Oldal: 55 / 70 ElsőElső ||| 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.351 - 1.375 (1732 összesen)
  1. #1351
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg amikor elindítasz egy adott Single Race-t, vagy Championshipet, akkor van egy Rule Preset opció a menüben, ahol a korábbi Experience szabályrendszereket ki lehet választani. Persze az már más kérdés, hogy jelenleg ezek sem pontosan modellezik az adott szezonok előírásait, remélhetőleg majd ezeket is finomítják valamikor.
    A Sector3 fórumán eddig nem sok jóval kecsegtetnek. Lehet, hogy írok a Customer supportnak, végül is csak be kell másolnom a fórumban írt hozzászólásaimat.

  2. #1352
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A Sector3 fórumán eddig nem sok jóval kecsegtetnek. Lehet, hogy írok a Customer supportnak, végül is csak be kell másolnom a fórumban írt hozzászólásaimat.
    ITT próbáld meg (regisztrálni kell), nekem ma órán belül válaszoltak.
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 01. 10. 22:03.

  3. #1353
    Persze, hogy ma jön Silverstone, mikor már túl késő
    https://www.facebook.com/raceroom/ph...406647/?type=3

  4. #1354

  5. #1355
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nah itt a lehetőség fikázni a fórumon őket, hogy mikkel kellett volna foglalkozniuk, mert az aktív játékosállomány
    az elégedetlenség miatt máshová vándorol. Köztünk is van jópár.... Csupa hasznos dolog jött.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  6. #1356
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    DTM : Ported 2016 physics and sounds to all past seasons of the DTM.

    Ha jól értelmezem ez után gyakorlatilag mindegy melyik dtm moddal megyünk, ha megyünk egyáltalán még valaha...

    update, azért nem egészen úgy tűnik:
    hysics have been updated to the current standard, 2013 BMW and Audi have a narrower track width so they will roll a bit more compared to the 14, 15 & 16 model....13 Mrec had its track width increased compared to the 14, 15 & 16 models

    Egy másik hozzászólótól:
    I've heard that if they release 3 patches in a row without errors, then they will be ready to release new multiplayer system
    Utoljára módosította: 1m1; 2017. 01. 25. 22:10.

  7. #1357
    Kipróbáltam Silverstone-t, szerintem teljesen rendben van, vezetni rajta még mindig szeretek.


    Az ingyenes Stowe meg jól passzol a KTM X-Bowhoz.

  8. #1358
    Na ez érdekes! 2018-ban jön a "valódi" GTR3 a Simbintől, ami önmagában jó hír is lenne, de félig játék-félig szimulátor lesz, mint a Codemasters-féle F1 sorozat. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

    A hír: http://www.virtualr.net/simbin-studi...announce-gtr-3

  9. #1359
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez érdekes! 2018-ban jön a "valódi" GTR3 a Simbintől, ami önmagában jó hír is lenne, de félig játék-félig szimulátor lesz, mint a Codemasters-féle F1 sorozat. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

    A hír: http://www.virtualr.net/simbin-studi...announce-gtr-3
    Itt a bővebb cikk RD-ről. Érdekes lesz, remélem a PC-s részlegnek inkább a "hard core" szimulátoros része marad. Mindenesetre ez előrevetíti az RR kivezetését is (szerintem).

  10. #1360
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre ez előrevetíti az RR kivezetését is (szerintem).
    Tudtommal a Simbin most lett felélesztve és teljesen külön cég a Sector3-től

  11. #1361
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre ez előrevetíti az RR kivezetését is (szerintem).
    "At some point RaceRoom will switch over to the technology we are creating and we'll just take that a different route, as in simulation with support for both console and PC."

    Ez alapján pont nem. Ha jól értem, akkor az RR is átáll majd Unrealra és azt tervezik meghagyni a HC vonalnak, a GTR3 pedig a PCARS féle "multiplatform, mindenkinek" elvet követi. Egyébként meg mindkét cég a RaceRoom alá tartozik és a két cím producerei testvérek (Chris és Allan Speed).

  12. #1362
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    "At some point RaceRoom will switch over to the technology we are creating and we'll just take that a different route, as in simulation with support for both console and PC."

    Ez alapján pont nem. Ha jól értem, akkor az RR is átáll majd Unrealra és azt tervezik meghagyni a HC vonalnak, a GTR3 pedig a PCARS féle "multiplatform, mindenkinek" elvet követi. Egyébként meg mindkét cég a RaceRoom alá tartozik és a két cím producerei testvérek (Chris és Allan Speed).
    Ugyanakkor kiemelik, hogy mellőzik az RR hibáit (pl.: offline is játszható lesz) és ha a tartalom közös lesz, akkor a kivezetést úgy értsd, hogy GTR3-at érdemesebb lesz használni. Persze itt még sok minden homályos, pl amit Te is írsz, hogy melyik lesz a szimulátorabb. Bár megjegyzem ilyen téren jelenleg az RR se az a kimondott hardcore sim. Ez alatt azt értem, hogy sok minden hiányzik belőle mint szimuláció (ahogy az AC-ból is).

  13. #1363
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanakkor kiemelik, hogy mellőzik az RR hibáit (pl.: offline is játszható lesz) és ha a tartalom közös lesz, akkor a kivezetést úgy értsd, hogy GTR3-at érdemesebb lesz használni. Persze itt még sok minden homályos, pl amit Te is írsz, hogy melyik lesz a szimulátorabb. Bár megjegyzem ilyen téren jelenleg az RR se az a kimondott hardcore sim. Ez alatt azt értem, hogy sok minden hiányzik belőle mint szimuláció (ahogy az AC-ból is).
    Viszont Allan éppen a Codemasters F1-et emeli ki követendő példaként az interjúban, ami kicsit aggasztó.

  14. #1364
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont Allan éppen a Codemasters F1-et emeli ki követendő példaként az interjúban, ami kicsit aggasztó.
    Háteléggé. Nem értem miért kell két közepes képességű lovat tartani az istállóban, miért nem lehet helyette egy olyat tartani ami jobb.

  15. #1365
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Háteléggé. Nem értem miért kell két közepes képességű lovat tartani az istállóban, miért nem lehet helyette egy olyat tartani ami jobb.
    Mert Britney Spears és Michael Jackson sokkal több lemezt adott el, mint Kocsis Zoltán zongoraművész

  16. #1366
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mert Britney Spears és Michael Jackson sokkal több lemezt adott el, mint Kocsis Zoltán zongoraművész
    Najó, de a kettő nem egy műfaj és a mi műfajunk elég vékony rétegnek szól

  17. #1367
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Az R3E hivatalosan is elmegy iRacing irányba, és inkább e-sport platfromra fog hajazni. Safety rating, rank, hivatalos (szponzorált) bajnokságok, stb... Viszont továbbra is free-to-play alapon, havidíj nélkül.
    A GTR3 közelebb áll majd a GTR2 világához, offline single mód, net csak a multihoz kell. A félig játék-félig szimulációt pedig úgy kell elképzelni, mint az R3E-ben a Novice/Amateur/Get Real módokat.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  18. #1368
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    WTCC 2016

    ...Is there any schedule for releasing? Do we get improved physics?

    J-F Chardon said:
    Schedule: March patch if all goes well.
    Improved physics: yes. Huge help from Polestar with data and test drives with Thed Björk

  19. #1369
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    WTCC 2016

    ...Is there any schedule for releasing? Do we get improved physics?

    J-F Chardon said:
    Schedule: March patch if all goes well.
    Improved physics: yes. Huge help from Polestar with data and test drives with Thed Björk


  20. #1370
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Egy dolgot nem értek. A hozzáértők válaszolják már meg ha tudják. Tegnap este A Virtualsimracing közvetítését néztem a youtube-on és Laguna Seca-ban kb 30 fővel vidáman elfutott az egész verseny. Ez nálunk miért nem működik vagy mi az akadálya, hogy működjön?

  21. #1371
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Egy dolgot nem értek. A hozzáértők válaszolják már meg ha tudják. Tegnap este A Virtualsimracing közvetítését néztem a youtube-on és Laguna Seca-ban kb 30 fővel vidáman elfutott az egész verseny. Ez nálunk miért nem működik vagy mi az akadálya, hogy működjön?
    Az a virtualracing.org volt, nem a Virtualsimracing (VSR). A kérdésed jó és nem tudok rá biztosat válaszolni. A mi szerverünk a magyar gerinchálózaton lóg, 1 ms ping elérés mellett 100/100-as szinkron le/fel töltéssel. Tudomásom szerint itthon másnál is hozzánk hasonló limittel használják a játékot. Amit tudunk, hogy a játéknak kell kapcsolat a Sector3-al. Hisz ha nincs, akkor el se indul. Amire gondolni tudok, hogy Németországban van a Sector3-nak szervere ami gyorsabb kommunikációt eredményez (virtualracing.org német társaság). De ez egy elmélet, amibe több ponton is bele lehet kötni.
    Mellesleg itt egy belső kamerás felvétel a tegnapi futamról: https://youtu.be/_roWG7Ob1qY?t=553
    Azért azok a pingek se normális értéket mutatnak.

  22. #1372
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a virtualracing.org volt, nem a Virtualsimracing (VSR). A kérdésed jó és nem tudok rá biztosat válaszolni. A mi szerverünk a magyar gerinchálózaton lóg, 1 ms ping elérés mellett 100/100-as szinkron le/fel töltéssel. Tudomásom szerint itthon másnál is hozzánk hasonló limittel használják a játékot. Amit tudunk, hogy a játéknak kell kapcsolat a Sector3-al. Hisz ha nincs, akkor el se indul. Amire gondolni tudok, hogy Németországban van a Sector3-nak szervere ami gyorsabb kommunikációt eredményez (virtualracing.org német társaság). De ez egy elmélet, amibe több ponton is bele lehet kötni.
    Mellesleg itt egy belső kamerás felvétel a tegnapi futamról: https://youtu.be/_roWG7Ob1qY?t=553
    Azért azok a pingek se normális értéket mutatnak.
    Belső nézetből nem láttam eddig, de a 100+ érték nem kevés valóban. Nem tudom, hogy a rögzített videó visszaadja e, de nem láttam se eltünedezést se ugrálást érdekes módon. Nekem csak a 30+ létszámon akadt meg a szemem, de olyan rossz nem lehet ha mindenki végigfutotta a versenyt.

  23. #1373
    Azon gondolkoztam múltkor, hogy a béta tesztereik túlnyomó többségben németek-franciák-britek, ezért Sonat lelkiismeret-furdalás nélkül írhatja, hogy nem sikerült reprodukálniuk ezeket a problémákat. Esetleg nem lehetne lezongorázni vele, hogy legyen egy-két magyar teszter is? Na persze ehhez jelentkező is kell, én múltkor már majdnem írtam neki ezzel kapcsolatban, de mostanában a versenyeken elindulni is alig van időm, nemhogy még pluszban tesztelni. De ha lenne valaki, aki tud erre időt szánni, pláne ha voltak is már ilyen jellegű problémái, nem biztos, hogy nemet mondana.

  24. #1374
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Amit tudunk, hogy a játéknak kell kapcsolat a Sector3-al.
    Én nem hiszem, hogy a Sector3 központi szerver részt venne a online futamok során az adatkommunikáció lebonyolításában. Szerintem csak a játék indításakor a tartalmak ellenőrzésénél, valamint a lobby kezelésénél van jelentősége, más esetben nem lenne logikus...

  25. #1375
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem hiszem, hogy a Sector3 központi szerver részt venne a online futamok során az adatkommunikáció lebonyolításában. Szerintem csak a játék indításakor a tartalmak ellenőrzésénél, valamint a lobby kezelésénél van jelentősége, más esetben nem lenne logikus...
    Persze, hogy nem logikus, ugyanakkor mi mással lehetne magyarázni?
    Másrészt nem ez lenne az első nem logikus része a játéknak

Oldal: 55 / 70 ElsőElső ||| 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •