Oldal: 21 / 117 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 501 - 525 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #501

    Re: Iracing

    Hehe! Nincs ebben semmi Ő is csak ember, csak az asszony meg ne lássa!
    Különben én is készülök iRacingezni csak előbb haza kell érnem (még New Yorkban vagyok ma repülök haza) és örülök hogy nem kell egy vagyont fizetni a sok cuccocért! Néhány versenyzőismerősöm viccesen iPayingnek hívja!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  2. #502
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Haha, ezúttal kompromitáló infók nélkül
    Igy néz ki egy vásárlás, miután előfizettél 1 évre.
    Az alább látható összeállitás elég 3.5 szezonra, azaz közel egy évre.
    Láthatjuk, hogy NEM 60-70eft-ról beszélünk, hanem összesen 30ról, azaz havonta ~2500 forintról. Ezt viszont előre kell kicsengetni, különben sokkal drágább.

    Részletezve a költségek:
    -Éves előfizetési díj 156$ ezzel kapsz 60 IRacing creditet melyet levásároltam
    -Hozzádobtam 40$-t és ebből megvettem 2 autót a hozzájuk szükséges összes (4) pályával, mivel 6 tételt vettem egyben 20% kedvezményt kaptam, és ebből még levonták a fent emlitett 60 IR creditet.
    -Még fogok kapni 15$ IRacing creditet augusztusban mint éves bónusz, ezt is szabadon elköltheted..ebből vettem volna a Radicalt, de mivel a Skip Barber már megvolt, én ebben a körben a Radicalt választottam. A 15$-t pedig eltehetem nehezebb napokra, vagy meghosszabbithatom vele az előfizetésemet.

    Igy minden megvan, a Rookie, D, C, és nagy részben B Road licenszhez, és mindet használhatom online is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 07. 28. 21:41.

  3. #503
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Haha, ezúttal kompromitáló infók nélkül
    Igy néz ki egy vásárlás, miután előfizettél 1 évre.
    Az alább látható összeállitás elég 3.5 szezonra, azaz közel egy évre.
    Láthatjuk, hogy NEM 60-70eft-ról beszélünk, hanem összesen 30ról, azaz havonta ~2500 forintról. Ezt viszont előre kell kicsengetni, különben sokkal drágább.

    Részletezve a költségek:
    -Éves előfizetési díj 156$ ezzel kapsz 60 IRacing creditet melyet levásároltam
    -Hozzádobtam 40$-t és ebből megvettem 2 autót a hozzájuk szükséges összes (4) pályával, mivel 6 tételt vettem egyben 20% kedvezményt kaptam, és ebből még levonták a fent emlitett 60 IR creditet.
    -Még fogok kapni 15$ IRacing creditet augusztusban mint éves bónusz, ezt is szabadon elköltheted..ebből vettem volna a Radicalt, de mivel a Skip Barber már megvolt, én ebben a körben a Radicalt választottam. A 15$-t pedig eltehetem nehezebb napokra, vagy meghosszabbithatom vele az előfizetésemet.

    Igy minden megvan, a Rookie, D, C, és nagy részben B Road licenszhez, és mindet használhatom online is.
    és minél később kapunk meghívót annál tovább romlik a dollár, és annál olcsóbb lesz...szal minél később léphetünk be annál jobb nekünk...hogyis vanez?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #504
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    hát ez mind jó, de akkor automata kuplungot is használsz? váltásoknál? vagy lelépsz egy kicsit a gázról? egyébként kössze
    Nem, auto clutch OFF. Váltani ugyanis kuplung nélkül is lehet (gyorsabb is), csak hátsókerekes autóknál vigyázni kell visszaváltáskor. Amúgy GTR-ben is ugyanígy működik, csak nehezebb egy kicsit, mivel erősebb motorok, RWD stb... Szóval könnyebb elbaxni. RACE07-ben simán kikapcsolhatod a kuplungot. Kíváncsi vagyok, GTR EVO-ban mennyivel lesz szivatósabb.

  5. #505

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg FREAK írta Hozzászólás megtekintése
    auto clutch OFF. Váltani ugyanis kuplung nélkül is lehet (gyorsabb is),. RACE07-ben simán kikapcsolhatod a kuplungot.
    Ezt más is így csinálja a RACE 07-ben
    Csak énvagyok ilyen h.... hogy auto clutch-t használok ?



  6. #506
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt más is így csinálja a RACE 07-ben
    Csak énvagyok ilyen h.... hogy auto clutch-t használok ?
    Sokan csinálják! Főleg a rajtok SOKKAL jobban mennek igy és körönként 1-2 tized tuti összejön, viszont nagyobb a motorhiba eshetősége is
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 07. 29. 10:10.

  7. #507
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Til úgy érti, hogy ő SEM használ kuplungot, csak mivel hajnali 3-ig aláztuk a világot Iracingben, már nem tud fogalmazni

  8. #508

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Til úgy érti, hogy ő SEM használ kuplungot, csak mivel hajnali 3-ig aláztuk a világot Iracingben, már nem tud fogalmazni
    Kösz. Nem mertem vissza kérdezni.



  9. #509
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    hmhm. végre végre. köszöntem a hozzászólást, nem vártam volna hogy ilyen kultúrált hangnemben érkezik egy ilyen jószándékú üzenet

    igen, ez a pedál nagyon pöpec, a kormányt, még most nézegetem, de húúú. ez nagyon-nagyon komoly lehet.
    sajnos nekem sincs még rá meg a keret, de ősszel, karácsonyra azért jó lesz egy ilyen. mégegyszer kössze

    szerk.: a pedál szett és a kormány szett is nagyon-nagyon penge. a kormánynak tényleg nincs hangja el se hiszem az f1-es kormány meg zsír meg minden. biztos jó ára lesz mondjuk és mostjuk remélem az iracing is támogatni fogja

    a pedálnál az lenne a kérdésem, hogyhát én DFP-t használva "automatán kuplulgolok", és ha lenne egy 3 pedál-os szettem, sokszor a kuplungon lenne a lábam, azaz így em lenne lég hatákony pl az, hogy gyakran használom a féket és a gázt egyszerre... csak kapkodás lenne belőle.

    ilyenkor mit vegyen az ember? 2 pedálos szett elég? az iracingben milyen autóban van/nincs kuplung? lehet éges mint a torkosboz, de ugye az f1-es pilótáknál sincs kuplung jah, és "kuplung", ne kössetek belém őő, asszem ennyi

    a pedál lehet be lesz szerezve ősszel, (g25-ös öt akartam de inkább egy ilyen), a kormányt meg meglátjuk mi lesz az ára

    más: A sonny gyereket vagy kit énis ismerem, volt szerencsém, egyszer én tartottam fel jó sokáig (szívás is lett a vége, mert hibáztam), de utána ott hőbölgött, hogy a legjobb blokker vagyok európában cseszheti, ha nem tud vezetni, és nem tudott konstans a nyakamon maradni, mert mindig elbaszott valami kanyart mindegy, hülye. azóta szerencsére nem láttam
    Találtam tökéletes váltot, annyira nem is extra drága, iracing fórumon istenitik: http://www.sim-gear.com/794354.html
    Hozzáteszem, hogy a váltások gyorsabbak ha NEM szekit használsz, tehát vmi H váltóra szükség van hosszú távon, és a G25é elég ratyi

  10. #510
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    A sippyhez meg a többi szekvenciális autóhoz is H váltó kellene?

  11. #511
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    A sippyhez meg a többi szekvenciális autóhoz is H váltó kellene?
    Én H váltóval megyek, bármit is vezessek .

  12. #512
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    A sippyhez meg a többi szekvenciális autóhoz is H váltó kellene?
    Hát jó kérdés, de Skippyhez tuti H kellene, élőben is az van benne.
    Skippyben és Solticeban lehetne a legtöbbet gyorsulni vele, mert ott nem kell sokat vissza váltogatni, de a felváltásoknál segítene vmennyit.
    Mazdában, Radicalban és Legendsben van szeki a valóságban.

  13. #513

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam tökéletes váltot, annyira nem is extra drága, iracing fórumon istenitik: http://www.sim-gear.com/794354.html
    Hozzáteszem, hogy a váltások gyorsabbak ha NEM szekit használsz, tehát vmi H váltóra szükség van hosszú távon, és a G25é elég ratyi
    nah ne máááár. hogyhogy gyorsabb a H váltó? tobb hibalehetőség, és alapból körülményesebb nem? vagy úgy érted, fékezek a kanyarban aztán kigyorsításnál kapásból rakhatom kettesbe? nem kell "lenyomkodni"?! én az elején még tuti visszalassulok ugye, amíg megtanulom gondolhatjátok, pár hónapja még a gtr2-öt is automata váltóval nyomtam

    a linket megint kösz, ez télleg "nem drága", a kormányhoz amit majd veszek ilyet úgyse adnak, szerintem megrendelős lesz

  14. #514

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát jó kérdés, de Skippyhez tuti H kellene, élőben is az van benne.
    Skippyben és Solticeban lehetne a legtöbbet gyorsulni vele, mert ott nem kell sokat vissza váltogatni, de a felváltásoknál segítene vmennyit.
    Mazdában, Radicalban és Legendsben van szeki a valóságban.
    most közben írtál, értem nagyon jó a cucc.
    rem lehet szekvenciálisan is tolni azért (márcsak ha a valósághoz akarok néha kötődni)

  15. #515
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    nah ne máááár. hogyhogy gyorsabb a H váltó? tobb hibalehetőség, és alapból körülményesebb nem? vagy úgy érted, fékezek a kanyarban aztán kigyorsításnál kapásból rakhatom kettesbe? nem kell "lenyomkodni"?! én az elején még tuti visszalassulok ugye, amíg megtanulom gondolhatjátok, pár hónapja még a gtr2-öt is automata váltóval nyomtam

    a linket megint kösz, ez télleg "nem drága", a kormányhoz amit majd veszek ilyet úgyse adnak, szerintem megrendelős lesz
    Arrol van szó, hogy ha H-val mész akkor rövidebb időeig tart egy felváltás, igy többet vagy a gázon, gyorsabb vagy az egyenesben. Direkt lassitották be a szekivel versenyzőket, mert kevesebb a hibalehetőségük mint azoknak akik félreválthatnak Hval!

  16. #516

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Arrol van szó, hogy ha H-val mész akkor rövidebb időeig tart egy felváltás, igy többet vagy a gázon, gyorsabb vagy az egyenesben. Direkt lassitották be a szekivel versenyzőket, mert kevesebb a hibalehetőségük mint azoknak akik félreválthatnak Hval!
    nah ne, most a valóságra gondolsz?? van olyan sport ahol direkt van szekvenciális? sőt általában direkt is van? csak hogy kevesebb legyen a baleset nagy sebességnél meg a hibalehetőség? asztaaaa.

  17. #517
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    nah ne, most a valóságra gondolsz?? van olyan sport ahol direkt van szekvenciális? sőt általában direkt is van? csak hogy kevesebb legyen a baleset nagy sebességnél meg a hibalehetőség? asztaaaa.
    Konkrétan Iracingról van szó.

  18. #518

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan Iracingról van szó.
    jah, hát érdekes. mondjuk a valóságban sem tom' mi értelme van a szekvenciálisnak. hacsak nem "kényelmi" luxus. jó, más technikai megoldás, ami mögé nem látok mi mennyi lenne, de érdekes.

  19. #519
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    jah, hát érdekes. mondjuk a valóságban sem tom' mi értelme van a szekvenciálisnak. hacsak nem "kényelmi" luxus. jó, más technikai megoldás, ami mögé nem látok mi mennyi lenne, de érdekes.
    Élőben más a helyzet, SOKKAL gyorsabb egy jó szeki váltó, ÉS nem kell levenni a kezed a kormányról.

  20. #520
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    jah, hát érdekes. mondjuk a valóságban sem tom' mi értelme van a szekvenciálisnak. hacsak nem "kényelmi" luxus. jó, más technikai megoldás, ami mögé nem látok mi mennyi lenne, de érdekes.
    Remélem, csak viccelsz...

  21. #521

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg FREAK írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem, csak viccelsz...
    hááát' nah jó, persze tök egyértelmű, igazából nem kérdés...
    vágom én hogy egyszerűbb nem kapkodós, etc, és a teljesítmény is inkább megmarad "alatta", de hmm.
    én arra gondoltam hogy ahol lehet használhatnának sima H váltót, hisz csak vérbeli versenyzőkről van szó. az meg nem érdekel senkit hogy lassabb köröket mennek, mert mindenki lassabb lenne, a verseny attól verseny maradna

    a forma1-et is addig egyszerűsítették amíg már "majmok" is el tudták vezetni. gondolom elsősorban a biztonágra törekedtek. ma meg folyamatosan veszik vissza a dolgokat. (sima gumifelület, manual váltások, no kipürgésgátló)
    Utoljára módosította: symbol; 2008. 08. 01. 02:54.

  22. #522
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt lassitották be a szekivel versenyzőket, mert kevesebb a hibalehetőségük mint azoknak akik félreválthatnak Hval!
    Na tessék! Nesze a neked SZIMULÁTOR.

  23. #523
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    a forma1-et is addig egyszerűsítették amíg már "majmok" is el tudták vezetni. gondolom elsősorban a biztonágra törekedtek. ma meg folyamatosan veszik vissza a dolgokat. (sima gumifelület, manual váltások, no kipürgésgátló)
    Azért az autóvezetés nem csak sebességváltásból áll... Másrészről gondolj bele, ha nem kezdik el korlátozni a F1 technológiákat, mi lenne ma? Körülbelül 3000 lóerőnél tartanánk, nem lenne gumi ami mindezt 5 körnél tovább bírja, és a mai pályák közül talán egy sem lenne alkalmas a futamok lebonyolítására. A gyártók nem lennének rákényszerítve a folyamatos innovációra, a mai utcai autók simán 10-20%-kal lennének gyengébbek emiatt. És akkor a biztonságról még nem is beszéltünk.

  24. #524
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Skippyben én úgy tudom, hogy szekvenciális váltó van: Weighing just 1,250 lbs., the tubular space-frame Skip Barber Formula 2000 features a 150-horsepower, four-cylinder Dodge engine. This 2.0-liter, single-overhead-cam power plant is mated to a five-speed sequential gearbox. This power-to-weight ratio results in speeds of up to 135 mph, acceleration from a standstill to 60 mph in 4.5 seconds and through 100 mph in less than 10 seconds.


    Ezt a lassítást nem értem. Szerintem meg fékezéskor visszaváltásnál sokkal gyorsabb a kormány mögötti fül mint a H váltó. Meg én mostmár úgyis szekvenciális autóval a Skippyvel fogok menni ott meg nem hiszem, hogy Ha váltót kell használni. Esetleg egy-egy Soltice versenyen még elindulok de ott sem vettem észre, hogy hátrányban lennék H váltó nélkül de majd kipróbálom.

  25. #525

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg FREAK írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az autóvezetés nem csak sebességváltásból áll... Másrészről gondolj bele, ha nem kezdik el korlátozni a F1 technológiákat, mi lenne ma? Körülbelül 3000 lóerőnél tartanánk, nem lenne gumi ami mindezt 5 körnél tovább bírja, és a mai pályák közül talán egy sem lenne alkalmas a futamok lebonyolítására. A gyártók nem lennének rákényszerítve a folyamatos innovációra, a mai utcai autók simán 10-20%-kal lennének gyengébbek emiatt. És akkor a biztonságról még nem is beszéltünk.
    persze-persze, korlátozzák is, a lóerőket is értem a motorbefagyasztást is, meg sorolhatnám. mind logikus, különben már űridők lennének, vagy tényleg alkalmatlanok lennének ezek a "rövid" pályák.
    csak sosem értettem mért kell "árkádosítani" a kocsikon. magyarul a vezetést könnyíteni... nah de mindegy. teknikai sport, a "fejlesztési szabálykönyv" mindig ugyanaz mindenkinek, ebből kihozni az a pár plusz tizedet a többiekhez képest még talán nehezebb is, mint egy vezethetetlen akármivel.

    szintén skippy, a solstice felejtős már, late model meg legends még gyakorlós

Oldal: 21 / 117 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •