Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (86 összesen)

Téma: nKPro - 3. futam - F2000

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    nKPro - 3. futam - F2000

    A harmadik futamon egy kőkemény forma gépet hajtunk meg az F2000 személyében, a helyszín pedig az alkalomhoz igencsak illő Spa-Francorchamps 1990-es nyomvonala!


    Pálya letöltés a Szabályzatban! (Ide kell másolni: \nkpro13\tracks\...)


    A szerver él, lehet futni a köröket, működik a prekval, futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide!

    PREKVALIFIKÁCIÓ
    és Hivatalos Versenykiírás


    ****************
    A bajnokság főtopikja: NetKar Pro TesztBajnokság
    Szerver és prekvalifikáció: GTR-Masters netKar szerver
    Indulási feltétek & szabályzat: Versenyszabályzat
    Futamok időpontja: Versenynaptár
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 27. 06:49.

  2. #2
    Bocs a zavarásért.
    Mikortól lehet online körözgetni a szerveren?

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs a zavarásért.
    Mikortól lehet online körözgetni a szerveren?
    Szia, remélem már ma... illetve a prekval is hamarosan átáll az új eseményre, addig is gyakorolj kicsit offline

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs a zavarásért.
    Mikortól lehet online körözgetni a szerveren?
    mindjárt felrakom a pályát, utána indítom
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, remélem már ma... illetve a prekval is hamarosan átáll az új eseményre, addig is gyakorolj kicsit offline
    Köszi ,úgy tettem

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs a zavarásért.
    Mikortól lehet online körözgetni a szerveren?
    Legkorábban szombat este leszek, ha minden jólmegy utána már látnifogjátok a prekvalt.

  7. #7
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Tegnap este kipróbáltam páyát (Spa90') hozzá választott F2000-el. Default beállításokkal picit olyan érés hogy az autó teljesítménye "kicsi" ide, mindenhol tapad, pálya 2/3 telegáz meg a felváltogatásokról szólt, 230-as legnagyobb sebesség mellett 10-16 fokos E/H szárnyakkal, szal uncsi volt. Na ezután levettem 5körüli értékekre a szárnyakat, és már teccik

  8. #8
    [QUOTE=Kis Richard;147019]Tegnap este kipróbáltam páyát (Spa90') hozzá választott F2000-el. Default beállításokkal picit olyan érés hogy az autó teljesítménye "kicsi" ide, mindenhol tapad, pálya 2/3 telegáz meg a felváltogatásokról szólt, 230-as legnagyobb sebesség mellett 10-16 fokos E/H szárnyakkal, szal uncsi volt. Na ezután levettem 5körüli értékekre a szárnyakat, és már teccik[/QUOT


    Nekem is lejjebb kellet vennem a szárnyakat,egész 2-ig elől-hátul,így a hosszú egyenes végén sikerült kipréselni belőle 246-ot.

    Az biztos az eddigi kocsik közül ez tetszik idáig legjobban.
    Mentem a másik 2-vel is ami még következik,a bajnokságban,de azok sem nyerték ennyire el a tetszésem.
    Nagy valószínűséggel talán ezt a legkönnyebb vezetni,nekem legalább is.D.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 19. 02:59.

  9. #9
    Azt szeretném kérdezni a Spa-i futammal kapcsolatban,mivel nem nagyon ismerem ezt a "régi" pályát milyen irányból is szabad-engedélyezett kimenni a boxba.(nekem nem egyértelmű )
    Nem szeretnék emiatt kellemetlenséget magamnak.
    Mivel ahogy én látom a sikán előtt egyszerűen egyenesen tovább lehet menni,vagy a sikán után van egy rövid kis út jobbra ,úgy is meglehet közelíteni a pit-et????
    Ahogy elnéztem lesz jelentősége a boxba kihajtásnak,mivel 70 percre elegendő üzemanyag miatt,meg kell párszor látogatni a pit-et.
    Tegnap lementem fél távot(sajna közbe telefonom volt)így csak a felét,fogynak a gumik rendesen
    Előre is köszönöm a válaszokat.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Legkorábban szombat este leszek, ha minden jólmegy utána már látnifogjátok a prekvalt.
    Távol álljon tőlem hogy bíráljak bármit is ,(mivel még új is vagyok nálatok)csupán egy észrevétel.
    Tegnap is hiába volt a szerveren való körözgetésem,ma is felmentem de ugyan az a helyzet.
    Nagy valószínűséggel ebben ,R.Kiss versenyzőtársam is meg fog erősíteni.
    Mivel most ő is fenn volt online.
    De az is lehet hogy nálam van a hiba.
    Ja igen hiába futsz gyorsabb kört,köröket nem jegyzi a prekval táblázat.
    Csupán amiatt bátorkodtam jelezni a hibát ,hogy így nem sokan leszünk 1 hét múlva,a versenyen

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Távol álljon tőlem hogy bíráljak bármit is ,(mivel még új is vagyok nálatok)csupán egy észrevétel.
    Tegnap is hiába volt a szerveren való körözgetésem,ma is felmentem de ugyan az a helyzet.
    Nagy valószínűséggel ebben ,R.Kiss versenyzőtársam is meg fog erősíteni.
    Mivel most ő is fenn volt online.
    De az is lehet hogy nálam van a hiba.
    Ja igen hiába futsz gyorsabb kört,köröket nem jegyzi a prekval táblázat.
    Csupán amiatt bátorkodtam jelezni a hibát ,hogy így nem sokan leszünk 1 hét múlva,a versenyen
    A körözgetésed sosem hiába való, a szerver minden megtett kört log-ol. Tehát még ha átmenetileg nem is jelenik meg a prequalban, későb belekerül.
    Nekem sajnos mostanában nem jut időm a körözgetésre, így fontos hogy a problémákat jelezzétek!

  12. #12
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A körözgetésed sosem hiába való, a szerver minden megtett kört log-ol. Tehát még ha átmenetileg nem is jelenik meg a prequalban, későb belekerül.
    Nekem sajnos mostanában nem jut időm a körözgetésre, így fontos hogy a problémákat jelezzétek!
    Köszönjük az információt.
    Amint látom már műkszik
    Megoldódott a probléma ,ezek szerint csak átmeneti volt.
    Nekem sincs mindig az időből elég,de a héten picit több a kelleténél.

  13. #13
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sincs mindig az időből elég,de a héten picit több a kelleténél.
    Az látszik a köridődből!

  14. #14
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Skacok!

    Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a buszmegálló sikánt levágja (egy ember biztos). Jó lenne, ha odafigyelnétek erre és nem így futnátok olyan időket, amiket futtok!
    Nem feltételezem senkiről, eddig egy emberrel találkoztam fent a szerveren, az kő keményen 4 kerékkel elhagyta a versenypályát mind a balos, mind a jobbos részén a buszmegállónak!

  15. #15
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Skacok!

    Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a buszmegálló sikánt levágja (egy ember biztos). Jó lenne, ha odafigyelnétek erre és nem így futnátok olyan időket, amiket futtok!
    Nem feltételezem senkiről, eddig egy emberrel találkoztam fent a szerveren, az kő keményen 4 kerékkel elhagyta a versenypályát mind a balos, mind a jobbos részén a buszmegállónak!
    Na igen én voltam ,így már nem is kell találgatni tovább.
    Ha van rá mód,nyugodtan töröljétek az időm.

    Igaz hogy nem egy mai játék, de azért nem lett volna olyan nehéz ezt az opciót is beleszerkeszteni egy ilyen szim.-nek kikiáltott játékba.
    Ezzel nem magamat mentegetem csak a játékot minősítem,ha netán félreérthetően fogalmaztam volna.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 22. 02:59.

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen én voltam ,így már nem is kell találgatni tovább.
    Ha van rá mód,nyugodtan töröljétek az időm.

    Igaz hogy nem egy mai játék, de azért nem lett volna olyan nehéz ezt az opciót is beleszerkeszteni egy ilyen szim.-nek kikiáltott játékba.
    Ezzel nem magamat mentegetem csak a játékot minősítem,ha netán félreérthetően fogalmaztam volna.
    Most nem tudom megnézni a logfilet, de attól hogy nem büntet a program, még nem biztos hogy nem logolja a vágásokat. Egyenlőre még nincs megoldva a vágások figyelése, úgyhogy mindenkinek a lelkiismeretére van bízva hogy elvegye a gázt ha nem tiszta a köre.

  17. #17
    Fekete Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Üzenetek
    31

    sikán

    Az egy nagyon érdekes rész,nagyon sokat lehet bukni,illetve nyerni.Figyelni szoktam hogy 2 kerék mindig a pálya részén legyen,ha úgy érzem nem sikerült,akkor inkább elveszem a gázt.
    Időm nincs most még gyakorolni,de azt megállapíthatom már most is,hogy ez az F2000 nálam az eddigi 3 autóból a legutolsó helyen van.
    F1600 nálam eddig a nyerő

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, erről szól a teszt bajnokság, hogy kitapasztaljuk a pályákat, a kocsikat, no meg a netKar-t, szóval mindezzel nincs semmi gond!

    A program jegyzi a vágásokat, viszont nem szankcionálja. Ha vágsz, akkor sárga zászlós jelzést kapsz, illetve a LOG fájlban is megjelenik, amit az előző futam eredményeiben meg is tekinthettek. Azt viszont nem tudom, hogy ha időmérőn sárga zászlót kapsz, akkor is érvényes lesz-e a köridőd, ezt majd még kiderítjük.

    Illetve a vágások érzékelésének korrekt megteremtése inkább a pályakészítők felelőssége, hiszen ők jelölik be azt a határt a pályán, amit még a program enged, így az is lehet, hogy a pályában van a hiba. Direkt ezért megyünk a próbabajnokságban add-on pályákon, hogy ezek is időben kiderüljenek!

  19. #19
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Most nem tudom megnézni a logfilet, de attól hogy nem büntet a program, még nem biztos hogy nem logolja a vágásokat. Egyenlőre még nincs megoldva a vágások figyelése, úgyhogy mindenkinek a lelkiismeretére van bízva hogy elvegye a gázt ha nem tiszta a köre.
    Pont emiatt mondtam-javasoltam hogy töröljétek az időm a prekvalból,ha lehet,ha nem akkor maradok a 15.helyen.
    A többiekkel szemben így lenne igazságos,no meg úgy összességében.
    Nekem jó lesz az is ha a 15.helyen leszek a prekvalon mivel az eddigi futam tapasztalatokból kiindulva jó ha össze jövünk az A szerveren a futam indulásra 12-13,ilyen-olyan okok miatt, még nem volt eddig teli soha a rajtrács,és tartok tőle hogy ez nagy valószínűséggel marad így,sajnos.

  20. #20
    Idézet Eredetileg shimano2008 írta Hozzászólás megtekintése
    Az egy nagyon érdekes rész,nagyon sokat lehet bukni,illetve nyerni.Figyelni szoktam hogy 2 kerék mindig a pálya részén legyen,ha úgy érzem nem sikerült,akkor inkább elveszem a gázt.
    Időm nincs most még gyakorolni,de azt megállapíthatom már most is,hogy ez az F2000 nálam az eddigi 3 autóból a legutolsó helyen van.
    F1600 nálam eddig a nyerő
    Ha már a kocsi szóba került,mint írtam korábban is ,nálam ez a kocsi(F2000) a befutó ,nem csak az eddigiek közül hanem mind közül amik szerepelnek még a bajnokságban.
    Ez legalább hasít,megy nem csak vánszorog mint a csiga,mint az F1600,a driftről amit produkál arról nem is beszélve.
    Jó tudom nincsenek szárnyak amik leszorítanák a pályára,de nekem eltúlzott a csúszkálása,meg az egész kocsi mozgása,de ízlések és kocsik mindenkinek más más.
    Gondolom úgy is lesz szavazás erről majd ha élesbe fordulnak a dolgok,és kiderül melyikkel kell végig "döcögni" a versenyeken.

  21. #21
    Fekete Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Pont emiatt mondtam-javasoltam hogy töröljétek az időm a prekvalból,ha lehet,ha nem akkor maradok a 15.helyen.
    A többiekkel szemben így lenne igazságos,no meg úgy összességében.
    Nekem jó lesz az is ha a 15.helyen leszek a prekvalon mivel az eddigi futam tapasztalatokból kiindulva jó ha össze jövünk az A szerveren a futam indulásra 12-13,ilyen-olyan okok miatt, még nem volt eddig teli soha a rajtrács,és tartok tőle hogy ez nagy valószínűséggel marad így,sajnos.
    Nincs semmi baj azzal az idővel.Mész egy 2:13-as tiszta kört,és már az lesz a mérvadó.
    Amúgy 12-13-an már jót lehet kűzdeni.

  22. #22
    Idézet Eredetileg shimano2008 írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi baj azzal az idővel.Mész egy 2:13-as tiszta kört,és már az lesz a mérvadó.
    Amúgy 12-13-an már jót lehet kűzdeni.
    Ahhoz még sokat kellene gyakorolni,de sanszos akkor is az az idő amit írtál.
    No meg úgy minimum 10 évet kellene vissza mennem az időben,mert nem vagyok már egy mai "vas"

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    az eddigi futam tapasztalatokból kiindulva jó ha össze jövünk az A szerveren a futam indulásra 12-13,ilyen-olyan okok miatt, még nem volt eddig teli soha a rajtrács,és tartok tőle hogy ez nagy valószínűséggel marad így,sajnos.
    Azért 2 futamból még ne vonj le messze menő következtetéseket, az érdeklődők/prekvalozók száma ennél mindig jóval nagyobb volt, de sajnos a technika ördöge nem csak őket, de még minket szervezőket is megtrefál olykor, ki fog ez alakulni pár futam alatt..

  24. #24
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Pont emiatt mondtam-javasoltam hogy töröljétek az időm a prekvalból,ha lehet,ha nem akkor maradok a 15.helyen.
    A többiekkel szemben így lenne igazságos,no meg úgy összességében.
    Nekem jó lesz az is ha a 15.helyen leszek a prekvalon mivel az eddigi futam tapasztalatokból kiindulva jó ha össze jövünk az A szerveren a futam indulásra 12-13,ilyen-olyan okok miatt, még nem volt eddig teli soha a rajtrács,és tartok tőle hogy ez nagy valószínűséggel marad így,sajnos.
    Első lépésként nem az a cél hogy minél többen legyünk. Hanem hogy megteremtsük annak a feltételeit, hogy a többi bajnoksághoz hasonlóan, kulturált körülmények közöt lehessen lebonyolítani a versenyeket.
    Illetve hogy összejöjjön egy olyan kis közösség akik nem a pálya mellet, és nem a másikat kilökdösve előzgeti egymást. Ahogy fog emelkedni a futamok színvonala, (csökkenek a pálya elhagyások / contact-ok, illetve a szervezés oldaláról a háttérben mi is fejlesztünk) lesszünk többen is ebben biztos vagyok.

  25. #25
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Első lépésként nem az a cél hogy minél többen legyünk. Hanem hogy megteremtsük annak a feltételeit, hogy a többi bajnoksághoz hasonlóan, kulturált körülmények közöt lehessen lebonyolítani a versenyeket.
    Illetve hogy összejöjjön egy olyan kis közösség akik nem a pálya mellet, és nem a másikat kilökdösve előzgeti egymást. Ahogy fog emelkedni a futamok színvonala, (csökkenek a pálya elhagyások / contact-ok, illetve a szervezés oldaláról a háttérben mi is fejlesztünk) lesszünk többen is ebben biztos vagyok.
    Reméljük így lesz

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •