Oldal: 14 / 117 ElsőElső ||| 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 114 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 326 - 350 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #326

    Re: Iracing

    Én Allmendingerrel találkoztam, annyira jött hátulról - nem ment qual-t - és meg is előzött, de úgy hogy bepisáltam, néztem hogy ki ez az állat Utolérte az elsőt de őt már nem maradt ideje megelőzni. Verseny végén meg is jegyezte, kéne mennie qual-t, akkor még nem tudtam ki.

  2. #327
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    érdekes "biztonsági megoldások" lehet ha inkább simán az oszlopnak megy az ember az jobb

    a bemutatott gyakorlat meg fünfkomanojn
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #328
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    ... Bár Angelina Jolie-val szívesen összefutnék, és "lenyomnám".
    Erre még minimum 6 hetet várnod kell!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  4. #329
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Ha véget ért, ne add fel, nyomj egy NEXT-et!

    http://blip.tv/file/1060716/

  5. #330
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    szegény tesztpilóta....

  6. #331

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Persze hogy nem véletlen, az ok :pénz ,sok pénz
    Hat nem hiszem hogy 20 dollar lenne az egyhavi elofizetes ha fizetnenek nekik (inkabb 200), tekintve hogy Dale Earnhardt jr. mar dollar-milliomos ami az eddigi nascar keresetet illeti. (Egyebkent meg akkor miert nyomna nap mint nap???)

    Szamomra az is eleg meggyozo hogy a regi GPL-es alien pilotak is ezerrel nyomjak (Greger Huttu, Greg Stewart, George Sandman......stb)

  7. #332
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hat nem hiszem hogy 20 dollar lenne az egyhavi elofizetes ha fizetnenek nekik (inkabb 200), tekintve hogy Dale Earnhardt jr. mar dollar-milliomos ami az eddigi nascar keresetet illeti. (Egyebkent meg akkor miert nyomna nap mint nap???)

    Szamomra az is eleg meggyozo hogy a regi GPL-es alien pilotak is ezerrel nyomjak (Greger Huttu, Greg Stewart, George Sandman......stb)
    Már ők is függők, mint én!

  8. #333
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hat nem hiszem hogy 20 dollar lenne az egyhavi elofizetes ha fizetnenek nekik (inkabb 200), tekintve hogy Dale Earnhardt jr. mar dollar-milliomos ami az eddigi nascar keresetet illeti. (Egyebkent meg akkor miert nyomna nap mint nap???)

    Szamomra az is eleg meggyozo hogy a regi GPL-es alien pilotak is ezerrel nyomjak (Greger Huttu, Greg Stewart, George Sandman......stb)
    Nézd meg Huttu statisztikáit. Ahány versenyen indult, annyiszor indult pole-ból, annyiszor nyert. Ahány kört ment, annyit vezetett. Szerintem a földön nem ÉL ILYEN. Érted.. Alien.

  9. #334

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hat nem hiszem hogy 20 dollar lenne az egyhavi elofizetes ha fizetnenek nekik (inkabb 200), tekintve hogy Dale Earnhardt jr. mar dollar-milliomos ami az eddigi nascar keresetet illeti. (Egyebkent meg akkor miert nyomna nap mint nap???)

    Szamomra az is eleg meggyozo hogy a regi GPL-es alien pilotak is ezerrel nyomjak (Greger Huttu, Greg Stewart, George Sandman......stb)
    Ok!!
    És Tiger Woods vagy Chris Moneymaker ? Ők is nevüket adták játékokhoz pedig nekik sem kell hó vége felé a providentet hívniuk . Olyanról nem hallottál még hogy dublőr?
    Nem állítom hogy én mondom a tutit de nem kell elhinni mindent még ha a saját szemeddel látod is.

    Én ezt a témát részemről befejezem mielőtt a Janitól megint megkapom a halat a fejemre.


    (Huttu nem is baj hogy iracingel így legalább MAGYAR győztese lesz Racedepartmet RACE 07 WTCC ligájának)



  10. #335
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd meg Huttu statisztikáit. Ahány versenyen indult, annyiszor indult pole-ból, annyiszor nyert. Ahány kört ment, annyit vezetett. Szerintem a földön nem ÉL ILYEN. Érted.. Alien.
    Na, azért olyan soha nem lesz senki, hogy nem hibázik. Pl június 27-én 3. lett, és ráadásul a 3. helyről indult. De attól még nevezhetjük aliennek.

  11. #336

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Ok!!
    És Tiger Woods vagy Chris Moneymaker ? Ők is nevüket adták játékokhoz pedig nekik sem kell hó vége felé a providentet hívniuk . Olyanról nem hallottál még hogy dublőr?
    Nem állítom hogy én mondom a tutit de nem kell elhinni mindent még ha a saját szemeddel látod is.

    Én ezt a témát részemről befejezem mielőtt a Janitól megint megkapom a halat a fejemre.


    (Huttu nem is baj hogy iracingel így legalább MAGYAR győztese lesz Racedepartmet RACE 07 WTCC ligájának)

    Elvileg lehetseges lenne, csak hat o is eleg alien-ul nyomja, masreszt meg ha a dublor dublor hitelkartyaval fizetett akkor azt eleg kemenyen buntetik az USA-ban.

    UI: Egyebkent az iRacing forumon teljesen egyertelmuen kiderul, hogy pld Dale az valoban Dale, de azt csak tagok lathatjak.

  12. #337
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Most menten egy futamot amit megnyertem Ott volt Dale is, 3. lett. Sokat beszélt a mikrofonba, nem tűnt olyan felnőtt hangnak. El tudom képzelni, hogy nem mindig ő megy.

  13. #338
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Közben a youtube-on megnéztem egy interjút vele, lehet, hogy mégis Ő volt.

  14. #339
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Atesz, kipróbálhatom a Summit setupodat?
    TRL oldalárol szedett setuppal, némi átalakítgatással már 1:28.8-at sikerült menni több ízben is, kiváncsi vagyok, hogy setupban vagy a kezemben van az utolsó másodperc

  15. #340
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Atesz, kipróbálhatom a Summit setupodat?
    TRL oldalárol szedett setuppal, némi átalakítgatással már 1:28.8-at sikerült menni több ízben is, kiváncsi vagyok, hogy setupban vagy a kezemben van az utolsó másodperc
    Persze keress meg Msn-en. Nem a sajátom amúgy Tegnap nem voltam itt azért nem válaszoltam amúgy.

    Ui: nincs 1 mp még benne én is csak 3 tizeddel mentem ennél jobbat tegnap versenyen.

  16. #341
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Atesz, elk*rtam a chatben az imént
    email: til@t-online.hu
    MSN: til@c2power.com

    Köszi

  17. #342
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Atesz, elk*rtam a chatben az imént
    email: til@t-online.hu
    MSN: til@c2power.com

    Köszi
    Ok felvetelek így. Mostmár csak online kellene lenned

  18. #343
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ok felvetelek így. Mostmár csak online kellene lenned
    privi!

  19. #344

    Re: Iracing

    Előbb egy kicsit megkoccoltak HÁTULRÓL az első kanyarban a rajtnál. Persze rögtön Car Contact 0->4X
    Na sebaj próbálok tovább menni de csúszik kifelé az ívről, úgyhogy vissza a boxba, ennek a versenynek annyi! Nem is tudtam már koncentrálni.
    Szerintetek nincs egy "kicsit" túlzásba véve a törés? Éppen hogy éreztem az ütést hátulról és szana szét tört a kocsi, ráadásul teljesen használhatatlan lett!

  20. #345
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Előbb egy kicsit megkoccoltak HÁTULRÓL az első kanyarban a rajtnál. Persze rögtön Car Contact 0->4X
    Na sebaj próbálok tovább menni de csúszik kifelé az ívről, úgyhogy vissza a boxba, ennek a versenynek annyi! Nem is tudtam már koncentrálni.
    Szerintetek nincs egy "kicsit" túlzásba véve a törés? Éppen hogy éreztem az ütést hátulról és szana szét tört a kocsi, ráadásul teljesen használhatatlan lett!
    Én pont belül voltam, de mellettem valaki elcsúszott , aki gondolom a Te hátadba állt bele. Nem láttam az ütközést, de mellettem nem kis sebességgel csúszott el. Ilyen volt már nekem is, hogy hátulról kaptam, és utána össze vissza ment az autó (Solstice). Oválon a Fordra meg volt már olyan, hogy valaki felmászott a hátamra, és semmi. Van amikor már szinte mindenhol kapott az autó, és semmi baja . Egyszer történt olyan is, hogy egy picit koccoltam az előttem lévő hátulját, és úgy felgyűrte az elejét, hogy nem láttam semmit csak a kék eget. Mintha papírból lenne a Solstice. Látom még nem indultál oválon, de ott biztos, hogy ki fogsz borulni a hibapontozástól. Én már többször kitéptem a hajam a pontozás miatt.

  21. #346
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 13.JPG (574,8 KB, 52 megtekintés)

  22. #347
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Bajka Tomi remélem nem dobtad ki mérgedben a kormányod az ablakon . Most nem jött össze másodjára sem, de lesz még futam bőven. Sztem csináld azt amit én. Soha ne akarj nyerni, mindig légy óvatos, és akkor többször is összejön az első hely, akár 2000 feletti fielden is. Ez most 2200-as field volt. Itt a mastersen is a Corvettel indultam mindig, amit szerintem mindenki megmosolygott, mégis gyűjtögettem a pontokat, és ez itt is beválik.

  23. #348
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Iracing

    Mi az a field, és mi az a Car Contact szorzó?
    (És egyáltalán mi az az iRacing? )
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #349
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az a field, és mi az a Car Contact szorzó?
    (És egyáltalán mi az az iRacing? )
    A field a mezőny erőssége, a car contact meg a legrosszabb, 4 hibapont per erősebb kocc. Az iRacing? Függőséget okozó program! Most mennem kell, mert kezdődik a verseny! Megcsúsztam AJ Allmendinger előtt (nem pördültem meg) Ő meg mintha buldózerrel jött volna, eltolt az útjából szinte lassítás nélkül. A field brutál erős volt, az elején ezt rögtön megjegyezte valaki. Allmendinger a 3. helyről lökött ki. Te jó ég! Hát ez tényleg brutális volt 2411-es.
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 18. 23:38.

  25. #350

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    . Én már többször kitéptem a hajam a pontozás miatt.




Oldal: 14 / 117 ElsőElső ||| 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 114 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •