Találatok: 1 - 14 (14 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Prekvalifikációs szerver

    A GTR-Masters prekvalifikációs szervere a nap 24órájában elérhető. Az itt futott köridők felkerülnek a honlapunkra.
    A szerver nyílt, bárki használhatja az itt megadott jelszóval.

    Szerver neve: GTR-Masters.hu #Prequal
    Jelszó: masters

    Köridők: gtr-masters.hu/prequal/acc


    Hogyan lehet csatlakozni:
    Az ACC multiplayer menüben (a lobby-ban), csak a kereső (képen kék) segítségével fogjátok megtalálni a szerverünket. "masters"-re kell keresni.
    A gyakorló szervert kiválasztva, a megjelenő textbox-ba kell beírni a szerverjelszót (képen sárga), majd végül connect.

    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 09. 16. 23:06.

  2. #2
    Csépány László Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 01. 09.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    16

    Prequal szerver él?

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A GTR-Masters prekvalifikációs szervere a nap 24órájában elérhető. Az itt futott köridők felkerülnek a honlapunkra.
    A szerver nyílt, bárki használhatja az itt megadott jelszóval.

    Szerver neve: GTR-Masters.hu #Prequal
    Jelszó: masters

    Köridők: prequal/accteszt


    Hogyan lehet csatlakozni:
    Az ACC multiplayer menüben (a lobby-ban), csak a kereső (képen kék) segítségével fogjátok megtalálni a szerverünket. "masters"-re kell keresni.
    A gyakorló szervert kiválasztva, a megjelenő textbox-ba kell beírni a szerverjelszót (képen sárga), majd végül connect.

    Sziasztok,

    Jelenleg fut a Prequal szerver Monzában? Kerestem "masters"-re de csak az A és B szervert dobta ki és egy Public szervert, de a jelszót egyikhez sem fogadta el.
    Tudtok segíteni?
    Köszi

  3. #3
    Idézet Eredetileg kprnks írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Jelenleg fut a Prequal szerver Monzában? Kerestem "masters"-re de csak az A és B szervert dobta ki és egy Public szervert, de a jelszót egyikhez sem fogadta el.
    Tudtok segíteni?
    Köszi
    "... Valamint módosult a prekvalifikáció lezárásának időpontja. Az elkövetkező futamok 2 hetes periódusban követik egymást, így van elég idő a prekvalon hotlapozni. A futamot megelőző péntek éjfélkor lezárul a prekval, (a pontos határidő a prekvalifikációs oldalon található) hogy utána már mindenki a futamra tudjon készülni."

    (Barzo Laszlo - Adminisztrátor - 2019. 06. 28. 11:15)

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ks%C3%A1g-2019

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg kprnks írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Jelenleg fut a Prequal szerver Monzában? Kerestem "masters"-re de csak az A és B szervert dobta ki és egy Public szervert, de a jelszót egyikhez sem fogadta el.
    Tudtok segíteni?
    Köszi
    Szia.

    Bálint, már nagyrészt megválaszolta. A prekvalifikáció pénteken éjfélkor lezárult, vasárnapig a versenyre lehet felkészülni.
    Hogy legyen alkalom a verseny set-et is kipróbálni és nem mellékesen, hogy ne akkor szembesüljenek vele az újoncok, hogy a verseny szerveren másak a napszakok, másak a pálya állapotok, másak a hőmérsékletek, más az időjárás, más a jelszó, stb.
    Itt mindent megtalálsz:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ACCTeszt-Monza

    A prekvalifikációs oldalon már csak nevezést leadni és vissza vonni lehet, vasárnap este 7-ig.
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt

  5. #5
    Az előbb mentem pár kört és 1:44.5xx-hez viszonyitva a szektoridőm valami 3 másodpercel mutatott jobbat és érzésre egy sima 43-as kör lett volna de végül 44.4-et irt fel Ez mi?

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Az előbb mentem pár kört és 1:44.5xx-hez viszonyitva a szektoridőm valami 3 másodpercel mutatott jobbat és érzésre egy sima 43-as kör lett volna de végül 44.4-et irt fel Ez mi?
    A szerver nem menti el az érzéseket, csak a köridőket.

  7. #7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver nem menti el az érzéseket, csak a köridőket.

    Ez evidens De nem az érzés a lényeg hanem ,hogy addig amig nem javitottam az időn addig 3 seccel jobb szektoridőket mutatott, úgy értem be a célba ,hogy 3 secet javitottam az időkijelző alapján.

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ez evidens De nem az érzés a lényeg hanem ,hogy addig amig nem javitottam az időn addig 3 seccel jobb szektoridőket mutatott, úgy értem be a célba ,hogy 3 secet javitottam az időkijelző alapján.
    A szervernek mindegy. A delta azt mutat amit akar. Amilyen köridőt regisztrált az ACC a kör végén, azt menti el a honlap.

  9. #9
    Kerekes Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 22.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem jelenleg a "masters" szócskára keresve nem talál szervert az ACC. Lehet, hogy az update kavart be valamit? Előre is köszi a segítséget

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kerekes Kristóf írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem jelenleg a "masters" szócskára keresve nem talál szervert az ACC. Lehet, hogy az update kavart be valamit? Előre is köszi a segítséget
    Ma jott ki egy update, amig a szerveroldal nincs frissitve, addig nem tud futni. Nem csinalsz semmit sem rosszul.

    Varj turelemmel es amint valamelyik szervezo frissit, lesz ujra Masters!

  11. #11
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Kerekes Kristóf írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem jelenleg a "masters" szócskára keresve nem talál szervert az ACC. Lehet, hogy az update kavart be valamit? Előre is köszi a segítséget
    Tegnap én is így jártam, gondoltam kipróbálom ACC-t. Nekem sem találta meg a szervert, aztán rájöttem, hogy Suzuka DLC-s tartalom, és az még nincs meg nekem, emiatt nem találta meg a szervert.

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kerekes Kristóf írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem jelenleg a "masters" szócskára keresve nem talál szervert az ACC. Lehet, hogy az update kavart be valamit? Előre is köszi a segítséget
    Az update miatt leálltak a szerverek.
    Frissítettem a legújabb verzióra, újra elérhetőek.

  13. #13
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az update miatt leálltak a szerverek.
    Frissítettem a legújabb verzióra, újra elérhetőek.
    Hali. Pontosan melyik dlck kellenek hogy megtalalja a szervert a kereső?

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Grebenár Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Pontosan melyik dlck kellenek hogy megtalalja a szervert a kereső?
    Hi.
    No úgylátom közben megtaláltad a preki szervert, ott a köridőd. Viszont picit elbizonytalanítottál a DLC-ket illetően, de szerintem PaulRicard-hoz csak az alapjáték kell. Következő Suzuka-i futamhoz az Internatinal GT pack. Utolsó Imola-s futamhoz meg a 2020-as gt pack. Ha nincs meg az evo-s mercid, vagy ferrarid, attól még másoknál látni fogod, tudsz csatlakozni, csak vezetni azokat nem.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •