Oldal: 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #1
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Flag Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

    Kedves Versenyzők!

    A Le Mans 24órás árnyékában idén is lehetőségetek lesz megmérettetni Franciaországban, valahol Párizs és Nantes között féltávon egy Le Mans nevű helyiség közelében! Kávészünet nem lesz, előtte csak óvatosan tessék folyadékot magatokhoz venni, mert a táv ezúttal is 2 óra 24 perc lesz!




    Autók:
    LMP osztály: TS 040 Hybrid, R18 E-TRON QUATTRO (BOP:20% rest),919 Hybrid 2015 (BOP:100% rest)
    GT osztály: Ferrari 458 GT2,BMW M3 GT2, Chevrolet Corvette C7R (BOP:50kg), 911 RSR (BOP: 75kg), BMW M6 GTE [KATT], Aston Martin Vantage GTE [KATT]

    Setupok:
    Mammel Erik - BMW M6
    Tömöl Tamás - Corvette C7
    Zelfel Tamás - Corvette C7
    Márton Zoltán - Aston GTE ; BMW M6 ; 911 RSR
    Szűcs Tamás - 911 RSR

    Piski Tamás - Porsche 919

    Pálya: La Sarthe [KATT]
    Időpont: 2017.07.01. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank App szükséges)
    Időmérő: 19:30-20:10 (40 perc)
    Futam: 20:15 (~2h 24p perc)
    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Engedélyezett gumikeverék: medium
    Fizikai sérülések: 60%
    TC használat: off
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 130%
    Üzemanyag használat: 130%
    Levegő hőmérséklet: 23 fok
    Aszfalt hőmérséklet: 33 fok

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!
    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #LeMans2.4h
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #
    LeMans2.4h /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters


    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamon való induláshoz az alábbi DLC-kre lesz szükségetek:


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 06. 29. 10:30. Indoklás: BOP update #3
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 07. 02. 10:45.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #3
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Urak, ezennel megnyílott Le Mans bejárata - prekval hamarosan élesítésre kerül a honlapon, a szerver már megy.

    Van 2 új játékosunk a GT osztályban. Nekik a BOP az első hét adatai alapján kerül majd meghatározásra, de egyelőre élvezzétek teljes mi voltukban!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #4
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Urak, ezennel megnyílott Le Mans bejárata - prekval hamarosan élesítésre kerül a honlapon, a szerver már megy.

    Van 2 új játékosunk a GT osztályban. Nekik a BOP az első hét adatai alapján kerül majd meghatározásra, de egyelőre élvezzétek teljes mi voltukban!
    Gondolatolvasó vagy Abban a pakliban van még Ford és egy Ferrari 488 is. Azokat direkt hagytad ki?

  5. #5
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolatolvasó vagy Abban a pakliban van még Ford és egy Ferrari 488 is. Azokat direkt hagytad ki?
    Annak a Fordnak valami nagyon elrontott hangfájljai voltak...nagyon zavaró volt. A Ferrariból meg van versenyképes gyári modellünk is, az azért maradt ki. Astont mindenképpen szerettem volna, a BMW pedig versenyképes darabnak néz ki.

    Gondolkodtam még, hogy idén egy one-make Hybrid 2016os legyen az egyedüli LMP, de majd magától is összejön ez szerintem.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #6
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Annak a Fordnak valami nagyon elrontott hangfájljai voltak...nagyon zavaró volt. A Ferrariból meg van versenyképes gyári modellünk is, az azért maradt ki. Astont mindenképpen szerettem volna, a BMW pedig versenyképes darabnak néz ki.

    Gondolkodtam még, hogy idén egy one-make Hybrid 2016os legyen az egyedüli LMP, de majd magától is összejön ez szerintem.
    A Ford hangja valóban nem annyira dögös, mint a többié, de nem rossz azért annyira. Legalábbis, amit én próbáltam majd' egy éve.

    Kár, hogy LMP2-ből nincs társa az Oreca FLM09-nek, mert az remek mod-nak tűnt. Ugyanennek a pack-nak egy másik autója a Corvette Daytona Prototype, ami szintén kellemes vas, a hangja meg erekciókeltő. Nem volna érdemes összemérni a prekvalon a GT vasakkal, hogy mennyire gyorsabb vagy lassabb?

  7. #7
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Ford hangja valóban nem annyira dögös, mint a többié, de nem rossz azért annyira. Legalábbis, amit én próbáltam majd' egy éve.

    Kár, hogy LMP2-ből nincs társa az Oreca FLM09-nek, mert az remek mod-nak tűnt. Ugyanennek a pack-nak egy másik autója a Corvette Daytona Prototype, ami szintén kellemes vas, a hangja meg erekciókeltő. Nem volna érdemes összemérni a prekvalon a GT vasakkal, hogy mennyire gyorsabb vagy lassabb?
    Nem hogy nem dögös, hanem konkrétan bugosnak találtam. Indokolatlan hangerőszinbeli változások és ugrálások.

    Nem akarom mindennel teledobálni a rendszert, így is eretnek vagyok már a mod autóval. Pedig az új SRS F3 Dallara valami baromi jó lett
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #8
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolkodtam még, hogy idén egy one-make Hybrid 2016os legyen az egyedüli LMP, de majd magától is összejön ez szerintem.
    Ehhez képest az Audi és a Toyota 2014-es, a 2015-ös Porsche-t meg megfojtottad

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Szabi! Prekval nem írja fel az időket! Nézz rá légyszi! Köszi
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! Prekval nem írja fel az időket! Nézz rá légyszi! Köszi
    Próbáljátok meg most.

  11. #11
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Miért kell 130% kopás és fogyasztás?

  12. #12
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Csak kíváncsiságból, korábbi kezdéssel még hosszabb futam? Én nagyon szeretnék egy jó 3.5-4 órásat akár

    Jah, meg igazán engedélyezhetnénk minden gumit. Bár GTE-n nem emlékszem már mik vannak.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  13. #13
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! Prekval nem írja fel az időket! Nézz rá légyszi! Köszi
    Én ezekhez a technikai részekhez nem értek sajna, de Tomi itt van szerencsére

    Lóczi így jöttek ki az etapok jól. Valamint a 2.4hba egy sűrűbb pihenő jól jöhet még a Borsodit szurcsolgetve

    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságból, korábbi kezdéssel még hosszabb futam? Én nagyon szeretnék egy jó 3.5-4 órásat akár

    Jah, meg igazán engedélyezhetnénk minden gumit. Bár GTE-n nem emlékszem már mik vannak.
    Sok minden jó lenne, köztük kétszer ennyi induló és pilóta csere...de abból kell főzni ami a konyhában van!

    A gumikat direkt verseny gumira lőttem, azzal tessék gyakorolni, de ha igény van akkor hardot engedélyezhetem. A soft tényleg nem jó semmire 130%on.l és az már tavaly is kiderült H az a jó irány.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #14
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezekhez a technikai részekhez nem értek sajna, de Tomi itt van szerencsére

    Lóczi így jöttek ki az etapok jól. Valamint a 2.4hba egy sűrűbb pihenő jól jöhet még a Borsodit szurcsolgetve



    Sok minden jó lenne, köztük kétszer ennyi induló és pilóta csere...de abból kell főzni ami a konyhában van!

    A gumikat direkt verseny gumira lőttem, azzal tessék gyakorolni, de ha igény van akkor hardot engedélyezhetem. A soft tényleg nem jó semmire 130%on.l és az már tavaly is kiderült H az a jó irány.

    Én pont Hardra gondoltam, mással nem nagyon mennék sztem :P
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  15. #15
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Én pont Hardra gondoltam, mással nem nagyon mennék sztem :P
    Ha majd újra indul a szerver akkor addigra berakom.

    Amúgy a GT2kon van supersoft is, de az kb egy blokkolás után kuka itt
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #16
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Lightbulb

    Nem tudom h mi lehet a legjobb MGU kezelés, de érzésre most a legjobb az ha a Porschen chargingon van, majd az egyenesekben 3-6. fokozatig Hotlapra teszem - ez másodperceket jelent +/- attól függően mennyire sikerül beosztani. Most mindegyik LMP 300-310 között tud az egyenesben, de míg a Toyotanal/Audinal túl kell élni a kigyorsitast a többi megy magától, addig a Porinal okoskodni kell hogy lesz az egyenes végére meg a tempó.
    Úgyhogy Balázs, hidd el H nem lesz uncsi a Porscheban, többet fogod a töltöttségi csíkot nézni mint az úttestet
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nem látni a szervert a játékban! Rá nézne valaki? Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látni a szervert a játékban! Rá nézne valaki? Köszi!
    Hát ha a honlap is írja, akkor nagy baj nem lehet. Mondjudk tegnap nekem is írta, hogy unavailable, de egy újra rákereséssel előkerült.
    GTR-Masters.hu #LeMans2.4h
    Le Mans

    Qualify (111min)

    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #19
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Tegnap este mikor előszór néztem, nálam nem voltak választható autók rajta, hiába frissítettem.

    M6-os BMW orvosolható valahogy, hogy legyen gumihangja? Így sajnos elég nehéz vezetni, hogy nem hallatszik semmi, mikor csúszik meg.

  20. #20
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este mikor előszór néztem, nálam nem voltak választható autók rajta, hiába frissítettem.

    M6-os BMW orvosolható valahogy, hogy legyen gumihangja? Így sajnos elég nehéz vezetni, hogy nem hallatszik semmi, mikor csúszik meg.
    Abba a bugba én is beleszaladtam, de pár perc múlva elmúlt. Mókoltam valamit a szerveren, remélem több bug nem lesz vele.

    Ingame tudsz állítani a hangerőkön egyesével. Ha találtál valami neked tetsző balanszot, akkor azt nyugodtan megoszthatod!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #21
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Abba a bugba én is beleszaladtam, de pár perc múlva elmúlt. Mókoltam valamit a szerveren, remélem több bug nem lesz vele.

    Ingame tudsz állítani a hangerőkön egyesével. Ha találtál valami neked tetsző balanszot, akkor azt nyugodtan megoszthatod!
    Tekintve, hogy motorhangot levettem, a gumikat felnyomtam 100%-ra és így se volt semmi hangja, nem találtam jó balanszt.

  22. #22
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Tekintve, hogy motorhangot levettem, a gumikat felnyomtam 100%-ra és így se volt semmi hangja, nem találtam jó balanszt.
    Megnézve Erik videóját tényleg nagyon halk a gumi, de olyanokat csörgött a kocsi, hogy lehet nem is figyeltem erre
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #23
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Nekem fel sem tűnt. Mondjuk szerintem előbb érzem, hogy csúszik a kocsi, mint meghallom. Mivel erősen gondolkodom az M6-ossal induláson, majd figyelek erre, illetve játszom a hang beállításokkal.

  24. #24
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Aki öblösebb hangokat szeretne, annak a C7-hez vagy RSR-hez itt van Fonsecker audió csomagja: https://app.box.com/s/xbq745iq4shvvjg2fgcakaiultwrnlbz

    Copy paste to content/cars.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #25
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Az élet a legjobb forgatókönyv író
    https://www.racedepartment.com/downl...e?update=38671

    Ki is próbáltam rögtön. Szerintem szebb lett a kinézete, jobb a textúra, a kerékvetők. Előbb egy onboard és egy külső kamerás tesztkör van a videóban, majd egy 3 körös quick race délután hatórás kezdettel. Nagyon szép a naplemente, de ott éjszakának kellene lennie. Zelfinek sem lett éjjeli futam, hiába próbálta a Night-verziót a pályából.


    Az M6-nak tényleg nincs gumihangja, de mondjuk ez engem nem zavar és hajlok felé, hogy ezzel menjek. Finomítottam a beállításokon, így stabil az autó, kezdőknek is teljesen jó. Ha valaki már magabiztosan kezeli, csökkentheti a hátsó szárnyat, hogy az egyenesben gyorsuljon. Három kiállásra be van lőve a tankolás is, medium gumikkal szerintem így jó lesz, azok kibírnak egy-egy 36 perces etapot biztosan.
    BMW M6 GTE setup - race
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 06. 16. 10:06.

Oldal: 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •