Oldal: 63 / 69 ElsőElső ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1.551 - 1.575 (1704 összesen)

Téma: Assetto Corsa

  1. #1551
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Steam profil/id alapján azonosítja a kocsikat. Kiállsz a boxba lelépsz, másik csávó belép a Te steamfiókodba, és azzal vissza tud mászni a szerverre. Nem vesznek el a körök. Valami ilyesmi
    Hát ez igy tényleg elég gyengusz megoldás... Steam fiókodat osztogatni , nem egy jó ötlet sztem...

  2. #1552
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez igy tényleg elég gyengusz megoldás... Steam fiókodat osztogatni , nem egy jó ötlet sztem...
    dehogy kell steam fiókot osztogatni...

    verseny előtt megadjátok h melyik autóval akartok menni és a csapattagok steamguiját hozzárendelik a szervezők az entry listben...boxkiállásnál kilép az egyik és a másik versenyző lép fel a szerverre elvileg ugyanabba az autóba

  3. #1553
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    dehogy kell steam fiókot osztogatni...
    verseny előtt megadjátok h melyik autóval akartok menni és a csapattagok steamguiját hozzárendelik a szervezők az entry listben...boxkiállásnál kilép az egyik és a másik versenyző lép fel a szerverre elvileg ugyanabba az autóba
    Valóban egy kocsihoz több steamid-t is lehet csatolni. Pl.:
    GUID=76561197983XXXXXX;76561197983YYYYYY;765611979 83ZZZZZZ;76561197983WWWWWW
    Igy valóban egyszerűsödhet a pilótacsere.
    Lehet régebben csak egyet engedett, vagy vmit nemjól értettem egy ilyen endurance-os videóban.

  4. #1554
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    dehogy kell steam fiókot osztogatni...

    verseny előtt megadjátok h melyik autóval akartok menni és a csapattagok steamguiját hozzárendelik a szervezők az entry listben...boxkiállásnál kilép az egyik és a másik versenyző lép fel a szerverre elvileg ugyanabba az autóba
    Na ez igy mindjárt más Mikor teszteljük le?
    SC-t meg valaki bevállalja, azt mehet is az endu

  5. #1555
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    SC-t meg valaki bevállalja, azt mehet is az endu
    vállalom..hátha akkor nem jönnek nekem a fogyatékosok...bááááár.......
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #1556
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Ez is lehetne egy alternativa, csak egy admin kellene aki felügyeli... http://www.racedepartment.com/media/...o-corsa.19242/

  7. #1557
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a "fapados" megoldásról írnál bővebben? Érdekelne...

    Egy profi szimulátorból sztem nem hiányozhat a SC. Az is add egy biztonsági faktort, a versenyenek+összerázná a mezőnyt.
    Az hogy kb a kutya nem tud róla, mutatja hogy miért nem feccölnek túl sok energiát a témába. Sajna az ilyesmire nincs számottevő érdeklődés.
    Stefano beszélt róla, de már fogalmam sincs melyik update-el jött.

    Itt a hivatalos info:
    Shared GUID: each car in the entry list can feature multiple GUIDs, sperated by a ';' . Players can share that car (one at once). The name inserted in the entry list is used as driver name.

    GUID=76561197983XXXXXX;76561197983YYYYYY;765611979 83ZZZZZZ;76561197983WWWWWW

    This can also be used as partial driver swap and it's the 1st step to a more complete functionality: in fact setup will not be shared (can be solved using server fixed setup system), the new player will have a brand new car and mandatory pit will not work (yet).
    Tehát a dolog lényege hogy az entry list-ben egy autóhoz több GUID-t lehet rendelni.
    Ők lesznek a csapat társak és osztoznak az autón (egy időben csak egy) és néven.

    Belépésnél mindenki új autót kap és a saját setup-jával megy, valamint a kötelező pit nem működik. (bár nem hinném hogy egy 12h-s versenyen sok értelme lenne...)
    Elég fapados, de aki akar tud sofőr cserés versenyt rendezni. Várható hogy lesz folytatása a dolognak.

    A SC témában privát: Több mint 10 évet versenyeztem nélküle, egyszer sem hiányzott.

  8. #1558
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a kérdéseket leginkább Panky-nak teszem fel, de ide írom hogy lássa mindenki .

    • Igaz a pletyka, hogy jön majd az AC2? Ha igen, akkor kb mikor? Mert még az 1-es sincs befejezve. (PCars rulez?) Ha jönni fog, akkor remélem kitalálnak valamit, hogy az egyes ne a kukába végezze...
    • Mikorra várható a SafetyCar és a pilóta csere a játékban? Mert ezek nélkül az LMP-s kocsiknak nem sok értelmét látom így.
    • Mikor várható újjabb DLC ill. frissités?

    Panky nem hiszem, hogy válaszolhat erre a kérdésre, nyilvánvalóan okkal nem jelentették még be, a bejelentést pedig Marco, vagy egy másik illetékes fogja majd megtenni, amikor elérkezett az ideje. Bejelentés után pedig szerintem minimum 1 év a beta, vagy EA verzió, aztán megint alsó hangon megint 1 év mire kijön.... szóval nyugodtan vásárolhatsz DLC-ket, ha tetszik az adott tartalom, ezzel is támogatod a fejlesztést...

    Új tartalmak még idén fognak jönni Laguna Seca és még pár autó ingyen, gondolom vmi program frissítés is lesz, de én túl nagy újdonságot már nem várok, Marco itt elmondja miért:




    A Safety Car pedig nem egy show elem, hanem egy biztonságtechnikai eszköz, hogy megfogják a mezőny, amíg eltakarítják a romokat és újra versenyzésre alkalmassá teszik a pályát. Nekünk ilyen problémánk nincs az online futamokon és ezért SC-re sincs szükség, hogy potyára körözgessünk mögötte a semmiért.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 21. 23:24.

  9. #1559
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    • Várható valamilyen update fejlesztés a 4+ magos procik-hoz is (AMD)? Hogy pl. a 8 magból, 4-5 mag alszik.
    Nem tudom kinek mennyi köze van infóhoz, de a többszálúsítás az egyik legfogósabb dolog manapság. Nem véletlenül van az, hogy "kevesebb" magot kezelnek a programok.
    A várható működés még 3-4-5 szál esetén is néha eléggé következetlenné tud válni.
    Szerintem nem 1-2 éven belül fognak ezek a programok elmozdulni 6-8 vagy több szál használata felé.
    De ez magánvélemény.
    Amit látok az iparban, az alapján komolyabb kiszolgáló rendszerekben sem mindig tudják már 4 szál esetén sem, hogy mi történik.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  10. #1560
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Bocsánat, leköt a lakásfelújítás, úgyhogy nem jártam erre mostanság.

    Lássuk:


    • Igaz a pletyka, hogy jön majd az AC2? Ha igen, akkor kb mikor? Mert még az 1-es sincs befejezve. (PCars rulez?) Ha jönni fog, akkor remélem kitalálnak valamit, hogy az egyes ne a kukába végezze...

    Amint bármi releváns lesz, érkezik majd a hivatalos csatornákból megerősítés, addig meg az átlagjúzer szempontjából tökmindegy.
    Az AC 1.0-nál elérte az annak eredetileg szánt és az akkori csapat képességei és mérete alapján kitűzött "teljességet", ami azóta jött (1.15-nél járunk), annak (is) köszönhető, hogy a Steam adatai szerint PC-n már most kevesebben játszanak a "shiny-new" pCars 2-vel, mint a 2014-ben megjelenő AC-vel. Szerintem innen még messze van a kuka.



    • Mikorra várható a SafetyCar és a pilóta csere a játékban? Mert ezek nélkül az LMP-s kocsiknak nem sok értelmét látom így.

    A Safety Car hiánya miért akadályoz meg, hogy vezesd az autót körbe-körbe 20 másik ember társaságában egy olyan játékban, ahol egy ütközés nem hagy járhatatlan pályát maga után?


    • Mikor várható újjabb DLC ill. frissités?

    Marco interjújából kiderül, év végén jön egy ingyenes csomag Laguna Secával és 7 autóval.


    • Várható valamilyen update fejlesztés a 4+ magos procik-hoz is (AMD)? Hogy pl. a 8 magból, 4-5 mag alszik.

    Nem hiszem.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 11. 22. 11:59.

  11. #1561
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Magok használatbavételével kapcsolatban, minap láttam olyan progit ami, azt csinálja hogy programonként dedikálja a magokat. Tehát, elméletileg, ha az AC maximum 4 magot tud használni, akkor azt a négyet, csak az AC pörgetheti. A windows-os háttéralkalmazásokat egyebeket, meg a maradék (ha van még) magok használják.

    Csodát nemkell vátni, de egyeseknek hoz plussz fps-eket. Talán a shaderintezívebb játékoknál hasznos? Steam-en megveheted, kipróbálod 2 óra alatt, ha nem hoz a konyhára, visszakéred az árát.

    CPUCores: http://store.steampowered.com/app/38...mize_Your_FPS/

  12. #1562
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    • Várható valamilyen update fejlesztés a 4+ magos procik-hoz is (AMD)? Hogy pl. a 8 magból, 4-5 mag alszik.

    Nem hiszem.[/QUOTE]

    THX, ez is konkrétabb mint amire számítottam

    Ennél az engine-nél szerintem sosem volt szempont a több mag kihasználása, csak amikor jött a konzolos megjelenés ötlete, próbálták optimalizálni amennyire lehetett.Az XBox most is szenved az AC meghajtásával.
    A következő project gondolom konzolra is készül, úgyhogy ott már sokkal fontosabb szempont lesz a legalább 4 mag kihasználása, talán a VR, és a DD kormányok is(Most úgy néz ki az új XBoxot is előbb utóbb összekötik a windows-os HMD-kel)
    Engem az érdekelne az új projectnél lesz-e early access, vagy valamilyen béta hozzáférés(szerintem nem), mert annak idején nagy dolog volt, és akik early accessben kezdték azok a mai napig más szemmel néznek minden frissítést, mint akik 1.0 után vették.
    PC2-vel persze hogy kevesebben játszanak, mert megint egy félkész átverést kaptunk, teljes áron
    Nem is értem, AC-ben hatalmas érték egy gyári pálya, és ti csak odaadjátok ingyen?! Ezért félek is, hogy búcsú ajándék lesz...
    Jó lenne ha 2018-ban is lenne még tartalmi frissítés(csak hogy a tartalom készítő részlegnek is legyen egy kis munkája, meg bevétele), ha pályákat nem is egy-két jó GT4 vagy TCR autót még el tudnák viselni...

  13. #1563
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Először is köszönöm mindenki nevében az infókat. Kristóf neked is
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése


    A Safety Car hiánya miért akadályoz meg, hogy vezesd az autót körbe-körbe 20 másik ember társaságában egy olyan játékban, ahol egy ütközés nem hagy járhatatlan pályát maga után?
    Nem akadályoz semmiben, de személy szerint hiányolom. Hogy miért is? Röviden leirom.
    Állandóan azon megy a vita hogyan lehetne a gumikopással ugy variálni, hogy a boxtaktika kicsit felboritsa/megnehezitse a versenyeket, amik valjuk be magunknak, elég gyakran unalmasak. Szoros csatába nem merünk belemenni, mert ugye nem irom le mi lesz...tudjátok, és ilyenkor csak vonatozunk inkább. stb

    De ha pl véletlenül mégis adódik egy crash xx körben, és mondjuk valaki már volt kin kereket cserélni, valaki pedig még nem, és bejön a SC, na akkor sztem borulna a boxtaktika, és a sorrend is. De ugye ezt nem kell részleteznem, hiszen a TV-ben is látjuk mi van olyankor...
    Plusz egy biztonsági faktor, ami az Endu versenyeken viszont elengedhetetlen...
    Hát röviden ennyi

  14. #1564
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    De ha pl véletlenül mégis adódik egy crash xx körben, és mondjuk valaki már volt kin kereket cserélni, valaki pedig még nem, és bejön a SC, na akkor sztem borulna a boxtaktika, és a sorrend is. De ugye ezt nem kell részleteznem, hiszen a TV-ben is látjuk mi van olyankor...
    Plusz egy biztonsági faktor, ami az Endu versenyeken viszont elengedhetetlen...
    Te egy csak random generátort szeretnél a futamokba, ami megbolygatja kicsit az uncsi versenyeket. Egyrészt az SC a biztonsághoz semmit nem tesz hozzá ebben a környezetben, másrészt ha ez kell ahhoz, hogy ne legyen uncsi egy futam, akkor az már régen rossz...

  15. #1565
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Először is köszönöm mindenki nevében az infókat. Kristóf neked is


    Nem akadályoz semmiben, de személy szerint hiányolom. Hogy miért is? Röviden leirom.
    Állandóan azon megy a vita hogyan lehetne a gumikopással ugy variálni, hogy a boxtaktika kicsit felboritsa/megnehezitse a versenyeket, amik valjuk be magunknak, elég gyakran unalmasak. Szoros csatába nem merünk belemenni, mert ugye nem irom le mi lesz...tudjátok, és ilyenkor csak vonatozunk inkább. stb

    De ha pl véletlenül mégis adódik egy crash xx körben, és mondjuk valaki már volt kin kereket cserélni, valaki pedig még nem, és bejön a SC, na akkor sztem borulna a boxtaktika, és a sorrend is. De ugye ezt nem kell részleteznem, hiszen a TV-ben is látjuk mi van olyankor...
    Plusz egy biztonsági faktor, ami az Endu versenyeken viszont elengedhetetlen...
    Hát röviden ennyi
    Én aláírom hogy mint "szórakoztató vagy hangulati" elem a SC jó dolog. De online versenyzésben haszontalan.
    A valóságban a szervezőknek nincs választása, ha nem biztonságos a pálya, be kell küldeniük a SC-t.
    Online versenyzésben viszont szimplán minden ok nélkül, meghamisítja a verseny eredményt. Ahogy te is írod utolérhetsz, vagy megelőzhetsz olyat akit a pályán soha nem tudnál. Ehhez pedig nem kell sem tudás, sem gyakorlás, csak a vak szerencse.

  16. #1566
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Te egy csak random generátort szeretnél a futamokba, ami megbolygatja kicsit az uncsi versenyeket.
    Lényegében, igen.
    Egyrészt az SC a biztonsághoz semmit nem tesz hozzá ebben a környezetben
    Már hogyne tenne. Szted az életben is viccnek küldik be? Fejtsd ki bővebben akkor, hogy milyen környezetben tudnád elképzelni?
    másrészt ha ez kell ahhoz, hogy ne legyen uncsi egy futam, akkor az már régen rossz...
    A jelenlegi szabálybetartások mellett, igen....uncsi

  17. #1567
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Online versenyzésben viszont szimplán minden ok nélkül, meghamisítja a verseny eredményt. Ahogy te is írod utolérhetsz, vagy megelőzhetsz olyat akit a pályán soha nem tudnál. Ehhez pedig nem kell sem tudás, sem gyakorlás, csak a vak szerencse.
    Igy van, de itt most nem rólam van szó. Ez ugyanugy érvényes mindenkire. Egy plusz esélyt is jelenthet a hátul kullogóknak ill aki önkénytelenül szenvedett el mással való ütközést. Azoknak is ad egy ujjabb esélyt a felzárkózásra, és nem az ESC gombon gondolkodnak...

  18. #1568
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Már hogyne tenne. Szted az életben is viccnek küldik be? Fejtsd ki bővebben akkor, hogy milyen környezetben tudnád elképzelni
    Olyan esetben lenne jó, ha a pályán maradna a kocsi akkor is miután a versenyző kilép akkor támogatnám, így nem sok értelme van. iRacing-ben ugye van Safety Car Oválon C-től felfelé, de ott annyira a verseny része, hogy furcsa is lenne nélküle. Roadon tudtommal ott sincs.

    Safety Car ugye arra van kitalálva, hogy a pályát biztonságosan eltakarítsák, semmi másra. Virtual Safety Car már más kérdés, az támogatható lenne, de amit láttam videót az nem volt túl biztató mert a sebességet nem limitálta automatikusan. Olyan megvalósítás kellene ami bekapcsolja a pitlimitert mindenkinél

  19. #1569
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Legtöbbször azért küldik be az SC-t, mert a törmelék miatt nem biztonságos körözni, de ez itt nem áll fenn. Online versenyzésnél egyedül oválon látom értelmét, mert ott van annyira rövid a pálya, hogy a mezőny utoléri a még pörgő-forgó autókat.

    Ha pedig gyakorlati haszna nincs, akkor az esetleges szervezési/képességbeli/gyakorlási hiányosságokat nem cirkuszi elemekkel kell orvosolni (szerintem).
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 11. 22. 14:40.

  20. #1570
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Igy van, de itt most nem rólam van szó. Ez ugyanugy érvényes mindenkire. Egy plusz esélyt is jelenthet a hátul kullogóknak ill aki önkénytelenül szenvedett el mással való ütközést. Azoknak is ad egy ujjabb esélyt a felzárkózásra, és nem az ESC gombon gondolkodnak...
    Szerintem ez semmivel sem lenne másabb, mintha írnék egy random generátort, ami véletlen szerűen felcseréli a rajtpozíciókat. Ez egy igazságtalanul kiosztott előny / hátrány lenne amit random "kisorsolunk" az indulók között.

    Én erről azt gondolom hogy a megcsúfolása lenne mindannak amit szeretek az endurance versenyzésben.
    Az hogy valaki 1 órát izzad hogy körönként 5századal növelje az előnyét és mi minden ok nélkül behívjuk a SC-t és semmissé tesszük az egész felkészülését, idejét amit gyakorlásba ölt, mert ez milyen szórakoztató.

    Szerintem akinek másfél óra versenyzés unalmas, annak WTCC futamokra kell menni, vagy oválozzon.

  21. #1571
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha pedig gyakorlati haszna nincs, akkor az esetleges szervezési/képességbeli/gyakorlási hiányosságokat nem cirkuszi elemekkel kell orvosolni (szerintem).
    Köszönjük e kedves szavakat. Sztem mindenki vette a lapot, hogy ebből sem lesz semmi.
    Ugy gondolom, hogy Magyarország első számú ligája nem szenved ezekben a hiányosságokbban, bár ezt te biztos jobban tudod...

    További kellemmes lakásfelújjítást.

  22. #1572
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy gondolom, hogy Magyarország első számú ligája nem szenved ezekben a hiányosságokbban, bár ezt te biztos jobban tudod...
    Szerintem Panky teljesen általánosságban beszélt és senkit sem sértett meg vele, sőt minden szavával csak egyetérteni tudok.

  23. #1573
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez semmivel sem lenne másabb, mintha írnék egy random generátort, ami véletlen szerűen felcseréli a rajtpozíciókat. Ez egy igazságtalanul kiosztott előny / hátrány lenne amit random "kisorsolunk" az indulók között.

    Én erről azt gondolom hogy a megcsúfolása lenne mindannak amit szeretek az endurance versenyzésben.
    Az hogy valaki 1 órát izzad hogy körönként 5századal növelje az előnyét és mi minden ok nélkül behívjuk a SC-t és semmissé tesszük az egész felkészülését, idejét amit gyakorlásba ölt, mert ez milyen szórakoztató.

    Szerintem akinek másfél óra versenyzés unalmas, annak WTCC futamokra kell menni, vagy oválozzon.
    Ebből is látszik, ki versenyzik aktivan, és ki nem. Te is másképp látod a dolgokat, ahogy én is. Nincs is ezzel baj. Nem vagyunk egyformák.

  24. #1574
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük e kedves szavakat. Sztem mindenki vette a lapot, hogy ebből sem lesz semmi.
    Ugy gondolom, hogy Magyarország első számú ligája nem szenved ezekben a hiányosságokbban, bár ezt te biztos jobban tudod...

    További kellemmes lakásfelújjítást.
    Általánosságban beszéltem, egy szóval sem említettem a Masters egyetlen ligáját és tagját sem. Még azt sem tudom garantálni, hogy nem lesz belőle semmi, nincs közöm ezekhez a dolgokhoz. Privát véleményt fogalmaztam meg, mint ahogy azt az odatett "szerintem" indikálta. Ha van/lenne ilyen jellegű probléma, akkor sem ilyen elemekkel oldanám meg.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 11. 22. 16:28.

  25. #1575
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Ha létezik még olyan Assetto Corsa tulajdonos aki nem vette meg a Dreampack 1-et, akkor most van itt az ideje.
    A (szerintem) valaha épített legnagyobb versenypálya lézerszken változatát most 2(!) euróért vesztegetik. (szégyen gyalázat , én 100-at kérnék érte...)
    Adnak még mellé vagy 6 kocsit is, de az kit érdekel. (egyébként azok is jól sikerültek)

    http://store.steampowered.com/app/347990/Assetto_Corsa__Dream_Pack_1/

    Ahogy elnézem a többi tartalom is "akciós". (40-75%-ok vannak.)
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 11. 25. 17:11.

Oldal: 63 / 69 ElsőElső ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •