Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (181 összesen)
  1. #51
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    A csapat ugyanannyi pontot kapott volna az eredeti felállásban is... Alonsó, meg ha nagyon nyerni akar, akkor ott a pálya, tessék megelőzni... El kellett, hogy engedje, mert egyébként Falonsó képtelen volt megelőzni a pályán. És így fog nyerni... Szép!!!

    1. ez a győzelem rohadtul nem illeti meg Alfonzót...

    2. másrészt, ha ezzel az 5 ponttal lenne világbajnok, akkor rohadtul ne legyen az!!!

    Ez nemmás, mint MEGALÁZÁS!!! És ez nem csapatérdek volt, hanem Alonso-érdek...

    (Persze ez a "győzni-engedés" egy Alonso-szimpatizáns szemszögéből így volt helyes, de azért megkérdeznék én egy Massa-szimpatizánst is)
    Ezt a hozzáállást komolyan nem értem. Massának nem sok esélye van már, hogy VB legyen. Szóval akkor ilyen körülmények között, miért baj, ha már inkább a csapattársát segíti a bajnokságban, mint egy vadidegent??? Ugyanis ha nem Alonso nyer, az a potenciális esélyeseknek segített volna Fernando-val szemben.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  2. #52
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    2 db az nem sok.
    Én azt mondom, hogy összementek volna, ezért nem nyer Massa, ahogy Alonso sem.
    A félreértések elkerülése végett azt szeretném leszögezni, hogy a csapatutasítással nem értek egyet, sem ha pl. a Ferrárinál van, sem ha pl. a Mekinél.


  3. #53
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor is szánalom volt!!! Egy ládányi fos! Alonsó meg, ha minden versenyen olyan gyors, akkor igenis előzze meg a pályán... Igenis legyen küzdelem!!! Ez egy sport, b*ssza meg!

    Massa ábrázatán látszott, hogy mennyire volt korrekt ez a dolog... A nagy gázóra-fejű spanyol meg mosolygott, mint az edényes... Ez a győzelem nem 25 pontot, hanem -25 pontot ér a Világ szemében...


    "A nagy gázóra-fejű spanyol meg mosolygott, mint az edényes..." Ez kurva jó, beszartam a röhögéstől, így még nem hallottam!!!

    Gondolkozz már a csapat fejével is!
    Ott van két tetű drága kocsi, ott van az év végén szétosztandó zsé, ki nem szarja le hogy Massa 1 vagy 2 a csapat szempontjából???
    Alonsonak kellenek a pontok és kész!
    Nem az első és nem is az utolsó ilyen eset volt ez, csak attól függ, hogy ki mennyire észrevehetően csinálja.

  4. #54
    Dobos László Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    47
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, meg az a szimulátor is szerintem kicsit vicces, legalább is ahogy Webber meg Vettel vezetget ott, grafika kb mint a GP2.
    Egy biztos a GTR2-t nem cserélném el rá az tuti, vagy csak ennyire nagyon szarul mutatja a kamera?
    http://www.rfactor-pro.com/
    rFactorPro-val mennek, ha jól tudom 6-7 csapat ezt használja.

  5. #55
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor is szánalom volt!!! Egy ládányi fos! Alonsó meg, ha minden versenyen olyan gyors, akkor igenis előzze meg a pályán... Igenis legyen küzdelem!!! Ez egy sport, b*ssza meg!

    Massa ábrázatán látszott, hogy mennyire volt korrekt ez a dolog... A nagy gázóra-fejű spanyol meg mosolygott, mint az edényes... Ez a győzelem nem 25 pontot, hanem -25 pontot ér a Világ szemében...
    Na latod baratom eljott az ido, mikor egyetertek veled valamiben vegre!
    Sajna ez egy fos, csakugy mint azok a sportok, ahol mar csak a penz szamit.

  6. #56
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    vááááááááááááááááááááááááááááá baze 2 ezred, de probléma sehol majd ringen megkapja a 2 tizedet vettel Go Alonso!
    Örülünk ??

  7. #57
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a hozzáállást komolyan nem értem. Massának nem sok esélye van már, hogy VB legyen. Szóval akkor ilyen körülmények között, miért baj, ha már inkább a csapattársát segíti a bajnokságban, mint egy vadidegent??? Ugyanis ha nem Alonso nyer, az a potenciális esélyeseknek segített volna Fernando-val szemben.
    Akkor olvasd el mégegyszer, hátha felfogod... a Ferrari istálló így is, úgy is 45-45 pontot kapott, és Massa eddig egész életében másokat segített, most meg, mikor tényleg megillette volna egy visszatérés utáni abszolút-jogos győzelem, ez a f*szjankó Domenicali elveszi tőle ilyen érettségiztető történelemtanár hangnemben elengedésre utasítva...

    Én másnap felmondanék ezeknél a szemétláda digóknál... Itt éppen, hogy nem az a rohadt 5 pont volt a lényeg, hanem a prestige Massa balesetét követően, és maximálisan megérdemelte volna, hogy ha még nem is nyeri meg, de legalább ne rászóljanak és úgy engedje el, hanem önszántából tegye, ha úgy látja, hogy ez a sügér képtelen megelőzni a pályán...

  8. #58
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Örülünk ??
    NEM! Ez vérlázító...!

  9. #59
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan es nem bantoan, de "hulye" vagy? Te csak ugy atadnad a gyozelmet, ...
    Tudod, én mindig ezt tettem. Rupa Zoli szinte mindig a bajnoki címért harcolt, én viszont nem. És ha valamiért mögém keveredett, sosem merült fel bennem, hogy betartsak a csapattársamnak. És sosem volt rossz érzésem utána. Igaz, ez "csak" egy játék.

    Csapatszinten ugyanannyi pontot kaptak volna igyis-ugyis. Szoval remelem jol megbuntetik oket. Mondom ugy ezt, hogy Ferrari drukker vagyok 18 eve.
    Kicsit nézd át a számtant! Ha csak a csapatbajnokság lenne, még igazad is lenne. Ha mindketten harcban lennének a VB címért (mint pl. a Red Bull), akkor szemét húzásnak lehetne tekinteni. De így, inkább ésszerű.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan es nem bantoan, de "hulye" vagy? Te csak ugy atadnad a gyozelmet, majd utana azt hazudnad az interjun, hogy jobban gyorsitott ki Alonso?
    Onzo az, hogy sajat erejebol jobb volt es nyerni akart? Epp, hogy Alonso onzo (mindig is azt volt, emiatt utalom) mivel leszarta mit jelentett volna erzelmileg Felipenek 1 evvel a balesete utan gyozelemmel visszaterni. Csapatszinten ugyanannyi pontot kaptak volna igyis-ugyis. Szoval remelem jol megbuntetik oket. Mondom ugy ezt, hogy Ferrari drukker vagyok 18 eve.
    Képzeld el, hogy igen!
    Én átadtam volna a csapattársamnak, hogy a GTR-ben is segítjük egymást mert ezért vagyunk EGY CSAPAT és ezért nincs csak Tomcy, Wega, Bazsy, Cola, hanem ezért van Dexter, Top Crash, HRC mert egy csapat egy érdek és kész!

    Amit meg Massa csinál az olyan mint egy durcás kisgyerek.

  11. #61
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amit meg Massa csinál az olyan mint egy durcás kisgyerek.
    ...és full jogosan csinálja

    Ez mindenkinek szarul esne... Kamuzik az, aki azt mondja: "neeeem, nekem biztosan nem..."

  12. #62
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor olvasd el mégegyszer, hátha felfogod... a Ferrari istálló így is, úgy is 45-45 pontot kapott, és Massa eddig egész életében másokat segített, most meg, mikor tényleg megillette volna egy visszatérés utáni abszolút-jogos győzelem, ez a f*szjankó Domenicali elveszi tőle ilyen érettségiztető történelemtanár hangnemben elengedésre utasítva...

    Én másnap felmondanék ezeknél a szemétláda digóknál... Itt éppen, hogy nem az a rohadt 5 pont volt a lényeg, hanem a prestige Massa balesetét követően, és maximálisan megérdemelte volna, hogy ha még nem is nyeri meg, de legalább ne rászóljanak és úgy engedje el, hanem önszántából tegye, ha úgy látja, hogy ez a sügér képtelen megelőzni a pályán...

    Oké akkor mond meg fejből ki lett 2004-ben a csapat vb és ki az egyéni?
    100 emberből valószínüleg 50 megmondja ki nyerta a vb-t de a csapatott szerintem 10-se tudná és ez itt a lényeg!(én sem tudom melyik csapat nyert akkor )

  13. #63
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ebbol is latszik, hogy Alonso egy bena fasz, aki csapatutasitas nelkul keptelen megelozni Massat!
    Ha esetleg vilagbajnok lesz, azt csakis Massanak koszonheti, csakugy mint anno Kimi.
    Massa csakis magának köszönheti ezt a szitut:
    - Nem elég egy futamon gyorsan menni..egész évben kell teljesíteni, ha le vagy maradva a bajnokságban akkor így jársz. Én a csapatfőnök helyében hamarabb szóltam volna Massának, úgy 8 futammal hamarabb.
    - Megküzdhetett volna még a futam elején Alonsoval leszorítósdi nélkül, ahogy csapattársaknak illene.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 25. 16:14.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #64
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    ...és full jogosan csinálja

    Ez mindenkinek szarul esne... Kamuzik az, aki azt mondja: "neeeem, nekem biztosan nem..."
    Igen és ilyenkor szokott a gondos és nevelő szülő ledurrantani egy atyai pofont aztán megtanulja a kisgyerek hogy mikor lehet durcázni és mikor nem...

  15. #65
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Oké akkor mond meg fejből ki lett 2004-ben a csapat vb és ki az egyéni?
    100 emberből valószínüleg 50 megmondja ki nyerta a vb-t de a csapatott szerintem 10-se tudná és ez itt a lényeg!(én sem tudom melyik csapat nyert akkor )
    De erre a kamu Alonso győzelemre egy Világ fog emlékezni és szánalommal visszagondolni...

  16. #66
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Igen és ilyenkor szokott a gondos és nevelő szülő ledurrantani egy atyai pofont aztán megtanulja a kisgyerek hogy mikor lehet durcázni és mikor nem...
    És ilyenkor szokott lelépni otthonról egy életre a gyerek, mert nem beszari, hanem talpraesett...

  17. #67
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor olvasd el mégegyszer, hátha felfogod... a Ferrari istálló így is, úgy is 45-45 pontot kapott, és Massa eddig egész életében másokat segített, most meg, mikor tényleg megillette volna egy visszatérés utáni abszolút-jogos győzelem, ez a f*szjankó Domenicali elveszi tőle ilyen érettségiztető történelemtanár hangnemben elengedésre utasítva...
    Érdekes. Alonso minden edzésen gyorsabb volt mint Massa. Sőt, a versenyen is gyorsabb volt nála. A jobb rajton kívül nem volt olyan pontja a hétvégének, amikor jobb lett volna mint Alonso. És ettől még nem érdemelte volna meg, mint bárki más.

    Én másnap felmondanék ezeknél a szemétláda digóknál...
    Vajon akkor is ugyan így gondolkoztál, amikor a McLarennél nem burkoltan az újonc Hamiltont (aki nem mellesleg a kedvenced) tolták a 2-szeres VB Alonso-val szemben???


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  18. #68
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542
    Ezért ezt Massa is megoldhatta volna kicsit szebben, nem ennyire átlátszóan. Kicsit elfékezte volna az autót és kimegy a bukótérbe. Így másis szebb lett volna és nyilatkozni is tudott volna valami értelmeset. De a tényen nem változtat ez nem volt túl sportszerű a Ferraritól. Alonso meg várt volna 5-6 kört és megvan az magától is.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  19. #69
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    De erre a kamu Alonso győzelemre egy Világ fog emlékezni és szánalommal visszagondolni...
    Egy nagy szart. A Schumacher-Barrichello eset volt az első, így arra mindenki emlékszik. Azóta volt már jó pár. A nélkül, hogy utána néznél, fel tudod sorolni őket? Nem hiszem!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #70
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Vajon akkor is ugyan így gondolkoztál, amikor a McLarennél nem burkoltan az újonc Hamiltont (aki nem mellesleg a kedvenced) tolták a 2-szeres VB Alonso-val szemben???
    Figyi, Hamilton úgy lenyomta Alonsót 2007-ben, mint a bélyeget, az nem ugyanez a szitu volt... Hamilton egyértelműen tudatta, hogy bár újonc, de Alonsó csak a kipufogófüstjét nyelheti...

  21. #71
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    A nélkül, hogy utána néznél, fel tudod sorolni őket? Nem hiszem!
    És miért kellene itt felsorolgatni, ott a sport-almanach, nézegesse az, akinek erre van igénye...

  22. #72
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    ...és Massa eddig egész életében másokat segített...
    mert erre jó...ennyi,
    Hajrá Kimi!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #73
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    És miért kellene itt felsorolgatni, ott a sport-almanach, nézegesse az, akinek erre van igénye...
    Nem hiszem, hogy egyhez is oda lenne írva, hogy "Nem megérdemelt futamgyőzelem".


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  24. #74
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy egyhez is oda lenne írva, hogy "Nem megérdemelt futamgyőzelem".
    Ehhez oda lesz...

  25. #75
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    én azt mondom amig lenne matematikai esélyem a vb cimhez addig nálam az ilyen manőverek szóba se jöhetnének,könyöröghetne Domanicali akár kétmankóval is
    ha Massa nyer lenne olyan 60 pont hátránya és még van jópár futam. "olyan 200-pont kiadó"miért nincsen esélye???
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •