Oldal: 12 / 13 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (309 összesen)
  1. #276
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Assetto Corsa esetében például GTX970ról meg GTX680 lightning-ról beszélnek ami kell a minimum 60 fps-hez. Az r9 280 ahhoz képest nagyon kevés:
    GTX970 gyönyörűen elmegy 4K-ban is 100+ FPS-sel.
    Nyilván nem kell ráhúzni minden vackot (PPE nélkül, minimális tükröződéssel és füsttel), de ha az első grafikai fülön minden max-on van, akkor szerintem teljesen élvezhető és nem nagy áldozat.

  2. #277
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    gt970 130-160 fpst tud a max élsimítással és high grafikával, egyedül a tükröződéseket nem szabad maxon használni. (videó beállításoknál az első oldalon mindent maxra lehet húzni, utolsón kell offolni a dolgokat)
    Versenyeken meg jön a proci limit, ott meg teljesen mind1 milyen felbontáson vagy egy i5 széttuningolt procival 24 fős szerveren nem lesz több fpsd 100-120nál semmilyen videokártyával.
    Szerintem a 3 monitoros rendszer egy erős procival és a 970 kártyának a 70% teljesítményével simán használható med-high grafikán 100-120 fps között.
    Utoljára módosította: sinka; 2016. 05. 25. 14:47.

  3. #278
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Igen jó kérdés ez is..... én sem tudom!!
    Ahogy Szabi is írta minden azon múlik mennyire szeretnéd a graf beállításokat feltolni.
    Nekem 3x27" az R9 290x is csak médiumon tudta,persze nem volt ronda úgy sem.
    Szerintem az a kártya amit írtál kevés lesz a 3 moncsihoz,persze lehet low-on is játszani.
    Most hogy Strix GTX 980ti van "nagyon" nem kell kompromisszumot kötni,mondjuk gyönyörű is a játék ,mint ha új játékokat kaptam volna az új kártyával.
    Nyilván nem azt akarom mondani mindenki csak ilyet használjon a 3 moncsira,én speciel azért váltottam mert még garis volt az amd így valamit adtak érte(be is számították) no meg már untam hogy a race room is csak médiumon futott el....

  4. #279
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem azt akarom mondani mindenki csak ilyet használjon a 3 moncsira
    Most már ne is, inkább meg kell várni a GTX1070-et
    De a lényeg, hogy a 280as kártya sajnos kevés, de ha esetleg váltanál, biztosan tud itt mindenki olyant ajánlani, ami elég lehet.

  5. #280
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Köszönöm az infókat!! Marad minden egyenlőre a régiben és elkezdek gyűjtögetni egy komolyabb fejlesztésre

  6. #281
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az infókat!! Marad minden egyenlőre a régiben és elkezdek gyűjtögetni egy komolyabb fejlesztésre
    Probald ki valahol a harom monitort..
    Nekem boven megerte a valtas meg ha erosen lejjebb is kellett vennem a grafikat.
    Amugy Assetto az a jatek ami eleg lowon ia teljesen jol nez ki !'

  7. #282
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Sikerült szereznem 3 egyforma 17"-os moitort 3x1280x1024@75Hz piri pénzért. Összeraktam tegnap este a rendszert és húbaz+ Meg lehet oldani a kávakorrekciót is Nvidia driverben és a RaceRoom-ban is sikerült összehozni a 3 monitort. ATOM! Eddig nem ment mert egy 24"-es és két 17"-es volt. AC-ban el lehetett indítani és ment is de a kávakorrekció és a monitor behajlítások korrekciója bug-os volt. Így csak plusz monitorként használtam Dashboard, honlap és TS és egyéb dolgot láttam menet közben.
    De így, hihetetlen jó. Főleg ennyi pénzért. kb 15-30eFt-ból össze lehet hozni a monitorokat és kenterbe veri a 24"-ost látószögben, méretben. 75Hz-el meg folyik a kép rajta. És mivel nem fullHD mindegyik ezért az össz felbontás sem 5940x1080, hanem 3840x1024 így akkora erőgép sem kell neki a nagyobbhoz képest. Ha nagyon megszeretem, akkor 3db 19"-esre lecserélem és a monitorok burkolatát is leszedem egy konzolra felrakom hogy a káva is keskenyebb legyen. De annyira bele lehet merülni egy fél perc alatt, hogy észre sem veszem.
    Mit szóltok az összeállításhoz? Főleg ennyiből megúszva.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 05. 27. 13:33.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  8. #283
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  9. #284
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült szereznem 3 egyforma 17"-os moitort 3x1280x1024@75Hz piri pénzért. Összeraktam tegnap este a rendszert és húbaz+ Meg lehet oldani a kávakorrekciót is Nvidia driverben és a RaceRoom-ban is sikerült összehozni a 3 monitort. ATOM! Eddig nem ment mert egy 24"-es és két 17"-es volt. AC-ban el lehetett indítani és ment is de a kávakorrekció és a monitor behajlítások korrekciója bug-os volt. Így csak plusz monitorként használtam Dashboard, honlap és TS és egyéb dolgot láttam menet közben.
    De így, hihetetlen jó. Főleg ennyi pénzért. kb 15-30eFt-ból össze lehet hozni a monitorokat és kenterbe veri a 24"-ost látószögben, méretben. 75Hz-el meg folyik a kép rajta. És mivel nem fullHD mindegyik ezért az össz felbontás sem 5940x1080, hanem 3840x1024 így akkora erőgép sem kell neki a nagyobbhoz képest. Ha nagyon megszeretem, akkor 3db 19"-esre lecserélem és a monitorok burkolatát is leszedem egy konzolra felrakom hogy a káva is keskenyebb legyen. De annyira bele lehet merülni egy fél perc alatt, hogy észre sem veszem.
    Mit szóltok az összeállításhoz? Főleg ennyiből megúszva.
    Annyi pénzért nagyon jó.
    De ha megszereted, már pedig biztos vagyok benne, akkor nem biztos hogy van értelme 17ről 19 re váltanod, hanem inkább 3x24re. Persze csak ha el is fér az asztalon.

  10. #285
    Ár érték arányban remek ez így, és amúgy sem rossz. Most elgondolkodtam magam is egy 3x24-es rendszeren a jövőt illetően, ha tudnám használni a mindennapokban is.

  11. #286
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Annyi pénzért nagyon jó.
    De ha megszereted, már pedig biztos vagyok benne, akkor nem biztos hogy van értelme 17ről 19 re váltanod, hanem inkább 3x24re. Persze csak ha el is fér az asztalon.
    Engem igazából már zavar a nagyon széles monitoroknak a szélein történő dolgok. Olyan gyorsan suhannak el ott a tárgyak hogy iszonyat. 99%ban nem hasznos képi információ és a nagy felbontás miatt csak az FPS-t szívják le. Ez a 3db 4:3-as, 48:9-es képaránynak felel meg. Számomra tökéletesen elégnek látszik. És a széle sem zavar hogy a látómezőmben még benne van.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  12. #287
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült szereznem 3 egyforma 17"-os moitort 3x1280x1024@75Hz piri pénzért. Összeraktam tegnap este a rendszert és húbaz+ Meg lehet oldani a kávakorrekciót is Nvidia driverben és a RaceRoom-ban is sikerült összehozni a 3 monitort. ATOM! Eddig nem ment mert egy 24"-es és két 17"-es volt. AC-ban el lehetett indítani és ment is de a kávakorrekció és a monitor behajlítások korrekciója bug-os volt. Így csak plusz monitorként használtam Dashboard, honlap és TS és egyéb dolgot láttam menet közben.
    De így, hihetetlen jó. Főleg ennyi pénzért. kb 15-30eFt-ból össze lehet hozni a monitorokat és kenterbe veri a 24"-ost látószögben, méretben. 75Hz-el meg folyik a kép rajta. És mivel nem fullHD mindegyik ezért az össz felbontás sem 5940x1080, hanem 3840x1024 így akkora erőgép sem kell neki a nagyobbhoz képest. Ha nagyon megszeretem, akkor 3db 19"-esre lecserélem és a monitorok burkolatát is leszedem egy konzolra felrakom hogy a káva is keskenyebb legyen. De annyira bele lehet merülni egy fél perc alatt, hogy észre sem veszem.
    Mit szóltok az összeállításhoz? Főleg ennyiből megúszva.
    Occónak occó volt de cserébe elég pici is,nálam a másfél monitor ekkora mint itt az egész igaz nem is volt occó
    Persze grat hozzá

  13. #288
    Sziasztok!
    Monitor cserén töröm a fejem. Jelenleg 4320*900 a 3 monitor(16:9) felbontása.
    24es monitorokra szeretnék váltani, csak nem tudom, hogy 16:10 vagy 16:9 legyen.
    Gtx1070 elboldogulna 5760*1200as felbontással?

  14. #289
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Segítséget kérek!
    Nem nagyon jövök rá miért nem működik a 3 monitoros rendszerem. A monitorokon van DVI, HDMi és VGA. A kártyán (R9280) 2db mini display, egy HDMi és egy DVI. Van egy mini dp-hdmi átalakítóm HDMi kábellel az egyik monitorhoz, 2. monitorhoz HDMi-HDMi kábel a 3. monitorhoz DVI-DVI.
    Ötlet?? mert én tényleg nem értek hozzá

  15. #290
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek!
    Nem nagyon jövök rá miért nem működik a 3 monitoros rendszerem. A monitorokon van DVI, HDMi és VGA. A kártyán (R9280) 2db mini display, egy HDMi és egy DVI. Van egy mini dp-hdmi átalakítóm HDMi kábellel az egyik monitorhoz, 2. monitorhoz HDMi-HDMi kábel a 3. monitorhoz DVI-DVI.
    Ötlet?? mert én tényleg nem értek hozzá
    És melyik nem megy, vagy mi a gond pontosan?

  16. #291
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És melyik nem megy, vagy mi a gond pontosan?
    Egy megy. A tobbi semmit nem csinal. Catalistban 2 lat a harombol.

  17. #292
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Egy megy. A tobbi semmit nem csinal. Catalistban 2 lat a harombol.
    Na de melyik?
    Külön-külön próbáltad már őket, hogy biztos jók-e a kimenetek és a kábelek?

  18. #293
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Egy megy. A tobbi semmit nem csinal. Catalistban 2 lat a harombol.
    Nem aktiv atalakito kell a 3. Kartyahoz? Nekem a 6950en csak ugy mukodott a 3 monitor egyszerre.

    Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről

  19. #294
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na de melyik?
    Külön-külön próbáltad már őket, hogy biztos jók-e a kimenetek és a kábelek?
    Igen, próbáltam. Magában mindegyik megy gond nélkül.

  20. #295
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Eyefinityben az "1x3" beállitást jelölted be? Alapértelmezetten 1x2-n marad. Azaz 2 monitort lát.
    https://youtu.be/rKOglobS7Y8?t=4m18s

  21. #296
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Eyefinityben az "1x3" beállitást jelölted be? Alapértelmezetten 1x2-n marad. Azaz 2 monitort lát.
    https://youtu.be/rKOglobS7Y8?t=4m18s
    Na megneztem. 1x2 dob csak fel. Az a monitor ami dvi-dvi van csatlakoztatva mintha nem is lenne ott.

  22. #297
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg menyus11 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem aktiv atalakito kell a 3. Kartyahoz? Nekem a 6950en csak ugy mukodott a 3 monitor egyszerre.

    Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről
    Es miert kell az aktiv atalakito??

  23. #298
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Es miert kell az aktiv atalakito??
    Ha önmagában a monitor ugyan azokkal a kábelekkel működik, akkor nem kell.

  24. #299
    Nagyon úgy tűnik, hogy se a kártya, se a monitorok nem tudják aktív átalakító nélkül a három monitort kezelni.
    http://www.tomshardware.co.uk/answer...i-adapter.html

    Itt a topik első hozzászólásainál is találsz bővebben leírást.
    Utoljára módosította: ZPeti; 2017. 08. 04. 13:05.

  25. #300
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon úgy tűnik, hogy se a kártya, se a monitorok nem tudják aktív átalakító nélkül a három monitort kezelni.
    http://www.tomshardware.co.uk/answer...i-adapter.html

    Itt a topik első hozzászólásainál is találsz bővebben leírást.
    Rendeltem is egy átalakítót. Thx mindenkinek aki segített!!!

Oldal: 12 / 13 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •