Találatok: 1 - 9 (9 összesen)

Téma: F1 2015

  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    F1 2015

    Hétvégén steamen ingyenes a "szoftver".

    Érdekes hogy amíg vártam a telepítésre keresgéltem itt a fórumon hátha van topicja és ráleltem az FIA fenyegető leveles dolgára, ha az akkor igaz volt és nem csak kamu, akkor nem értem hogy ekkora szeméthez hogy adhatták a "licensz"-t
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 03. 18. 18:33.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Hétvégén steamen ingyenes a "szoftver".

    Érdekes hogy amíg vártam a telepítésre keresgéltem itt a fórumon hátha van topicja és ráleltem az FIA fenyegető leveles dolgára, ha az akkor igaz volt és nem csak kamu, akkor nem értem hogy ekkora szeméthez hogy adhatták a "licensz"-t
    Az F1 sorozat egy multiplatfomos cím komoly kiadóval a háta mögött, üzleti szempontból a legjobb helyen van az a licensz.

  3. #3
    Kipróbáltam megint és szerintem legalább a CM elért vele egy olyan szintre, amikor végre nem akarom azonnal kikapcsolni és uninstallálni, ahogy kigurulok először a pályára. Mondjuk csak egy röpke órát szöszöltem az irányítással, hogy végre jó legyen, de az FFB még így is igen gyenge, azért egy Automobilista FExtreme után nem igazán nagy durranás. De ha az ember épp nem akar vért izzadni vezetés közben, akkor azért el lehet vele lenni, az esős körülmények vizuálisan és érzésre is egész korrektre sikerültek.

  4. #4
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam megint és szerintem legalább a CM elért vele egy olyan szintre, amikor végre nem akarom azonnal kikapcsolni és uninstallálni, ahogy kigurulok először a pályára. Mondjuk csak egy röpke órát szöszöltem az irányítással, hogy végre jó legyen, de az FFB még így is igen gyenge, azért egy Automobilista FExtreme után nem igazán nagy durranás. De ha az ember épp nem akar vért izzadni vezetés közben, akkor azért el lehet vele lenni, az esős körülmények vizuálisan és érzésre is egész korrektre sikerültek.

    Egyébként én is elbarmulnék vele de a cockpit nézetben az a kamera rázkódás annyira gagyi, hogy 2 perc után megfájul tőle a fejem


    Szerk:


    Közben feltettem a frissített változatot ahol a kamera rázkódást és egyebeket lehet állítani. Így viszont elég jó vele menni
    Utoljára módosította: pRoject; 2016. 03. 19. 18:08.

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ingyenes, steam-es F1 2015:
    https://www.humblebundle.com/store/f1-2015
    (még 2napig, vagy amig elnem fogy)

  6. #6
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ingyenes, steam-es F1 2015:
    https://www.humblebundle.com/store/f1-2015
    (még 2napig, vagy amig elnem fogy)
    Köszi, be is vágtam a kosaramba

  7. #7
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Most a 2017es és durva akcióban van - plusz ellenben a 2015el, ami az egyik legrosszabb a szériában és ingyen sem kéne - és még játszható is.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #8
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most a 2017es és durva akcióban van - plusz ellenben a 2015el, ami az egyik legrosszabb a szériában és ingyen sem kéne - és még játszható is.
    Elsőre még nem sikerült rájönnöm, hogyan idomítom be a Thrustmaster kormány és Fanatec pedálok kombóra, úgyhogy odébb még a kipróbálás.

  9. #9
    Én is bezsebeltem.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •