Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)
    Gera András Szervertag 2021
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    126
    Az alabbi eszrevetelek a sajat velemenyemet tukrozik es hatha van valami hasznalhato belole.

- Buntetosuly: inkabb BoP-re hasznalnam auto tipusra/csapatra vonatkozolag
    - Buntetopontok: megfelelo merteku, foleg kombinalva egy BUA-val.
    + Buntetoido az adott futamra. Tudom, jelenleg nem kivitelezheto, de talan a jovoben.

- Vagaskezeles: volt ilyen? Ez milyen funkciokkal volt bekapcsolva?

- Futam idopontok: nekem jelenleg a szerda van belove erre, de vannak egyeb opciok. Ha utkozik masik versennyel, akkor eldontom, melyiken indulok.

- A versenynaptarban el tudnek kepzelni 1-2 endurance futamot.

Bozsó Marci Szervertag 2021
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    56
    Számomra kicsit idegen, hogy a versenytávok percben vannak megadva, és nem körszámban, utóbbi szimpatikusabb lenne. Illetve, ha az időmérőnek is nem elvágólag lenne vége 00:00-nál, hanem az utolsó gyors kört addig lehetne megkezdeni. De ez utóbbi nem tudom, hogy a RaceRoom-ban beállítható-e.

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.294
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra kicsit idegen, hogy a versenytávok percben vannak megadva, és nem körszámban, utóbbi szimpatikusabb lenne. Illetve, ha az időmérőnek is nem elvágólag lenne vége 00:00-nál, hanem az utolsó gyors kört addig lehetne megkezdeni. De ez utóbbi nem tudom, hogy a RaceRoom-ban beállítható-e.
    Egy ideje már lehet körszámot is megadni, sokáig csak a perc alapú volt az egyetlen lehetőség, ehhez szoktunk hozzá. Állítólag a befejezhető időmérős körök fejlesztés alatt vannak, ez is egy olyan bosszantó hiányosság, ami a kezdetektől fogva jelen van.

Timár Tamás Szervertag 2021
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    32
    Fun futamoknak kifejezetten örülnék, akár endurance jelleggel akár más kategóriájú autókkal. Nem tudom bajnokságon kívül szervezői oldalról mennyire lenne kapacitás akár pl havi egy fun futam megszervezésére?
    Az időpont és a mostani futam lebonyolítás számomra megfelelő. Bár az tényleg bosszantó hogy 0:00-kor nem lehet befejezni a kört.

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.294
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Fun futamoknak kifejezetten örülnék, akár endurance jelleggel akár más kategóriájú autókkal. Nem tudom bajnokságon kívül szervezői oldalról mennyire lenne kapacitás akár pl havi egy fun futam megszervezésére?
    Az időpont és a mostani futam lebonyolítás számomra megfelelő. Bár az tényleg bosszantó hogy 0:00-kor nem lehet befejezni a kört.
    Technikailag nincs semmi akadálya egyébként, én személy szerint szívesen versenyeznék más kategóriákkal, az eddigi tapasztalatok alapján versenyzői igény nem nagyon van rájuk. De meg lehet próbálkozni vele.

Mammel Erik Szervertag 2021 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.790
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Technikailag nincs semmi akadálya egyébként, én személy szerint szívesen versenyeznék más kategóriákkal, az eddigi tapasztalatok alapján versenyzői igény nem nagyon van rájuk. De meg lehet próbálkozni vele.
    Mondjuk a régi DTM vasak mindig kedveltek voltak, de ha annyira túraautóra van igény, mára elő lehet ásni az első WTCC idények vasait is.

Pétery Zoltán Szervertag 2021
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

A tavaszi bajnokságunk végéhez érkeztünk, úgyhogy ismételten felétek fordulunk a kérdéssel, hogy van-e bármi észrevételetek a bajnokság formátumával, a lebonyolítással, szervezéssel, vagy bármi egyébbel kapcsolatban?

Néhány témaötlet:
    - Milyennek ítélitek a büntető pontrendszert, jobban működött-e szerintetek a büntetősúlyoknál?
    - Milyennek láttátok a beépített vágáskezelés működését, éreztétek-e úgy, hogy jogtalanul büntet?
    - Szerdánként hivatalos versenyeken is lehet indulni, aminek előnye, hogy jó eséllyel aznap nincs frissítés, hátránya, hogy nem lehet egyszerre két helyen lenni, ez zavar-e esetleg valakit, módosítsunk-e a jövőben a verseny napján és idején, vagy már bejáratott rutinotok van a szerdai versenynaphoz?
    - Legyenek-e esetleg a jövőben speciális formátumú futamok (pl. endurance jellegű)?
    Sziasztok,

- Részemről idén szerencsére elmaradtak a büntik, de szerintem annyiból szerencsésebb a súlynál, hogy nem teszi tönkre a következő komplett futamát annak aki kapja. Van akit se ez, se az nem tart vissza mondjuk, de az már nem a rendszer hibája. Bennem csak az vetődött fel, hogy a büntetőpontok csak az egyéni, vagy a csapatpontokból is levonásra kerülnek?
    - Nekem egyszer sem osztott ki vágásért büntit, így ezt nem tudnám megmondani, de ha azt nézem, azért a "versenyszemélygépjárműközlekedés" mellett itt - ott voltak kisebb szélesítések, egyebek, de nem jött érte semmi, nem nevezném indokolatlanul szigorúnak.
    - Részemről a kedd - szerda - csütörtök rendben van, a hétvégét meg a hétfő - pénteket elkerülném, ha lehet. De ha a hivatalos futamok miatt arrébb költöznénk a szerdai napról, nekem belefér bizonyos keretek közt. Volt korábban az is kérdés, hogy esetleg napon belül kezdődhetne később a muri, szerintem egy fél óra abba is beleférhet, ha sokan szeretnék.
    - Egy -egy speciális futam jót tehetne, a Nordschleifés endurance futam nekem azóta is hiányzik, amiért technikai okok miatt nekem 1 percig tartott. :/ De lehetne akár olyan futam, ahol más kategóriával, vagy kisorsolt autóval kellene indulni, hogy kicsit megkavarja a kártyákat.

Faragó Imi Szervertag 2021
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    53
    - Talán jobb volt a büntipont, mint a súly, előttem már leírták, miért

- Egyszer sem kaptam vágásért büntit, viszont egy nyári bajnokságban lehet érdemes lenne kipróbálni a ranked szervereken alkalmazott és bevált slow down penaltyt, így pl csatánál egy-egy vágással vagy szélesítéssel nem lehetne előnyt szerezni, és nem kellene a replayt bogarászni (ha egyáltalán van valakinek kedve), ha ilyet akarsz óvni. Szóval egy próbát ez szerintem megérne.

- Alapvetően jó, idén sajnos pont a zárófutamra nem tudtam hazaérni. Szerda/csütörtöki egyéb elfoglaltság miatt ilyen lehet jövőben többször, de max kevesebb futamon indulok

- Szerintem jó lenne más formátumot is kipróbálni néha. Akár hosszabb futam, akár más kategória (WTCC, DTM-ből akár a 2000-es, 2010-es évekből vagy a 90-es évek, GT3/4)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •