Oldal: 70 / 70 ElsőElső ||| 20 60 66 67 68 69 70
Találatok: 1.726 - 1.728 (1728 összesen)
    Nagy Gábor Szervertag 2021 ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Érdekes változások lesznek, de attól félek, hogy az egyre nagyobb beállítási részletességek miatt azok, akik nem nagyon értenek a beállításhoz (mint én), egyre nagyobb hátrányba fognak kerülni. Én a Salzburg ringen éreztem, hogy amikor megtaláltam (véletlen) a jobb beállítási irányt, akkor egyből másodpercet javultam, és bekerültem az A szerverre.

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.294
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes változások lesznek, de attól félek, hogy az egyre nagyobb beállítási részletességek miatt azok, akik nem nagyon értenek a beállításhoz (mint én), egyre nagyobb hátrányba fognak kerülni. Én a Salzburg ringen éreztem, hogy amikor megtaláltam (véletlen) a jobb beállítási irányt, akkor egyből másodpercet javultam, és bekerültem az A szerverre.
    Egyfelől egyet is értek, mert kétségtelenül az utóbbi időben eszközölt változtatások nem kedveznek azoknak, akik kevésbé szeretnek, vagy tudnak időhiány miatt elmerülni a részletekben, igazság szerint én sem voltam soha egy nagy beállítás guru, könnyen el tudom vinni magam az erdőbe ezen a téren. Viszont itt éppen arról mesélnek nekünk, hogy az újabb, részletesebb fizikai számításokat a régi erővisszacsatolás már nem tudja érdemben kiszolgálni és az új verzióval sokkal pontosabb és részletesebb visszajelzéseket kaphatunk majd menet közben a gumik és az autó viselkedéséről. Ha ez beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor mindannyian profitálhatunk majd a változásokból. Persze nyilván majd lesznek dolgok, amikhez újra alkalmazkodni kell, de ez a valóságban is egy ilyen műfaj, az örökös tanulásról, fejlődésről, alkalmazkodásról szól.

Nagy Gábor Szervertag 2021 ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    UFF!

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Oldal: 70 / 70 ElsőElső ||| 20 60 66 67 68 69 70

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •