Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: AC Skoda - büntetések - Slovakiaring

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.268

AC Skoda - büntetések - Slovakiaring

Slovakiaring - 2021. ápr. 15.

Óvások:
    időpont érintettek incidens felelős büntetés
    R1 2:37 Vásárhelyi Csaba, Balogh András Leterelés Balogh András 2 figyelmeztetés
    R1 10:59 Vásárhelyi Csaba, Balogh András Lökés Balogh András 2 figyelmeztetés

#A R1 rajt:

1:48 Vásárhelyi Csaba, Lazar Attila Lökés Vásárhelyi Csaba 1 figyelmeztetés

#A R2 rajt: ok

#B R1 rajt:
    ok
    #B R2 rajt:
    1:45 Varga Tamás, Valter Horváth István Lökés Varga Tamás 2 figyelmeztetés

Az összevont büntetések összesítése:
    Boxutca Áthajtás: Balogh András
    3db figyelmeztetés: Mihajlovics Máté, Ott Daniel, Valter Horváth István, Toth Levente
    2db figyelmeztetés: Szabó Ferenc, Vásárhelyi Csaba, Varga Tamás
    1db figyelmeztetés: Heimler Tamás, Farkas Laszló

Balogh András Szervertag 2021
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    226
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Slovakiaring - 2021. ápr. 15.

Óvások:
    R1 2:37 Vásárhelyi Csaba, Balogh András Leterelés Balogh András 2 figyelmeztetés
    R1 10:59 Vásárhelyi Csaba, Balogh András Lökés Balogh András 2 figyelmeztetés

Az összevont büntetések összesítése:
    Boxutca Áthajtás: Balogh András
    Kedves VB tagok!
    Az első R1 2:37-es esetet nem igazán értem, miért volt ez leterelés és miért ért ez 2 figyelmeztetést.
    A kiváltó ok az előttem lévő ütközés volt ahol tempót veszít Csaba.
    Így én a belső íven elé kerülök az autók átfedésben vannak de én vagyok előrébb.
    Az első körök miatt tudjuk, hogy még hidegek a gumik, így nem tapad az első tengely úgy mint később és alulkormányzott az autó.
    Az én belső kamerás felvételemből látszik, hogy végig jobbra tart a kormányom nem nyitok azon.
    Mit is tehettem volna, elveszem a gázt (ebben az esetben nem hiszem, hogy bárki ezt tette volna) de akkor is a külső íven maradt volna Csaba.
    Mivel én voltam előrébb szerintem neki kellett volna elvenni a gázt, még majdnem ki is forgatott.

https://www.youtube.com/watch?v=0Fg-w9cdxfY

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.268
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves VB tagok!
    Az első R1 2:37-es esetet nem igazán értem, miért volt ez leterelés és miért ért ez 2 figyelmeztetést.
    A kiváltó ok az előttem lévő ütközés volt ahol tempót veszít Csaba.
    Így én a belső íven elé kerülök az autók átfedésben vannak de én vagyok előrébb.
    Az első körök miatt tudjuk, hogy még hidegek a gumik, így nem tapad az első tengely úgy mint később és alulkormányzott az autó.
    Az én belső kamerás felvételemből látszik, hogy végig jobbra tart a kormányom nem nyitok azon.
    Mit is tehettem volna, elveszem a gázt (ebben az esetben nem hiszem, hogy bárki ezt tette volna) de akkor is a külső íven maradt volna Csaba.
    Mivel én voltam előrébb szerintem neki kellett volna elvenni a gázt, még majdnem ki is forgatott.

https://www.youtube.com/watch?v=0Fg-w9cdxfY
    Csabi valóban egy előző koccanás (meghiúsult előzési kisérlet) miatt belassult az utolsó kanyarban, emiatt a belső íven előzési pozicióba kerültél vele szemben, mellé is értél. ám mivel az előzés nem teljesült egészében, nem fejeződött be, még kis fedésben volt a két autó, emiatt kötelességed lett volna helyet hagynod a pályán belűl a másik autó számára. A megválasztott íved és sebességed -a kontakt miatti alulkormányozottságodat is figyelembe véve, illetve mivel végűl Csaba a fűre is teljes mértékben le lett szorítva, az alapján egyértelmű a leterelés ténye. Az hogy a pedálod, kormányod hogy áll nem tényező, itt neked kellett volna a gázról picit lelépni, helyet hagyva Csabának, a célegyenes végére így is meglehetett volna az előzésed. Mivel a poziciót a leterelés által nyerted meg, illetve Csaba emiatt több poziciót is bukott, emiatt lett az incidens 2 figyelmeztetés.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •