Oldal: 62 / 69 ElsőElső ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1.526 - 1.550 (1704 összesen)

Téma: Assetto Corsa

  1. #1526
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Azt hittem ez placebó?!
    A kevesebb GPU igényt mivel mérjem?

  2. #1527
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, közben egy közérdekű kérdés:

    Többen jelezték nálunk a fórumon, hogy Oculusszal OpenVR rendering módban kevesebb GPU igénnyel fut a játék, és PP mellett is kellemesen használható, tőletek valaki próbálkozott már ezzel?
    Ha még nem, akkor ki tudnátok próbálni?
    Nekem alapból ígyis-úgyis megvan a 90 fps, de oculus módban a Main_T 40-50%, a boxban állva a Phy 25-30
    openVR módban a Main_T 96-98%, a Phy 3
    Vissza raktam a SteamVR-t,...innentől nem működik a pedál, játék menüben még látja, sessionben már nem, játékvezérlőknél nem lehet megnyitni a Fanatec tulajdonságok ablakot, újratelepítés, másik USB port nem segít (na ebben mi az összefüggés ?)
    Köszi Panky

  3. #1528
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Panky
    Fanatec vóót!

  4. #1529
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Fanatec vóót!
    Bárcsak ilyen egyszerű lenne...a pedál 2-3 újrainditás után magára talált, de utána volt olyan hogy az OSW-ről eltünt az FFB, miközben az elfordulás megmaradt(nem, nem rúgtam le a vészleállítót ), utána az USB-s kormányról elmentek a gombok, de ez az egész
    csak OpenVR módban van( olyan mintha 1-2 kör alatt véletlenszerűen ledobálna USB portokat ), Oculus módban minden OK.
    Mondjuk azóta 10 újraindítás után is újraindítást kér, hogy befejezze a Fanatec Wheel Virtual Mouse telepítését, pedig nincs is Fanatec kormány a rendszeren

  5. #1530
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    . Mióta Sidekick meghalt,
    Wut? Mármint nem frissítik vagy nálad nem megy? Mert nálam fut..
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #1531
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Wut? Mármint nem frissítik vagy nálad nem megy? Mert nálam fut..
    Hááát, egyszer csak nem működött sem ez, sem a Race Essentials. De ezek szerint nálam nem megy. Majd ránézek még egyszer, mert jobb "adatkonfiguráció", mint a gyári Essentials.

  7. #1532
    Viktor Kobori Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Üzenetek
    29
    Üdvözletem !,

    Remélem jó helyre írok , a kérdésem az lenne hogy csak és kizárólag steamen lehet megvenni a corsát, vagy esetleg máshonnan is meglehet vásárolni. Mert leginkább ps4.re dobja ki a lemezeket pc.re nem nagyon találtam eddig csak steamen. Mit tudnék csinálni???

    Köszönöm ha valaki válaszol nekem.

  8. #1533
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Dr.Úr írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem jó helyre írok , a kérdésem az lenne hogy csak és kizárólag steamen lehet megvenni a corsát, vagy esetleg máshonnan is meglehet vásárolni. Mert leginkább ps4.re dobja ki a lemezeket pc.re nem nagyon találtam eddig csak steamen. Mit tudnék csinálni???
    Csak és kizárólag Steam-es verzió létezik PC-re és a szoftver frissítések is csak Steam-en keresztül érhetők el.

  9. #1534
    Viktor Kobori Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Üzenetek
    29
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak és kizárólag Steam-es verzió létezik PC-re és a szoftver frissítések is csak Steam-en keresztül érhetők el.

    Ok!

  10. #1535
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Bár most ez a topik másról szól, de van arra lehetőség, hogy a virtual mirrort állítgassuk ingame? Tegnap néztem Zelfinek az Raceroom streamjét és rájöttem, hogy ott nagyon magasan ül a tükör és még ha valaki 3-4 tizedre is jön mögötted, úgy érződik, hogy tol téged. Most belegondolva az assettoban is viszonylag messzire látni el benne, holott a mögötted levő 2-3mp bőven elég lenne egy egyenesben, nem érdekel a (mindig)kék ég.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #1536
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Bár most ez a topik másról szól, de van arra lehetőség, hogy a virtual mirrort állítgassuk ingame? Tegnap néztem Zelfinek az Raceroom streamjét és rájöttem, hogy ott nagyon magasan ül a tükör és még ha valaki 3-4 tizedre is jön mögötted, úgy érződik, hogy tol téged. Most belegondolva az assettoban is viszonylag messzire látni el benne, holott a mögötted levő 2-3mp bőven elég lenne egy egyenesben, nem érdekel a (mindig)kék ég.
    R3E-ben egy katasztrófa a cockpitnézet beállítása, főleg 3 monitorral. Sajnos a stream nem adja vissza a teljes képet, mert ha úgy állítanám be akkor csak egy csikot látnátok. Igazán megcsinálhatnák ebben a játékban is a multiwiev lehetőséget. De egyébkén tényleg torz a belső tükör képe. Próbáltam én már fov kalkulátort is meg mindent de talán még ez a legjobb nézet nekem amivel most megyek.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #1537
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Visszatérve AC-ra, a system/cfg/assetto_corsa.ini-ben lehet szerkeszteni [MIRRORS] a tükröket, ha valakinek sok ideje van próbálja ki.

  13. #1538
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Visszatérve AC-ra, a system/cfg/assetto_corsa.ini-ben lehet szerkeszteni [MIRRORS] a tükröket, ha valakinek sok ideje van próbálja ki.
    Én Content managert használok és ott a menüben lehet a tükröt is állítani...én VR -ben le is vettem a távolságot 200 m korulre( azt hiszem 400 M volt az alap) és a fov-jan emeltem egy kicsit h a középső tükörben kicsit többet lássák ( VM még így is többet mutat monitoron)

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 09. 28. 13:41.

  14. #1539
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Classic bajnokság, nem lehetne egy teszt szervert inditani Ferrari 330,GT40,Porsche 908 trióval, prekvallal?
    Közössen próbálgatni milyen BOP-ra van szükség?

  15. #1540
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Classic bajnokság, nem lehetne egy teszt szervert inditani Ferrari 330,GT40,Porsche 908 trióval, prekvallal?
    Közössen próbálgatni milyen BOP-ra van szükség?
    Inkább indítsunk egy szervert az új Ferrari packkal, és az alapján el lehetne dönteni az új bajnokit.Szorosabb a bajnoki ha mindenki ugyanazzal az autóval megy! Mondjuk Mugello vagy Imola.

  16. #1541
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Egy különös észrevételt szeretnék itt megosztani. Talán már többen is tapasztalták a jelenséget, de lehet csak nekem fura.
    Már több versenyen megfigyeltem, hogy a ha valaki(k) után megyek, a gumik sokkal jobban visszahülnek a kelleténél, és hiába ugyanolyan tempót megyek, nem melegszenek fel úgy mint amikor nincs előttem senki.
    Elvileg szélárnyékban jobban kellene melegednie mindennek, főleg a kanyarban jobban darálja a gumit,nem?

  17. #1542
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy különös észrevételt szeretnék itt megosztani. Talán már többen is tapasztalták a jelenséget, de lehet csak nekem fura.
    Már több versenyen megfigyeltem, hogy a ha valaki(k) után megyek, a gumik sokkal jobban visszahülnek a kelleténél, és hiába ugyanolyan tempót megyek, nem melegszenek fel úgy mint amikor nincs előttem senki.
    Elvileg szélárnyékban jobban kellene melegednie mindennek, főleg a kanyarban jobban darálja a gumit,nem?
    Rövid válasz de, viszont talán mi nem vagyunk annyira aero szakosztály, hogy jelentősen daráljuk a gumit szélárnyékban.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #1543
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Ezeket a kérdéseket leginkább Panky-nak teszem fel, de ide írom hogy lássa mindenki .

    • Igaz a pletyka, hogy jön majd az AC2? Ha igen, akkor kb mikor? Mert még az 1-es sincs befejezve. (PCars rulez?) Ha jönni fog, akkor remélem kitalálnak valamit, hogy az egyes ne a kukába végezze...
    • Mikorra várható a SafetyCar és a pilóta csere a játékban? Mert ezek nélkül az LMP-s kocsiknak nem sok értelmét látom így.
    • Mikor várható újjabb DLC ill. frissités?
    • Várható valamilyen update fejlesztés a 4+ magos procik-hoz is (AMD)? Hogy pl. a 8 magból, 4-5 mag alszik.

    Köszi előre is.

  19. #1544
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Laci, ezeket (is) én is megkérdezném, de 99,9% hogy köti a titoktartás...
    Viszont régóta van egy olyan ötletem, hogy csinálhatnánk egy online interjút Panky-val itt a fórumon.
    Összegyűjtenénk 20-30 kérdést, megkapná egy listában, esetleg Kunosnál is ránéznének mit enged az NDA, persze csak ha van rá hajlandóság

  20. #1545
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Egy youtube riportban láttam nemrég, hogy karácsonyra készülnek egy ingyenes dlc-vel, amiben laguna seca lesz.

  21. #1546
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, ezeket (is) én is megkérdezném, de 99,9% hogy köti a titoktartás...
    Viszont régóta van egy olyan ötletem, hogy csinálhatnánk egy online interjút Panky-val itt a fórumon.
    Összegyűjtenénk 20-30 kérdést, megkapná egy listában, esetleg Kunosnál is ránéznének mit enged az NDA, persze csak ha van rá hajlandóság
    Az oké, de jó lenne tudni, hogy érdemes-e még pénzt beleáldozni az 1sebe, ha a 2esben ezek meg lesznek oldva...

  22. #1547
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Engem legfőképp az eső és a változó időjáras érdekelne. Tudom az 1-ben nem lesz, de ha egyszer lesz 2...

  23. #1548
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a kérdéseket leginkább Panky-nak teszem fel, de ide írom hogy lássa mindenki .

    • Igaz a pletyka, hogy jön majd az AC2? Ha igen, akkor kb mikor? Mert még az 1-es sincs befejezve. (PCars rulez?) Ha jönni fog, akkor remélem kitalálnak valamit, hogy az egyes ne a kukába végezze...
    • Mikorra várható a SafetyCar és a pilóta csere a játékban? Mert ezek nélkül az LMP-s kocsiknak nem sok értelmét látom így.
    • Mikor várható újjabb DLC ill. frissités?
    • Várható valamilyen update fejlesztés a 4+ magos procik-hoz is (AMD)? Hogy pl. a 8 magból, 4-5 mag alszik.

    Köszi előre is.
    Nem vagyok Panky, de leírom mire számítok, kíváncsi vagyok mennyire lövök mellé.

    • Igaz a pletyka, hogy jön majd az AC2? Ha igen, akkor kb mikor? Mert még az 1-es sincs befejezve. (PCars rulez?) Ha jönni fog, akkor remélem kitalálnak valamit, hogy az egyes ne a kukába végezze...
      IMO ez lényegtelen. A legtöbb DLC kb 2e Ft, amiből már egy jobb helyen nem tudom kifizetni a pizzámat. (és még ezt is akciózzák 20-70%-al).
    • Mikorra várható a SafetyCar és a pilóta csere a játékban? Mert ezek nélkül az LMP-s kocsiknak nem sok értelmét látom így.
      Van (fapados) megoldás pilóta cserére, de valószínű hogy nem sok embert érdekel. A SC meg még annyit sem. (sajnos) Egyszer biztos lesz, de nem hiszem hogy túl sok energiát fognak ölni ebbe.
    • Mikor várható újjabb DLC ill. frissités?
    • Várható valamilyen update fejlesztés a 4+ magos procik-hoz is (AMD)? Hogy pl. a 8 magból, 4-5 mag alszik.
      Érdemben, ami látványos teljesítményt hozna, nem hinném. Lehet még AC2-ben sem.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 11. 20. 12:38.

  24. #1549
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    • Van (fapados) megoldás pilóta cserére, de valószínű hogy nem sok embert érdekel. A SC meg még annyit sem. (sajnos)
    Erről a "fapados" megoldásról írnál bővebben? Érdekelne...

    Egy profi szimulátorból sztem nem hiányozhat a SC. Az is add egy biztonsági faktort, a versenyenek+összerázná a mezőnyt.

  25. #1550
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a "fapados" megoldásról írnál bővebben? Érdekelne...
    Steam profil/id alapján azonosítja a kocsikat. Kiállsz a boxba lelépsz, másik csávó belép a Te steamfiókodba, és azzal vissza tud mászni a szerverre. Nem vesznek el a körök. Valami ilyesmi

    Csóri, készülhetsz vmi széppel az 1000. hsz-edre

Oldal: 62 / 69 ElsőElső ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •