Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)
  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Question Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem már volt egy ideje jogsim mikor elkezdtem, de magam is meglepődtem azon, hogy mennyit fejlődtem az igazi vezetésben is, amióta komolyabban játszom. Azt nem mondom, hogy az életem, de a kocsi épségét sztem már párszor megmentettem az itt szerzett rutinból....
    Na, ezt a témát egyszer-párszor már fel akartam hozni én is. De akkor most itt egy saját topik

    Szóval, van még aki úgy érzi, hogy összeszedettebb, magabiztosabb, satöbbibb vezető lehet a valóságban mióta szimulátorozik?

    Én magamon azt tapasztalom, hogy vészhelyzetben higgadt tudok maradni, gyorsabban reagálok, alapvetően előrelátóbb vagyok, és jobban érzem az autót. Valószínű, hogy ezeket egyébként is magára szedi az ember x év és y ezer km után, de én úgy gondolom, segítettek az gépen vezetett órák, km-ek is

  2. #2
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    634

    Re: Az itt szerzett rutin

    Egyszer volt, hol nem volt, hóban vezettem, és roppant csúnya módon kézből telefonáltam (nehezítésképp angolul). Kb 40-nel mehettem, amikor lemehettem a padkára, mert egyszer csak keresztbefordult az autó (elsőkerekes).
    Ellenkormányzás egykézzel, utána némi fékezés, és sikerült egyenesbe rakni, kikerülve egy szép fát.

    Akkor mondtam a telefonba, hogy leraknám, mert majdnem ráizéltem, mire azt mondták, hogy nem is érződött a hangomon, hogy baj van.

    Szóval lehet benne valami, hogy kevésbé lepődünk meg, ha váratlan esemény történik.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  3. #3
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415

    Re: Az itt szerzett rutin

    velem nemrég történt, hogy rámjött az állat és a kietlen helyi várost elkerülő úton gondoltam schumit játszok. nem is volt baj addig amig ugy nem gondoltam, hogy az ut végén letesztelem a brembo fékejeim hatásfokát......
    180 körül lepadlóztam, az ut egy kicsit kanyarodik is, de amire nem számoltam az a nyomvályú! A kocsi szinte teljesen kereszbe állt nagy tempónál. a mai napig nem tom hogy tudtam olyan gyorsan ellenkormányozni+ megfogni a verdát, de csak sikerült megállni.
    a reflexeim biztos fejlődtek a szim. miatt....

  4. #4
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: Az itt szerzett rutin

    Ez szerintem is igy van, ezek a mostani szimulátorok egész biztosan segitenek a rutin kialakitásában, autó érzésében vezetés közben.

    Én kb 1.5 éve autópályán 180-nál (akarom mondani 130-nál ) fogtam meg az autót jobb hátsó durrdefektnél, nem hiszem, hogy ilyen sima lett volna szimulátorozás nélkül.

    Ugyanakkor azért ellenkező példa is van, pár óra szimulátorozás után beülök a kis Astra-ba, és amikor azt érzem, hogy mééé nem gyorsul az hagyján, de fékezésnél hogy mééé nem áll meg, na szóval azért át kell kalibrálni az agyat mikor volánhoz ül az ember.

  5. #5
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Az itt szerzett rutin

    Nálam lesz érdekes a dolog. Jövőre megpróbálkozom megszerezni a jogsit. Addigra 4 év szimezés lesz a hátam mögött.

  6. #6
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam lesz érdekes a dolog. Jövőre megpróbálkozom megszerezni a jogsit. Addigra 4 év szimezés lesz a hátam mögött.

  7. #7

    Re: Az itt szerzett rutin

    En nem tudok konkret esetet irni. Nalam ez inkabb ugy jelentkezett, hogy lenyugodtam. Anno egy kadett gsi-vel kezdtem, es ha mar egy kis versenyre alkalom volt nem tetovaztam. Mostmar sokszor inkabb nem megyek bele ilyen akciokba, kozuton ugy se lehet olyan szinten versenyezni. Mas autok, forgalom, folosleges....

  8. #8
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    En nem tudok konkret esetet irni. Nalam ez inkabb ugy jelentkezett, hogy lenyugodtam. Anno egy kadett gsi-vel kezdtem, es ha mar egy kis versenyre alkalom volt nem tetovaztam. Mostmar sokszor inkabb nem megyek bele ilyen akciokba, kozuton ugy se lehet olyan szinten versenyezni. Mas autok, forgalom, folosleges....
    A szimezés nálam is kiölte az utcai autóversenyzést. Ellenpéldának viszont ott van Bazsy... és a halálfélelem...

  9. #9
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése

    Ugyanakkor azért ellenkező példa is van, pár óra szimulátorozás után beülök a kis Astra-ba, és amikor azt érzem, hogy mééé nem gyorsul az hagyján, de fékezésnél hogy mééé nem áll meg, na szóval azért át kell kalibrálni az agyat mikor volánhoz ül az ember.
    Nekem az asszony szokta mondani a jobb1-ből, hogy látszik mikor ülök be szimulátor után, mert akkor egy kicsit jobban bennem van a "versenyszellem".

    Viszont vezetéstechnikában biztos , hogy van hatása, szerintem ehhez kétség nem férhet.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  10. #10

    Re: Az itt szerzett rutin

    4 éve van jogsim, szóval ha vészhelyzet van és jól reagálom le, akkor az simán a megtett sok X kilóméternek is betudható!
    Balesetem nem volt eddig KOPPPP-KOPPPPPP. Vészhelyzet persze több is.
    Volt egy ici pici kocc. Márciusban én még téli gumival, de már meleg volt. Az előttem haladó merci elé kiugrott egy gyalogos. Neki 285/xx-as kerekek, brembo fék, talán még fékezőernyő is ! Nekem meg 185/65 téli . Hát esélyem nem volt megállni közvetlenül mögötte. Annyira csúsztam bele, hogy eltört a rendszámtáblatartóm. A kocsiknak ezen kívül kutya baja.
    Egy viszont egészen biztos: sokkal nyugodtabban vezetek és nem száguldozok!(ebben azért közrejátszik az is, hogy a pontokat nem engedik beváltani egy hipermarketben sem )
    Meg ha látok egy balféket nem húzom fel magam, hogy bénázik. Ilyenkor arra gondolok, hogy még csak most "regisztrált", majd belejön!

  11. #11
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Az itt szerzett rutin

    En miota baleseti helyszinelo vagyok, azota ovatosabban vezetek, es tobb dologra probalok figyelni. Altalaban baleseteknel mindig ugyanaz a hiba. Nem tart kovetesi tavolsagot, vagy mielott balra kanyarodik nem nez a tukorbe. Rosszul meri fel a szembe jovo tavolsagat elozesnel, es meg sorolhatnam. A simbol szerzett tapasztalatokat hagyjatok a gokartpalyara.

  12. #12

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Nagypál Péter írta Hozzászólás megtekintése
    En miota baleseti helyszinelo vagyok, azota ovatosabban vezetek, es tobb dologra probalok figyelni. Altalaban baleseteknel mindig ugyanaz a hiba. Nem tart kovetesi tavolsagot, vagy mielott balra kanyarodik nem nez a tukorbe. Rosszul meri fel a szembe jovo tavolsagat elozesnel, es meg sorolhatnam. A simbol szerzett tapasztalatokat hagyjatok a gokartpalyara.
    Persze-persze, de asszem itt mindenki a vezetéstechnikára gondol, és nem a kresz-szabályok betartására.

  13. #13
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam lesz érdekes a dolog. Jövőre megpróbálkozom megszerezni a jogsit. Addigra 4 év szimezés lesz a hátam mögött.
    Nem vészes nekem elsőre ment minden, most tavaszal csináltam

  14. #14
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: Az itt szerzett rutin

    en eleg regota jatszok fps jatekokat, szerintem az atlagnal jobb reflexekkel rendelkezem, ez meg is mutatkozik az utakon, volt mar egy par pelda ra, hogy aki X eve vezet közüton, nem biztos hogy elkerülte volna baleset nelkül. amugymeg nyar van, 70loerös tdi motorral felesleg bekapcsolni a klimat, ugyhogy ablak lehuz, zene fel, ugy meg nemlehet 50el tötyöreszni :P engem majdnem mindennap megprobalnak összetörni, hal'Istennek en ehhez kepest viszonylag kevesszer masokat, de kop-kop-kop eddig nemvolt semmi griz a szimulator temat meg tavaly ösztöl nyomom, de pl. hoban tuti kivittem volna 70-80al egy tablat ha nem kezdek el vele jatszani, szoval tuti van hatasa a hetköznapokra is

  15. #15
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Az itt szerzett rutin

    Ez szerintem is így van! Én legalább is nagyon sokat tanultam a szimulátorokból és tanulok folyamatosan!
    A közúton sokkal megfontoltabb vagyok és már messziről látom sok ember vezetési stílusán hogy kire kell figyelnem, és ki az állat!
    Persze én is szoktam versenyezni néha az utcán, de szigorúan csak egyenesben és jól belátható szakaszon!!! Mivel soha nem tudni mi jön szembe majd a kanyarba!

    Volt már velem jó pár olyan eset amikor a szimulátoros rutin mentett meg!

    Az meg már csak hab a tortán, hogy rendes versenypályán pár kör után ki tudom autózni a kocsi 95%-át!

    Történ ugyan is, hogy a totalcar-ba tesztelték haver kompresszoros Ignis Sport-ját ami 155Le volt, de én is elmehettem a swift sportommal és egy másik haverom az ő sima IS-ével hogy legyen összehasonlítási alap.
    Odaértünk fényképezgették a kocsikat majd jött a pályázás! Mivel mind a 3-an akkor voltunk életünkben elösszőr azon a pályán így Gyulavitéz beült az egyik kocsiba és mi mentünk utána és mutatta az íveket a féktávokat, ez kb 3 kört vett igénybe.
    Majd beült haverommal a kompos IS-be(természetesen ő vezette) és mondta hogy nyugodtan menjünk utána ha tudunk de ha túl gyors akkor ahogy tudunk saját tempóban!
    Hát mit is mondjak én mentem utánuk és kb 5 gyors kört mentünk és full tudtam tartani velük a lépést egy 25-30Le-vel gyengébb kocsival!!!
    Semmivel nem volt nagyobb a távolság mint az első körben!
    Amikor bementünk a boxba Gyulavitéz mind két kézzel feltartott hüvelykúllyal üvöltve a másik kocsiból gratulált nekem, hogy milyen faszán mentem! Mondanom sem kell nagyon örültem, hogy valaki így megdicsért!

  16. #16
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A közúton sokkal megfontoltabb vagyok ..
    Hogy is volt ez a szombati dolog?? Amúgy tanusítom hogy jól vezet és biztonságosan!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  17. #17
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Az itt szerzett rutin

    Amiben segít a szimezés az az előrelátás. Abban mindenképp.
    Mivel egy versenyen mi rengeteg éles szituban veszünk részt, így mi már ki vagyunk képezve, hogy mit kell figyelnünk, mi az amibe érdemes belemenni, mi az amit inkább hagyni kell. Ezt egy sima sofőr x km után se biztos, hogy meg fogja érezni... Mivel az utakon nem sok éles szitu alakul ki. Ellenben nekünk minden héten jut egy csomó.
    Példa: Volt egy haverom aki jól vezetett, de soha nem állatkodott, soha nem versenyzett, soha nem csúszkált a jégen... Szóval gőze sincs mit tud ő és a kocsija. Egy szép téli estén (sötétben), lefagyott úton, városon belül kiugrott elé egy kutya. Na ő mivel sosem csúszkált, sosem élt át ilyesmi szitut, félrerántotta a kormányt, és ahogy az a rutintalan vezetőknél lenni szokott (pedig az x km-e simán megvolt!), az egész ellenkormányzása elkésett, mindkét irányba... Én már láttam, hogy ebből baj lesz, már néztem az árkot, hogy hova is fogunk pördülni.
    Aztán dobtunk 180 fokot ás beseggeltünk az árokba.
    Ha lett volna fogalma arról, hogy mit tud ő, és az autója, ez nem történt volna meg! Szimezés előny lehetett volna.

    Másik eset velem fordult elő, amikor egy nő jobbról érkezett és nem állt meg a stop táblánál, így belémrongyolt. Az ütközést már nem tudtam elkerülni, de a perifériás látásomban láttam, hogy nekem fog jönni. Időm nem volt elkerülni, de a lényeg, hogy egyáltalán nem pánikoltam vagy hasonlók. Rögtön arra gondoltam, hogy én ezt már jópárszor átéltem, csak az nem fájt. Nem kamu, komolyan ezt gondoltam!!! Defektes kerekekkel (a jobb oldali az ütközéstől, a bal oldali a patkától KO-zott) egy domboldalon álltam meg, akkor jó nagyot ütött a bizti öv, de asszem jobb volt, mint a kormányon laffanni.
    Szimezés nélkül összefostam volna magam ebben a szituban.
    Ebben az esetben nem volt előre látható a dolog, mert szűk utcából jött a nő, szerintem nem is 50-el... Kétszer is ütköztünk. Egyszer mikor belémronygyolt, egyszer pedig az ő segge lekoccolta a hátsó kerekemet. Szóval ő is dobott vagy 140-150 fokot. Ezzel a két jobb oldali kerekemnek adott összetartást.
    Amúgy én is leszoktam az utakon való versenyzésről, álltakodásról. Szimbe ezt úgy is megkapom. És nem halok bele.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #18
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378

    Re: Az itt szerzett rutin

    Nekem ez a dolog először inkább fordítva jelentkezett, ugyanis hamarabb kezdtem - offline igaz, de szimulator nem nfs =) - szimezni, mint hogy meglett volna a jogsim, törtent ugyanis, hogy kb 16 éves koromban apám ideadta a családi vasat úgy hogy ő is ott ült persze, és akkor még egy iszonyúgagyi valami tizenpárezer forintos kormányom volt, aminek nem volt rendes egyenesfutása, a kevés potijából pont nem volt egy olyan, ami egyenes, ezért picit rángatni kellett, hogy egyenesen menjen az autó. Na én meg a pályán 130-nál mentem ezzel a reflexszel az a6-osban, rángatva a kormányt ilyen 2-3centis amplitúdóval

    Azóta ugye már sok víz lefolyt a szinván, de én is érzékeltem, hogy kb nem jelent semmilyen problémát egy autóra való ráérzés, egyből megvannak a féktávok, kanyarsebességek, és a veszélyes szitukat is szerintem nyugodtan tudom kezelni - bár lehet azért nem félek , mert az van bennem, hogy ha elkúrom, jó, restart . Eddég még semmi gáz nem történt velem sem, kopp-kopp

  19. #19
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Az itt szerzett rutin

    Én azt vettem észre, hogy mióta itt versenyzem Veletek, azóta az egy dolog, hogy megfontoltabban, lassabban, nyugodtabban vezetek, de a legfontosabb az az, hogy a forgalomban velem együtt, egy helyen és egy időben közlekedő állatok (bocs, autósok) leendő mozdulatait már akkor látom és kitalálom, amikor ők még el sem tervezték.

    Nem egyszer kérdezte meg a mellettem ülő, hogy miért fékezek. Mondtam, mert hogy az meg az ott így meg úgy be fog elém vágni. És ámen, úgy is lett. Egyszerűen a kocsi "mozdulataiból" , a forgalmi helyzetből sejtem, hogy mire készül, és a mai index nélküli világban ez nem feltétlenül hátrány.

  20. #20
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    A szimezés nálam is kiölte az utcai autóversenyzést. Ellenpéldának viszont ott van Bazsy... és a halálfélelem...
    Miről beszélsz??? Nincs is jogsim!

  21. #21
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Miről beszélsz??? Nincs is jogsim!

  22. #22
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: Az itt szerzett rutin

    Igen azért ebben a szimes tapasztalatban van valami. Nem mondom, hogy profin vezetek, de valóban érdekes, hogy míg szemben jön egy kamion a sávomban a kanyar közepén én szépn nyugodtan a gázról sem elemelve a lábam elgurulok mellette még az arcizmom sem rezdül. Mellettem meg a kedves hölgyemény fal fehéren sikítozik Én igazából nem is foglalkoztam a dologgal láttam, hogy el fogunk férni és ennyi talán a pulzusom sem emelkedett meg Fura érzés így vezetni amikor érzi az ember, hogy meglesz vagy nem, mert azért ilyen is volt már na akkor kívülről kicsit morcosabb arkifejezéssel és kicsit élénkebb mozdulatokkal kerültem el a bajt De sokszor észreveszem magamon, hogy tudom mi fog történni előttem és számítok olyan eseményekre amikre talán egy átlag sofőr nem is gondolna Itt a közelben hónapok óta túrják az utakat csinálják az utcákat és van olyan falu ahol 5-7 cm-re áll ki az aknafedél az útburkolatból, mert az már meg lett magasítva, de majd csak 1 hónap múlva jönnek a melósok arra dolgozni. Én simán végigtolom 50-60-al az egész részt van aki meg 20-al kanyarog az aknafedelek között. Na persze ha én is úgy mennék, hogy réfékezgetek mindegyiken akkor nem sok maradna az autó lököséből Szörnyű, hogy mennyire nem bíznak magukban az emberek. Egyszerűen csak középre kellene venni őket és 10-ből 8 nem meri, pedig a legtöbb autó sima úton ha nincs ültetve simán átfér felette. Mondjuk örömmel látom, hogy sokunkből kiölte az utcai versenyszellemet a sim Na belőlem nem annyira A múltkor jöttem egy mecsó vett üldözőbe egy egyenes szakaszon mivel semmi sem jött szembe kielőztem 4 autót (90 helyett 65-el haladtak kiváló látási és közlekedési viszonyok mellett.... balesetveszélyes......) Jött utánam a srác tolta neki némi erőfölényben volt, de a kanyar előtt nem akart már megelőzni. Szépen vettük a kanyarokat lestem a tükröt rajzoltuk az íveket és fülig ért a szám (ez a ringes tali után volt hazafelé tartva ugye a feeling) Aztán persze kb. 10km-el arréb egy egyenes szakaszon lenyomott Na igen a mecsó jobban betapadt a kigyorsítás jobban sikerült. És minezt tette azért, hogy visszaforduljon az egyenes végén na lol lehet, hogy ő is élvezte. Természetesen közben figyeltünk nagyon a biztonságos közlekedésre senkit sem kevertünk bajba vagy olyan szituba amiből baj lehetett volna.

  23. #23
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    Re: Az itt szerzett rutin

    Nekem is hasonló tapasztalataim vannak.
    Ezt a körülöttem élők is megjegyezték már.
    Alapjában véve ,egy szabályokat betartó vezető vagyok.
    Városban főleg tartom ezeket a szabályokat (0 tolerancia).
    Főleg itt jön jól a tapasztalat ,ilyen kis tempónál ,ha még haladni is akarunk ,mint ahogyan említettétek jól jön az előrelátás.Sokkal hamarabb érzékelem ,észreveszem azt ami történik.
    Mifelénk elég sok a körforgalom ,észrevettem másabb íveket használok ,mint mások.Általában "elrontom" a bemenetét ,hogy kifelé jó íven jöjjek ki.
    A másik hely ,ahol jelentkezik a tapasztalat ,a hegyi ,kanyargós utakon.

    A Bükk közelsége miatt télen is sokat járunk fel.
    Történt ,hogy szép tempóban araszolgattunk felfelé ,elöttünk egy Passatos inas húzgálta minden kanyarban a kézit.
    Elértünk a mályinkai kereszteződésbe (itt elég meredeken emelkedik a út) egyszer csak a srác hirtelen kitért előlünk. Ekkor szembesültem azzal a ténnyel ,hogy egy Golf tolat szembe velem a sávomban a letaposott havon.
    Ha fékezem (no ABS) belecsúszom ,nem volt mit tennem ,jobbra elrántva a kormányt ,leírtam egy kis kört a kereszteződésben ,mintha semmi sem történt volna.
    Szóval ,jó ez a simezés!

  24. #24
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy is volt ez a szombati dolog?? Amúgy tanusítom hogy jól vezet és biztonságosan!!!!

    Persze én is szoktam nyomni amikor olyan a helyzet meg csapatunk a haverokkal mint most, de gondolom te is érezted amikor elöttünk Tilusék keresztbeverték a corollat(persze csak biztonságosan ), már ahogy láttam a szemem sarkából a kocsit, egyből elvettem a gázt, hogy megtudjunk állni ha baj van!

  25. #25
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Az itt szerzett rutin

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Persze én is szoktam nyomni amikor olyan a helyzet meg csapatunk a haverokkal mint most, de gondolom te is érezted amikor elöttünk Tilusék keresztbeverték a corollat(persze csak biztonságosan ), már ahogy láttam a szemem sarkából a kocsit, egyből elvettem a gázt, hogy megtudjunk állni ha baj van!
    Én meg a 1.0 Suzukival ott loholtam mögöttetek, mert nem akartam lemaradni! Immel-ámmal sikerült is, így elmondhatom, hogy a szimezés rutint adott! Nemigaz Terrati?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •