Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Köszönöm Urak!


  2. #27
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A váltó rúd az fém és a plate is fém, ez a kettő ér össze szóval fém a fémen csattan, tényleg viszonylag hangos.
    Már miért lenne fém a plate? Egy jó ideje fóliázott műanyag (POM), az enyémen meg még egy sima 3D nyomtatott lap volt.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  3. #28
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Már miért lenne fém a plate? Egy jó ideje fóliázott műanyag (POM), az enyémen meg még egy sima 3D nyomtatott lap volt.
    Hát lehet. Fóliázva van azt tudom és nekem hangosan koppan. Ha műanyag is akkor az iszonyat kemény fajta

  4. #29
    Egy (szinte már túl) részletes bemutató az SHH shifter jelenlegi modelljéről (a leírásban vannak időbélyegek az egyes részekhez):


  5. #30
    Sziasztok! Megrendeltem az SHH Newt váltót. November 5-re lesz kész. Utána jön a szállítás😭😭

  6. #31
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Majd ird meg légyszi hogy most mennyi idő alatt szállitanak ki. Amikor én rendeltem ez úgy 2 hónap volt, felkapottak
    Az alap váltó gombok (lehet azóta javitottak rajta) nem a legjobb minőségüek, én rendeltem hozzá másikat aliexpressről, erősen ajánlom:

    https://www.aliexpress.com/item/Univ...AbTest=ae803_4

    Azt hiszem hogy a 10mm-es kell neki, de itt van 8-10-12es gumi is, bármelyik jó
    Ma jött meg, majdnem egy hónap volt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •