Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Trophy ACC Teszt bajnokság

    Assetto Corsa Competizione nyári, teszt bajnokság!



    Kunosék már többször is bizonyították, hogy tudják mitől döglik a légy.
    Ezúttal sem nyúltak mellé. Sokan vártak a GTR2 folytatására, végül úgy fest Kunoséktól kapjuk meg az ACC formájában. Licencelt aktuális autókkal, pályákkal. Komplett szabályrendszerrel, változó időjárással és egyéb nyalánkságokkal.
    Mindez 2020-hoz közeledve, ehhez méltó fizikával és grafikával megvalósítva.
    Az 1.0 megjelenésekor, még sok feature nem került bele a programba, de folyamatosan fejlődik a szim. Úgy látjuk eljutott abba az állapotba hogy alkalmas lehet egy teszt bajnokság megrendezésére.
    Nem is húzzuk az időt, hanem rögtön a lovak közé csapunk és június 16-al rajtrácsra állítjuk a Blancpain GT Series versenygépeit, hogy egy 7 fordulós sorozat keretében összemérjük őket a pályán.
    Mindenki készítsen elegendő folyadékot a cockpit mellé és lehet nevezni.

    A bajnokság tervezett indulása 2019.06.16. Vasárnap.
    A futamok 2 hetente vasárnap kerülnek megrendezésre.
    A bajnokság során, bármikor lehet csatlakozni és nevezni a futamokra.

    Kikerült a honlapra a versenyszabályzat.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ks%C3%A1g-2019

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Prekvalifikációs idők és nevezés.
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt

    Egyes futamok topicjai: Futambeszámolók

    Ezzel a hírrel kívánunk mindenkinek jó nyarat és jó versenyzést a GTR-Masters nevében.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 07. 10. 15:17. Indoklás: ico

  2. #2
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Kedves László,

    Hogyan lehet nevezni?
    Illetve gondolom egy autóval lehet végigfutni a bajnokságot.

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves László,

    Hogyan lehet nevezni?
    Illetve gondolom egy autóval lehet végigfutni a bajnokságot.
    A teszt bajnokság célja hogy lehetőség legyen minél több mindent kipróbálni.
    Természetesen 1 futamon, csak 1 autót lehet használni, de megkötés nem lesz.
    Aki 1 autóval szeretné teljesíteni az összes futamot az megteheti, aki minden futamon más autóval szeretne rajthoz állni, hogy mindet kipróbálja, azt is lehet.

    Az egyes futamokra a prekvalifikációs oldalon kell leadni a nevezést.
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt

    Hamarosan közzé tesszük a szabályokat és részvételi feltételeket.
    Valamint készítünk segítséget az ACC használatához.

    Valamint itt válaszolunk ha van kérdés.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 16. 13:11.

  4. #4
    Bíró Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2019. 06. 11.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    2
    Kedves László,

    Én azt szeretném megkérdezni hogy egy kezdőnek mennyi helye van ezen a bajnokságon? Egy ideje szeretnék találni egy közösséget ahol tudok versenyezni és fejlődni (van hova) de nem szeretném senki játékát tönkre tenni. Megéri nevezni, ha tudom hozni a nevezéshez szükséges köridőt, vagy inkább hagyjam az ittlévő profikra a dolgot?

    Előre is köszönöm a választ.

    Üdv, Antal

  5. #5
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A teszt bajnokság célja hogy lehetőség legyen minél több mindent kipróbálni.
    Természetesen 1 futamon, csak 1 autót lehet használni, de megkötés nem lesz.
    Aki 1 autóval szeretné teljesíteni az összes futamot az megteheti, aki minden futamon más autóval szeretne rajthoz állni, hogy mindet kipróbálja, azt is lehet.

    Az egyes futamokra a prekvalifikációs oldalon kell leadni a nevezést. Aki ezt elmulasztja az csak szervezői engedéllyel léphet pályára. (fórumban kell kérni)
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt

    Hamarosan közzé tesszük a szabályokat és részvételi feltételeket.
    Valamint készítünk segítséget az ACC használatához.

    Valamint itt válaszolunk ha van kérdés.

    Rendben. Nagyon szépen köszönöm!

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ami még felmerült kérdés:
    - A bajnokságba hogyan kell nevezni?
    A bajnokságba nem kell külön nevezést leadni. Aki a prekvalifikációs oldalon leadja a nevezését bármelyik futamra, az autómatikusan nevezett a bajnokságba is. Akik betartják a szabályokat azok nevezését a VI automatikusan elfogadja.

    - Lehet e menet közben csatlakozni a bajnoksághoz?
    Igen. A bajnokság során bármikor lehet csatlakozni. Valamint a 2 legrosszabb futam eredménye kiesik, így aki 2 futamot kihagy az a pontozásban sem kerül jelentős hátrányba.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 11. 23:18.

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Escalad3 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves László,

    Én azt szeretném megkérdezni hogy egy kezdőnek mennyi helye van ezen a bajnokságon? Egy ideje szeretnék találni egy közösséget ahol tudok versenyezni és fejlődni (van hova) de nem szeretném senki játékát tönkre tenni. Megéri nevezni, ha tudom hozni a nevezéshez szükséges köridőt, vagy inkább hagyjam az ittlévő profikra a dolgot?

    Előre is köszönöm a választ.

    Üdv, Antal
    Szia.

    Válaszként mellékelném az egyik első futamom eredményét:
    http://www.gtr-masters.hu/result/690
    Nincs elírás! Majdnem 21 másodpercet kaptam Borsos Mikitől 1 körön.

    Ez egy tét nélküli teszt bajnokság. Szerintem a legjobb helyen vagy ha fejlődni és tapasztalatot gyűjteni szeretnél. Már csak avval hogy felmész a hotlap szerverünkre és együtt tudsz gyakorolni a többiekkel is rengeteget lehet fejlődni. Kérni tanácsokat, setup-ot, stb. Én mindenképp azt javaslom hogy próbáld ki és fogjuk látni.

  8. #8
    Bíró Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2019. 06. 11.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.

    Válaszként mellékelném az egyik első futamom eredményét:
    http://www.gtr-masters.hu/result/690
    Nincs elírás! Majdnem 21 másodpercet kaptam Borsos Mikitől 1 körön.

    Ez egy tét nélküli teszt bajnokság. Szerintem a legjobb helyen vagy ha fejlődni és tapasztalatot gyűjteni szeretnél. Már csak avval hogy felmész a hotlap szerverünkre és együtt tudsz gyakorolni a többiekkel is rengeteget lehet fejlődni. Kérni tanácsokat, setup-ot, stb. Én mindenképp azt javaslom hogy próbáld ki és fogjuk látni.

    Nagyon szuper. Nagyon kedves tőletek Köszönöm szépen. Hamarosan érkezik a nevezésem. Köszönöm szépen még egyszer

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kikerült a honlapra, az egyenlőre még nem hivatalos versenyszabályzat.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ks%C3%A1g-2019

    Részvételi feltételek.
    - Az újoncok kedvéért röviden összefoglalnám a 2 legfontosabbat:
    1. A fórum és a bajnokság szabályainak betartása.
    2. A versenyzők számára kormány használata kötelező.

    Aki a fenti két pontot teljesíti az a bajnokság során bármikor csatlakozhat és nevezhet a bajnokságba.


    - Valamint ami szintén lényeges, a versenyzők névhasználata.
    A honlapunk a versenyzők neve alapján menti el a prekvalifikácó és a versenyek eredményét.
    Ezért ezek zavartalan működéséhez fontos hogy mindenki egyedi és a lenti szabályoknak megfelelő nevet állítson be.
    Mind a fórumban, mind az ACC profiljában. A részletes leírást és segítséget itt találjátok.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6506

  10. #10
    Idézet Eredetileg Escalad3 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves László,

    Én azt szeretném megkérdezni hogy egy kezdőnek mennyi helye van ezen a bajnokságon? Egy ideje szeretnék találni egy közösséget ahol tudok versenyezni és fejlődni (van hova) de nem szeretném senki játékát tönkre tenni. Megéri nevezni, ha tudom hozni a nevezéshez szükséges köridőt, vagy inkább hagyjam az ittlévő profikra a dolgot?

    Előre is köszönöm a választ.

    Üdv, Antal
    Szeretettel várunk Én is itt kezdtem versenyezni egy véletlen folytán kb. öt évvel ezelőtt. Néhány évet mentem a bajnokságokban, majd pár év szünet. Most a Competizione miatt újra beszállok, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Én mindig a mezőny második felében küzdök, ott is vannak jó csaták Bár a hétfői próbafutamon a "lassan járj, tovább érsz elv" egy ötödik helyet hozott

    Szóval gyere bátran, a szabályzat betartása sem ördöngősség Először legyél óvatos, a gyorsabbakat inkább engedd el, aztán ha belejöttél, lehet jókat csatázni

  11. #11
    Sziasztok!

    Azt esetleg tudni, hogy a futamok mikor kezdődnek és kb. mennyi időt vesznek igénybe?

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Azt esetleg tudni, hogy a futamok mikor kezdődnek és kb. mennyi időt vesznek igénybe?
    Eddig multiplayer-ben nem lehetett tankolni. Így 1h volt a maximum futamtáv.
    Az 1.0.2-vel elvileg már működik a tankolás, ha nincs vele gond, akkor a Spa-i futam valószínű 2h-ra módosul majd.
    A futamtávokat megtalálod a verseny naptárban: http://www.gtr-masters.hu/calendar/accteszt
    A futamok várható menetrendje:
    19:00 - Szabadedzés
    20:00 - Időmérő
    20:47 - Verseny
    21:47 - Befutó (1h futamoknál)

    A futammal kapcsolatos határidőket mindig megtalálod a prekvalifikációs oldalon:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt
    - adott futam dátumát és kezdési idejét
    - adott futam nevezési határidejét
    - és adott futam prekvalifikációs eredményeinek lezárási idejét
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 13. 11:04.

  13. #13
    Sziasztok!

    Szeretnék bemutatkozni, mielőtt elkezdődik a teszt bajnokság. Bálintnak hívnak és motorsport rajongó vagyok. Újoncként vágok bele a megmérettetésbe, de remélem, hogy méltó ellenfeletek leszek. Mindenkinek sok sikert kívánok a versenyekhez.

    Németh Bálint

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Bálint Németh írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék bemutatkozni, mielőtt elkezdődik a teszt bajnokság. Bálintnak hívnak és motorsport rajongó vagyok. Újoncként vágok bele a megmérettetésbe, de remélem, hogy méltó ellenfeletek leszek. Mindenkinek sok sikert kívánok a versenyekhez.

    Németh Bálint
    Ha nem mindenki a strandon ül és hideg sört szürcsölget, hanem ide is neveztek és indultok, akkor biztos hogy mindenki talál magának versenytársakat a pályán.
    Szóval gyertek, csak gyertek.

  15. #15

    Most Regisztraltam

    Elöre is koszonom a lehetoseget. Most ezelott egy 5 percel regisztraltam hozzatok.De mar sokat halottam feloletek. Üdv mindenkinek.Zoli

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Sok új nevet látok, ezért néhány szó a futamok lebonyolításáról.

    Nevezés:
    Adott futamra a nevezéseket a prekvalifikációs oldalon lehet leadni és vissza vonni, a megjelölt határidőn belül. A honalp alján lévő "nevezés" és "visszavonás" gombokkal.
    A nevezéshez nem kötelező az adott autóval érvényes körrel rendelkezni. Ha a honlapon megjelenik a versenyző neve, akkor az efogadható. Az oldal felső részében a "Csak a nevezettek" linken ellenőrizhető.
    A nevezést nem érdemes az utolsó pillanatra hagyni. Gyakori hogy valaki a futam előtti kapkodásban elfelejt nevezni. Érdemes már 1-2 nappal a futam előtt leadni. Ha valakinek mégsem jó a határidő végéig vissza tudja vonni.
    Ha valaki bármilyen oknál fogva nem nevez, elfelejtette, dugó volt, stb. Itt a fórumban jelezheti az időmérő végéig az indulási szándékát. Ha egy szervező engedélyt ad rá, kizárólag akkor (és arra a szerverre) csatlakozhat.

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt
    Magyarázat:
    Futam dátuma: Futam napja és az időmérő kezdetének időpontja.
    Nevezési határidő: Ez után az időpont után a honlapon már nem lehet nevezni és nevezést visszavonni.
    Prekvalifikáció vége: A prekvalifikációs állás lezárásának dátuma és időpontja. Az ezután a honlapra beérkező köridők, nem kerülnek feldolgozásra. Tehát hiába javít valaki prequal zárás előtt 1 percel, ha az ideje nem érkezik be a honlapra zárásig, akkor már nem fog frissülni. A prequal szerver, folyamatos használat mellet, 1-10 perces késéssel továbbítja a honlapnak az időket.

  17. #17
    Láttam a versenykiírásnál, hogy minden futam változó időjárási körülmények között zajlik. Ez mit jelent? Lemegy a Nap vagy elkezd szakadni? Meglepetésszerű lesz a változás, vagy előre megmondjátok? Mert ha például a holnapi futamra be van iktatva egy zápor, nem ártana vizes pályán is gyakorolni.

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam a versenykiírásnál, hogy minden futam változó időjárási körülmények között zajlik. Ez mit jelent? Lemegy a Nap vagy elkezd szakadni? Meglepetésszerű lesz a változás, vagy előre megmondjátok? Mert ha például a holnapi futamra be van iktatva egy zápor, nem ártana vizes pályán is gyakorolni.
    GTR-Masters.hu #A néven fut a szerver a holnapi verseny beállításaival.
    Bármikor ki tudod próbálni.
    A változó időjárás azt jelenti hogy a szerver, szimulálja a változó (a valósághoz hasonló) időjárást.
    Ez a gyakorlatban annyit jelent hogy dinamikusan (számunkra random) változnak a körülmények, befelhősödik az ég, lehűl 20fok-ra a levegő és az aszfalt, aztán kisüt a nap és felmelegszik a levegő 30 fokra, a pálya 42 fokra, aztán elkezd esni az eső, pocsolyák keletkeznek, vizréteg az aszfalton, a levegő lehül 18 fokra, a pálya 15 fokra, stb...
    De mivel a realisztikus időjárás lett beállítva így az a legvalószínűbb hogy sütni fog a nap és itt ott befelhősödik. (de az is lehet hogy versenyen leszakad az ég... )

  19. #19
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A változó időjárás azt jelenti hogy a szerver, szimulálja a változó (a valósághoz hasonló) időjárást.
    Ez a gyakorlatban annyit jelent hogy dinamikusan (számunkra random) változnak a körülmények, befelhősödik az ég, lehűl 20fok-ra a levegő és az aszfalt, aztán kisüt a nap és felmelegszik a levegő 30 fokra, a pálya 42 fokra, aztán elkezd esni az eső, pocsolyák keletkeznek, vizréteg az aszfalton, a levegő lehül 18 fokra, a pálya 15 fokra, stb...
    De mivel a realisztikus időjárás lett beállítva így az a legvalószínűbb hogy sütni fog a nap és itt ott befelhősödik. (de az is lehet hogy versenyen leszakad az ég... )
    Ezt a részletet eddig ügyesen elhallgattátok Vajon van összefüggés a pálya és az időjárás között? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy a Hungaroringen esni fog az eső, de Spa-ban esélyes. Izgalmasak lesznek így a versenyek!

  20. #20
    Sziasztok.
    Az miért van hogy a prequal oldaon szürke csillagozott a nevem és nemtudom nevezni alul az időmet amit futottam? A táblázatban mutatja alul nem.

  21. #21
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Az miért van hogy a prequal oldaon szürke csillagozott a nevem és nemtudom nevezni alul az időmet amit futottam? A táblázatban mutatja alul nem.
    Itt megtalálsz minden név beállításhoz szükséges információt.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...haszn%C3%A1lat
    Ha nem sikerül akkor keress meg pm-ben és megoldjuk.

  22. #22
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt megtalálsz minden név beállításhoz szükséges információt.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...haszn%C3%A1lat
    Ha nem sikerül akkor keress meg pm-ben és megoldjuk.
    Köszönöm szépen meg is csináltam vmiért rosszul volt a nevem a játékban .

  23. #23
    Sziasztok!
    Regisztralaskor elmulasztottam a bemutatkozast igy most potolnam.
    37 eves vagyok,kb 2 eve versenyzem hobbi szinten,ps4-en kezdtem gran turismo sporttal,majd jott project cars 2 ahol Actrollvision touring car bajnoksagaban versenyeztem egy szezont,par honapja valtottam pc-re.Raceroomban probalkoztam eleinte,amig meg nem jelent Assetto Corsa Competizione.Thrustmaster t300-as kormanyt hasznalok,jelenleg technikai okok miatt az eredeti pedalokkal.mai versenyen szeretnek tisztessegesen helyt allni,helyezes nem szamit csak gond nelkul szeretnem vegig csinalni,es jol szorakozni.Sok sikert kivanok mindenkinek a mai versenyhez!👍

  24. #24
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Regisztralaskor elmulasztottam a bemutatkozast igy most potolnam.
    37 eves vagyok,kb 2 eve versenyzem hobbi szinten,ps4-en kezdtem gran turismo sporttal,majd jott project cars 2 ahol Actrollvision touring car bajnoksagaban versenyeztem egy szezont,par honapja valtottam pc-re.Raceroomban probalkoztam eleinte,amig meg nem jelent Assetto Corsa Competizione.Thrustmaster t300-as kormanyt hasznalok,jelenleg technikai okok miatt az eredeti pedalokkal.mai versenyen szeretnek tisztessegesen helyt allni,helyezes nem szamit csak gond nelkul szeretnem vegig csinalni,es jol szorakozni.Sok sikert kivanok mindenkinek a mai versenyhez!👍
    Üdvözlünk a csapatban és sok sikert.

  25. #25
    Sziasztok!

    A Nürburgringi felkészüléssel, edzéssel kapcsolatban lehet itt kérdezni?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •