Oldal: 33 / 62 ElsőElső ||| 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 801 - 825 (1527 összesen)

Téma: F1 2009

  1. #801
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Mika Salo helyettesítette 99-ben. Irvine egész évben ment a Ferrarival.
    Télleg!Ebből is látszik hogy Salo nem alkotott számomra maradandót!

    "Mintha azt írták volna, hogy tesztelte még az idei autót, vagy legalábbis azokat az újításokat amire ez épül, de nem esküszöm rá." - by Csicsi

    Ehhez meg csak annyit hogy idén volt egy féléves tesztpilótai szerződése Schuminak!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #802
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha azt írták volna, hogy tesztelte még az idei autót, vagy legalábbis azokat az újításokat amire ez épül, de nem esküszöm rá. Mindenesetre kizártnak tartom, hogy gondot okozna neki ennek az autónak az elvezetgetése a módosítások miatt, de szerintem is valószínűtlen hogy beüljön, de nagyon jó figyelemfelkeltő címnek az tuti.
    Egyébként elég sok vesztenivalója lenne, nyerni nem nyerhetne rajta, de hát szerintem a vére hajtaná hogy beüljön...
    Itt lehet engem vezetett meg valami hozzáértő újságíró.
    Ma-tegnap olvastam két cikket is, és ezekben volt, én meg elhittem, hozzáteszem nem alaptalanul, mert míg tavaly ugye minden km-ről beszámoltak amit Schumi vezetett, idén valszeg nem a lelkesedés maradt el iránta, hanem nem vezetett. Meg 2 verseny közt nincs is teszt. Én is úgy tudom, hogy még tavaly évközben kipróbálta a tavalyi kocsin az új szárnyakat pl. Szóval a másfél év valszeg túlzás, de egy 9 hónap reális lehet.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #803
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Itt lehet engem vezetett meg valami hozzáértő újságíró.
    Ma-tegnap olvastam két cikket is, és ezekben volt, én meg elhittem, hozzáteszem nem alaptalanul, mert míg tavaly ugye minden km-ről beszámoltak amit Schumi vezetett, idén valszeg nem a lelkesedés maradt el iránta, hanem nem vezetett. Meg 2 verseny közt nincs is teszt. Én is úgy tudom, hogy még tavaly évközben kipróbálta a tavalyi kocsin az új szárnyakat pl. Szóval a másfél év valszeg túlzás, de egy 9 hónap reális lehet.
    Ezen merengeni szerintem teljesen értelmetlen, ez mint kérdés nem igazán merülhet fel sem a Ferrari részéről sem Schumi részéről mint aggály.
    Nézzük meg pl. Alguersuarit, teszt nélkül átült a Formula Renaultból, vagy talán Formula3-ból az F1es kocsiba és alig maradt le a mezőnytől. Szerintem ezeknek a tehetségeknek, szinte mindegy mit adsz a kezükbe, minimális alkalmazkodási idő után elvezetik TOP szinten.
    És Schumi ráadásul már nem is az a tipikus kezdő, vezetett ő slick gumis F1-es verdát, kipörgésgátló nélkülit is, meg mindent aminek van legalább 2 kereke.

  4. #804
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Télleg!Ebből is látszik hogy Salo nem alkotott számomra maradandót!
    !
    Nem-e? Salo megnyerte volna a második ferraris versenyét, ha nem kell elengednie Irvine-t...

    http://www.grandprixstats.com/en/res...hp?y=1999&r=10

    Ej, hogy sajnáltam szegényt...

  5. #805
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ej, hogy sajnáltam szegényt...
    Bizony!!! Irvine-t soha nem kedveltem. Salo viszont jófej, laza srác.

  6. #806
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

  7. #807
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: F1 2009

    Srácok ez nem sport hanem tiszta üzlet amiben mocskos nagy pénz van!
    Munkatársam aki gokartozott és most mint szerelő és edző dolgozik mondta hogy amikor Hill a hringen annyira jól ment az Arrowssal, más gokartos társai akik bent voltak a boxban mondták hogy szemmel láthatólag nagyobbak voltak a szárnyai mint a többi kocsinak! És ez azért volt mert angliába visszaesett a nézettség!
    Most is megmondta amikor már a 5. futamot nyerte Button, hogy majd nézzem meg az évad közepén hogy vissza fognak esni hogy szoros legyen a vb, de a végén úgy is majd megnyerik, csak kell a nézettség!
    És így is van, mivel se műszaki se technikai gondjuk nincs csak lassúak...

    Szóval szerintem nagyon nagy az esélye hogy sumi vissza ül a ferkába legalább is 1 versenyre tuti... Nekem sem volt soha a kedvencem de az utolsó évben elég szimpi volt és most meg hiányzik és jó lenne megint látni...
    Gondoljátok el mekkora bevétel lenne! Az egész világ nézné a futamot! Szerintem olyan nézettségi rekord lenne amit elképzelni nem tudunk!

  8. #808
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: F1 2009

    LoL összeesküvés elmélet by Tomcy. Tomcy szabad akarat

  9. #809
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: F1 2009

    Na, hát akkor annyi a BMW-nek.

    Viszont jó lenne, ha Sauber bagóért visszavásárolhatná tőlük a csapatot.

  10. #810
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    LoL összeesküvés elmélet by Tomcy. Tomcy szabad akarat

    Nem összeesküvés...
    De szerintem simán elképzelhető...
    Tavaly szerinted Glock miért vesztett annyi időt az utolsó körben???
    Persze addig nem volt gond az esővel meg semmivel sőt még az utolsó kör első szektora is tök jó volt csak pont utána vesztett fél percet 3 kanyarban...
    Aha persze mert jobban esett az eső... LOL! Nekem meg itt áll 3 ferka a garázsban és csak a hecc kedvéért járok suzukival!

    Ha azt akarnák akkor következő versenytől a Force India lenne a legjobb!

  11. #811
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Na, hát akkor annyi a BMW-nek.

    Viszont jó lenne, ha Sauber bagóért visszavásárolhatná tőlük a csapatot.
    Most olvastam én is...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #812
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem összeesküvés...
    De szerintem simán elképzelhető...
    Tavaly szerinted Glock miért vesztett annyi időt az utolsó körben???
    Persze addig nem volt gond az esővel meg semmivel sőt még az utolsó kör első szektora is tök jó volt csak pont utána vesztett fél percet 3 kanyarban...
    Aha persze mert jobban esett az eső... LOL! Nekem meg itt áll 3 ferka a garázsban és csak a hecc kedvéért járok suzukival!

    Ha azt akarnák akkor következő versenytől a Force India lenne a legjobb!
    Hát, tudod az élet nagy mókamester

  13. #813
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem összeesküvés...
    De szerintem simán elképzelhető...
    Tavaly szerinted Glock miért vesztett annyi időt az utolsó körben???
    Persze addig nem volt gond az esővel meg semmivel sőt még az utolsó kör első szektora is tök jó volt csak pont utána vesztett fél percet 3 kanyarban...
    Aha persze mert jobban esett az eső... LOL! Nekem meg itt áll 3 ferka a garázsban és csak a hecc kedvéért járok suzukival!

    Ha azt akarnák akkor következő versenytől a Force India lenne a legjobb!

    Az embereknek mindig szükségük volt összeesküvés-elméletekre, és szükségük lesz mindig is. Egyszerűen mert információk hiányában nem tudnak megmagyarázni dolgokat.
    Amíg kis dologról van szó, és pár szereplős, még azt mondom, hát lehet. De az F1??
    Nézzük már a tényeket: Buttonnak még mindig 20 pont előnye van. Ha annyira izgalmassá akarnák tenni, akkor Vettelt hozták volna felfelé, aki ezzel ellentétben alig szerzett pontot az uccsó 2 versenyen? Vagy nem ő a kihívó? De akárki is Hamilton biztos nem.
    Szerinted ki akarna a F1-ben leni, ha előre le lennének osztva a dolgok?

    Persze hallottam már cifrábbakat is, hogy pár gonosz bankár irányítja egy sötét szobából a világot, meg nem jártunk a Holdon, stb-stb.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #814

    Re: F1 2009

    Tomcy csodálom, hogy még a Massa féle balesetre nincs magyarázatod!
    Szerintem megbeszélték a Brawn-al, hogy Barichellonak úgyis utolsó éve, így lőjenek már hátra egy rugót Massa felé, hátha jöhet helyére Schumacher, és akkor ő majd rendberakja a Ferrarit!

    LOL nagyon az összes ilyen elmélet komolyan!

    u.i. tavaly csak Glock maradt slick gumin emlékeim szerint. ÉS! az egész utolsó körében folyamatosan rohadt sokat lassult, sőt már az előző kör is necces volt neki! Én is Massát szerettem volna világbajnoknak, de azért a Live Timeingot figyeltem közben, és nem szőttem ilyen elméleteket utána!

  15. #815
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

  16. #816

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    u.i. tavaly csak Glock maradt slick gumin emlékeim szerint. ÉS! az egész utolsó körében folyamatosan rohadt sokat lassult, sőt már az előző kör is necces volt neki! Én is Massát szerettem volna világbajnoknak, de azért a Live Timeingot figyeltem közben, és nem szőttem ilyen elméleteket utána!
    Tévedés, Trulli is slicken volt. Meg lehet nézni az utolsó körüket a Totojáknak. Ugyanannyi volt szinte. Tomcy elmélete egyszerűen nevetséges. Bírom mikor tájékozottság és elegendő info hiányában baromságokat találnak ki az emberek.

  17. #817
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

  18. #818
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Az embereknek mindig szükségük volt összeesküvés-elméletekre, és szükségük lesz mindig is. Egyszerűen mert információk hiányában nem tudnak megmagyarázni dolgokat.
    Amíg kis dologról van szó, és pár szereplős, még azt mondom, hát lehet. De az F1??
    Nézzük már a tényeket: Buttonnak még mindig 20 pont előnye van. Ha annyira izgalmassá akarnák tenni, akkor Vettelt hozták volna felfelé, aki ezzel ellentétben alig szerzett pontot az uccsó 2 versenyen? Vagy nem ő a kihívó? De akárki is Hamilton biztos nem.
    Szerinted ki akarna a F1-ben leni, ha előre le lennének osztva a dolgok?

    Persze hallottam már cifrábbakat is, hogy pár gonosz bankár irányítja egy sötét szobából a világot, meg nem jártunk a Holdon, stb-stb.

    Én sem akarom elhinni de valahogy bejönnek munkatársam meglátásai, így kezdek már neki hinni!

    De itt az a lényeg, hogy folyamatosan fogy Button előnye. Ha nem esik ki Vettel akkor megint hozott volna, most egy kis porszem került a gépezetbe mert elromlott az autója de következő versenyre új taktikát generál a rendszer...
    Button még nem esett ki egy futamon sem...

    Ha most egyből szorosra hozzák a VB-t annak nincs értelme, arra gerjed a nép ha fokozódik az izgalom!

    Az a 20 pont meg két meghibásodás és a semmivé lett.

    Szerintem Button fogja nyerni a VB-t de megint nagyon szoros lesz...

  19. #819
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy csodálom, hogy még a Massa féle balesetre nincs magyarázatod!
    Szerintem megbeszélték a Brawn-al, hogy Barichellonak úgyis utolsó éve, így lőjenek már hátra egy rugót Massa felé, hátha jöhet helyére Schumacher, és akkor ő majd rendberakja a Ferrarit!

    LOL nagyon az összes ilyen elmélet komolyan!

    u.i. tavaly csak Glock maradt slick gumin emlékeim szerint. ÉS! az egész utolsó körében folyamatosan rohadt sokat lassult, sőt már az előző kör is necces volt neki! Én is Massát szerettem volna világbajnoknak, de azért a Live Timeingot figyeltem közben, és nem szőttem ilyen elméleteket utána!

    Azért a Massa féle dologra nincs elmélet az egy véletlen sajnos...

  20. #820
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    Tévedés, Trulli is slicken volt. Meg lehet nézni az utolsó körüket a Totojáknak. Ugyanannyi volt szinte. Tomcy elmélete egyszerűen nevetséges. Bírom mikor tájékozottság és elegendő info hiányában baromságokat találnak ki az emberek.

    Ez szerintem meg nem baromság, de kíváncsian várom a többi futamot hogy mennyire fog bejönni munkatársam kijelentése...(nem akarom én sem elhinni de idáig amit mondott bejött...)

    Az meg hogy Hill autóján nagyobb volt a szárny szintén nem kamu.

  21. #821
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: F1 2009


  22. #822
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

    Re: F1 2009

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem meg nem baromság, de kíváncsian várom a többi futamot hogy mennyire fog bejönni munkatársam kijelentése...(nem akarom én sem elhinni de idáig amit mondott bejött...)

    Az meg hogy Hill autóján nagyobb volt a szárny szintén nem kamu.
    És gondolod, hogy senki nem szúrta ki, hogy Hill autóján nagyobb volt a szárny ? Vagy mindenki benne van az összeesküvésben csak mi nem ?

  23. #823
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: F1 2009

    Az idegenek irányítják az egész rendszert! Biztos vagyok benne! Massát meg nem is találta el a rugó, az csak egy odavetített hologram volt, hogy legyen már valami szenzáció...
    Én úgy hallottam, hogy Hill autójában turbó, nitró, és utánégető is volt azon a futamon!

  24. #824
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: F1 2009

    Már azt is olvastam hogy Rossi ül majd a Ferkába... Szerintem nem kell ilyeneket elhinni.

  25. #825

    Re: F1 2009

    Tomcy,

    nem mintha mérvadó lenne egy olyan ember véleménye aki az esetek 95%-ában felkiáltójeleket rak a mondatok végére, de ha már szimulátorversenyzel, akkor legyen már pls benned annyi, hogy Glock eseténél pl. kinyitod a szemed, és észreveszed az egyértelműt. Segítek: abból ahogy Glock autója csúszkál az utolsó kanyarban, tisztán látszik mindenkinek hogy az az autó irányíthatatlan. Talán Paliknak meg neked nem, de amúgy mindenkinek.

    A5-ön meg F1Híreken már megszoktam az összeesküvés elméleteket, de itt, egy szimes oldalon, ahol a többségnek azért van lövése a dologhoz ne égesd már magad ilyenekkel.

Oldal: 33 / 62 ElsőElső ||| 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •