Oldal: 2 / 70 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (1732 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    A hallottak alapján nem érdemes telepitenem ezt a programot.
    Hagyjam fent telepitve inkább az NFS Shift et?
    Szerintem hagyjad a Shiftet
    De remélem majd ha még fejlesztik ezt a progit akkor jobb lesz mint a Shift

  2. #27
    Gondolkoztam rajta hogy letöltöm... lebeszéltetek róla.

  3. #28
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hagyjad a Shiftet
    De remélem majd ha még fejlesztik ezt a progit akkor jobb lesz mint a Shift
    Rendben,akkor Játszom tovább a Shift el,az már jol bevált.
    ...ráadásul ha nincs is jobb....
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #29
    Csak megnéztem. Hát a Camaro jobban megy mint az iR Vette és úgy tapad mint kb az FW31.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2010. 12. 04. 02:19.

  5. #30
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hagyjad a Shiftet
    De remélem majd ha még fejlesztik ezt a progit akkor jobb lesz mint a Shift
    Ezt tuti nem fejlesztik tovább. Ez inkább visszafejlesztése, vagy inkább egy nagyon leegyszerűsített változata a Race sorozatnak. Már uninstalláltam, ezért nem tudom pontosan megmondani, mit írt ki, de bevallottan ez egy kiállításokra, show-kra való játék. Arra való, hogy a nép ökörködjön vele, nem arra, hogy komoly bajnokságok menjenek vele. Nembaj, ilyen is kell, csak nem nekünk
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    ? Az mért baj ha többen nyalnak bele a szimbe, mert akármilyen arcade is ha Valakit elkap annak ez úgy is kevés.Utánna meg leht tolni rf nemsoká rf2 ir gtr2 gtl gpl netkar, vagy mit tudom én. Valamilyen irányból el kell indulni. Ez arra jó szerintem. De a Simbinnel kapcsolatosan am egyetértünk.
    Ez érthető, de én attól félek, hogy ezentúl ez marad a fejlesztés iránya és szépen elmegyünk a NFS Shift/Forza/GT5 irányba.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez érthető, de én attól félek, hogy ezentúl ez marad a fejlesztés iránya és szépen elmegyünk a NFS Shift/Forza/GT5 irányba.
    Fejlesztés?

    Szerencsétlen "modderek" a Simbin-nél várják a mint a messiást a gmotor3-t és addig is el kell ütniük az időt vmivel, kell egy kis felhajtás, így lehúztak még egy bőrt a jól bevált receptről.

  8. #33
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Szerintem telhetetlenek vagytok. Simbimék felvettek programozókat grafikusokat és a RACE ON-ba már kijavítottak 1-2 olyan hibát, ami azthittem sosemlessz. Az máskérdés hogy még mindig nemteccik, de ez már az én bajom. De addigis kikell fizetni valamiből a bérüket, meg az adót... stb... Úgyhogy próbálkoznak mindennel amivel lehet, hátha bejön. Lehet lessz nemsokára pénzért megvehető felnik, meg nitro, meg mittudom én. Most ez a trendi. Ez a játék nem nekünk készült. Én csak azt kívánom nekik hogy keressenek annyi pénzt, amivel már nemtudnak mitkezdeni. Hátha egyszer megint visszatérnek az alapokhoz és összehoznak valamit ami lessz akkora durranás mint a GTR1 volt. Mondjuk az IRacing igen feladta a leckét. Utánuk már nehézlessz újjat mutatni.

  9. #34
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem telhetetlenek vagytok. Simbimék felvettek programozókat grafikusokat és a RACE ON-ba már kijavítottak 1-2 olyan hibát, ami azthittem sosemlessz. Az máskérdés hogy még mindig nemteccik, de ez már az én bajom. De addigis kikell fizetni valamiből a bérüket, meg az adót... stb... Úgyhogy próbálkoznak mindennel amivel lehet, hátha bejön. Lehet lessz nemsokára pénzért megvehető felnik, meg nitro, meg mittudom én. Most ez a trendi. Ez a játék nem nekünk készült. Én csak azt kívánom nekik hogy keressenek annyi pénzt, amivel már nemtudnak mitkezdeni. Hátha egyszer megint visszatérnek az alapokhoz és összehoznak valamit ami lessz akkora durranás mint a GTR1 volt. Mondjuk az IRacing igen feladta a leckét. Utánuk már nehézlessz újjat mutatni.
    Lesz!!!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #35
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez érthető, de én attól félek, hogy ezentúl ez marad a fejlesztés iránya és szépen elmegyünk a NFS Shift/Forza/GT5 irányba.
    Attól nem kell félni szerintem. Ez a játék a simbin road showjára készült promó baromság van egy vidi ahol a nép szórakozik vele g27 ekkel majd linkelem ha megtalálom.Valóban kell valami radikális hogy egy bagázs okos ember újat tudjon alkotni gmotor3 vagy 4 de valaminek ki kell váltania a dolgot. Ez csak a reklámra meg a pénzre ment ,hogy a többi játékukat kicsit felhozzák.Az oldalon is arról szól az egész hogy vedd meg valamelyiktek.
    Bírom, a promóba belefér hogy egy nyálfolyató suhanc kínozzon egy ilyen kormányt én meg szétcibálom a momot mert nem lehet tovább tekerni,meg lötyög mindene mint Katiban a gyerek! Sajna idén szar a Jézuska költségvetése. Gondoltam a maradék pénzemből elmegyek egy ilyen Road Showra oszt elcsórok néhány kormányt és szétosztom a jól viselkedő szimulátorosok között Karácsonykor.

  11. #36
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Fejlesztés?

    Szerencsétlen "modderek" a Simbin-nél várják a mint a messiást a gmotor3-t és addig is el kell ütniük az időt vmivel, kell egy kis felhajtás, így lehúztak még egy bőrt a jól bevált receptről.
    Ha jól tudom Gmotor2-tt használja a Simbim, de megvette, nem saját fejlesztés. A Gmotor3-at is az ISI fejleszti-fejlesztette(ha jól tudom). Nemsokára kijönnek az rF2-vel és nagyot akarnak dobni.Most már úgy látszik létező autókat modeleztek, nem fantasy autók lesznek benne, tehát komoly pénz van az autók jogdíjában, ezek szerint nincsenek pénzszűkében ... Gondolom nincs szükségük még egy konkurensre( bőven elég az iR), és lehet a Simbim nem kap semmit tőlük...vagy nem mostanában. Ha ez így lesz akkor a RACE TWO-t is a régi engine hajtja majd, vagy megveszik az Invictus fizikai motorját .

  12. #37

    R3E - RaceRoom (GTR3/RACE13)

    RaceRoom Racing Experience (R3E), avagy ami a GTR3-ból lett...
    ---------------------------------------------------------------------------------



    http://gtr3.com/


    http://www.raceroom.net/news/simbin/...ser-interview/
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 10. 10. 04:09.



  13. #38

  14. #39
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a 'nagy GTR3' ???
    Most mit izélsz? A hang már elkészült, már csak 5 év.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  15. #40
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Ha grafika is lesz, állat lesz

  16. #41
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Szabi intézkedtél valamit?:PPPmármint a gtr3-al kapcsolatban
    Utoljára módosította: Cola; 2011. 12. 08. 22:13.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #42
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ha grafika is lesz, állat lesz
    ez még így semmi,még mézesmadzagnak is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #43
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ez még így semmi,még mézesmadzagnak is
    A hang in-game anyag és tényleg jó, csak szörnyű hosszúra nyújtják a fejlesztést.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A hang in-game anyag és tényleg jó, csak szörnyű hosszúra nyújtják a fejlesztést.

    Sztem jegeljük a témát DEC 15.-ig, amikor már reméljük lesz érdemben miről beszélni... a GTR3 terén
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 12. 08. 22:40.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 12. 15. 19:27.

  21. #46
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  22. #47
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Annyival előrébb vagyunk hogy mostmár legaláb tudjuk hogy komolyan gondolták hogy lessz GTR3. Mostmár csak ki kell várni hogy milyen lessz.

    Addig is intézhetnél egy videót.

  23. #48
    hát, majd' két év munkával összejött egy photoshop és némi hang, ilyen tempóban nem tudom mikor lesz ebből valami

  24. #49
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    hát, majd' két év munkával összejött egy photoshop és némi hang, ilyen tempóban nem tudom mikor lesz ebből valami
    Jah, tuti hogy nem in-game kép.
    És jó sokat elárultak, tele vagyunk infókkal.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #50
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    hát, majd' két év munkával összejött egy photoshop és némi hang, ilyen tempóban nem tudom mikor lesz ebből valami
    Jól vigyázz, mit írsz, mert csúnyán megütheted a bokádat!
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 12. 16. 16:29. Indoklás: bocs. nem szólok bele.

Oldal: 2 / 70 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •