Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: AC Ferrari - Monza - Júl.8

Vásárhelyi Csaba Szervező
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel a boxban a sebességkorlátozás betartását nem tudjuk ellenőrizni (külső app kéne hozzá), így amit a program enged elven, fékezés nélkűl belehet rongyolni a boxba. Nemkell szégyenlősködni

Csütörtökön 19:00-20:00 között a kötelező boxolást is ellenőrizzük, gyakoroljuk majd a szerveren.
    Csak éppenséggel az AI állóra fékezi a kerekeket. Nem túl szerencsés, ha a boxutca elején van kijelölve a hely...

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.348
    Javítom magam, sajna a "szerverupgrade" óta az új köridők sem rögzülnek valamiért. Ha odaérünk kijavítjuk. Ez ne tántorítson el senkit, nevezés/köridő nélkűl is indulhattok a futamon. Bőven lesz elég hely mindenkinek a pályán
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 07. 06. 19:46.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.348
    Figyelem!

A ma esti futamra az oldalunk akadozása miatt nem kötelező a nevezés, bárki indulhat a futamon, ha értelmes köröket tud menni a kocsival. 36 férőhelyes a pálya, ezzel nem lesz gond.

Elindítottam a futamszervert, teszt beállításokkal. GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution (A)
    10 perces futam.
    3-7 percben van nyitva a box. Ha nyitva, akkor felül a futamvisszaszámlálónál mutatja is hogy lehet menni. Ezen időszakban rátankolni, és/vagy kereket cserélni kötelező.

Szavazással áttudtok ugrani egy másik session-re. Teszteljétek a boxkiállást.

20:00 órai időmérő elött még lesz egy restart, élesítve a dolgokat. A versenyen a boxablak 15-45 percben lesz nyitva.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 07. 08. 18:29.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.348
    • éles szerver belőve: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution (A)
    • Jelszó a szokásos, 1.hsz-be is feltüntetve.
    • Egyedi skinpack-et használunk a futamra (ld.#1 hsz), ne felejtsétek felrakni.
    • Ha véletlen elmértek egy féktávot, és van elöttetek valaki, próbáljátok meg elkerülni az ütközést, menjetek ki a bukótérbe, fűre, saját testi épségeteket sem kímélve akár.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

Mihajlovics Máté Szervertag 2021
    Üzenetek
    158
    szerintem hatalmas feeling a pitelés legalábbis nekem szokatlan mert világ életemben sprintfutamokon mentem csak
    én akár egy éles bajnokságban is megpróbálnám akár GT-autókkal 1 órás futamokkal ( de azt már úgy hogy nem parkettán berongyolva a pitbe... kicsit rontja az összhatást )
    és igen tudom arra ott van az ACC... csak egy megjegyzés volt

Amugy majdnem én is a dupla kiállás mellett döntöttem de végül mégsem mert lassabbnak ítéltem meg mivel hiába szineződött gyorsan a gumi nem lassult annyira
    ugyhogy 110l-er indultam és a pitbe tankoltam még 15-öt ami pont annyi idő volt mint a kerékcsere így arra nem kellett várni külön

az elején kicsit bosszantott hogy egyből a 2. körben elrontottam az első sikánt de végül egész kevés hibám volt na mind1
    már várom az F-1 -et !!!

Nagy Zsolt Szervertag 2021 nagi logója
    Életkor
    46
    Üzenetek
    259
    A rajtrácson állva jutott eszembe, hogy lekapcsolom a ptrackert ne egye az FPSt feleslegesen. Na ez nem volt jó ötlet, mert ezen a ponton befagyott a játék és csak a hang maradt. Mire task managerből le tudtam lőni már hallottam, hogy elrajtoltatok, meg azt is hogy nem mindenki volt felkészülve a rajtrácson ragadt autómra. Sajnálom!
    Visszaléptem és a boxból rajtolva közel másfél perces hátránnyal nekiindultam azért. Reméltem lesz némi csatázás, de végül mindenkit elkerülve értem célba. Kár érte mert a tempóm is megvolt boxtaktika is rendben volt, de hát van ilyen a technikai sportban Végül jól megdolgoztam a 10. helyért.

Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    551
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtrácson állva jutott eszembe, hogy lekapcsolom a ptrackert ne egye az FPSt feleslegesen. Na ez nem volt jó ötlet, mert ezen a ponton befagyott a játék és csak a hang maradt. Mire task managerből le tudtam lőni már hallottam, hogy elrajtoltatok, meg azt is hogy nem mindenki volt felkészülve a rajtrácson ragadt autómra. Sajnálom!
    Visszaléptem és a boxból rajtolva közel másfél perces hátránnyal nekiindultam azért. Reméltem lesz némi csatázás, de végül mindenkit elkerülve értem célba. Kár érte mert a tempóm is megvolt boxtaktika is rendben volt, de hát van ilyen a technikai sportban Végül jól megdolgoztam a 10. helyért.
    Emlékszem végefelé T1-ben kiforogtam előled, mintha illedelmesen előreengedtelek volna. Pedig hatalmas NEEEEEE!! kisérete mellett volt

Kedves Attila Szervertag 2021
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Én mentem beléd a rajtnál, össze-vissza ugrált a kocsid.

Heimler Tamás Szervertag 2021
    Életkor
    25
    Üzenetek
    71
    Huh, hát tényleg izgalmas volt, hogy most nem két sprintfutam volt, teljesen más jellege lett a versenynek szerintem. A 4. helyről rajtoltam, aztán Csabának előttem nem sikerült a rajtja, ha jól emlékszem, és az első kanyarig le tudtam gyorsulni. Aztán egy kis intermezzo után relatíve beállt a sorrend, és nagyjából fél órán keresztül gyötörtem Csabát 3-6 tizeddel lemaradva, de sosem tudtam annyira közel kerülni, hogy beférjek. Kifejezetten tetszett, hogy figyelni kellett, ki hogyan áll a kiállással, hogy fognak változni az idők utána, stb. Hiába alig volt effektíve csata az egy óra alatt, én nagyon élveztem.

Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    151

Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    151
    A Szerver:
    Replay 1

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.348
    Futameredmények is feldolgozásra kerültek az oldalon: Eredmények

Nyári bajnokság állása: Tabella

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •