Oldal: 10 / 70 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (1732 összesen)
  1. #226
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is vehetsz csomagokat, pl. a DTM is ilyen csomag. Az Adac gt masters is megveheto pakkban. Sajnos ez a jövő (vagy a jelen), a jatek keszitoinek jobban megeri aprankent eladni, mint egyben. Termeszetesen ez nekunk rossz, mert elvileg csak azert fizetsz, amire szukseged van, de vegeredmenyben sokkal tobbe kerul. R3E-hez en is megvettem par dolgot, pl. Hungaroring kotelezo darab, sls amg pedig teccik, de nagyon meggondolom, hogy mire koltsek el 2-3-400 pontot

    Tapatalk-kal küldve az én V97 HD-el
    És azt se felejtsük el, hogy itt pontért veheted meg, amit osztogattak is /ez egy dolog / , de nyerhetsz is hotlapozással is pl. Szóval akár tök ingyen is tied lehet.

    Teszem hozzá, magyar embernek drága, mint az állat, de a WTCC 2013 pack viszont kb. 6 euróért , mert 636 vrp /1000 -es meg 500-as csomag / van nem vészes. Most is megy DTM-el hotlap valahol asszem. / én a Slovakiaringen mentem vele hotlapon az ADAC autókkal nekem ott nagyon bejött /

    Ha rákattana az itteni szim társadalom a top 50 fele magyar lenne.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 21. 07:56.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #227
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Két apróság:

    -Túraautó szimet ne GTL-en szocializálódott pilóták teszteljenek, mert sosem lesznek elégedettek
    -Ha egyben megvehető a komplett WTCC 2013, akkor teljesen irreleváns, hogy hogyan működik a Sector3-ék frencsájza.

  3. #228
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vitát kívánok generálni.

    Letöltöttem a demot a múlt hétvégén. Kipróbáltam. Jó másfél órát szórakoztam beállítgattam mindent. A deomban van egy autó és egy pálya. Annyira nem tetszett, de ebből még nem igazán derült ki, hogy mit is tud a játék. Össze kéne hasonlítani ugyanazt, vagy valami hasonlót egyazon pályán. Újból felnézek a steamre. Minden autót, pályát tényleg külön meg kell venni????

    Margit normális???

    Erről a játékról, de minden hasonló elgondolású játékokról szó sem lehet nálam ebben a koncepcióban. Nem érdekel ha az autó/pálya 1 Ft is. Nem arról van szó hogy nincs pénzem megvenni.

    Én nem fogok szarakodni minden egyes alkalommal ha kell valami és megvenni. Meg az egész elgondolás olyan kapzsi a szemembe, levágós. Ez egy vicc.

    Az AC-t megveheted 30-40 Euroért. Kapsz egy rakat autót és kapsz egy rakat pályát.
    A P carst is ugyan úgy.

    Tudom lesz majd dlc és azt meg kell majd venni, de nem egyenként a pályákat meg az autókat.
    Nem feltétlenül kell megvenned, ugyanis ha elég jó vagy, lehet nyerni VRP-t, a competition versenyeken. A Hungaroring 499VRP-jét ilyen nyert összegből vettem, és még 1-2 autót. Én sem minden kiegészítőt veszek meg, csak ami tetszik, és elég sokszor van "kedvezményes" ár, akár pakkokra, akár pályákre vagy autókra.
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  4. #229
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem volt szerencsém kipróbálni már Spa-ban a WTCC-én a Honda sátrában egy Simbin cockpitben a RaceRoom-os 2013-as Civic-et... hát nem tudom, lehet hogy csak rosszul volt beállítva, de röviden, tömören gyötrelem volt minden téren.Más: Nézegettem a kocsik listáját a RaceRoom oldalán... most komolyan külön meg kell venni a ADAC Masters-es GT3-as verdákat, meg külön a sima GT3 verdákat, mintha teljesen külön autók lennének? (és így kétszer fizetsz értük?)
    Amit Spa-ban probaltal, valszeg meg kozel sem abban az állapotban lehetett, amiben most lesz. (Neszvecsko Bence is mondta, hogy o meg a Hungaroringen próbálta, es ott meg eleg kaka volt. Azota bekerult a Road Feel FFB is, ami sokat javított, szoval majd probald ki most. A tobbszori palyamegvetelhez: talan igen, egyelore igy van, de sztem ez a jövőben javít a lesz (meg gondolom visszateritve).

    @Horváth József: az a rossz hírem van, hogy sajnos ez mar igy fog menni innentol kezdve. pCARS-hoz is ha jol tudom, ilyen megveheto auto/palyacsomagok jonnek majd. AC-hoz is jonnek majd DLC-k, amibe tudtommal szinten nem lesz rengeteg minden.

    Sector3-nak a következő kritériumoknak kell megfelelni:
    - legyen jobb fizikát tekintve, mint az AC, de ne érje el teljesen az rF2/iR szintet
    - iR-hez merten értelmesebb arcedulat adjon a tartalmainak
    - iR hibáiból tanulva, mar a sajat jatekukban ne alkalmazzák azokat, vagy legalabbis javított formabanHa ezek mindegyikének meg tudnak felelni, akkor csapat mmelto lehet regi hirnevehez. En pedig arra buzdító Mindenkit, hogy addig is használjuk a cuccot, no es ami a legfontosabb, hogy segítsük a Sector3-at azzal, hogy leírjuk nékik kozvetlenbe, hogy mi az ami tetszik, es mi, ami nem (lasd kanyarjelzoknel!).
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2014. 09. 21. 13:55.

  5. #230
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Szerintem a fizetős dolog még jól is elsülhet,azok fogják meg venni csak akik komolyan is gondolják.
    Kisseb lesz a szembe forgalom.
    Valakinek nincs valami jó FFB beállítása?

  6. #231
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézegettem a kocsik listáját a RaceRoom oldalán... most komolyan külön meg kell venni a ADAC Masters-es GT3-as verdákat, meg külön a sima GT3 verdákat, mintha teljesen külön autók lennének? (és így kétszer fizetsz értük?)
    Ezen is mostanában enyhítettek, 75%-ot kapsz ugyanarra a kocsira, egy másik kategóriában (gtm-gtr3).

    Pakkokat is most veztették be. Ha nincs kedved egyesével vásárolni, lehet olcsóbban összekomponált több kocsit pályát venni (gtm,wtcc..)

    Ha indulsz egy futamon nem kell megvenni az összes járgányt mint ami a pályán van (álá iR), hanem csak azt amelyiket hajtod.

    Nem mondom hogy nem kapzsik, és még így sem olcsó mulatság. Skinekkel is szórakoznak. De talán már a jó irányba haladnak.

    Fizikát nem tudom annyira minősíteni, mert rájöttem hogy nem értem,érzem annyira, de jobban élvezem a versenyeket mint AC-n. Nem gépészkedni kell, hanem harcolni másokkal.

  7. #232
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    "Ha indulsz egy futamon nem kell megvenni az összes járgányt mint ami a pályán van (álá iR), hanem csak azt amelyiket hajtod."
    ezt honnan hallotad ?mert iR ben sem kell megvenni miért is kellene csak le kell töltened ,hogy lásd

  8. #233
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mondom hogy nem kapzsik, és még így sem olcsó mulatság. Skinekkel is szórakoznak. De talán már a jó irányba haladnak.
    Kivéve annak aki megkapja ajándékba a játék fél költségvetését


  9. #234
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Ma felmentem csak kíváncsiságból az alfa multira a gyári pályájukra. Hát azért voltak érdekes dolgok még. FPS-t eszi,mint az állat / igaz az a pálya amúgy is / néha eltűntek az autók a rajtnál, majd előjöttek, de működött Szóval jófelé megy ez. FPS -t viszont kb 10 % -al többet fogyaszt , mint az AC.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #235
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    ....

    @Horváth József: az a rossz hírem van, hogy sajnos ez mar igy fog menni innentol kezdve. pCARS-hoz is ha jol tudom, ilyen megveheto auto/palyacsomagok jonnek majd. AC-hoz is jonnek majd DLC-k, amibe tudtommal szinten nem lesz rengeteg minden.

    ...
    Tudom így fog/így megy. Nem is ezekkel van a gondom. Vannak csomagok, amiket ha használok megveszek rendben, de azért már azt nevetségesnek/kapzsinak tartom, hogy egyenként.

    Na ennyi, azt jó van.

  11. #236
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom így fog/így megy. Nem is ezekkel van a gondom. Vannak csomagok, amiket ha használok megveszek rendben, de azért már azt nevetségesnek/kapzsinak tartom, hogy egyenként.
    És látod, még így is csődbe mentek azok a kapzsik...

    Nekem sem feltétlenül tetszik ez a módi, de azt be kell látnunk, hogy a régi modell már nem működik, nagyon kicsi ez a piac és új szelek fújnak, mindegyik fejlesztő (ISI, Kunos, Simbin, iRacing) kínkeservesen próbál találni vmi modellt, amitől rentábilis lesz a vállalkozásuk. És hát ezentúl nekünk is gyakrabban a zsebünkbe kell majd nyúlnunk, ha akarjuk, hogy legyenek új szimulátorok PC-én. Különben mehetünk majd Gran Turismo-zni rövid időn belül mindannyian..

  12. #237
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És látod, még így is csődbe mentek azok a kapzsik...

    ...nagyon kicsi ez a piac és új szelek fújnak, .....
    Hogy miért mentek vagy vitték csődbe más kérdés. A lényeg, hogy több bevételt akarnak.

    Valóban nagyon kicsi, talán az egyik legkisebb piac.

    De már nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától.

  13. #238
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Oculus Rift DK2 Béta

    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #239
    6 órája írták:

    "FREE TEST DRIVE"
    In the upcoming update we release the "Free Test Drive" feature for the R3E Store. This will allow you to test drive any car for an infinite amount of times, 5 minutes each session on the RaceRoom Bridge.
    More news and development updates on this and other features soon!

    ezt pedig szept.29-én:

    With the next update you will be able to select different Times Of Day for each track. For the first iteration there will be 5 time of day settings available, ranging from early morning to late evening.



    Ja, meg valami suzukai pályán voltak tegnap együtt közösen: RRE, Rob Huff, Tarquini, Yvan Müller és valami Tom Coronel-el.

    Juppijé!
    Utoljára módosította: Bágyi Tibor; 2014. 10. 01. 20:00.
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  15. #240
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142


    Ez azért egész jónak tűnik, kíváncsi leszek milyen lesz a valóságban....a kocsi viselkedése így kicsit arcade-osnak tűnik néhol, de a sebesség érzet, meg a pályán a kocsik versenyzés feelinget ad
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #241
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése


    Ez azért egész jónak tűnik, kíváncsi leszek milyen lesz a valóságban....a kocsi viselkedése így kicsit arcade-osnak tűnik néhol, de a sebesség érzet, meg a pályán a kocsik versenyzés feelinget ad
    Nagyon várjuk.. Nekem amit a srác vezetett nem tűnt árkádosank. A többi meg AI volt nem? Baromi élethű a graf meg az érzet viszont.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #242
    Ehhez nem kellenek szavak: (hivatalos teaser)


    Még egy friss hír:

    "With the next Release we will introduce a new Feature that automatically sets realistic values for Wheel Range & Steering lock on all cars.
    GT & Touring Cars will use 540 degrees, while Classic Cars for example will use 900.
    The Steering Lock will automatically match the degrees of rotation.
    This way you won´t need to adjust these values manually anymore, which means that all cars will handle properly out of the box.
    Currently all Logitech, Fanatec & Thrustmaster wheels are supported.
    This new Setting will be available through its own slice in the car setup screen.
    Of course you can still manually adjust the Wheel Range & Steering Lock within the game if you prefer a different setup. "
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  18. #243
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A steering lockra csak annyit. Navégre. Sacpperkaba 10 eve igy kellene mukodnie egy fffb-es kormanynak. Kivetel persze azok, amelyek nem tudnak annyit fordulni, mint pl a formula force a 180 koruli elfordulasaval.
    Ha ezt beleteszik, ki fogom probaklni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #244
    Jelenleg az abszolút legjobb idő Sajnos mióta frissítették a videó renderelő programot, nem tudok pip-et csinálni...
    kívülről:
    belülről:
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  20. #245
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Na ilyen komoziciót sem láttam még.

  21. #246
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na ilyen komoziciót sem láttam még...

  22. #247
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    1199 VRP a WTCC 2013 Pack. Kegyetlen... Ha emberi hullát találtak Veszprémben kormánnyal a kezében a gép előtt az én voltam.. A Fizika, grafika, hang, AI -k!! , sérülések nagyon tetszenek. AI villogtat, ha feltartod mikor elmegy melletted..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #248
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na nekem a pack-ban szereplő pályák már pont megvannak. Most akkó mi van, 2x fizetek értük, vagyok kapok kezdvezményt, vagy mi?


    És igen, kapok!

  24. #249
    Most frissítem a játékot
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  25. #250
    Elég komoly pakkot kapunk:

    R3E has been updated

    Community Announcements - [Sector3] Sonat Ozturk
    08-10-2014

    What’s New (Summary)

    New Features:
    - Test Drive. Test any car for free.
    - Time of Day. Choose different time of day settings from sunrise to sunset to change the mood of your session.
    - Wheel Range in Car Setup. The game now automatically detects and sets the ideal wheel range for a car based on your wheel and its settings in the driver. This can also be manually changed in car setup.

    New Content:
    - WTCC Seat Leon
    - WTCC Chevrolet Cruze
    - WTCC Lada Granta
    - WTCC BMW E90 320
    - WTCC Honda Civic


    Game
    - Fixed an issue where the grid positions were not based on qualifying performance of the drivers when doing Single Race without Qualifying.
    - Fixed an issue where the player would get stuck with an “Already in a competition” message when entering a competition, backing out of it from car/livery selection menu and then trying to enter another competition.
    - Fixed an issue where user could not change the value in brake vibration under FFB settings.
    - Fixed an issue where during rolling start on Zandvoort, AI would finish their first lap when crossing the start line.
    - Added code to automatically set wheel range and steering lock if the steering wheel supports it.
    - Added steering setup screen under Car setup.
    - Added so the user can override default wheel range and steering lock on a per car basis.
    - Enabled Car setup for everyone (goes directly to steering setup if in novice or amateur)
    - Removed steering lock from Control Set (Since it's now stored per car if the user override the default value).
    - Decreased font size on car setup steeppers if the text doesn't fit
    - Fixed issue with timing screen scroll position
    - Fixed issue with steering wheel spinning by itself in race monitor.
    - Updated localisation.
    - Fixed so that the default control sets now show up in the menus if 1 of the devices that it's using have been connected.


    Multiplayer
    - Added livery id checks when clients join MP servers as opposed to just checking whether the user owns the content or not.

    AI & Audio & Physics & Controllers & Camera
    - Increased AI type grip on all cars.
    - Tweaked AI speed in Hungaroring.
    - Tweaked Suzuka Get Real AI speed.
    - Corrected front right spring strength and spring rates of Audi R8 Lms Ultra GTM.

    Art
    - Updated Monza with new road shader, optimizations for performance and ffb.
    - Updated Hungaroring with new road shader, optimizations for performance and ffb.
    - Updated Suzuka with new road shader, optimizations for performance and ffb.


    Portal
    - Removed Dashboard.
    - Newsfeed is now under My Profile.
    - Changed the look and feel of the portal store page and portal menus.
    - Added News & deals section.
    - Implemented Test Drive.
    - Implemented Time of day support.
    - Various optimizations in the backend.
    - Fixed so that the big livery image is properly centered.
    - Made the default livery clickable again for a larger image.
    - Fixed a scaling issue on images that appeared in favourite cars.
    - Fixed alignment issues on popups about required content to join an event.
    - Added Resend Activation Email Functionality when user tries to login with an account that is not yet activated.

    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

Oldal: 10 / 70 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •