Oldal: 50 / 63 ElsőElső ||| 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.226 - 1.250 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #1226
    Sziasztok!
    Vettem ma egy DFGT-t, és elég döcögősen indult a közös életünk. Letöltöttem hozzá a legfrissebb drivert, kalibráltam a kormányt, majd ugye jött az az ablak, ahol le lehet ellenőrizni a kormány működését. Itt ha megnyomtam egy gombot, a kormány elkezdett őrülten forogni. Nem mindegyik gombnál, de ha megnyomtam a D-padon a jobbra gombot, akkor tövig kitekerte magát jobbra, ha a balrát nyomtam akkor balra, ha megnyomtam a jobb oldali pillangó váltót akkor szintén jobbra, stb... A profilerben pedig nem ismeri fel a D-pad-ot, a pedálokat, a start-select-ps gombokat, illetve magát a kormány mozgását sem. Találkozott már valaki hasonlóval?
    A válaszokat előre is köszi!

  2. #1227
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Morwola írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Vettem ma egy DFGT-t, és elég döcögősen indult a közös életünk. Letöltöttem hozzá a legfrissebb drivert, kalibráltam a kormányt, majd ugye jött az az ablak, ahol le lehet ellenőrizni a kormány működését. Itt ha megnyomtam egy gombot, a kormány elkezdett őrülten forogni. Nem mindegyik gombnál, de ha megnyomtam a D-padon a jobbra gombot, akkor tövig kitekerte magát jobbra, ha a balrát nyomtam akkor balra, ha megnyomtam a jobb oldali pillangó váltót akkor szintén jobbra, stb... A profilerben pedig nem ismeri fel a D-pad-ot, a pedálokat, a start-select-ps gombokat, illetve magát a kormány mozgását sem. Találkozott már valaki hasonlóval?
    A válaszokat előre is köszi!
    Kalibrálásnál a gombokkal a FFB-t lehet tesztelni, tehát normális amit a csinált. A profilerben nekem se lehet a felsorolt gombokat állítani, de a játékban felismeri. Lényeg: no para, semmi rendelleneset nem csinált a kormányod

  3. #1228
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Kalibrálásnál a gombokkal a FFB-t lehet tesztelni, tehát normális amit a csinált. A profilerben nekem se lehet a felsorolt gombokat állítani, de a játékban felismeri. Lényeg: no para, semmi rendelleneset nem csinált a kormányod
    Ahh köszi, ez most megnyugtatott Most már csak a beállítgatást kell végigszenvedni

  4. #1229
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Morwola írta Hozzászólás megtekintése
    Ahh köszi, ez most megnyugtatott Most már csak a beállítgatást kell végigszenvedni
    Szabi írása segít majd: http://logout.hu/cikk/kormany_kalauz...allitasok.html

  5. #1230
    Jó kis leírás, köszi
    Először AC-ben próbáltam meg beállítani, és nem igazán boldogulok vele. A Gain kivételével mindent (Filter, Damper, Kerb-, Road-, Slip effects) levettem 0%-ra, mégis rángatózik a kormány a kezem alatt ha blokkol a kerék & rázókőre megyek, stb... Valami trükkje van ezeknek a beállításával? Vagy a 0% nem 0%?
    Bocs a bénázgatásért, de még soha nem volt dolgom FFB-vel

  6. #1231
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Morwola írta Hozzászólás megtekintése
    Mégis rángatózik a kormány a kezem alatt ha blokkol a kerék & rázókőre megyek, stb...
    És az miért gond?
    Az ott lévő csúszkák csak különböző filterek, nem kapcsolják ki teljesen az effekteket.

  7. #1232
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És az miért gond?
    Az ott lévő csúszkák csak különböző filterek, nem kapcsolják ki teljesen az effekteket.
    Oh... Köszönöm, akkor ezek szerint ez egy ilyen köcsög szadista játék
    Már értem, hogy miért hardcore simulator De mentem egy pár kört Siverstone-ban, és kezdek ráérezni a rázogatós ízére
    Még egy utolsó kérdés, bár lehet ezt már inkább az AC témába kellene írnom: A profilerben 900-fokra van beállítva az elfordulás, a játék szépen be is állítja magának autóról-autóra, de rosszul. A BMW M3-nál például 360°-ra állítja be, miközben a virtuális kormány 900-at fordul.
    Van erre valami megoldás? Rosszul állíthattam be valamit?
    És még egyszer köszönöm és bocsi a bénázgatásért

  8. #1233
    Bohus Ákos Versenyző Aker logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    19
    Tudom sok minden jóra nem lehet számítani, ha az ember nem szeretne legalább 90 ezer forintot szánni kormányra, gondoltam amennyi időm lesz elég ha egy legfeljebb 30 ezer forintos kormányra beruházok. A Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Legend Edition, neki alighanem ugyan olyan pedálja van mint neki: Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel (ha használható 8.1 x64-en), ezek úgy hallottam törnek. Annak idején a Logitech Formula EX bőven elég volt - több évig kitartott, most tanácstalan vagyok mit kellene megfogni.

  9. #1234
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Aker írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom sok minden jóra nem lehet számítani, ha az ember nem szeretne legalább 90 ezer forintot szánni kormányra, gondoltam amennyi időm lesz elég ha egy legfeljebb 30 ezer forintos kormányra beruházok. A Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Legend Edition, neki alighanem ugyan olyan pedálja van mint neki: Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel (ha használható 8.1 x64-en), ezek úgy hallottam törnek. Annak idején a Logitech Formula EX bőven elég volt - több évig kitartott, most tanácstalan vagyok mit kellene megfogni.
    Ha ez kérdés volt, akkor szerintem 30k körül elég jó állapotú, talán még garanciás Logitech DFGT-t is tudsz venni. De ha nincs gari rá az se para, nekem még mindig az egyel előbbi ( DFP ) verzió van, ami nem mai darab és hibátlanul működik.


  10. #1235
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg Aker írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom sok minden jóra nem lehet számítani, ha az ember nem szeretne legalább 90 ezer forintot szánni kormányra, gondoltam amennyi időm lesz elég ha egy legfeljebb 30 ezer forintos kormányra beruházok. A Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Legend Edition, neki alighanem ugyan olyan pedálja van mint neki: Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel (ha használható 8.1 x64-en), ezek úgy hallottam törnek. Annak idején a Logitech Formula EX bőven elég volt - több évig kitartott, most tanácstalan vagyok mit kellene megfogni.
    Ha módosítod 30-40e-re a limitet akkor van bőven választék. A legjobb vétel továbbra is a jó állapotban lévő G25, ennyiért már megkapod postaköltséggel együtt. De az olcsóbb műanyag szériák is kibírnak 5-6 évet ha nem csapod szét. Ha kifejezetten pálya autózásra kell akkor pedig a 270-es kormányok is alkalmasak a feladatra. Az ex szériás kormányok a mai szimekhez már nem elég pontosak, de ezeket már egyébként sem kapni, legfeljebb valamelyik szekrény tetejéről 8-10e ft-ért.

  11. #1236
    Bohus Ákos Versenyző Aker logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    19
    Köszönöm! Jól át kell gondolni minden esetre.

  12. #1237
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Én azért a keveset használt Momo kormányomat szépen lezsiroztam a dobozába, ki tudja mit hoz a jövő. :-)
    Öregember nem gyorsvonat.......

  13. #1238
    Idézet Eredetileg Aker írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom sok minden jóra nem lehet számítani, ha az ember nem szeretne legalább 90 ezer forintot szánni kormányra, gondoltam amennyi időm lesz elég ha egy legfeljebb 30 ezer forintos kormányra beruházok. A Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Legend Edition, neki alighanem ugyan olyan pedálja van mint neki: Thrustmaster Ferrari 458 Italia Racing Wheel (ha használható 8.1 x64-en), ezek úgy hallottam törnek. Annak idején a Logitech Formula EX bőven elég volt - több évig kitartott, most tanácstalan vagyok mit kellene megfogni.
    Thrustmastert inkább ne vegyél. Tavaly vettem egy thrustnaster rgt clutch kormányt, nekem másfél évet, haveromnak egy évet se bírt, több sebből vérzik, használhatatlan. Előtte a jó kis momo elment több, mint 10 évet, csak most van valami kontakt hibája, hol megy hol nem, de mikor ok, akkor olyan mint újkorában. Ezentúl csak logitechet veszek (az őszi szezonig valahogy össze kell hoznom egy g27-re )

  14. #1239
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nekem 3 féle kormányom van volt. Logitech Momo - 7 ezerért. / sztem bitang jó cucc /Hibátlanul működött és múltkor el akartam adni és kipróbáltam, működik is hibátlanul szinte karcmentes és visszacsomagoltam a hírdetést meg töröltem és beraktam a szekrénybe! Aztán a G25 load cellel. G25 nagyon jó kormány. 30-40 ezer körül ,mint amit a Laci írt találsz talán / mostanában felmentek az árak és sztem ott is maradnak/, majd eladtam a kormány - váéltót és vettem egy G27 et a load cell pedálhoz. Nos azt hittem nincs sok különbség a kettő között. Hát de.. Ott is van. Szóval el lehet menni a csillagos égig, de ebben az árkategóriában és 900 fokot is forduljon mindenképpen a g25 a jó választás vagy 50-60 között egy kifogott G27, de az pont 2x annyi.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #1240
    Bohus Ákos Versenyző Aker logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    19
    A Forza Motorsport CSR Wheel EU és a CSR Pedals EU most kb. 87 ezerért vihető. Ha tudnék rá ennyit szánni talán ezt vinném. De csak ha egy életen át kitart.
    Utoljára módosította: Aker; 2014. 07. 03. 15:50.

  16. #1241
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    1 900 fokos kormány már 1 jó alternatíva,ezek az új szimek meg már a régebbiek is tudják kezelni heyllel közel,amikor kezdtem még kormámy se nagyon volt sőt billel kentük,most meg ezer számra van,amit rátudsz szánni arra kell beruházmi,ha új van rá gari ha régi oclsó,mivel hosszabb távra tervwzwl akkor adja magát
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #1242
    Sziasztok!
    Vettem egy G27-et használtan, ami 1 nap használat után folyamatosan elkalibrálódott. Mindig csak az egyik irányba "ment el" a középpont. Mivel garanciális volt, elküldtem javításra a FixIT-hez, majd visszaküldték javítatlanul, majd megint elküldtem nekik ami nemrég érkezett meg. Ez most nem kalibrálódik el, viszont még mindig nem úgy működik ahogy kéne. Kb. 40-45 fokos elfordításra, kb. 90 fokos elfordítást érzékel, a 180-hoz úgy kb. 95-10 fokot kell fordítani, stb.
    Gondoltam hogy csak egy egyszerű szoftveres hiba, esetleg a játék a rossz amit használok, de ugyanúgy hibásan működik Race07, rFactor, R3E, és AC alatt is. Drivert is újratelepítettem, de ugyanúgy megvan a hiba.
    A kérdés hogy ez most szoftveres (nem látok már rá sok esélyt) vagy hardveres hiba? Egyszerűen javítható vagy küldhetem harmadjára is abba a rohadék rohadványos rohadt (bocsánat, de tele van már a tököm, hogy egy egyébként 2Ft-os alkatrészen rugózok már velük egy hónapja) szervizbe, akik majd két teljes hét után megint visszaküldik javítatlanul, esetleg egy újabb hibajelenséggel. Szóval bármilyen ötlet, javaslat jó lenne.
    Előre is köszi a válaszokat!
    Üdv,
    Laci

  18. #1243
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Vettem egy G27-et használtan, ami 1 nap használat után folyamatosan elkalibrálódott. Mindig csak az egyik irányba "ment el" a középpont. Mivel garanciális volt, elküldtem javításra a FixIT-hez, majd visszaküldték javítatlanul, majd megint elküldtem nekik ami nemrég érkezett meg. Ez most nem kalibrálódik el, viszont még mindig nem úgy működik ahogy kéne. Kb. 40-45 fokos elfordításra, kb. 90 fokos elfordítást érzékel, a 180-hoz úgy kb. 95-10 fokot kell fordítani, stb.
    Gondoltam hogy csak egy egyszerű szoftveres hiba, esetleg a játék a rossz amit használok, de ugyanúgy hibásan működik Race07, rFactor, R3E, és AC alatt is. Drivert is újratelepítettem, de ugyanúgy megvan a hiba.
    A kérdés hogy ez most szoftveres (nem látok már rá sok esélyt) vagy hardveres hiba? Egyszerűen javítható vagy küldhetem harmadjára is abba a rohadék rohadványos rohadt (bocsánat, de tele van már a tököm, hogy egy egyébként 2Ft-os alkatrészen rugózok már velük egy hónapja) szervizbe, akik majd két teljes hét után megint visszaküldik javítatlanul, esetleg egy újabb hibajelenséggel. Szóval bármilyen ötlet, javaslat jó lenne.
    Előre is köszi a válaszokat!
    Üdv,
    Laci
    kormányban a motoron van 1 kis kerék az elszokott fordulni a tengelyén azért kalibrálódik el,asszem Tilus berakta ide már valahova a megoldást,megvan a 949-es hsz-ben,viszont az utóbbi hibára passzot dobok talán nem jól lett összerakva valami benne,vagy valami fogaskereket fogaslécet kicseréltek benne és nem megfelelő fogszámút raktak bele de hát ez kizárt hogy ekkora lammerek lennének
    küld vissza csinálják meg az a dolguk
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #1244
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Na igen, kár volt a Logitechnek kiszervezni egy magyar ügyfélszolgálatot/szervízt. Hol van már a betelefonálok, és küldenek újat korszak...

    A másik, hogy énis úgy olvastam kalibrálási hibánal a motor végén lévő kis műanyag fogaskerékkel szokott probléma lenni.
    Ehhez ezt a megoldást láttam/olvastam youtube-on: http://cmlaserservice.com/ (nemolcsó)

  20. #1245
    Török Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    4

    Fanatec Porsche GT3 RS v2 firmware

    Sziasztok!
    Nem tudom közületek járt-e így valaki, de én most nagyon megjártam. Tegnap raktam volna össze egy próbára a fenti kormányt, és mivel a legfrisebb driverhez az volt írva hogy a 750+ firmware a jó, hát gondoltam azt is frissítem. Gondosan elolvastam mindent, letöltöttem, amit kell, kikapcsoltam amit ki kell, stb, elkezdtem a flashelést, phase1 megvolt, ujra bootloaderbe tettem a kormányt, de phase 2 már nem futott le, error2-t ír. ezután mostmár kb. 100szor próbáltam flashelni, nemcsak win8.1-en hanem egy win7-es laptoppal is, de semmi... egyetlen egyszer jutottam el hogy ujra elkezdje a phase2-t de újra error lett az eredmény. Fórumokon olvastam hogy más is járt így és sokszor kell próbálkozni és egyszer aztán sikerül. Írtam a fanatec supportnak is hátha egy másik verziójú updaterrel működni fog a dolog, eddig nem jött válasz, gondoltam megkérdezem Tőletek, hátha tudtok valamit javasolni. A helyzet elég aggasztó, hisz itt egy ilyen pazar kormány és képes voltam használhatatlanná tenni mielőtt egyáltalán kipróbáltam volna...
    Az utóbbi próbálkozásaimnál a rev681-est próbáltam rátenni, az elvileg a gyári firmware, de az se ment rá

  21. #1246
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Hol tudok Logitech alkatrészeket beszerezni/rendelni.
    DFP-be kellene egy kismotor ami a 180/900 fokot állitja.
    Ugyan ez a problémám, mint a videóban is a srácnak.

  22. #1247
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hol tudok Logitech alkatrészeket beszerezni/rendelni.
    DFP-be kellene egy kismotor ami a 180/900 fokot állitja.
    Ugyan ez a problémám, mint a videóban is a srácnak.
    Hát alkatrészt szerezni ezekhez szerintem nem egyszerű feladat. Egyébként nekem is volt ugyanez a probléma, csak nekem azt csinálta hogy amikor bedugtam, forgott egy ideig és leált, villogó ledekkel és fel se ismerte a gép. Megcsináltam ezt ami a videóban van, hogy visszahúztam azt a műanyag pöcköt, azóta bekalibrálja magát rendesen, akkor is ha állítom a fokot. Néha-néha csak akkor működik, ha középről indul.


  23. #1248
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Én bárhonnan inditom a kalibrálást, mindig meg áll a vége előtt, mivel az a kis motor nem huzza vissza azt a műanyag vackot a helyére ,hogy ujra 900at forduljon. Ha manuálisan visszahúzom, akkor már mőködik fullban.
    Igazából még nem is tudom hogy a motor-e rosz vagy eleve az alaplapról nem kap immpulzust hogy rántsa vissza.
    lehet hogy akkor marad a zsinóros megoldás, amit kivezetek a hátulján, és kézzel lesz visszahúzva a pöcök. csak igy elég tréé. Igazából elakartam volna adni, azért ástam elő, hogy mondom hátha meg tudom javitani.

  24. #1249
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #1250
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Őt ajánlom korrektül megcsinálta az enyémet.

Oldal: 50 / 63 ElsőElső ||| 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •