Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 19 25 26 27 28 29
Találatok: 701 - 725 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #701
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Életkor
    49
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja esetleg, hogy a CM-ben mitől resetelődhetnek egyes beállítások? Csütörtökön megint az utolsó pillanatban vettem észre, hogy újra maxon vannak a grafikai beállításaim, de pl. a kameramozgás is visszaállt a gyárira, ugyanakkor a vezérlőbeállításaim megmaradtak. Néha a Nissannal előfordul, hogy a szerverről kilépéskor felugrik egy "Game crashed" vagy hasonló című ablak a CM-ben, lehet azzal függ össze?
    Soha nem fogom megerteni/megszeretni a CM-t.

    Nem tudom hogy, de belenyula fizikaba is szerintem. Vagy en szoktam el tole, vagy valtozott vmi, de nemely auto vezethetetlen lett. Amellett rendszeresn kifagy, ha a replayre, vagy az exitre klikkelek es a beallitasok is valtoznak, ahogy nalad.

    En inkabb lemondok a kulonbozo ficsorokrol, de visszafogok terni a sima AC-hoz.

  2. #702
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem fogom megerteni/megszeretni a CM-t.

    Nem tudom hogy, de belenyula fizikaba is szerintem. Vagy en szoktam el tole, vagy valtozott vmi, de nemely auto vezethetetlen lett. Amellett rendszeresn kifagy, ha a replayre, vagy az exitre klikkelek es a beallitasok is valtoznak, ahogy nalad.

    En inkabb lemondok a kulonbozo ficsorokrol, de visszafogok terni a sima AC-hoz.
    Sose használtam, lehet élni nélküle.

  3. #703
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja esetleg, hogy a CM-ben mitől resetelődhetnek egyes beállítások? Csütörtökön megint az utolsó pillanatban vettem észre, hogy újra maxon vannak a grafikai beállításaim, de pl. a kameramozgás is visszaállt a gyárira, ugyanakkor a vezérlőbeállításaim megmaradtak. Néha a Nissannal előfordul, hogy a szerverről kilépéskor felugrik egy "Game crashed" vagy hasonló című ablak a CM-ben, lehet azzal függ össze?
    Sima AC launcher-t szoktad indítani?
    Mindig Oculus-al tolod az AC-t?
    Elvileg vannak preset-ek is, amivel tudsz váltogatni előre elmentett beállítások között.
    Kilépéskor néha, nemtudom milyen kombinácíónál (pálya/autó) -lehet alt+f4-es kilépéssel- kiírja hogy "xyz crashed" de ez nem okoz gondot nálam.
    Semmi gondom nincs a CM-el, igaz lassan egy teljes szimuláció lesz, annyiféle beállítással rendelkezik. A szimulációban fog futni az AC szimulációja.

  4. #704
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Van nekem presetem, a gond az, hogy a tudtom nélkül elállítódik onnan. Csak CM-et használok. Évekig nem csinált ilyet, csak mostanában.

  5. #705
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Életkor
    49
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Sose használtam, lehet élni nélküle.
    Menj egyet ejszaka a Schleifen, amikor diszkoznak, oriaskerekeznek. Az beszaras

  6. #706
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    578

    Content Manager - Settings - Controls

    Sziasztok!

    Valaki esetleg tapasztalt-e már olyan hibát, hogyha sima AC-ban állítok be mindent a kormánnyal kapcsolatban, de CM-ből indítom, akkor ugyan a gombkiosztások megmaradnak, de pl a fék gamma beállítása teljes mértékben megváltozik a sima játékban való beállítástól. Ha először elindítom az AC-t, betöltöm a beállításokat, majd a CM-ből elindítom a játékot, akkor tökéletesen működik, de ilyen esetben meg nincs sok értelme a CM használatának.

    Csináltam olyat is, hogy CM-ben készítettem el 0-ról a beállításokat, de ott meg szimplán elfelejti a beállításokat és konkrétan nem működik a kormány.

  7. #707
    Nagy Gergely Regisztrált
    Csatlakozott
    2021. 07. 05.
    Üzenetek
    1

    ELveszett minden!?!?!?!

    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy steam-ből indítottam az AC-t amikok lefagyott kb 60%-nál de a teljes gép. Újra kellett indítani, ezután steamből indítva kiiírt, valami hibát, ami könyvtárral kapcsolatos, de sajna nem olvastam végig csak nyomtam egy ok-ot. Ezután elindult de sokkal lassabban, minden grafikai beállítás, karrier mód, kormány setup de tényleg minden elveszett. A hozzáadott autóim megmaradtak, de a pályákat nem tölti be csak megjeleníti. Próbáltam visszahozmi a fájlokat backu programmal sokminden meglett de sokminden eltűnt. Mi lehet a hiba oka és hogy kerülhető el? Igyak vizet a mentéseimre? Nem volt backupom a steamben!

  8. #708
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Badwulf írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy steam-ből indítottam az AC-t amikok lefagyott kb 60%-nál de a teljes gép. Újra kellett indítani, ezután steamből indítva kiiírt, valami hibát, ami könyvtárral kapcsolatos, de sajna nem olvastam végig csak nyomtam egy ok-ot. Ezután elindult de sokkal lassabban, minden grafikai beállítás, karrier mód, kormány setup de tényleg minden elveszett. A hozzáadott autóim megmaradtak, de a pályákat nem tölti be csak megjeleníti. Próbáltam visszahozmi a fájlokat backu programmal sokminden meglett de sokminden eltűnt. Mi lehet a hiba oka és hogy kerülhető el? Igyak vizet a mentéseimre? Nem volt backupom a steamben!
    Ha aktívan játszol az AC-val akkor félévente érdemes backup-ot csinálni a dokumentumok/AC könyvtárról.
    Ha törlődött és nem sikerült undelete-el visszahozni, akkor az nem lesz meg.

    Fagyás vagy egyéb probléma esetén az alábbi sorrendet érdemes követni.
    - Dokumentumok/Assetto Corsa mappa átnevezése pl Assetto Corsa Backup-ra
    - Teszt.
    - Ha továbbra sem jó, steam/.../Assetto Corsa könyvtár átnevezése Assetto Corsa Backup-ra.
    - Steam integrity check
    - Teszt.

    Az esetek 99%-ában ez minden problémát megold.
    Utána lehet vissza rakosgatni az addon dolgokat.

  9. #709
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Bakker feltörték a steam-om, valami cirill betűs köcsög de a bejelentkezése Budapestről volt, hmm.
    Próbáltam helyreállítani de a telefonszámot is megváltoztatták, egyedül az email cím él a steam adatbázisban.
    A helyreállító kód sem működik.

    Írtam a steamnak, nem egyedi a probléma, remélem oké lesz a dolog.

  10. #710
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Sziasztok.
    G29- emet T300 RS GT- re cseréltem, azóta az ac-ban beesett az fps- em 60alá, de inkább 40- 50 között mozog. Előtte fix 100 felett volt. Kipróbáltam több pálya/ autó kombót, a helyzet változatlan. Más játékok hibátlanul futnak. Járt e már így valaki? Vagy lehet, hogy a cserének semmi köze hozzá?
    Ja, és a legutóbbi jól működő állapot óta nem változtattam semmit az ac-ban.

  11. #711
    Mihajlovics Máté Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    276
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    G29- emet T300 RS GT- re cseréltem, azóta az ac-ban beesett az fps- em 60alá, de inkább 40- 50 között mozog. Előtte fix 100 felett volt. Kipróbáltam több pálya/ autó kombót, a helyzet változatlan. Más játékok hibátlanul futnak. Járt e már így valaki? Vagy lehet, hogy a cserének semmi köze hozzá?
    Ja, és a legutóbbi jól működő állapot óta nem változtattam semmit az ac-ban.
    és ha visszacseréled a kormányt akkor minden helyreáll ?

  12. #712
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    és ha visszacseréled a kormányt akkor minden helyreáll ?
    Nem, marad ugyan az. Próbáltam úgy is, hogy nincs bedugva, semmi változás. Más gond lesz itt szerintem, első körben törölgetek majd modokat, aztán meglátjuk változik e valami.

  13. #713
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Elvileg a jobb/részletesebb FFB jobban terhelheti a CPU-t. Bár ezt inkább DirectDrive-ra való ugrásnál kellene tapasztalni.

    - Logitech driver uninstall megvolt?
    - ContentManeger-ben van pár Logitech-es beállitás/fül azokat deaktiválhatod, hátha az egyik bezavar (pl a LED villogós)
    - LUT file-od volt-e a logi kormányhoz? Töröld.
    - Default AC Launcherrel is próbáltad már? (no CM)

    Ha más autós játéknál nincs FPS esés a Thrusmaster-rel, akkor csak az AC beállításokban mehetett valami félre. Legrosszabb esetben egy újrainstall

  14. #714
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg a jobb/részletesebb FFB jobban terhelheti a CPU-t. Bár ezt inkább DirectDrive-ra való ugrásnál kellene tapasztalni.

    - Logitech driver uninstall megvolt?
    - ContentManeger-ben van pár Logitech-es beállitás/fül azokat deaktiválhatod, hátha az egyik bezavar (pl a LED villogós)
    - LUT file-od volt-e a logi kormányhoz? Töröld.
    - Default AC Launcherrel is próbáltad már? (no CM)

    Ha más autós játéknál nincs FPS esés a Thrusmaster-rel, akkor csak az AC beállításokban mehetett valami félre. Legrosszabb esetben egy újrainstall
    Uninstall megvolt, a többit amit írtál még megnézem. Köszi!!

  15. #715
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Egyébként ha specifikusan az RSS kocsikkal tapasztalod ezt, akkor az lehet normális (a géped erősségétől függően). A modellező srácok a minőség megszállottjai és magasabb polygon számmal dolgoznak pl. a gyári tartalmakhoz képest, valamivel nálam is gyengébben teljesít az AC a modjaik alatt.

  16. #716
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha specifikusan az RSS kocsikkal tapasztalod ezt, akkor az lehet normális (a géped erősségétől függően). A modellező srácok a minőség megszállottjai és magasabb polygon számmal dolgoznak pl. a gyári tartalmakhoz képest, valamivel nálam is gyengébben teljesít az AC a modjaik alatt.
    Én is egyből erre gondoltam, de azokkal már mentem is, a tesztversenyen se volt semmi gondom a sokfős mezőnyben.

  17. #717
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Olyan problémába futottam bele ,hogy osrw SPA valamiért nem akar elindulni GTN ferrárival. Eddig tökéletesen működött de most mikor töltené be a pályát visszadob a menübe.(nem CM-t használok)
    Porsche elindul vele és a Ferrári is elindul az összes pályán (sima SPA-n is) csak osrw verzión nem. Már újra raktam a mod-ot a pályát és az egész AC-t is presze nem a 0-ról mert akkor elvesznének az eddigi cuccok AC-hoz.
    Valaki járt már így, valami ötlet?

    köszi,

  18. #718
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Olyan problémába futottam bele ,hogy osrw SPA valamiért nem akar elindulni GTN ferrárival. Eddig tökéletesen működött de most mikor töltené be a pályát visszadob a menübe.(nem CM-t használok)
    Porsche elindul vele és a Ferrári is elindul az összes pályán (sima SPA-n is) csak osrw verzión nem. Már újra raktam a mod-ot a pályát és az egész AC-t is presze nem a 0-ról mert akkor elvesznének az eddigi cuccok AC-hoz.
    Valaki járt már így, valami ötlet?

    köszi,
    Betöltési fázis közben hol akad el? (talán bal alul írkálja)
    Illetve vmi hibaüzenetet nem dob ki?
    Offline ugyanezen a kombináción (spa/ferrari) tudsz kőrözni?

  19. #719
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Megnézem majd mit ír ki de osrw SPA sem offline sem online nem megy a ferrarival. Sima SPA-n tudok a ferrarival offline körözni. Érthetetlen mert Porsche-vel meg gond nélkül elindul az osrw verzió is.

  20. #720
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Megnézem majd mit ír ki de osrw SPA sem offline sem online nem megy a ferrarival. Sima SPA-n tudok a ferrarival offline körözni. Érthetetlen mert Porsche-vel meg gond nélkül elindul az osrw verzió is.
    • Prekvalon látom hogy ferrari-val is mentél kört, OSRW-s verzión is, azaz működött, nem?
    • Esetleg valamin változtattál azóta (skin, video felbontás)?
    • Ha a ferrarival máspályán tudsz menni, illetve Spa OSRW-n másik kocsival is tudsz menni, akkor mindkét tartalom oké, jól van felrakva. De hogy a kettő egyszerre miért akadékoskodik, arra lövésem sincs.
    • Talán ha 24-nél kevesebben nevezünk, akkor a sima Spa-i pályán is mehetünk este, mindenkinek fentvan ugyanúgy. Mégesetleg porsche-val kell jönnöd

  21. #721
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Igen eddig gond nélkül működött két napja állt fejre mikor Norbi setupját ki akartam próbálni de nem hiszem ,hogy az volt a gond mert SPA setup mappából is kivettem mindent de így sem jó.
    Hát meglátom mire jutok estig. Azért köszi.

  22. #722
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Igen eddig gond nélkül működött két napja állt fejre mikor Norbi setupját ki akartam próbálni de nem hiszem ,hogy az volt a gond mert SPA setup mappából is kivettem mindent de így sem jó.
    Hát meglátom mire jutok estig. Azért köszi.
    A dokumentumok-ban az Assetto Corsa mappát mentsd le és töröld ki, vagy csak szimplán nevezd át és indítsd el újra az AC-t, így létrehozza újra a mappát és a fájlokat. Minden profil beállításod full zérón lesz, de próbáld meg így a szóban forgó combót hogy elindul-e. Ha igen, akkor nem a mod-dal van a gond, hanem a profilodban akadt össze vmi.

    Ha a korábbi mappát visszateszed, vagy visszanevezed, akkor meg minden a régi lesz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 10. 13. 17:58.

  23. #723
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    huh köszi megoldódott Fuel Usage app-al van valami ha azt engedélyezem Generals-ban akkor kidob Ferrarival valamiért ha kikapcsolom beenged.

  24. #724
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Sziasztok!

    Költözés után vagyunk és az új házban Vodafone szolgáltatás van. De sajnos nem sikerült AC szervert csinálni, mert ezen a routeren sajnos nem lehet beállítani a port forwardingot. Van itt még Vodafone-os, aki hasonló problémával küzdött és megoldotta? A router menüjében csak az IPv6 Host Exposure menüpontban lehet port értékeket megadni, de ide hiába írom be a jól ismert értékeket (9600, 8081), nem indult el a szerver.
    Utoljára módosította: Sury; 2022. 10. 30. 00:22.

  25. #725
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Költözés után vagyunk és az új házban Vodafone szolgáltatás van. De sajnos nem sikerült AC szervert csinálni, mert ezen a routeren sajnos nem lehet beállítani a port forwardingot. Van itt még Vodafone-os, aki hasonló problémával küzdött és megoldotta? A router menüjében csak az IPv6 Host Exposure menüpontban lehet port értékeket megadni, de ide hiába írom be a jól ismert értékeket (9600, 8081), nem indult el a szerver.
    Ha jól értem, a Vodafone által biztosított eszközt használod routerként? Ami probléma szokott lenni, hogy néha már IPv6-os címet kapsz a Vodától alapértelmezetten, amely esetben az eszközön több funkció letiltásra kerül (pl. bridge mode, port forwarding), illetve játékoknál és szoftvereknél is problémákba ütközhetsz a hálózati kommunikáció során. Ellenőrizd a kapott IP címedet és ha aktuális, keresd meg azzal az ügyfélszolgálatot, hogy IPv4-es címet szeretnél. Az átállítást követően több opciót fogsz látni a modem felületén.

Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 19 25 26 27 28 29

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •