Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (85 összesen)
  1. #26
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Még volt vagy 3 ember aki last minute visszavinta nevezéset. Szerintem ha idoben jelezték volna akkor mehetett volna a ketto.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #27
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ezzel a történelmi tudattal gyorsítok majd ki a sikánból! Ha pedig béna leszek a futamon, megkeresem a kolbis bácsit!

  3. #28
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a történelmi tudattal gyorsítok majd ki a sikánból! Ha pedig béna leszek a futamon, megkeresem a kolbis bácsit!
    Csatlakozok majd én is!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  4. #29
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    A futam elott elment a netem(telekom szerint valami halozati hiba, majd kijavitjak, varjak turelemmel)
    sajnos nem tudtam elobb jelezni, telefonrol csak most tudtam belepni..
    Elnezest az okozott kellemetlensegert.

  5. #30
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Izgalmas volt, fárasztó is nekem, le is körözött az első helyezett az első versenyen
    A rajtoknál volt pár kocc. A második versenyen bocsi a féktávon való érintésért, pontosan nem láttam, hogy mi lett belőle. Természetesen nem volt szándékos.
    A versenyek nagy részében egyedül autóztam, nem volt sok csatában részem. Nem sikerült jó időket menni sajnos.

    Várom a következő versenyt!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  6. #31
    Együd István Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2016. 02. 11.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    15
    Heló.
    Valakinek van replay?
    Az R2-ben valaki úgy eltalált hátulról hogy még tetőn is voltam
    Nem mintha a top 10-be jó lennék de azért bosszantó h 2 hét gyakorlást valaki így lenulláz

  7. #32
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Életemben nem voltam még ennyire csalódott és dühös egy futam után.

    Kvali A szerveren tőlem valaha a legjobb volt, valahol 7.-8. hely környékére, az ufót nem számítva ott elől a másik Forddal 5 tizedre az első helytől. #Öröm.

    Rajtot tőlem szokatlanul emiatt elóvatoskodtam, nem akartam roncsderbizni, 1 ember megelőzött, de utána szépen visszatámadtam, 7. helyen szakadtam el a mögöttem jövötől és az előttem menőtől. Majd kicsúszott a lábam alól a pedál. 4-5 kör szenvedés után, sikerült helyre rakni ÉS KITÁMASZTANI, 10. hely. #Kicsitkevésbéöröm.

    >Szünetben megrúgdostam a pedált, biztos ne csússzon ki mert P1.
    >Erre P2 lett, mert valamiért 9. lettem gondolom.
    >Tamással, Levivel röhögünk hogy mit keresünk ott. Levi mondta hogy én leszek a hátvéd.
    >Erre lerajtoltam
    mfw
    >laggolt a szerver, mert csak a 2. körre ért oda az első kanyaros tömegbaleset #ripP1többilyenúgyselesz
    >jó, akkor nagy csatában vissza Levi mögé, akit megint leelőztem
    >erre kicsúszott a lábam alól a pedál
    mfw


    Ha valaki eltaláltam volna mikor kidobtam a pedál támasztékát az ablakon, kérem jutassa vissza a Sopronba azt a szart (bár valszeg csak a szomszédig esett). Ugyan itt, ötleteket várok hogy a sarokban mivel lehet kitámasztani a pedált. Most pedig megyek és lenyugtatom magam. #f*szomkivanazegésszelmostéppen
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Schumi; 2019. 03. 10. 22:35.

  8. #33
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    A második versenyen bocsi a féktávon való érintésért, pontosan nem láttam, hogy mi lett belőle. Természetesen nem volt szándékos.
    Szerintem nézd vissza. Akkora dominót indítottál hogy az a rekordok könyvébe is bekerülhet.

  9. #34
    A hócipőm tele van ezzel a telibe...... Assetto Corsa-val. Miért gondolja magától, hogy én inkább automataváltóval szeretnék menni?? Elnézés a második futam első és második kanyarjáért, nyilván nem ott voltak a féktávok ahol előtte....

    Pedig milyen jó volt itt a BMW, csak az alfákat lehetetlen volt fogni rajton. Ha nem olyan fakezű botlábú ment volna vele mint én, szerintem simán futamgyőztes lehetett volna!

  10. #35
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  11. #36
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    A hócipőm tele van ezzel a telibe...... Assetto Corsa-val. Miért gondolja magától, hogy én inkább automataváltóval szeretnék menni?? Elnézés a második futam első és második kanyarjáért, nyilván nem ott voltak a féktávok ahol előtte....

    Pedig milyen jó volt itt a BMW, csak az alfákat lehetetlen volt fogni rajton. Ha nem olyan fakezű botlábú ment volna vele mint én, szerintem simán futamgyőztes lehetett volna!
    A 2.futam 2.kanyarjában én voltam a szerencsés!
    Fájt

  12. #37
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan itt, ötleteket várok hogy a sarokban mivel lehet kitámasztani a pedált.
    Nálam bútorlapból van szabva egy kis tákolmány. Az alapja egy derékszögű, egyenlő szárú háromszög. A derékszögnél, a két rövid oldalán van két ~10 cm magas ütköző. Ezt betolom a sarok íróasztal alsó polcaihoz ütközésig. Utána pedig a hosszabb, velem szemben álló oldalának tolom neki a pedált. Eleinte oldalról is meg akartam fogni, de arra a T3PA esetén nincs szükség, a gumitalpai parkettán is fognak rajta annyit, hogy oldalra nem tud mozogni. Ja még annyi, hogy mivel a fa tákolmány jóval könnyebb a pedálnál, egy papírnehezéket pluszban rá kell tennem, különben fel tud emelkedni a belső sarka használat közben, ahogy tolja befelé a pedál.

  13. #38
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nézd vissza. Akkora dominót indítottál hogy az a rekordok könyvébe is bekerülhet.
    Visszanéztem. Igen, szép dominó volt ott. De azért túlzásnak érzem, hogy csak az én hibám miatt történt minden ott. Egy autó már tetőn érkezett a kanyarba. Az Alfák meg összeakadtak, meg el is fékezte valaki közülük. A sárga zászló se véletlenül volt kint, akik érkeznek, készülniük kell bármire.
    Mindegy, óvjátok meg nyugodtan, vállalom a büntetést természetesen.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  14. #39
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem. Igen, szép dominó volt ott. De azért túlzásnak érzem, hogy csak az én hibám miatt történt minden ott.
    Ne érts félre, nyilván a 3-munk között történtre gondolok. Az hogy utána hányan forogtak meg rajtam, meg jöttek nekem, az már csak hab a tortán, az nem rajtad múlott. VB-nek lesz dolga, az biztos.

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam bútorlapból van szabva egy kis tákolmány. Az alapja egy derékszögű, egyenlő szárú háromszög. A derékszögnél, a két rövid oldalán van két ~10 cm magas ütköző. Ezt betolom a sarok íróasztal alsó polcaihoz ütközésig. Utána pedig a hosszabb, velem szemben álló oldalának tolom neki a pedált. Eleinte oldalról is meg akartam fogni, de arra a T3PA esetén nincs szükség, a gumitalpai parkettán is fognak rajta annyit, hogy oldalra nem tud mozogni. Ja még annyi, hogy mivel a fa tákolmány jóval könnyebb a pedálnál, egy papírnehezéket pluszban rá kell tennem, különben fel tud emelkedni a belső sarka használat közben, ahogy tolja befelé a pedál.
    Köszi, én is ilyesmire gondoltam.

  15. #40
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan itt, ötleteket várok hogy a sarokban mivel lehet kitámasztani a pedált. Most pedig megyek és lenyugtatom magam.
    Én is hasonló problémával szembesültem, szóval ebben tudok segíteni. Én azt csináltam, hogy fogtam egy ilyen fa szegélyt amivel a padló és a fal közötti részt szokták elfedni és levágtam belőle egy darabot ami elég hosszú volt, aztán az egyik végéből levágtam 2 45°-os részt, hogy illeszkedjen a falhoz és ennyi. A lényeg az, hogy ha kuplongot is használsz akkor a fékkel egy vonalba kell rakni, ha kuplung nélkül akkor meg a fék és a gáz közé, hogy ne mozogjon balra vagy jobbra.

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg aaa.JPG (45,6 KB, 183 megtekintés)

  16. #41
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Tény hogy durván lehet rajrolni az Alfa-val,de hogy a célegyenes felére körbeautóz a Ford,az is zorall

  17. #42
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Tény hogy durván lehet rajrolni az Alfa-val,de hogy a célegyenes felére körbeautóz a Ford,az is zorall
    Ott momdjuk a BMW is nagyot ment

  18. #43
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Tény hogy durván lehet rajrolni az Alfa-val,de hogy a célegyenes felére körbeautóz a Ford,az is zorall
    6-ból 3 futamot alfa nyert és 3 futamot ford és 3-ból 2 q-t nyert az alfa
    a napnál is világosabb h ugyanolyan erős mindkét autó , sőt az alfa még erősebb is LOL

    amúgy vicces volt mintha drs-es "előzés" (kikerülés) lett volna
    vagy egy jó kis multiclass futam

    ui: simresultsos eredményt tudna vlaki feltölteni?

  19. #44
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ne érts félre, nyilván a 3-munk között történtre gondolok. Az hogy utána hányan forogtak meg rajtam, meg jöttek nekem, az már csak hab a tortán, az nem rajtad múlott. VB-nek lesz dolga, az biztos.
    Rendben, és elnézést a kirohanásért!

    A BMW gyorsabb volt az Alfánál az egyenesben, de féktávon már nem. Vagy csak nekem nem ment a fékezés jól. Valaki vállal személyre szabott tréninget esetleg?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  20. #45

  21. #46
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Simresults alapján 10. lettem az első futamon. Miért másodiknak indultam, Levente mögül aki 11. lett?

  22. #47
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults alapján 10. lettem az első futamon. Miért másodiknak indultam, Levente mögül aki 11. lett?
    Bartha László valamiért hátrasorolódott pedig a 10-ben volt ő is az első futamon így a 11 lett a 10ik stb...
    szerintem valószínűleg kilépett az első futam végén és ezért nem számolt vele a fordított rajtrácsnál...

  23. #48
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Bartha László valamiért hátrasorolódott pedig a 10-ben volt ő is az első futamon így a 11 lett a 10ik stb...
    szerintem valószínűleg kilépett az első futam végén és ezért nem számolt vele a fordított rajtrácsnál...
    Ezt nem figyeltem futam alatt, ez így lehetséges. Köszi.

  24. #49
    Bartha László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 07.
    Város
    Dunaszentgyörgy
    Üzenetek
    23
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Bartha László valamiért hátrasorolódott pedig a 10-ben volt ő is az első futamon így a 11 lett a 10ik stb...
    szerintem valószínűleg kilépett az első futam végén és ezért nem számolt vele a fordított rajtrácsnál...
    kifogyott az üzemanyag az utolsó körben és a cél előtt álltam meg 100méterrel kb. azt mivel kiléptem a boxba ezért utolsónak érzékelt az ac. Mondjuk nekem ez teljesen értelemszerű is volt hogy akkor utolsó lettem, de ma egy nagyon tájékozódott barátom szerint a szabályok értelmében akik alapból kört kaptak azok nem végezhettek volna előttem. Ti hogy tudjátok ezt?

  25. #50
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barthalaca15 írta Hozzászólás megtekintése
    kifogyott az üzemanyag az utolsó körben és a cél előtt álltam meg 100méterrel kb. azt mivel kiléptem a boxba ezért utolsónak érzékelt az ac. Mondjuk nekem ez teljesen értelemszerű is volt hogy akkor utolsó lettem, de ma egy nagyon tájékozódott barátom szerint a szabályok értelmében akik alapból kört kaptak azok nem végezhettek volna előttem. Ti hogy tudjátok ezt?
    Az AC nem tudom hogy számol, a valós szabályok szerint a végeredményt a befejezett körök száma és az idő alapján határozzák meg.
    AC-ban pl a leintés után is lehetett körözni és akár lekörözhetted az egész mezőnyt a futam után, gond nélkül számolta. De ezt ha jól emlékszem már kijavították.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •