csoda folytán mégis tudok menni, akkor hivatlanul megyek, aztán vagy lesz helyem vagy nem.
    De jelenleg úgy áll, hogy nem leszek ott.

    Nektek előre is jó szórakozást kívánok!

    Üdv, Máté
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Post

    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos minden azon van, hogy megint ne tudjak megjelenni a találkozón...akár csak tavaly.

    Eddig csak úgy volt, hogy rövid ideig, de legalább ott tudok lenni. Mostmár úgy fest, hogy egyáltalán nem lesz lehetőségem megjelenni.
    Pedig nagyon rákészültem már...van kesztyűm, meg vittem volna a nagy becsben tartott bukómat is, meg raktam volna a tetejére gopro-t is.
    ...picsába.

    Ha valami csoda folytán mégis tudok menni, akkor hivatlanul megyek, aztán vagy lesz helyem vagy nem.
    De jelenleg úgy áll, hogy nem leszek ott.

    Nektek előre is jó szórakozást kívánok!

    Üdv, Máté
    Hát ezt szomorúan hallom, pedig már be is osztottunk egy gokart csoportba Joe-val, hogy együtt hasítson az URH Team...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 31. 15:39.

  21. #96
    Hidd el, én jobban sajnálom.
    A WTCC futamon is jót beszélgettem Veletek, még ha nem is volt rá sok időnk.
    Meg aztán a közös érdeklődési kör mindig jó beszélgetéseket produkál.
    Azért én még reménykedek egy kicsit.
    Utoljára módosította: NyegLeoVFR; 2013. 07. 31. 18:08.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  22. #97
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt szomorúan hallom, pedig már be is osztottunk egy gokart csoportba Joe-val, hogy együtt hasítson az URH Team...
    Csak kilöktük volna egymást.

    Viszem az asszonyt is meg a gyereket is. Gyere máááá Teeeee

  23. #98
    Nah...

    Nem akarom elkiabálni, de úgy fest, hogy meg tudtam fűzni a boss-t, hogy ne csessze el a jövő szombatom.
    Tehát egyenlőre vissza minden az eredeti felállásba és vegyétek úgy, hogy ott leszek.
    A gokart-ra is megpróbálok ott maradni, legalább az első 15 perces etapra....az is valami.

    ...nem keveset variálok.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  24. #99
    Nem tud valaki rf2 demonstrációt tartani? Sajnos nekem nincs normális laptopom, de ha valakinek lenne, nem lenne hülyeség elérhetővé tenni pár ember számára egy próba erejéig.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  25. #100
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.637
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tud valaki rf2 demonstrációt tartani? Sajnos nekem nincs normális laptopom, de ha valakinek lenne, nem lenne hülyeség elérhetővé tenni pár ember számára egy próba erejéig.
    Ahoz elég izmos laptop kellene. Emellet aki akarja a demót ki tudja próbálni. De bónusz programnak nem rossz az ötlet.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •