Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (59 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Silverstone 12.18.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Őszi bajnoksága! Nyolcadik helyszínünk az Angliában található Silverstone Circuit.



    8. Futam: 12.18. - Szerda Silverstone Circuit - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 3 perc ( Superpole )
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 10perc
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság támogatója: Hyp-R Zone
    Bajnokság állása:
    LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 14. 09:58.

  2. #2
    A Hunyadi seggsodródására van valami ellenszer? A T1, a Copse vagy a Hangar straight utáni gyors, de még a Maggot-Becketts is katasztrofálisan sodródósan vehető csak be. Vagy rohadt lassan, de már így is +5-ös szárnnyal megyek.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Hunyadi seggsodródására van valami ellenszer? A T1, a Copse vagy a Hangar straight utáni gyors, de még a Maggot-Becketts is katasztrofálisan sodródósan vehető csak be. Vagy rohadt lassan, de már így is +5-ös szárnnyal megyek.
    A Cupra is ilyen, az említett szekciók természetéből adódik, az első kanyar meg a Maggotts - Becketts - Chapel is úgy a leggyorsabb, ha hagyod csúszni az autót, érdemes már a kanyarba befelé menet a fék felengedésével egyidőben finoman gázt adni (hogy ne sodródjon a kocsi fék és gáz nélkül, elsőkerekes kocsiknál brutális a "lift off oversteer"), hogyha kezd durván keresztbeállni, akkor kövérebb gáz és enyhe ellenkormányzás visszahozza egyenesbe.

  4. #4
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Cupra is ilyen, az említett szekciók természetéből adódik, az első kanyar meg a Maggotts - Becketts - Chapel is úgy a leggyorsabb, ha hagyod csúszni az autót, érdemes már a kanyarba befelé menet a fék felengedésével egyidőben finoman gázt adni (hogy ne sodródjon a kocsi fék és gáz nélkül, elsőkerekes kocsiknál brutális a "lift off oversteer"), hogyha kezd durván keresztbeállni, akkor kövérebb gáz és enyhe ellenkormányzás visszahozza egyenesbe.
    Igen, ez a leggyorsabb tiszta pályán, de szélárnyékban, egymást követve ez így eléggé szuiciddá is válhat. A fék-gáz játék evidens, csak próbálok valami olyan kompromisszumot találni, ami az autót relatíve stabillá teszi. A hátulját már elég keményre vettem, nem nagyon hintázhat, emelkedhet el a kerék, hogy megszűnjön a tapadás, mégis egyszerűen csúszik és győzöm összekaparni. Kipróbálom még +10-es szárnnyal is verseny előtt.
    Meg nem ártana fejben átállni korábbi fékezésre és inkább kihúzatni a kanyarból.

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez a leggyorsabb tiszta pályán, de szélárnyékban, egymást követve ez így eléggé szuiciddá is válhat. A fék-gáz játék evidens, csak próbálok valami olyan kompromisszumot találni, ami az autót relatíve stabillá teszi. A hátulját már elég keményre vettem, nem nagyon hintázhat, emelkedhet el a kerék, hogy megszűnjön a tapadás, mégis egyszerűen csúszik és győzöm összekaparni. Kipróbálom még +10-es szárnnyal is verseny előtt.
    Meg nem ártana fejben átállni korábbi fékezésre és inkább kihúzatni a kanyarból.
    En inkabb puhitanam a hatuljat, probald meg ugy is. No a tapadas, alulkormanyzottabb lesz, de stabilabb.

  6. #6
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Hunyadi seggsodródására van valami ellenszer? A T1, a Copse vagy a Hangar straight utáni gyors, de még a Maggot-Becketts is katasztrofálisan sodródósan vehető csak be. Vagy rohadt lassan, de már így is +5-ös szárnnyal megyek.
    A Hungaroring se egyszerű pálya, de ez olyan volt utána, mint a jégpálya. Én is egyből 10-es szárnnyal néztem, de azzal túl lomhává válik a szűk kanyarokban, cserébe meg nem ad sokkal több stabilitást a gyorsakban. Én 5-össel próbáltam és inkább a hátsó összetartás meg dőlés növelésével próbálkoztam, a csillapítókat keményre állítottam, a gumit meg puhábbra a defaultnál. És hagyni kell egy kicsit sodródni, de csak mértékkel.
    upd: most meg maintenance van, remek.

  7. #7
    Igen, "sajnos" pont ma érkezik a jelentős decemberi patch, remélhetőleg legkésőbb délutánra helyreáll a rend.

  8. #8
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A Hungaroring se egyszerű pálya, de ez olyan volt utána, mint a jégpálya. Én is egyből 10-es szárnnyal néztem, de azzal túl lomhává válik a szűk kanyarokban, cserébe meg nem ad sokkal több stabilitást a gyorsakban. Én 5-össel próbáltam és inkább a hátsó összetartás meg dőlés növelésével próbálkoztam, a csillapítókat keményre állítottam, a gumit meg puhábbra a defaultnál. És hagyni kell egy kicsit sodródni, de csak mértékkel.
    upd: most meg maintenance van, remek.
    A hátső dőlés majdnem maximumon van már, az összetartást is raktam már 1,00-ra, de látom, hogy sokkal tovvább, talán 5,00-ig lehet növelni. Megkérdezhetem, hogy meddig növelted? Spórolnék egy kis időt a próbálgatással

  9. #9
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En inkabb puhitanam a hatuljat, probald meg ugy is. No a tapadas, alulkormanyzottabb lesz, de stabilabb.
    A logika azt diktálta nekem, hogy mivel ez enm egy huplis pálya, inkább keményítsem, meg akkor az autó sem billeg anynit, ergo nem emelkedik el az egyik oldali kerék (stabilizátorok is keményre lettek állítva), de ettől még simán benne van a pakliban, hogy pont az ellenkezője válik be a gyakorlatban.
    Ha lesz rá idő még verseny előtt, biztosan kipróbálom, mert így tizedeket veszítek a gyors kanyarokban.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A hátső dőlés majdnem maximumon van már, az összetartást is raktam már 1,00-ra, de látom, hogy sokkal tovvább, talán 5,00-ig lehet növelni. Megkérdezhetem, hogy meddig növelted? Spórolnék egy kis időt a próbálgatással
    Még néhány éve pár alien srác terjesztett egy olyan "trükköt" az RR-hez, hogy ha bizonyos értékeket koppig eltekertél a setup opciók között, akkor minden autónál egy nagyon versenyképes beállítást kaptál 10 mp alatt. Az új fizikaguru (Alex) meg ezt úgy oldotta meg, hogy teljesen értelmetlen szélsőértékeket is lehet állítani, amik már semmire sem jók.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 11. 14:08.

  11. #11
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A hátső dőlés majdnem maximumon van már, az összetartást is raktam már 1,00-ra, de látom, hogy sokkal tovvább, talán 5,00-ig lehet növelni. Megkérdezhetem, hogy meddig növelted? Spórolnék egy kis időt a próbálgatással
    Audival -60, +50, Hyundai kissé másként mozog, arra nincs ötletem és setupom se.

  12. #12
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Audival -60, +50, Hyundai kissé másként mozog, arra nincs ötletem és setupom se.
    Az nem is olyan extrém valóban. Lehet, Balázsnak igaza van vele, és tényleg tudatosan került bele pár elmebeteg szélső érték, mint pl. a +5 fokos összetartás hátul

  13. #13
    Hali! Nálam nincs szerver?????

  14. #14
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Nálam nincs szerver?????
    Kis türelmet kérünk, még épp lábadozik a RaceRoom a frissítésből.

  15. #15
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kis türelmet kérünk, még épp lábadozik a RaceRoom a frissítésből.
    Oké, KÖSZI!

  16. #16
    Kedves Versenyzők!

    A mai futam a R3E frissítése miatt elmarad!

    ( nem lehet szervert indítani és néhány BUG se teszi lehetővé a verseny megtartását)

    A futamot jövő hét szerdán (12.18) tartjuk meg.

  17. #17
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A mai futam a R3E frissítése miatt elmarad!

    ( nem lehet szervert indítani és néhány BUG se teszi lehetővé a verseny megtartását)

    A futamot jövő hét szerdán (12.18) tartjuk meg.
    Nem örülök a hírnek, mivel jövő hét szerda nekem nem jó időpont, tehát meglesz az első nullás futamom.

  18. #18
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Audival -60, +50, Hyundai kissé másként mozog, arra nincs ötletem és setupom se.
    Nem tudom, hogy más lett-e a fizika, de az első köröm (versenyre tankolva) most 7 tizeddel volt jobb a prekvalosnál. Ég és föld az autó mozgása, tapad egész jól. Most már csak azt lenne jó tudni, hogy beletúrkáltak vagy ennyit számít némi összetartás basztatás?
    A gumihangok most mások szerintem és sokkal valóságosabbak.

  19. #19
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy más lett-e a fizika, de az első köröm (versenyre tankolva) most 7 tizeddel volt jobb a prekvalosnál. Ég és föld az autó mozgása, tapad egész jól. Most már csak azt lenne jó tudni, hogy beletúrkáltak vagy ennyit számít némi összetartás basztatás?
    A gumihangok most mások szerintem és sokkal valóságosabbak.
    Ja, jók lettek a hangok. A leaderboardot meg törölték, most bementem és fél mp-cel lassabb vagyok ugyanazzal a setuppal.

  20. #20
    Korcsmáros György Versenyző Gyuribácsi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    46
    Első vagyok a leaderboardon a Hungaroringen!
    Igaz, hogy csak én mentem eddig rajta.

  21. #21
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Gyuribácsi írta Hozzászólás megtekintése
    Első vagyok a leaderboardon a Hungaroringen!
    Igaz, hogy csak én mentem eddig rajta.
    Grat , én meg Silverstone-ban, igaz nem sokáig, ahogy látom.

  22. #22
    prequal újra fut!

  23. #23
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Viszont baromi lassan tölt a játék a menüpontok között. Másnál is?

  24. #24
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Elég keményen belenyúltak a játékba. A force feedback is változott, utána kellett állítanom. A hangok eddig is jók voltak, de most még faszább

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont baromi lassan tölt a játék a menüpontok között. Másnál is?
    Nálam is! Van még bug rendesen. A sérülés az katasztrófa: rámész egy nagyobb hurkára és már sérül a suspension és elfordul a kormány vagy 15 fokot.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •