Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (165 összesen)
  1. #126
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel szerintem nem érdemelte meg, Webber végig elötte volt a pontversenyben, és ha a csapat legalább egyenlő bánásmódban részesítette volna akkor megnyerte volna a VB-t.
    Amúgy meg Petrovnak ha van benne egy kis tisztelet akkor elengedte volna, régen amikor Sumi meg Hakkinen ment és utolsó futamon hátraestek mindenki félreállt mert nem akart beleszólni a versenybe had döntsék el ők.
    Szóval ezt a VB-t nem Vettel nyerte meg hanem megnyerették neki!
    Plusz a mezőnyből 4 autó(rönyók és kisredbull) akik tudtak tempót menni csak azon fáradozott, hogy Vettel nyerjen, így nem volt nehéz.

    Szerintem Alonso vagy Lajos ennyi első rajthellyel már rég vb lett volna és répát áztatná valami kis szigeten.

    Hozzáteszem nagyon ügyes Vettel, de szerintem jobb lett volna ha várat még egy évet a VB-re had érjen még.
    Vettel nem erdemelte meg ??? Jezus, ez hogy jött ki?? :O Kb 100 pontot hajitott el iden kizarolag muszaki hiba miatt, Bahreinben a kipuff miatt ment el 10 pont, ha jol emlekszem 3szor allt meg alatta az elröl, vagy legalabbis komoly eselyes helyröl, egyszer kiütötte a kenguru, ezek mind tovabbi 25-25 pontok. Itt toronymagasan agyonverte a mezönyt a lehetö leghiggadtabban, amig a kenguru az elökelö 8. helyen ert be. Akarmilyen taknyos, ö a leggyorsabb a mezönyben per pillanat, es valahogy nem volt neki egesz evben olyan palya, ahol "sajnos nem jött össze a bealliotas", vagy "nem tapad az elsö gumi", mint pl. a kengurunak. Vagy Buttonnak. Erezte az idei redbullt, es nagyon pontosan tudott menni. Igaz voltak hibai, pl. spa, de ilyen hibai voltak a kengurunak is, mikor pl. hamiltont lökte ki, vagy epp ugye vettelt, istanbulban.

    Alonso meg egyre szimpibb volt nekem, de most megint meghalt. Jövöre Massa drukker leszek, mert azert csak a ferka... A mutogatasban nem ertek egyet prosttal, iszonyat bunko huzas volt, en ott neki is mentem volna petrov helyeben, hogy miarak van veled ?!?! Es azert pl illett volna szerintem odamennie gratulalni, nem elvonulni anyucihoz a bokszba sirdogalni. Primadonna pöcs..

  2. #127
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha ez elég nálad egy VB-címhez, akkor igen sok világbajnok lenne minden évben...



    Persze-persze! Főleg úgy, hogy nekik volt a legtöbb műszaki hibájuk, plusz egyszer még jól ki is ütötték egymást, nemhogy a csapattárstól veszünk el győzelmet. Webber meg, kikapott egy jobb sráctól, ennyi. Vannak jó napjai, meg jó pályái, de Vettel sokkal jobb nála. A mai teljesítményük jól példázta ezt.



    A RB-nál egyenlőbben senki nem bánt a pilótáival. Ha Webberre építenek, akkor most az Alonsosok ünnepelnek. Az meg hogy Webber korábban is állt élen csak mázli, hogy Vettel rögtön az elején motorhibával kezdett.



    Tisztelet? Mire fel?
    Ha 1999-re gondolsz, akkor Mika és Schumi nem kaptak tiszteletet, annyival voltak gyorsabbak az egész mezőnynél, hogy nem kérdeztek, mentek. Még a 3. Irvine is majdnem kört kapott ugyanazzal a kocsival!



    Ez már egyszerűen .


    Ez pedig kész, vegyél be valami gyógyszert...



    Akkor miért nem lettek?



    Megérett légy nyugodt! Alonso érettségét viszont példázza a verseny utáni gesztusai.

    Összességében ennyi baromságot rég olvastam egy hsz-ben...

  3. #128
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem én még mást is mutattam volna abban az idegállapotban
    Ezt a meccset a Ferrari vesztette el, Alonso már a qualon is többet hozott ki a gépből pozíciót tekintve, mint ami benne volt. Grat a Kisgyereknek.
    egy pöcs...mire számított??? egy világbajnoknak illene már megelőzni egy noname újoncot a Ladában, nem????

    Vettel meg megérdemelte!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #129
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egy pöcs...mire számított??? egy világbajnoknak illene már megelőzni egy noname újoncot a Ladában, nem????

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel meg megérdemelte!

  5. #130
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Véleményem az, hogy Vettel a 2010-es vb címet megérdemelte. Egész évben szépen vezetett az más kérdés, hogy ezzel a technikával talán Fernando vagy Hamilton nem hódította volna el ideje korán a vb címet. Webber a végére talán egy kicsit nem hitt magában ez lett a veszte, a Alonsotól pedig a csapat vette el talán a vb címet a rossz taktikai döntéssel. Végeredményben Alonso így is tényleg csak örülhet, hisz a Red Bull technikai problémák nélkül talán ez sem lett volna elérhető. Ettől függetlenül örültem volna ha megnyeri a vb-t, talán ő teljesített legjobban a technikán felül. Persze ennél rosszabb nem lehet amikor a csapat miatt kukába mehet az egész évi 110 %-os mutatványod. egy biztos Alonson nem múlott. Massának pedig nagyon meg kell ráznia magát, ez a teljesítmény jövőre évközbeni váltást sejtető. Már most várom a jövő évet szerencsére megy a dupla diffuzor illetve F csatorna, de sajna visszajön a KERS...

  6. #131
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    A smiley nem véletlenül volt a hsz-ben.
    Az idény elején a Vettel-Alonso-Button 3-asból bárkinek örültem volna, ha vb-t nyer. Button és Alonso kiszállt, marad Vettel számomra, ezért örülök, hogy nyert. Alonso viszont a sírból hozta vissza Ferrarit és saját esélyeit, ezért sajnálom, hogy nem nyert.
    Massa mutatványa javarészt igazolja, hogy milyen szar is volt a Ferrari az idény végére. Nagy respect Alonso-nak, hogy ezzel a géppel is végig nyílttá tudta tenni a versenyt.

  7. #132
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel nem erdemelte meg ??? Jezus, ez hogy jött ki?? :O Kb 100 pontot hajitott el iden kizarolag muszaki hiba miatt, Bahreinben a kipuff miatt ment el 10 pont, ha jol emlekszem 3szor allt meg alatta az elröl, vagy legalabbis komoly eselyes helyröl, egyszer kiütötte a kenguru, ezek mind tovabbi 25-25 pontok. Itt toronymagasan agyonverte a mezönyt a lehetö leghiggadtabban, amig a kenguru az elökelö 8. helyen ert be. Akarmilyen taknyos, ö a leggyorsabb a mezönyben per pillanat, es valahogy nem volt neki egesz evben olyan palya, ahol "sajnos nem jött össze a bealliotas", vagy "nem tapad az elsö gumi", mint pl. a kengurunak. Vagy Buttonnak. Erezte az idei redbullt, es nagyon pontosan tudott menni. Igaz voltak hibai, pl. spa, de ilyen hibai voltak a kengurunak is, mikor pl. hamiltont lökte ki, vagy epp ugye vettelt, istanbulban.

    Alonso meg egyre szimpibb volt nekem, de most megint meghalt. Jövöre Massa drukker leszek, mert azert csak a ferka... A mutogatasban nem ertek egyet prosttal, iszonyat bunko huzas volt, en ott neki is mentem volna petrov helyeben, hogy miarak van veled ?!?! Es azert pl illett volna szerintem odamennie gratulalni, nem elvonulni anyucihoz a bokszba sirdogalni. Primadonna pöcs..

  8. #133
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg Petrovnak ha van benne egy kis tisztelet akkor elengedte volna, régen amikor Sumi meg Hakkinen ment és utolsó futamon hátraestek mindenki félreállt mert nem akart beleszólni a versenybe had döntsék el ők.
    Azonos körben voltak nem? Ez autóverseny...
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz a mezőnyből 4 autó(rönyók és kisredbull) akik tudtak tempót menni csak azon fáradozott, hogy Vettel nyerjen, így nem volt nehéz.
    Egy F1es autót másfél órán keresztül hibátlanul terelgetni mindenképpen nehéz

    Am a többivel sem értettem egyet, de mind1
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Druszám meg egy agyon protezsált kis kedvenc( ilyen Vettel is)
    Igen, de azt ki is kell érdemelni
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    egyszer kiütötte a kenguru,
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    de ilyen hibai voltak a kengurunak is, mikor pl. hamiltont lökte ki, vagy epp ugye vettelt, istanbulban.
    Na azért abban Vettel legalább u.annyira hunyó volt, de hagyjuk, rég volt, tán igaz sem volt
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Véleményem az, hogy Vettel a 2010-es vb címet megérdemelte. Egész évben szépen vezetett az más kérdés, hogy ezzel a technikával talán Fernando vagy Hamilton nem hódította volna el ideje korán a vb címet.
    Na igen, lehet hogy (most még) elvernék u.olyan kocsiban, de ez nem Seat Leon Eurocup, szal... Egyébként én ezért szoktam néha hangsúlyozni, hogy pl. idén nem Vettel lett a vb, hanem a Vettel - Redbull, ahogy 2009 vb-je sem Button, hanem Button - Brawn, stb.
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Alonso viszont a sírból hozta vissza Ferrarit és saját esélyeit,
    Miért, Vettel nem?



  9. #134
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Egy objektív írás (kivételesen) TC-s berkekből:

    http://belsoseg.blog.hu/2010/11/14/a...oszodi_beszede

    A kedvencem:
    Vettel pedig, bár nem tartozik kedvenceim közé, teljesen megérdemelten kapta a címet: elnyomott mindenkit kíméletlenül, profin, hideg fejjel, bravó! Pontosan azt tette, amit elvártunk volna Alonsótól is.

    Jövőre 5 világbajnok indul a mezőnyben! Nem tudom volt-e már ilyen, és ha a Merci is be tudna szállni a másik 3 csapat versenyébe valami hihhetetlen-extra-giga-durván kurvajó szezonunk lesz!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #135
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Jövőre 5 világbajnok indul a mezőnyben! Nem tudom volt-e már ilyen, és ha a Merci is be tudna szállni a másik 3 csapat versenyébe valami hihhetetlen-extra-giga-durván kurvajó szezonunk lesz!
    Nekem ennyi kevés még ahhoz hogy jó szezonnak nevezzem, maga a pontverseny idén is kivételesen kiélezett volt, de ha egyes futamokra bontod le az évet, akkor siralmas a helyzet. Alig lehet olyan momentumokat kiemelni amikor autóversenynek lehetett nevezni amit láttunk, és ezeket a ritka pillanatokat is legtöbbször az időjárásnak köszönhettük.

    Remélem történni fog valami végre jövőre ami nem csak elméletben hanem gyakorlatban is segíti az "előzési lehetőségeket" és persze azért az sem ártana ha a többi csapat felnőne a Redbull mellé, mert jövőre Vettel hasonló erőviszonyok mellett már kb. félidőre eldöntené a cím sorsát és akkor már ennyi izgalom sem maradna az F1-ben.

  11. #136
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ennyi kevés még ahhoz hogy jó szezonnak nevezzem, maga a pontverseny idén is kivételesen kiélezett volt, de ha egyes futamokra bontod le az évet, akkor siralmas a helyzet. Alig lehet olyan momentumokat kiemelni amikor autóversenynek lehetett nevezni amit láttunk, és ezeket a ritka pillanatokat is legtöbbször az időjárásnak köszönhettük.

    Remélem történni fog valami végre jövőre ami nem csak elméletben hanem gyakorlatban is segíti az "előzési lehetőségeket" és persze azért az sem ártana ha a többi csapat felnőne a Redbull mellé, mert jövőre Vettel hasonló erőviszonyok mellett már kb. félidőre eldöntené a cím sorsát és akkor már ennyi izgalom sem maradna az F1-ben.
    Persze, nyilván ez még kevés. Én ezt az egészet már a körülményekhez képest nézem.
    Értem ezalatt azt, hogy oké, nincsenek kerék a kerék elleni csaták, de legalább izgalmas volt a (pont) verseny a legvégéig.

    Ha a másik oldalról nézzük, csomó minden nincs, mint régen. Innen nézve az is baj, hogy minden ennyire high-tech lett. Alig vannak műszaki hibák, mindig mindenki befejezi a futamot. Emlékszem '93-ban a Professzor az akkori szinten űrtechnika Williamsel is csak 9 futamot tudott befejezni, és simán VB lett! Hol vagyunk ma ehhez képest?
    A pilóták is alig hibáznak, minden-minden túl profi. Hol van az, amikor Schuminak egyetlen fokozat maradt a váltóján, az 5., és végigment vele a 2. helyen, csaknem nyert!

    Szóval vagy ezt elfogadjuk, és ezeket tudva keressük azt ami izgalmas, érdekes, vagy siránkozunk, hogy mennyire fos. Én próbálok az előbbi felé tendálni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #137
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval vagy ezt elfogadjuk, és ezeket tudva keressük azt ami izgalmas, érdekes, vagy siránkozunk, hogy mennyire fos.
    Vagy nézel mást/mást is Tökön is szúrnám magam, ha szimes és/ill. autósport rajongó létemre csak az F1re állna fel, mint vmi sznoboskodó, "csak az F1 a menő, többi lassú gagyi noname sz.r" vérpistikének (remélem, senki nem ismert magára ha igen akkor bocs)

    De teljesen "szakítani" viszont nem tudok vele én sem, pedig én Hockenheim után megfogadtam Olyan ez mint vmi drog Szidod, hogy milyen dögunalmas szánalom az egész, nem1x esetleg fel is teszed magadnak a kérdést, hogy mi a faxnak nézem, de vhogy csak nem bírod ki hogy ne nézd És ezt nem fejti meg se Sigmund se Freud



  13. #138
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy nézel mást/mást is Tökön is szúrnám magam, ha szimes és/ill. autósport rajongó létemre csak az F1re állna fel, mint vmi sznoboskodó, "csak az F1 a menő, többi lassú gagyi noname sz.r" vérpistikének (remélem, senki nem ismert magára ha igen akkor bocs)

    De teljesen "szakítani" viszont nem tudok vele én sem, pedig én Hockenheim után megfogadtam Olyan ez mint vmi drog Szidod, hogy milyen dögunalmas szánalom az egész, nem1x esetleg fel is teszed magadnak a kérdést, hogy mi a faxnak nézem, de vhogy csak nem bírod ki hogy ne nézd És ezt nem fejti meg se Sigmund se Freud
    Hát ja. Próbálok én is nézni mást, de az F1 az csak az F1.
    Próbáltam a WTCC-t, Norbi miatt, de elhányom magam attól, ami ott megy.
    Talán még a WRC, azt szeretem nézni, csak ott meg annyira vegetál az egész, alig van csapat, plusz még Loeb durvábban uralja, mint anno Schumi a F1-et.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #139
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egy pöcs...mire számított??? egy világbajnoknak illene már megelőzni egy noname újoncot a Ladában, nem????

    Vettel meg megérdemelte!
    Ez nem kizárólag Alonson múlott, hiszen Hamilton sem tudott mit kezdeni Kubicával. Nem tudom ha egy első szárnycserét kockáztatnál e egy kísérlettel vb cím elérése miatt.
    Szerintem egyébként egy kezemen megtudnám számolni hány előzés történt ezen a hétvégén.
    És arra nem emlékszel Sziszka, hogy Vettel nem tudott mit kezdeni Alonsoval a Magyar hétvégén? Pedig ott 1,5 mp volt körönként a Red Bull fölény.
    A másik dolog ami miatt sajna előzésmentes futamokat látunk az a F csatorna dupla diffuzor kombó. Gyakorlatilag így semmit nem értek az aerodinamikai nyirbálások 2009-től.
    Ezen kell változtatni, de sajna a KERS megint csak rossz irányba viszi el az élményfaktort.

  15. #140
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Még annyi, hogy Alonso futam utáni reakciója, ha belegondolsz nem feltétlen elítélendő, egyébként bocsánatot is kért.
    Nézzétek....hatalmas nyomás mennél de nem tudsz.......körről körre.....a riválisod távolodik....az esélyeid csökkenek.
    Valahol ki kellett jönnie a gőznek, szerintem az emberek 99 százaléka hasonlóan cselekedett volna.
    Megint csak Vettel Istanbuli reakcióját tudnám felidézni pedig akkor véleményem szerint 60 % ba ő hibázott. Nem szép dolgokat mutatott, de nekem természetes volt, nem ítéltem el, a futam után pedig ő is másképpen látta a kialakult helyzetet.

    Nem Alonsot akarom mindenáron védeni, de látom sokan nekiesnek és szerintem ennek az évnek a fényében nem érdemli meg. Hatalmasat ment akárcsak az ifjú Vb győztes.

  16. #141
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen kell változtatni, de sajna a KERS megint csak rossz irányba viszi el az élményfaktort.
    Egyébként a KERS-el nem tudom mi bajotok.
    Attól pont hogy több esély lesz előzni, de kevesebb semmiképp.
    Pl. pont tegnap is, kábé 2 előzési pont volt, mi van ha a védekező fél minden kraftot elhasznált az első egyenesben, hopp, a másik máris befér mellé a másodikban, ennyi.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #142
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a KERS-el nem tudom mi bajotok.
    Attól pont hogy több esély lesz előzni, de kevesebb semmiképp.
    Pl. pont tegnap is, kábé 2 előzési pont volt, mi van ha a védekező fél minden kraftot elhasznált az első egyenesben, hopp, a másik máris befér mellé a másodikban, ennyi.
    Kis probléma -- amennyiban maradnak a tavalyi szabályoknál, mely szerint körönként x mp-re lehet bekapcsolni, -- hogy mindenki ugyanott fogja használni és nem változik semmi...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #143
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ja. Próbálok én is nézni mást, de az F1 az csak az F1.
    Próbáltam a WTCC-t, Norbi miatt, de elhányom magam attól, ami ott megy.
    Talán még a WRC, azt szeretem nézni, csak ott meg annyira vegetál az egész, alig van csapat, plusz még Loeb durvábban uralja, mint anno Schumi a F1-et.
    Ha ajánlhatok még 2 sorozatot, akkor: FIA GT és BTCC.

  19. #144
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyi, hogy Alonso futam utáni reakciója, ha belegondolsz nem feltétlen elítélendő, egyébként bocsánatot is kért.
    Nézzétek....hatalmas nyomás mennél de nem tudsz.......körről körre.....a riválisod távolodik....az esélyeid csökkenek.
    Valahol ki kellett jönnie a gőznek, szerintem az emberek 99 százaléka hasonlóan cselekedett volna.
    Megint csak Vettel Istanbuli reakcióját tudnám felidézni pedig akkor véleményem szerint 60 % ba ő hibázott. Nem szép dolgokat mutatott, de nekem természetes volt, nem ítéltem el, a futam után pedig ő is másképpen látta a kialakult helyzetet.

    Nem Alonsot akarom mindenáron védeni, de látom sokan nekiesnek és szerintem ennek az évnek a fényében nem érdemli meg. Hatalmasat ment akárcsak az ifjú Vb győztes.
    Ez jo hozzaszolas. Valahol itt lehet az igazsag nagyjabol objektiven!

  20. #145
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egy pöcs...mire számított??? egy világbajnoknak illene már megelőzni egy noname újoncot a Ladában, nem????

    Vettel meg megérdemelte!
    Hamilton se tudta megelozni Kubicat
    Igazandibol, amig ekkora hokotrolapatok vannak elol es hatul, esely nem lesz semmire. Olyan jellegu saszik kellenenek, mint anno Nigel Mansell idejeben volt Indycarban. Mar csak az a dolog hogy centikre tudnak menni egymastol izgalmasabba tenne mindent.
    De ehelyett virsligumik elol, KERS, diffuzor, miegymas...
    Latszik, nagyon nem akarjak, hogy kiszamithatatlan legyen az F1.

  21. #146
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a KERS-el nem tudom mi bajotok.
    Attól pont hogy több esély lesz előzni, de kevesebb semmiképp.
    Pl. pont tegnap is, kábé 2 előzési pont volt, mi van ha a védekező fél minden kraftot elhasznált az első egyenesben, hopp, a másik máris befér mellé a másodikban, ennyi.
    Az hogy a hátsó kolléga is pumpálni fogja a kraftot oszt mire kéne neki sem lesz. Ezzel csak ez a baj. Anno látunk erre is példát, hiába toszitották a gombot nem volt jó semmire. Innovatív meg minden de vannak fenntartásaim, én is drogos vagyok de rendesen.És nem tudom hogy fogok lejönni a szerről
    Utoljára módosította: Lali; 2010. 11. 15. 19:48.

  22. #147
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ajánlhatok még 2 sorozatot, akkor: FIA GT és BTCC.
    Eleve nem jönnek be nekem a kasztnis sorozatok...
    A WTCC-t próbáltam Norbi miatt, de az meg tiszta politika, meg csalás, durvább mint az F1.
    A BTCC-t néztem tavaly, de az sem fogott meg: ott meg már túlzásba viszik mi van megengedve a pályán. Azért azt sem öröm nézni, mikor a pilótádat minden harmadik futamon kilöki valaki.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #148
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ajánlhatok még 2 sorozatot, akkor: FIA GT és BTCC.
    JA sőt a Fia GT oldalon az egész szezon visszanézhető cakk um pakk. De nem az igazi mert hiányzik a Gyula szakértő kommentárja

  24. #149
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    JA sőt a Fia GT oldalon az egész szezon visszanézhető cakk um pakk. De nem az igazi mert hiányzik a Gyula szakértő kommentárja
    LOL

  25. #150
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Eleve nem jönnek be nekem a kasztnis sorozatok...
    A WTCC-t próbáltam Norbi miatt, de az meg tiszta politika, meg csalás, durvább mint az F1.
    A BTCC-t néztem tavaly, de az sem fogott meg: ott meg már túlzásba viszik mi van megengedve a pályán. Azért azt sem öröm nézni, mikor a pilótádat minden harmadik futamon kilöki valaki.
    Korábban én sem szerettem a kasztnis sorozatokat. Aztán amikor elkezdett uncsivá válni az F1, nah mondom meglesek már egy WTCC futamot. Akkor az még jó volt, majd jött a GT.

    FIA GT-be pl. az első körbe több akció van, mint egy másfél órás F1 futamon

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •