Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 111 (111 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    White: Sőt a szürke is. Szürke Gandalfnak ugyan jobban tetszett a fehér, ezért nevet változtatott (meg öltözéket). Te már gondolom korábban megtetted ezt.

    Csak hogy a játékhoz is szóljak, ami nagyon zavart, hogy a mögöttem haladók nevét sajnos csak az eredménytáblából látom, de visszapillantani, hátranézni nem tudok. Nincs ilyen beállítási lehetőség?
    Ja ezt a lehetőséget én is kerestem de nem találtam,hiányoltam..... volna de mivel általában a hátsó traktusban közlekedem ,nem nagyon kell hátra néznem,mivel az ellenfelek mind előttem tartózkodnak.
    De a lekörözéseknél jó lenne így nem tartanék fel senkit,igaz a sok hátranézésből meg ,csak az következne hogy ,lemennék a pályáról.
    Ha esetleg megtalálja valaki a játékban ezt az opciót szóljon.

  2. #102
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    White: Sőt a szürke is. Szürke Gandalfnak ugyan jobban tetszett a fehér, ezért nevet változtatott (meg öltözéket). Te már gondolom korábban megtetted ezt.

    Csak hogy a játékhoz is szóljak, ami nagyon zavart, hogy a mögöttem haladók nevét sajnos csak az eredménytáblából látom, de visszapillantani, hátranézni nem tudok. Nincs ilyen beállítási lehetőség?
    Azoknak a fényében hogy a boxban áramalá helyezed a járgányt, majd önindítózól, aztán kuplung, 1... stb...
    Szóval attól tartok ez a funkció szándékosan maradt ki a programból...
    Személy szerint nekem is ez hiányzott a legjobban.

  3. #103
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azoknak a fényében hogy a boxban áramalá helyezed a járgányt, majd önindítózól, aztán kuplung, 1... stb...
    Szóval attól tartok ez a funkció szándékosan maradt ki a programból...
    Személy szerint nekem is ez hiányzott a legjobban.
    Amúgy ha már van virtual mirror, ez nem sokat ártott volna a realizmusnak.

    Nekem legjobban egy chat ablak hiányzik a menüből. Utálom, hogy csak az utolsó 3 sort látom. És azt is csak 15 mp-re vagy akkor, ha magam is írni akarok éppen valamit.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #104
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ha már van virtual mirror, ez nem sokat ártott volna a realizmusnak.

    Nekem legjobban egy chat ablak hiányzik a menüből. Utálom, hogy csak az utolsó 3 sort látom. És azt is csak 15 mp-re vagy akkor, ha magam is írni akarok éppen valamit.
    No és ugye mikor írok az ékezetes betűket hagyjam ki,mert.....,majd csak belejövünk.
    Sok betűt úgy sem lehet leírni egy sorba D.
    Örüljünk hogy legalább van benne chat.

  5. #105
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Kicsit lemaradtam az Netkarral, csak pár napja tolom. Ez még egy Prato full 1.41.6-s kör és a setup.
    A startvonalat 177-el lépem át, a végsebesség 191. A hiteles verzió van telepítve.

    Sokáig nem tudtam 41.9 alá menni, 42.0-42.3s kört mentem vagy ezret, aztán rájöttem, hogy a féktávokkal és főleg a végén a gép orrának ívrefordításával vannak gondjaim. Ezt a részt érzem a szim legérzékenyebb pontjának, elég durván kell a fék-gázzal egyidőben játszani, hogy ez flottul menjen.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  6. #106
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit lemaradtam az Netkarral, csak pár napja tolom. Ez még egy Prato full 1.41.6-s kör és a setup.
    A startvonalat 177-el lépem át, a végsebesség 191. A hiteles verzió van telepítve.

    Sokáig nem tudtam 41.9 alá menni, 42.0-42.3s kört mentem vagy ezret, aztán rájöttem, hogy a féktávokkal és főleg a végén a gép orrának ívrefordításával vannak gondjaim. Ezt a részt érzem a szim legérzékenyebb pontjának, elég durván kell a fék-gázzal egyidőben játszani, hogy ez flottul menjen.
    Na épp ezekkel a problémákkal küzdöttem én is ,sőt küzdök.
    Annyi különbséggel,hogy nekem még most sem megy igazán,igaz a pályát is rühelltem nagyon,a kocsiról nem is beszélve.
    Csak az a fura hogy ugyan ez a kocsi pl.,a Crema-i pályán teljesen tökéletesen ment hasonló beállításokkal.
    De tudom hogy bennem van a hiba,valamilyen szinten érthető is mivel ,nemrég ismerkedtem meg a netKar-al.

  7. #107
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    1.6-tal 42.9-et mentem úgy, hogy szinte semmit se állítottam
    Sziasztok!
    Nem tudom él-e még a topic, de hátha. Szóval a demo pálya alatt Prato-t vagy Crema-t értettétek? pl. ez a 42.9 melyikre vonatkozott? köszi, üdv

  8. #108
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg herhi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem tudom él-e még a topic, de hátha. Szóval a demo pálya alatt Prato-t vagy Crema-t értettétek? pl. ez a 42.9 melyikre vonatkozott? köszi, üdv
    Hali!
    Prato Full volt, ha nem tévedek.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #109

    alap setup

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Prato Full volt, ha nem tévedek.
    és abban tudtok segíteni - ha még emlékeztek - , hogy milyen időt mentetek 1600assal ALAPbeállítással Crema SC1en, ill. Prato Fullon??? Tehát max féket állítva, DE guminyomás, futómű érintetlen.
    V akár most is kipróbálhatjátok, egy kis kihívás Köszi az esetleges segítséget.

  10. #110
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg herhi írta Hozzászólás megtekintése
    és abban tudtok segíteni - ha még emlékeztek - , hogy milyen időt mentetek 1600assal ALAPbeállítással Crema SC1en, ill. Prato Fullon??? Tehát max féket állítva, DE guminyomás, futómű érintetlen.
    V akár most is kipróbálhatjátok, egy kis kihívás Köszi az esetleges segítséget.
    Itt keresgélhetsz kevedre, ha jól emlékszem helyenként replay és setup is akad.

  11. #111
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt keresgélhetsz kevedre, ha jól emlékszem helyenként replay és setup is akad.

    Sziasztok!

    Keresgéltem itt, de nem találtam, szóval írjatok légyszi egy-két köridőt
    1600assal, CREMA SC1-en....köszönöm (a világranglistás honlapot ismerem)

    üdv

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •