Oldal: 34 / 42 ElsőElső ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 826 - 850 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #826
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18

    Köszönöm!

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Rank App:
    Jelenleg csak a build 17 és 24 letölthető. Sajna nem tudom bevállalni hogy egyszerre több verziót "támogassak"...

    A "vörösödés" lényege egyébként hogy az új verziókban a Rank App eldönti hogy büntetendő e a vágás amit elkövettél...

    De ha hasznos infónak tartjátok, akkor nincs akadálya hogy ezt továbbra is kiírja a Rank App, kb 10 perc meló vissza tenni.

    Elveszett köridő: Javítottam, felkerült a köröd és ismét menti a Rank a Zandvoort-ban futott köröket...
    Kedves László,

    Köszönöm a részletes választ. Értem a változások lényegét és így jónak hangzik. Azt is, hogy régi verziókat nem lehet örökig támogatni.

    Vissza teszem a 24-et és megbarátkozok vele. Ha már itt tartunk, segítene ha lenne egy rövid leírás a felületéről. Sokáig tartott amíg rájöttem, hogy a bal sárga ugráló oszlopok a kerekekre nehezedő tehert méri (javíts ki ha nem)

    Viszont a mai napig nem tudom mit jelentenek a jobb oldali zöld/piros kockák

    Támogatom ha a büntik száma visszakerülne. Esetleg kisebb betűkkel. Vannak szerverek ahol nem bűntettnek, például Track Day-k, de attól még kíváncsi lennék hányszor voltam béna lúzer. Az is szuper lenne ha méretezhető lenne az ablaka. Picit túl nagy.

    És akkor végül, de nem utolsósorban, rengeteg profi új autót és pályát alkotnak mostanában. Nagyon örülnék ha ezekkel is működne a Rank.

    Autók:
    RSS Hybrid 2017 / F2-V8
    VRC - 1988 - McLaren MP4-4 / 1991 - Jordan 191
    ASR - 1991 - Ferrari 643 / Ferrari F2004
    DRD Audi 90 GTO
    RL Ford Fiesta WRC
    Veloce GTS
    Ferrari F2002 V1.4
    URD Redbull x2010
    Ferrari F1 Concept
    Ginetta G55 GT4
    Ginetta G55 Supercup
    Lamborghini Diablo SE30 Jota 0.99
    Saab 9-3 Aero (Ez egy állat)
    Saab 99 Turbo
    Az összes autón működik rendesen a hang!

    Pályák Road:
    Longford 67
    Bathurst 101
    Baku_16 v1.6
    Tor_Poznan v1_4
    Doningtonpark_1.15
    Paul_Ricard_v0.9.7
    Sentul_Circuit 1_2

    Pályák Rally/Hillclimb:
    Pine Ridge Rally
    BTBfin Kanniranni TTM
    KrajiskaZmijaAC_v11
    Simtraxx_Transfagarasan_v0.8
    Joux Plane151

    Ajánlom mindenkinek.

    Üdv,
    Péter

    Ui.
    Köszi a köridőm
    Utoljára módosította: Petezzzz; 2017. 09. 01. 11:26.

  2. #827
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Petezzzz írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves László,

    Köszönöm a részletes választ. Értem a változások lényegét és így jónak hangzik. Azt is, hogy régi verziókat nem lehet örökig támogatni.

    Vissza teszem a 24-et és megbarátkozok vele. Ha már itt tartunk, segítene ha lenne egy rövid leírás a felületéről. Sokáig tartott amíg rájöttem, hogy a bal sárga ugráló oszlopok a kerekekre nehezedő tehert méri (javíts ki ha nem)

    Viszont a mai napig nem tudom mit jelentenek a jobb oldali zöld/piros kockák

    Támogatom ha a büntik száma visszakerülne. Esetleg kisebb betűkkel. Vannak szerverek ahol nem bűntettnek, például Track Day-k, de attól még kíváncsi lennék hányszor voltam béna lúzer. Az is szuper lenne ha méretezhető lenne az ablaka. Picit túl nagy.

    És akkor végül, de nem utolsósorban, rengeteg profi új autót és pályát alkotnak mostanában. Nagyon örülnék ha ezekkel is működne a Rank.

    Autók:
    RSS Hybrid 2017 / F2-V8
    VRC - 1988 - McLaren MP4-4 / 1991 - Jordan 191
    ASR - 1991 - Ferrari 643 / Ferrari F2004
    DRD Audi 90 GTO
    RL Ford Fiesta WRC
    Veloce GTS
    Ferrari F2002 V1.4
    URD Redbull x2010
    Ferrari F1 Concept
    Ginetta G55 GT4
    Ginetta G55 Supercup
    Lamborghini Diablo SE30 Jota 0.99
    Saab 9-3 Aero (Ez egy állat)
    Saab 99 Turbo
    Az összes autón működik rendesen a hang!

    Pályák Road:
    Longford 67
    Bathurst 101
    Baku_16 v1.6
    Tor_Poznan v1_4
    Doningtonpark_1.15
    Paul_Ricard_v0.9.7
    Sentul_Circuit 1_2

    Pályák Rally/Hillclimb:
    Pine Ridge Rally
    BTBfin Kanniranni TTM
    KrajiskaZmijaAC_v11
    Simtraxx_Transfagarasan_v0.8
    Joux Plane151

    Ajánlom mindenkinek.

    Üdv,
    Péter

    Ui.
    Köszi a köridőm
    Kijelző:
    Update-enként mindig le van írva hogy mi változott, de egyben valóban nincs meg sehol hogy mi micsoda.
    Csak felsorolás jellegel, idővel mindenki megtalálja.
    - Pillanatnyi FPS. Ez nem az átlag és nem is a folyamatos, hanem bizonyos időközönkét vett minta értéke, ami a stuttering miatt hasznos. (fehér apróbetűs)
    - Session-ön belüli vágások száma. Mindig csak a kör végén frissül! (sárga apróbetűs)
    - sárga "csíkok", a négy gumi terhelése. A fékerő eloszlást pl 2 kanyar alatt be lehet állítani vele tökéletesre. Utána még lehet finom hangolni érzésre.
    - a négy kocka: (2 zöld, 2 piros) maximum hány kerék hagyta el a pályát adott körben. A 2 még érvényes kör, (tehát zöld) a 3 és 4 érvénytelen (piros)
    - státusz kijelzés (háttér színek): blokkoló kerék (piros), kipörgő kerék (sárga), tapadás vesztés (zöld) és túlkormányzás (kék)
    - narancs app: pálya elhagyás
    - vörös app, lassíts felirattal: büntetendő vágás

    App méret:
    A rank app könyvtárában, megtalálod a /settings/masters_main_app.ini-t.
    Ebben a "SCALE=1.0" értékét átírod egy neked szimpatikus értékre és voila.
    Ha csökkenteni szeretnéd, akkor pl
    SCALE=0.8

    Addon:
    Én a magam részéről nem preferálom az addon pályákat / autókat.
    Az én szememben egy 15 évvel ezelőtt készült ISI pályát átkonvertálni az AC-alá, kb olyan mint egy 4K-s TV-re rákötni egy VHS videót és arról nézni a filmeket.
    De ebből a szempontból jó hír, hogy Szabi nem ilyen "finnyás" és nagy elánnal rakosgatja az adatbázisba az addon pályákat, így előbb - utóbb fent lessz mind, ebben biztos vagyok.
    Az már másik történet hogy ez mennyit fog érni. kb naponta jelenik meg egy patch hozzájuk, plusz Kunosék is havonta előállnak valami update-el amiben kijavítják 2 autó gumi fizikját és hazavágjak másik 15 autóét... Élő ember nincs a földön aki ezt követni fogja tudni.

  3. #828
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Addon:
    Én a magam részéről nem preferálom az addon pályákat / autókat.
    De ebből a szempontból jó hír, hogy Szabi nem ilyen "finnyás" és nagy elánnal rakosgatja az adatbázisba az addon pályákat, így előbb - utóbb fent lessz mind, ebben biztos vagyok.
    Azok kerülnek fel az adatbázisba, amelyeken Masters futamot rendez. Bízom benne, hogy a valóban jó pályák közül előbb-utóbb a legtöbb mind bekerül a repertoárunkban.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 02. 19:57.

  4. #829
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Watkins Glen-en nem mentette el az időmet. (Szept. 2-án 22 óra körül fent voltam egy fél órát.) A prekvalba viszont bent van az idő.
    Ezen felül még azt is észrevettem, hogyha egyszer kicsúsztam 4 kerékkel a pályáról, akkor hiába kezdtem új kört, nem tűnt el a 4 négyzet jelzés, (2 zöld + 2 piros,) csak ha kiléptem a szerverről.
    Más gyári pályánál nem volt probléma.
    Nekem nem probléma, de ha van időd, akkor ránézhetsz, hogy mi okozhatja a jelenséget.

  5. #830
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Watkins Glen-en nem mentette el az időmet. (Szept. 2-án 22 óra körül fent voltam egy fél órát.) A prekvalba viszont bent van az idő.
    Ezen felül még azt is észrevettem, hogyha egyszer kicsúsztam 4 kerékkel a pályáról, akkor hiába kezdtem új kört, nem tűnt el a 4 négyzet jelzés, (2 zöld + 2 piros,) csak ha kiléptem a szerverről.
    Más gyári pályánál nem volt probléma.
    Nekem nem probléma, de ha van időd, akkor ránézhetsz, hogy mi okozhatja a jelenséget.
    Köszi. A log-ban nincs benne a köröd, úgy hogy ötletem sincs mi lehet a gond.

  6. #831
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18

    Köridők stb.

    Hali,

    Két kérdés:
    1. Mi alapján készül a Referencia idő?
    2. Mit jelent a Különbség oszlopban a 107% ?




    ...és van egy szerintem nagyon érvénytelen köridő fent:




    Köszi,
    P.
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #832
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Petezzzz írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    Két kérdés:
    1. Mi alapján készül a Referencia idő?
    2. Mit jelent a Különbség oszlopban a 107% ?

    ...és van egy szerintem nagyon érvénytelen köridő fent:

    Köszi,
    P.
    1. A referencia idő a "WR" + 2 sec.
    Ha ez alatt vagy, akkor zöld és a különbség hozzá adódik az eredményedhez.

    2. A 107% azt jelenti hogy az időd nagyobb mint WR +2 sec, 107%-a. (gyakorlatilag nem értékelhető kör)

    Köszi, töröltem Tamás körét.
    Többek között ezért döntöttem úgy hogy az AC kör validálását kidobom és írok egy sajátot.
    Ez nagyjából mostanra kezdi kiforrni magát, reményeim szerint az ilyen körök akár teljesen eltűnhetnek.

  8. #833
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése

    Addon:
    Én a magam részéről nem preferálom az addon pályákat / autókat.
    Az én szememben egy 15 évvel ezelőtt készült ISI pályát átkonvertálni az AC-alá, kb olyan mint egy 4K-s TV-re rákötni egy VHS videót és arról nézni a filmeket.
    De ebből a szempontból jó hír, hogy Szabi nem ilyen "finnyás" és nagy elánnal rakosgatja az adatbázisba az addon pályákat, így előbb - utóbb fent lesz mind, ebben biztos vagyok.
    Értem mit mondasz, de nem is pályák a fontosak (van bőven), én inkább az autókra akartam tenni a hangsúlyt!
    Az újabb, tényleg jó verdáknak semmi köze sincs az ISI-hez Mondhatnám, vannak olyanok amik verik
    az Assetto saját kínálatát is.

    A pályákat közzétettem hátha érdekli valakit. De a jobb kocsikat szerintem simán be lehetne tenni

    P.

  9. #834
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Addon:
    Én a magam részéről nem preferálom az addon pályákat / autókat.
    Az én szememben egy 15 évvel ezelőtt készült ISI pályát átkonvertálni az AC-alá, kb olyan mint egy 4K-s TV-re rákötni egy VHS videót és arról nézni a filmeket.
    De ebből a szempontból jó hír, hogy Szabi nem ilyen "finnyás" és nagy elánnal rakosgatja az adatbázisba az addon pályákat, így előbb - utóbb fent lessz mind, ebben biztos vagyok.
    Az már másik történet hogy ez mennyit fog érni. kb naponta jelenik meg egy patch hozzájuk, plusz Kunosék is havonta előállnak valami update-el amiben kijavítják 2 autó gumi fizikját és hazavágjak másik 15 autóét... Élő ember nincs a földön aki ezt követni fogja tudni.
    A véleményed nagyjából egyezik az enyémmel.

    Ettől függetlenül, szerintem a RANK app-nak nem kellene ítélkezni sem a pályák, sem az autók felett.
    Szimplán csak rögzíteni a bármelyik autóval bármelyik pályán futott érvényes időket.

    Szerintem.

  10. #835
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A véleményed nagyjából egyezik az enyémmel.

    Ettől függetlenül, szerintem a RANK app-nak nem kellene ítélkezni sem a pályák, sem az autók felett.
    Szimplán csak rögzíteni a bármelyik autóval bármelyik pályán futott érvényes időket.

    Szerintem.
    Igen, ideálisan ez lenne a legjobb, de sajnos nem kivitelezhető reálisan.

    Minden egyes kocsit/pályát be kell táplálni az adatbázisba ahoz, hogy az App
    rögzíteni tudja időnket.

    IT-s vagyok, és tudom az rengeteg melóval jár.

    Ezért sem várom el, hogy minden létező cucc felkerüljön,
    csak a népszerű, kiváló, 5 csillagos példányok.

    Viszont, nagy örömömre, a régi rFactor-os Road America fent van!
    Utoljára módosította: Petezzzz; 2017. 09. 12. 10:49.

  11. #836
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Petezzzz írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ideálisan ez lenne a legjobb, de sajnos nem kivitelezhető reálisan.

    Minden egyes kocsit/pályát be kell táplálni az adatbázisba ahoz, hogy az App
    rögzíteni tudja időnket.
    Az App így is, úgy is elküldi az időket, csak a szerver oldal - számomra ismeretlen okból - nem rögzíti azokat.

    Idézet Eredetileg Petezzzz írta Hozzászólás megtekintése
    IT-s vagyok, és tudom az rengeteg melóval jár.
    Szerintem meg csak kicsit kellene módosítani a szerver oldalon...
    Nem kéne hogy gondot okozzon akkor sem, ha az összes létező MOD kombinációt kellene tárolni. Hacsak nem valami szappantartón fut

  12. #837
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az App így is, úgy is elküldi az időket, csak a szerver oldal - számomra ismeretlen okból - nem rögzíti azokat.
    Az App valóban minden időt elküld. Peti megadta a választ hogy miért nem rögzíti a szerver válogatás nélkül.
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg csak kicsit kellene módosítani a szerver oldalon...
    Hát...
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kéne hogy gondot okozzon akkor sem, ha az összes létező MOD kombinációt kellene tárolni. Hacsak nem valami szappantartón fut
    Sajna nem a NASA-nál bérlünk szervert, de nem ezen múlik.

    Csak így hirtelen példa a mennyiség / minőség arányra: http://www.gtr-masters.hu/result/9003
    Ha csak nem valami pedálos kisautó mod-dal ment a futam, akkor aligha jó a 43.75Km/h átlag sebesség.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 09. 15. 01:39.

  13. #838
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Petezzzz írta Hozzászólás megtekintése
    Értem mit mondasz, de nem is pályák a fontosak (van bőven), én inkább az autókra akartam tenni a hangsúlyt!
    Az újabb, tényleg jó verdáknak semmi köze sincs az ISI-hez Mondhatnám, vannak olyanok amik verik
    az Assetto saját kínálatát is.

    A pályákat közzétettem hátha érdekli valakit. De a jobb kocsikat szerintem simán be lehetne tenni

    P.
    Részemről nincs akadálya, ha van aki össze mazsolázza a szükséges adatokat, akkor én beteszem.

  14. #839
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről nincs akadálya, ha van aki össze mazsolázza a szükséges adatokat, akkor én beteszem.
    Szívesen segítek, ha tudok.
    Pontosan melyik adatokra van szükséged.

    PZ

  15. #840
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az App valóban minden időt elküld. Peti megadta a választ hogy miért nem rögzíti a szerver válogatás nélkül.
    Hát...

    Sajna nem a NASA-nál bérlünk szervert, de nem ezen múlik.
    Ahogy ezt már korábban is jeleztem, én szívesen megnézném, átalakítanám vagy akár újra is írnám a szerver oldali részt.
    Egyszer beszéltünk is már erről hosszabban - de végül nem lett semmilyen eredménye.

    Annó csak egy db dump-ot kértem, hogy lássam mi van most...

    Továbbra is tartom, hogy szerver oldalról automatikusan rögzíthetne minden érvényes időt a rendszer.
    Bármiféle manuális babrálás nélkül.
    (sokkal használhatóbb lekérdezések is jól jönnének)

    Így saccra párszáz Mb-os lehet az egész jelenlegi (AC) adatbázis.
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 09. 15. 14:27.

  16. #841
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy ezt már korábban is jeleztem, én szívesen megnézném, átalakítanám vagy akár újra is írnám a szerver oldali részt.
    Egyszer beszéltünk is már erről hosszabban - de végül nem lett semmilyen eredménye.

    Annó csak egy db dump-ot kértem, hogy lássam mi van most...

    Továbbra is tartom, hogy szerver oldalról automatikusan rögzíthetne minden érvényes időt a rendszer.
    Bármiféle manuális babrálás nélkül.
    (sokkal használhatóbb lekérdezések is jól jönnének)

    Így saccra párszáz Mb-os lehet az egész jelenlegi (AC) adatbázis.
    Igen emlékszem. Hogy nem történt azóta előrelépés ez rajtam múlott, de szerintem ezt meg is beszéltük. A Rank szerver oldallal, azóta gyakorlatilag nem foglalkoztam. Az erre fordítható szabadidőm felemésztette, a windows remek codepage kezelése, valamint hogy az AC szemrebbenés nélkül valid-nak ítél 0.001 ezredes köröket is.

    Most épp az új log feldolgozó-ra szánok minden Masters-ra fordítható szabadidőt, a régi több mint 2 éves és azóta Stefano annyi mindenen változtatott hogy nem látom értelmét tovább foltozgatni. Szabi pedig nem boldog ha nem tud minden új feature-t bekapcsolgatni. Tesztelni meg smafu.

    Igen megoldható lenne hogy a szerverünk minden futott érvényes kört rögzítsen.
    Ehhez a Rank App-ot is és a szerver oldalt is lényegesen bonyolultabbá kéne tenni.
    Egy probléma a millióból amit kezelni kéne: Ugyan az a pálya 28 verzióban. Különböző megvalósítás, különböző tapadás, lehet még a hosszuk sem egyezik... stb... Szerintem már ez is jó eséllyel kifogna egy automatizált rendszeren. És ez csak a meló része.
    A plusz meló és plusz CPU, RAM, HDD terhelés után, végeredmény képen lenne egy AC Rank-unk amiben lenne kb 300 pálya 500 autóval, aminek többségén kb 2 ember rendelkezne idővel és ha kicsúszás nélkül körbeérnél akkor az már jó eséllyel WR is egyben.
    Most még (csak) a 60 pályából vagy 30-an kb 2-15 embernek van körideje. (akik részt vettek a fun futamon, azóta kb a kutya nem ment ezeken a pályákon)
    Mindenki preferenciáját nem ismerem, de szerintem 300 pályából kiválogatni azt a 10-et ami a felhasználók 90%-át érdekli, nem egy "great user experience". (Mondjuk nyilván erre is lehet programot írni.)

    A szűrős lekérdezésekben látok fantáziát, de jelenleg a Rank-al nem szeretnék foglalkozni. Ami egészen biztos hogy a következő lépés egy teljes törlés lesz és ha már ott vagyok akkor szerintem a dump-ot is meg ejthetjük.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 09. 15. 21:41.

  17. #842
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy probléma a millióból amit kezelni kéne: Ugyan az a pálya 28 verzióban. Különböző megvalósítás, különböző tapadás, lehet még a hosszuk sem egyezik... stb... Szerintem már ez is jó eséllyel kifogna egy automatizált rendszeren. És ez csak a meló része.
    A plusz meló és plusz CPU, RAM, HDD terhelés után, végeredmény képen lenne egy AC Rank-unk amiben lenne kb 300 pálya 500 autóval, aminek többségén kb 2 ember rendelkezne idővel és ha kicsúszás nélkül körbeérnél akkor az már jó eséllyel WR is egyben.
    Most még (csak) a 60 pályából vagy 30-an kb 2-15 embernek van körideje. (akik részt vettek a fun futamon, azóta kb a kutya nem ment ezeken a pályákon)
    Mindenki preferenciáját nem ismerem, de szerintem 300 pályából kiválogatni azt a 10-et ami a felhasználók 90%-át érdekli, nem egy "great user experience". (Mondjuk nyilván erre is lehet programot írni.)
    Jelenleg a Rank adatbázisban a gyáriakon felül azok az autók és pályák szerepelnek, melyeket a ligában is használunk, ami mindenképpen egyfajta minőségű szűrő a tartalmakat illetően. Én sem vagyok benne biztos, hogy jót tenne az a Rank-nak, ha teleszemetelnénk a világ összes add-on tartalmával, amiknek a 80% még viccnek is rossz, nem is beszélve a verzió, névazonosság és egyéb problémákról, amik akár a mi prekval- és eredmény rendszerünket is taccsra vághatják, ha vmi nem kívánatos galibát okoznak az adatbázisban.

    Ha bele is vágtok ebbe én mindenképpen szeretném, ha megmaradna a lehetőség a Masters által használt és a többi tartalom különválasztására.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 15. 21:11.

  18. #843
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18

    Suzuka??

    Hali,

    A Malagoli féle Suzuka v1.1 pályán körözgetek és látom nem rögzülnek a köridők.

    Talán más Suzukátok van? Keresgéltem az egész GTR-M oldalon de nem találtam semmit.

    Jó lenne egy Sticky-zet link gyűjtemény az összes Mod-hoz amit ti használtok.

    Köszi,
    Péter

  19. #844
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Petezzzz írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    A Malagoli féle Suzuka v1.1 pályán körözgetek és látom nem rögzülnek a köridők.

    Talán más Suzukátok van? Keresgéltem az egész GTR-M oldalon de nem találtam semmit.

    Jó lenne egy Sticky-zet link gyűjtemény az összes Mod-hoz amit ti használtok.

    Köszi,
    Péter
    Szerintem én is ezt próbáltam anno, bár csak egy körön. Nagy kár érte, ha ilyen hibája van.

  20. #845
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    az élet nehézségei a szerveren:


    a rankapp (nekem a legfrissebb v24 van fenn) brekeg minden körben célvonalon, amikor "szerinte" vágok..illetve minden boxba hajtáskor.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #846
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    az élet nehézségei a szerveren:


    a rankapp (nekem a legfrissebb v24 van fenn) brekeg minden körben célvonalon, amikor "szerinte" vágok..illetve minden boxba hajtáskor.
    Gondolom valami "jóféle" addon pályán hajtjátok.
    Ez esetben az se lenne meglepetés ha egy helyben pörög a tengelye körül, vagy tüzet prüszköl...

  22. #847
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom valami "jóféle" addon pályán hajtjátok.
    Ez esetben az se lenne meglepetés ha egy helyben pörög a tengelye körül, vagy tüzet prüszköl...
    igen, most road america-n..de előtte a gyári barcelona-n is csinálta
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #848
    Orbán Péter Regisztrált Petezzzz logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 02.
    Város
    Újhartyán
    Életkor
    54
    Üzenetek
    18

    F2004

    Az F2004 sem rögzit semmit. Pedig gyári. Kár. 5:03-as Nordschleife-nak semmi nyoma

  24. #849
    Korubszky Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 12. 27.
    Város
    Bilsdorf
    Üzenetek
    6

    Nem jelenik meg az app a boxutcában

    Sziasztok,

    GTR-Masters_Rank bemásolva a megfelelő helyre (24-es és 17-es verzsön próbálva), acuser file ellenőrizve a visszajelzés ok,
    játékon belül a beállításokban engedélyzve van az app de a box utcaban nem látható a listában így nem aktiválható

    Van vkinek ötlete mi lehet a gond?

    Win10 home 64 bit
    virusírtó: eset smart security

  25. #850
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Semper02 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    GTR-Masters_Rank bemásolva a megfelelő helyre (24-es és 17-es verzsön próbálva), acuser file ellenőrizve a visszajelzés ok,
    játékon belül a beállításokban engedélyzve van az app de a box utcaban nem látható a listában így nem aktiválható

    Van vkinek ötlete mi lehet a gond?

    Win10 home 64 bit
    virusírtó: eset smart security
    A Rank App-ot nem szükséges kitenni screen-re, mindig fut a háttérben. Viszont a jobb oldali App listában benne kell hogy legyen az ikonja, ellenkező esetben valami nem jó.
    A "Documents\Assetto Corsa\logs\py_log.txt" első 30-40 sorát küld el légyszi privátban, vagy másold be ide. A 24-est érdemes próbálni.

Oldal: 34 / 42 ElsőElső ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •