Találatok: 1 - 12 (12 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    AC NGT - Brno - Jan.19

    Kedves Versenyzők!
    Utolsó, zárófodulójához ért az Assetto Corsa NGT bajnokság! A mezőny Csehországban dönt a megmaradt nyitott kérdésekről. Jan.19-én Brno-i versenypálya várja a pilótákat egy végső összecsapásra. A helyszín talán motoGP-ből, vagy régebbi WTCC futamokról lehet leginkább ismerős. Az eltérő taktikai lehetőségek miatt, nem csak jó csatákat, hanem taktikus versenyzést is remélünk a ferrari, és porsche között. Jó gyakorlást, és jó versenyzést mindenkinek!



    Dátum: 2022.Jan.19 (csütörtök)
    Pálya: Brno - rank (reworked) Letöltés: GDrive
    Autó: RSS GTN Pack - Letöltés: Shop, 50% kedvezmény / Setup: Ferrari, Porsche

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 50 perc
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 99%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 99%
    Gumi melegítő: van
    Fizikai sérülés: 70%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 110%
    Üzemanyag használat: 160%
    Aszfalt hőmérséklet: 20 +/-8 °C. Prekvalon fix 20 °C
    Pitek száma: 30

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #GTN Race
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #GTN Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában.
    Discord elérhetőség: Discord

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 01. 06. 19:30. Indoklás: plk

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Prekval, gyakorló szerver megy, menti a legjobb köridőket.

    A futamkiírásban lévő pályaverziót töltsétek le, használjátok, 2 féle verzió is volt.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Kikerültek az előző futamos sachsenring-i büntetések, itéletek.

    Illetve frissült a bajnoki ponttáblázat is.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Éles versenyszerver elindítva
    • A nevezések alapján a verseny 1 szerveren lesz megtartva. Szerverjelszó tagoknak. A szerverre csak érvényes nevezéssel rendelkezők léphetnek fel.
    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Ne kockáztassunk balesetet rögtön a futam elején. A verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.
    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  5. #5
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

  6. #6
    Sajnos váratlanul el kellett mennem ezért léptem le a szerverről!

    Valamint szeretném megköszönni a szervezőknek munkáját! Jó bajnokásg volt csak én személyszerint nehezen találtam jó setupot a Porsche-hoz! Na meg a taktikát!

    Gratulálok az Első helyhez Norbi !!! még mindig megfoghatatlan vagy!

  7. #7
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Jó volt ez a bajnokság is!Köszi!
    A Porsche kicsit nehézkes volt, és nem igazán találtam az alulkormányzottságra jó beállítást, így apróbb módosításokkal mentem végig a bajnokságban.
    Az elején volt pár verseny ahol saját hibám vagy mások miatt előrébb is végezhettem volna, de azért jó móka volt.

    Kicsit még mindig úgy érzem, hogy a mezőny fejlődhetne a test test elleni csatákban, (de akár qualin is a felvezetőn) figyelhetnénk jobban egymásra, persze van, hogy én is ludas vagyok de sokszor bosszantó, hogy nem lehet futni tiszta versenyt.

    Itt Brnoba is kaptam annyit, hogy a végére teljesen elment a kedvem, pedig egész jól indult.

    A gyakorlásokon sikerült egész jó setupot összerakni a 2. leggyorsabb Porsche lett és qualin is, igaz Norbi valamiért nem futott kört.
    Kíváncsi volnék Csaba vagy Norbi settjére, hogy hol volt az ördög elásva, megnézném mi volt más az enyémhez képest, mostmár úgy sincs tétje és tanulhatnék belőle.

    Várom a Hondát, hajrá!

  8. #8
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt ez a bajnokság is!Köszi!
    A Porsche kicsit nehézkes volt, és nem igazán találtam az alulkormányzottságra jó beállítást, így apróbb módosításokkal mentem végig a bajnokságban.
    Az elején volt pár verseny ahol saját hibám vagy mások miatt előrébb is végezhettem volna, de azért jó móka volt.

    Kicsit még mindig úgy érzem, hogy a mezőny fejlődhetne a test test elleni csatákban, (de akár qualin is a felvezetőn) figyelhetnénk jobban egymásra, persze van, hogy én is ludas vagyok de sokszor bosszantó, hogy nem lehet futni tiszta versenyt.

    Itt Brnoba is kaptam annyit, hogy a végére teljesen elment a kedvem, pedig egész jól indult.

    A gyakorlásokon sikerült egész jó setupot összerakni a 2. leggyorsabb Porsche lett és qualin is, igaz Norbi valamiért nem futott kört.
    Kíváncsi volnék Csaba vagy Norbi settjére, hogy hol volt az ördög elásva, megnézném mi volt más az enyémhez képest, mostmár úgy sincs tétje és tanulhatnék belőle.

    Várom a Hondát, hajrá!

    Örülünk, hogy tetszett a bajnokság annak ellenére, hogy a futamok után visszanézve minimum 2x elhangzott a neved, valami olyasmi kontextusban, hogy: "Na a Balogh Andris megint kapott..."

    A Porsche titkára az egész bajnokságban próbáltam rájönni, igazából az ördög valahol a diferenciálmű környékén rejtőzködött. Általában ilyen 80-90-es preload-al mentem, mert ott egész stabil maradt az autó visszaváltásnál, nem táncolt jobbra-balra. Itt Brno-ban először úgy kezdtem, hogy 40-re majd 20-ra levettem. Az autó elkezdett élni, trailbraking-el úgy fordult, mint az álom.

    Setup itt érhető el.

    A beállítás pedig Saschenring-ről lett áthozva. De mint mondtam, én kb minden pályára igazgattam a setupot és a Brno szett szerintem nem lenne jó Mont Tremblant-ra, szvsz.

    Ha megnézed a replay-t láthatod, hogy Norbi is rengetegszer lelép a gázról a kanyarban, hogy forduljon az autó. Hiába a sok beállítás, ezt mindenképp csinálni kellett, különben ledob az ívről.

  9. #9
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Örülünk, hogy tetszett a bajnokság annak ellenére, hogy a futamok után visszanézve minimum 2x elhangzott a neved, valami olyasmi kontextusban, hogy: "Na a Balogh Andris megint kapott..."

    A Porsche titkára az egész bajnokságban próbáltam rájönni, igazából az ördög valahol a diferenciálmű környékén rejtőzködött. Általában ilyen 80-90-es preload-al mentem, mert ott egész stabil maradt az autó visszaváltásnál, nem táncolt jobbra-balra. Itt Brno-ban először úgy kezdtem, hogy 40-re majd 20-ra levettem. Az autó elkezdett élni, trailbraking-el úgy fordult, mint az álom.

    Setup itt érhető el.

    A beállítás pedig Saschenring-ről lett áthozva. De mint mondtam, én kb minden pályára igazgattam a setupot és a Brno szett szerintem nem lenne jó Mont Tremblant-ra, szvsz.

    Ha megnézed a replay-t láthatod, hogy Norbi is rengetegszer lelép a gázról a kanyarban, hogy forduljon az autó. Hiába a sok beállítás, ezt mindenképp csinálni kellett, különben ledob az ívről.
    Hát igen, megnéztem a setupot köszi, kb a fékelosztás egyezett Én is keményítettem a hátsó rugókon de ennyire nem.
    Én a hátsó stabilzátort keményítettem inkább illetve a hátsó ki be rugózást.Az első rugókon nem emeltem, pont azért, mert igaz pontosabb lesz akkor a kanyarodás de kevesebb a tapadás elvileg, de mindig van új a nap alatt a preload meg maradt 85.

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    AC alá is van ilyen setup különbség mutató (ez magyarul derosszúl hangzik). Szóval csak betöltesz 2 szetet, és szinekkel mutatja mi-hol különbözik a két beállítás között. https://raicem.github.io/assetto-diff-tool/

  11. #11
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    AC alá is van ilyen setup különbség mutató (ez magyarul derosszúl hangzik). Szóval csak betöltesz 2 szetet, és szinekkel mutatja mi-hol különbözik a két beállítás között. https://raicem.github.io/assetto-diff-tool/
    Köszi, megnézem majd!

  12. #12
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Ezek voltak a setupjaim a szezon során:

    https://drive.google.com/file/d/11SG...usp=share_link

    Én sem találtam amúgy tökéletes beállítást erre az autóra. Folyamatosan küszködtem én is a bejárati túl- és a kijárati alulkormányzottsággal. Dehát aki szereti, az ezért szereti a 911-et, mert mindig kihívás vezetni és adaptálni kell hozzá a vezetési stílust...


    Köszi a szervezést! Élvezetes kategória volt, és jó volt, hogy minden futamon több taktika közül lehetett választani.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •