Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1

    AC GT4 - Donington - 10.14

    Kedves Versenyzők!

    Silverstone után maradunk a szigeteken, csak kicsit északabbra költözünk, következő futamunkat Donington Park Gp nyomvonalán rendezzük meg.



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz. A kipörgésgátló tiltott, ABS pedig gyárilag csak a porschéban van. Fontos még, hogy az autókban nincs kuplung, amint sebességbe rakjátok indul, erre a rajtoknál oda kell figyelni.

    Helyszín: Donington Park GP - rank (letöltés)
    Autók:


    Időpont: 2018.10.14. (vasárnap)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*16 kör)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 29 verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - GT4 #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT4 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 10. 06. 14:58.

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Futamtáv 2*16 kör lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem,

    ez lesz idén az utolsó futam, amin tavalyi szervertagsággal még részt lehet venni.

    Jövő héttől már csak a 2018-2019-es tagsággal rendelkezők vehetnek részt bajnoki futamokon.

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ma este előtt aki VRozik, több időt szánjon a beszállásra. a Rift Core 2.0 update sok problémát okoz (FPS drop, crash, BSOD)
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5
    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*16 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 10. 14. 19:30.

  6. #6
    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Kiss Szabolcs

    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

  7. #7
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    sziasztok... nem enged fel a szerverre a játék

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok... nem enged fel a szerverre a játék
    Az eles szerverjelszoval probalkozol,ami a linkben is van?

    Mi a hibauzenet?

  9. #9
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok... nem enged fel a szerverre a játék
    Sikerült megoldani?

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Piski Tomi skinjét kaptam meg, az nem gáz?

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi skinjét kaptam meg, az nem gáz?
    Aztán nehogy szégyent hozzál a csapatra.

  12. #12
    Bocsi srácok, technikai okok miatt szerver újraindítás van.
    Lehet újra csatlakozni.
    Bocsi

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi skinjét kaptam meg, az nem gáz?
    Az - 3 tized.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Megint ledobott a második futamon, sajnos pont az első pár kanyarban, remélem nem okoztam gondot senkinek...

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Óvások

    Az óvásokat ide kérnénk!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Jo verseny volt, izgalmas.

    Az elso versenyen Szarka Andrist uldoztem, az utolso korokben el tudtam menni mellette, de nagyon szoros volt.

    A masodikon pedig turelmesen jottem fel, kivartam, mig hibaznak elottem. De sajnos Antal Pistinek nekikoccantam hatulrol, aki kiforgott. Nagyon sajnalom, jol mentel, megerdemelted volna a dobogot!

  18. #18
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése

    Az elso versenyen Szarka Andrist uldoztem, az utolso korokben el tudtam menni mellette, de nagyon szoros volt.
    Kellett pár kör mire leesett hogy nem szándékozol letölteni a BUÁ-dat. Utána már nem nagyon tudtam elszakadni.

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Kellett pár kör mire leesett hogy nem szándékozol letölteni a BUÁ-dat. Utána már nem nagyon tudtam elszakadni.
    Kemenyen mentel vegig, nem voltam biztos benne, hogy sikerul. Jot versenyeztunk, az a lenyeg.

  20. #20
    Ma valahogy alapból ideges voltam, ezért az időmérőn felhúztam magam azon, hogy miután türelmesen megvártam, hogy mindenki kényelmesen a boxutca kijáratról fordulhasson rá az első kanyarra és csak utána hajtottam ki a pályára, amikor kellett, egyesek még azt sem vették figyelembe, mikor próbáltunk megfelelő távolságot hagyni a gyors körök kezdetén és full gázzal bedöngettek a várakozók közé, aztán meg valaki a boxból is kihajtott elém az ívre az egyik próbálkozásom kezdetén. Nem is sikerült összerakni egy értékelhető menetet.

    Az első verseny elején ketten koccantak és túlcsúsztak az első kanyaron, ezért ösztönösen enyhén jobbra húztam és nagyjából ezzel egy időben meg is bántam a dolgot, megleptem a mögöttem érkező Maseratit és repültem is a füvön kifelé. Sokáig nem unatkoztam, mert többen hibázgattak és volt kivel csatázni, főleg a Drink Teames Maseratikat láttam sokat, nekik sem volt épp sikeres futamuk ahogy néztem. Homoki Csabával volt egy jó jelenet, picit hosszú féktávokat vett és mögöttünk már nagyon nagy volt a tolakodás, úgyhogy beeresztettem mellé a jobbos visszafordító féktávján, miután szabadon hagyott egy kis rést és utána egészen az első kanyarig fej-fej mellett haladtunk. Viszont később az első gumik elég hirtelen kezdtek el romlani, úgyhogy Vizner Gábor és Zelfi megelőztek.

    A második versenyen meg fogtam néhány pozíciót az első körben, aztán egy ideig Lányi Tomit próbáltam magam mögött tartani, de jóval gyorsabb volt, úgyhogy pár kör után megelőzött, ezt követően pedig ismét a Drink Team mögött haladtam, csak a gyors sikánban ketten is rontottak és megpördültek, így fogtam két további pozíciót.

    Fura amúgy, ez normális, hogy a Porschén a hátsó gumik egyáltalán nem kopnak, az elsők meg a verseny utolsó harmadára elég hirtelen veszítenek a tapadásukból? Idén vezetem először.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 10. 14. 23:38.

  21. #21
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Fura amúgy, ez normális, hogy a Porschén a hátsó gumik egyáltalán nem kopnak, az elsők meg a verseny utolsó harmadára elég hirtelen veszítenek a tapadásukból? Idén vezetem először.
    Alapból is túrja az orrát, alulkormányzott a technika, nyilván lehet valamit segíteni a beállításokkal.

    Nem nagyon találtam jó setupot, ehhez a pályához és nagyon szenvedtem a pályával is, most versenyeztem itt először.
    A felkészülés során próbálgattam sok mindent állítani az autón de ahogy telt az idő egyre rosszabb lett és azt vettem észre, hogy már 8 tizedel is lehetne gyorsabban menni az autóval.Tegnap délben aztán teljesen újra kezdtem a setupolást és ugyan nem volt kényelmes és borzasztó volt lassú kanyarokban az alukormányzottsága de sikerült még 4 tizedet találni.
    Qualin a 7. hely lett meg nagy nehezen elmaradva a PB-tól 2 tizeddel. Mindkét versenyen kaptam a kocsi orrára is, így úgy éreztem mintha egy tankot vezetnék, nagyon küzdöttem vele.Mindkét versenyen csak a védekezés maradt, hogy ne veszítsek pozíciókat, elég lassú voltam de legalább konzisztensen így a 6. és a 4 hely felülmúlta a várakozásom.Egyedül csak Piski Tomi tudott betenni a hintába.Jó csaták voltak és fair volt a küzdelem a hátam mögött.
    Grat a csapattársaknak sok pontot hoztunk most!

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Kvali, szuper, Szarka meg Piski mögött egyből. Jólesz ez.
    T1-ig tartott. A spiritusz.
    Egyáltalán nem voltam megelégedve a körülöttem lévőkkel, mezőnnyel. Tök nyugodtan, lelkesen vágtam a versenynek, de a végére idegesen kellett felállnom. Ám két embert szeretnék inkább kiemelni, akikkel közös nyelvet beszélek, értem hogy mit csinálnak: Szarka Andris és Szűcs Tamás.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •