Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)

Téma: HTCM SC - Pannónia Ring

  1. #1
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659

    HTCM SC - Pannónia Ring

    Pálya: Pannónia Ring
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 21:00
    Futamtáv: 2x11 kör (100%)
    Rajt: állórajt mindkét futamon

    jelszó: summerpannonia

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Abban az esetben ha a nevezettek száma max 30 fő, akkor mindenki az A szerveren indulhat. Ha 31, akkor az első 25 megy A-n az utolsó 6 pedig B-n.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  2. #2
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Pálya: Pannónia Ring
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 21:00
    Futamtáv: 2x11 kör (100%)
    Rajt: állórajt mindkét futamon

    jelszó: summerpannonia

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Abban az esetben ha a nevezettek száma max 30 fő, akkor mindenki az A szerveren indulhat. Ha 31, akkor az első 25 megy A-n az utolsó 6 pedig B-n.
    Akkor én is jelentkeznék, ha a kisebbik főnökasszony is elenged. :-)
    (Ha leszünk elegen és lehet inkább a B szerveren mennék :-) )

  3. #3
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én is jelentkeznék, ha a kisebbik főnökasszony is elenged. :-)
    (Ha leszünk elegen és lehet inkább a B szerveren mennék :-) )
    Nem lesz B szerver, gyere nyugodtan az A-n.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  4. #4
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Ha beleférek még mennék én is. Olyan önfeledtem prekvaliztam hogy lemúlt nyolc óra

  5. #5
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Ha beleférek még mennék én is. Olyan önfeledtem prekvaliztam hogy lemúlt nyolc óra
    Nem kilenc? :-O
    Huhh! Akkor most mi van?

  6. #6
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kilenc? :-O
    Huhh! Akkor most mi van?
    Nevezni csak 8ig lehet prekvali táblán.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lesz B szerver, gyere nyugodtan az A-n.
    Ok, köszi

  8. #8
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Nevezni csak 8ig lehet prekvali táblán.
    Jah... Akkor megnyugodtam, köszi.

  9. #9
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    sajnos nem tudok ma indulni, vendégek még itt vannak

  10. #10
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    jönnék én is, a végén majd kocogok
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #11
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74
    Hát ez marha jó. Időmérő és a warmup közti váltást nembírta a játékom és összeizélte magát. Az előző verseny 2. futam végén is eljátszotta ezt, de akkor legalább engedett menni, most nem

  12. #12
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Marklar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez marha jó. Időmérő és a warmup közti váltást nembírta a játékom és összeizélte magát. Az előző verseny 2. futam végén is eljátszotta ezt, de akkor legalább engedett menni, most nem
    Én is így jártam. Nekem lejárt az időmérő, de a warmupra már nem rakott át, állt mindenki a pályán aki kint volt. Pedíg a 2. helyet szereztem meg.

  13. #13
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74
    Most jó lenne valami HTCM Tv, hogy legalább lássuk miből maradunk ki

  14. #14
    Ehh! Nem akar ez nekem összejönni.
    Szerver a rajtnál elköszön! Mit toltam el?
    Ráadásul még a TopGear-nek is vége...

    Azért köszönöm a lehetőséget.

  15. #15
    Lengyel Ákos Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 10. 16.
    Város
    Hahót
    Életkor
    34
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ehh! Nem akar ez nekem összejönni.
    Szerver a rajtnál elköszön! Mit toltam el?
    Ráadásul még a TopGear-nek is vége...

    Azért köszönöm a lehetőséget.

    Szia , nem nézted a csevegőt , ott valakinek eszébe jutott ,hogy másik szervert indítanak , érdekes ,hogy azért a fél órás időmérőt végig toltuk . És utána meg úgy volt ,hogy superpole lesz ,de csak egy 5 perces időmérőt toltak be :S amin a fél mezőny részt sem tudott venni. Fel is húztam magam és rontottam, ki is léptem , köszöntem ! Utolsó futamom volt itt , pedig kedvenc pályám lesz, de igaz ez a kamera nézet se jön be elszoktam tőle és vissza sem fogok szokni rá.
    Utoljára módosította: Lengyel Ákos; 2011. 07. 14. 11:37.

  16. #16
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Lengyel Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia , nem nézted a csevegőt , ott valakinek eszébe jutott ,hogy másik szervert indítanak , érdekes ,hogy azért a fél órás időmérőt végig toltuk . És utána meg úgy volt ,hogy superpole lesz ,de csak egy 5 perces időmérőt toltak be :S amin a fél mezőny részt sem tudott venni. Fel is húztam magam és rontottam, ki is léptem , köszöntem ! Utolsó futamom volt itt , pedig kedvenc pályám lesz, de igaz ez a kamera nézet se jön be elszoktam tőle és vissza sem fogok szokni rá.
    Én vettem észre, h csak 1 futamosra volt beállítva a szerver. Újraindították, igen 5 perces qualyra de ez felért 1 superpoleal mert 1.5 kört tudtam menni. Hamarabb is kimehettem volna de nem akartam a tömegben autókázni. Én voltam talán az 1ik legnagyobb vesztese az újraindításnak, hisz a 2. helyes rajtom ugrott és lett helyette asszem 6-7. Mind2 futamon 1-1 nagyobb hibám volt. Race1ben 1 féktávot néztem el a race2ben meg a TDi-k mögött csak szenvedtem, így utat hagytam Fehér Zolinak hátha ő meg tudja előzni a szögletesen kanyarodó kályhákat. Ahogy próbáltam Zolit lekövetni úgy hibáztam, nem láttam semmit a bömös hátsójától így korábban húztam be a kocsit a kelleténél fű pörgés vége, szenvedés felfelé 5. helyen voltam mikor hátulról kaptam 1et a zöld seattól az uccsó körben Nembaj, hisz fun meg én is csak tanulgatom az rwd-t. Összegezve élveztem a mókát. Ez az elgázolt gyalogos nézet meg.... van 2 füle az embernek van virtuális tükör szerintem teljesen lehet bentről vezetni.

    Elnézést kérek azoktól akik mögöttem mentek és úgy vélték h veszélyes a kanyarodásom, de előttem a TDi-k meglepően fékeztek kanyarodtak, így nemmeglepő h picit beriszálom a kocsi seggét, de az úton tartom nyugi

    Tényleg titeket nem idegesít a simbin legutolsó patch-e? Minden kocsi minden kanyarban akkora füstfelhőt generál h ilyen az életben nincs, nem látsz semmit, főleg ha még picit le is mennek előtted akkor a fehér füst keveredik a barnával.... no comment ezta simbin nagyon elq*ta!
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  17. #17
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Most nem lesz a repy feltöltve?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  18. #18
    Wágner Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Üzenetek
    44
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Most nem lesz a repy feltöltve?
    Az semmi, de még mindig csak a Brno-i eredményeket látom!

  19. #19
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Én vettem észre, h csak 1 futamosra volt beállítva a szerver. Újraindították, igen 5 perces qualyra de ez felért 1 superpoleal mert 1.5 kört tudtam menni. Hamarabb is kimehettem volna de nem akartam a tömegben autókázni. Én voltam talán az 1ik legnagyobb vesztese az újraindításnak, hisz a 2. helyes rajtom ugrott és lett helyette asszem 6-7. Mind2 futamon 1-1 nagyobb hibám volt. Race1ben 1 féktávot néztem el a race2ben meg a TDi-k mögött csak szenvedtem, így utat hagytam Fehér Zolinak hátha ő meg tudja előzni a szögletesen kanyarodó kályhákat. Ahogy próbáltam Zolit lekövetni úgy hibáztam, nem láttam semmit a bömös hátsójától így korábban húztam be a kocsit a kelleténél fű pörgés vége, szenvedés felfelé 5. helyen voltam mikor hátulról kaptam 1et a zöld seattól az uccsó körben Nembaj, hisz fun meg én is csak tanulgatom az rwd-t. Összegezve élveztem a mókát. Ez az elgázolt gyalogos nézet meg.... van 2 füle az embernek van virtuális tükör szerintem teljesen lehet bentről vezetni.

    Elnézést kérek azoktól akik mögöttem mentek és úgy vélték h veszélyes a kanyarodásom, de előttem a TDi-k meglepően fékeztek kanyarodtak, így nemmeglepő h picit beriszálom a kocsi seggét, de az úton tartom nyugi
    Az a zöld seat én volta. Bocsit is kértem mindjárt a futam végén.


    Tényleg titeket nem idegesít a simbin legutolsó patch-e? Minden kocsi minden kanyarban akkora füstfelhőt generál h ilyen az életben nincs, nem látsz semmit, főleg ha még picit le is mennek előtted akkor a fehér füst keveredik a barnával.... no comment ezta simbin nagyon elq*ta!
    Nemigaaazz!!! Én voltam a legnagyobb vesztese, mert a 2. helyről kellett kilépnem a Qualon, és mire vixa értem a szerverre, épp lejárt a Qual, így uccsó helyről indulhattam.
    R1: Q1-en meglett a 2. hely, de a restart miatt épp hogy vixa értem a Q2 végére, így az uccsó 15. hely jutott. Viszonylag hamar feljöttem a 4. helyre Wágner Tomi mögé, azt jó pár körön keresztül üldöztem, míg hibázott az egyik kanyarban és sikerült megelőznöm. Eközben zárkóztunk fel Bazsyira aki 1-2 körrel a vége előtt elment füvezni és épp elé tudtam menni mikor vixatért a pályára, Tominak már nem volt szerencséje.

    R2: no cooment, csak annyi hogy 1-2 ember vette el tőlem az első helyért való csatát.
    Utoljára módosította: Laca; 2011. 07. 14. 18:51.

  20. #20
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Wagner T. írta Hozzászólás megtekintése
    Az semmi, de még mindig csak a Brno-i eredményeket látom!
    Replay feltöltve. A versenyeredmények kiírása nem az én hatásköröm, ahogy a versenynaptár kijavítása sem. Ezért nincs prekvali.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  21. #21
    Idézet Eredetileg Lengyel Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia , nem nézted a csevegőt , ott valakinek eszébe jutott ,hogy másik szervert indítanak , érdekes ,hogy azért a fél órás időmérőt végig toltuk . És utána meg úgy volt ,hogy superpole lesz ,de csak egy 5 perces időmérőt toltak be :S amin a fél mezőny részt sem tudott venni. Fel is húztam magam és rontottam, ki is léptem , köszöntem ! Utolsó futamom volt itt , pedig kedvenc pályám lesz, de igaz ez a kamera nézet se jön be elszoktam tőle és vissza sem fogok szokni rá.
    Nem, a csevegdét tényleg nem néztem...
    Értem, köszi a választ.
    Azt hittem a szerver vette rossznéven, hogy a Daewoot... akarom mondani Chevit kerülgetőket kerültem a felfestett vonalon kívül két kerékkel a fal felől.
    Kár mert, ahhoz képes jobban jöttem el mint vártam (köszi a chevinek :-) ), és a köridőket nézve még akár utolsó előtti is lehettem volna. :-D

    Na mindegy. Ez már ilyen lett. Majd legközelebb.
    Utoljára módosította: dingo; 2011. 07. 14. 19:24.

  22. #22
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Én vettem észre, h csak 1 futamosra volt beállítva a szerver. (...) Ez az elgázolt gyalogos nézet meg.... van 2 füle az embernek van virtuális tükör szerintem teljesen lehet bentről vezetni...
    Valaki mintha már az időmérőn is emlegette volna (lehet, hogy te voltál ez már nem rémlik.)
    Milyen elgázolt gyalogos nézet? Bakker megint lemaradtam... Nem cockpit nézetben megyünk?

  23. #23
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Üdv. mindenkinek!

    Megfutottam második versenyemet is nálatok, hát sok öröm nem volt benne. Sikerült életem első megborulása is, bár nem csak én hibáztam szerintem. Megfogadtam a tanácsokat amiket tőletek kaptam, nem babráltam a setupolással, hanem megprobáltam a gyári beállításokkal hasonló időket futni. Illetve megprobáltam megtalálni a nekem megfelelő autót is. Hát egyelőre annyi biztos, hogy nem hátsó kerekes az biztos. Sikerült a tesztek alatt több mint 100 kört lefutni ezen a számomra ismeretlen pályán és végül megint a SEAT mellett döntöttem, de most a benzines kivitelből. Az idők amiket elértem állandósultak 1:59-2:00p között tehát úgy éreztem ennél többet a gyári beállításból nem tudtam kihozni. De sajnos ez ugye még a középmezőnyhöz sem elég, nem hogy az élmenőkhöz. Tehát tudtam, hogy ez a verseny is csak a pálya begyakorlásához lesz jó semmi többre.

    Hát az időmérő jól indult, csak mivel rosszul lett a szerver beállítva, ezért újra kellett futni, végre pedig lett volna két-három ember aki mögülem indult volna ! Az új időmérön a kevés idő miatt sajnos 1 kört sem tudtam menni, mert sikerült egy kicsúszás után egy gyors körön lévő BMW elé bevágni aki fékezés nélkül belém jött és felborított. én voltam a hibás de egyszerűen annyira gyorsan jött, hogy nem volt időm behúzódni a belső ívre. SAJNÁLOM. De neki kutya baja sem lett úgy ment tovább mintha misem történt volna.

    A verseny ezek után nem kimondottam sikerült, megint az utolsó lettem mindkét futamon, mert azok akikkel harcolhattam volna egy kicsúszás után kiléptek. A Race 1-en 16 indulóból beért 13-om én abból 11-ként értem célba úgy, hogy előttem lévő két emberke hibázott és a kavicságyban kötött ki. Race 2-ön pedig gyakorlatilag én is elkövettem kisebb hibákat egyszer ki is csúsztam így lettem utolsó.
    tudom, hogy egy versenyen kell lenni utolsónak is, de ez így elkeserítő. Ennyit tudok, ebből is látszik, hogy egy éles bajnokságban csak szenvednék itt. Amíg ezt a setupos részt nem fogom megérteni nem lehetek versenyképes!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Zoliee; 2011. 07. 15. 10:18.

  24. #24
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...tudom, hogy egy versenyen kell lenni utolsónak is, de ez így elkeserítő. Ennyit tudok, ebből is látszik, hogy egy éles bajnokságban csak szenvednék itt. Amíg ezt a setupos részt nem fogom megérteni nem lehetek versenyképes!
    Ha ez vigasztal, már ketten vagyunk. Addig fogd fel úgy, hogy gyűjtögeted a km-eket és szokod a versenykörülményeket.
    (Ok, tudom ez nem hangzik túl hitelesen pont tőlem, aki eddig egy gtr2 futamon indult cca. egy éve, meg most és mindkettő gyorsan végetért, de majd reméljük jönnek olyanok is, akiktől ez hihető. )

  25. #25
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Lengyel Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    ... de igaz ez a kamera nézet se jön be elszoktam tőle és vissza sem fogok szokni rá.
    pedig itt a Mastersen ez 1 jó dolog hogy kötelező "cockpit"-ből nyomni,más ligágkban sajna nem és mindenki játszik mindenféle hülye nézetből.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •