Oldal: 24 / 34 ElsőElső ||| 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 576 - 600 (845 összesen)
  1. #576
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Erre gondoltam, ezek sokkal durvábbak mint amit Vettel csinált.
    Ezért kell csírájában elfojtani minden ilyesmit, hogy eszükbe se jusson ilyen röhejes cirkuszt csinálni a sportból.

  2. #577
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért kell csírájában elfojtani minden ilyesmit, hogy eszükbe se jusson ilyen röhejes cirkuszt csinálni a sportból.
    Ilyen a sport, focisták, kézisek, NFL, NHL,l minden spirtban ez jelen van.
    Miért lenne az F1 más?
    Ugyan olyan emberek ők is.

  3. #578
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Nah, Senna-s doksifilm után, megint lesz egy értelmes F1-es film

  4. #579
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz csak nekem rémlik hogy pont Vettel volt a nagy safetycar mágus anno? Elkezdett elindulni, aztán "ja mégse", ettette a mögötte lévőket. Fujiban, vagy valahol egymásra is kenődtek mögötte. Plusz volt vmi lemaradása is, és hoztak is direkt Vettel okán vmi safety car-os szabályt... Nem?
    Nagy mágus Vettel is, de pont az említett Fuji-s esetnél is Hamilton volt a megindítója a balesetnek:
    https://www.youtube.com/watch?v=srZsbnGxu1A
    És pont Hami miatt hozták a safety car-os 10 autós szabályt, mert kicsit jobban visszalassította a mezőnyt, mint az indokolt volt. Lsd Baku is. Egy jó pofont megérdemelne, és még teszi a hülyét, hogy ő aztán semmi szándékosat nem tett .
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #580
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy mágus Vettel is, de pont az említett Fuji-s esetnél is Hamilton volt a megindítója a balesetnek:
    https://www.youtube.com/watch?v=srZsbnGxu1A
    És pont Hami miatt hozták a safety car-os 10 autós szabályt, mert kicsit jobban visszalassította a mezőnyt, mint az indokolt volt. Lsd Baku is. Egy jó pofont megérdemelne, és még teszi a hülyét, hogy ő aztán semmi szándékosat nem tett .
    Semmi szabálytalant nem tett, ezerszer ki lett mondva. Újra rajt előtt már nem érvényes a 10 autós szabály miután a safety car lekapcsolja a lámpát ami pontosan ebben a kanyarban történt meg elvileg

  6. #581
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    E... röhejes cirkuszt csinálni a sportból.
    mondjuk ez már az....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #582
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi szabálytalant nem tett, ezerszer ki lett mondva. Újra rajt előtt már nem érvényes a 10 autós szabály miután a safety car lekapcsolja a lámpát ami pontosan ebben a kanyarban történt meg elvileg
    Igen, ezt már eltörölték, de miatta lett kitalálva anno ez a szabály. És, hogy mennyire volt szabályos vagy épp fair Hamilton:
    https://streamable.com/phz5p
    Érdekes, hogy a telemetria alapján nem volt fékezés, no de fair sem volt, és ez a kis sunyiság igencsak jellemző is rá.
    És ezzel nem csak én vagyok így, lsd:
    https://www.facebook.com/GaborWeber/...39838499392277

    De végül is már teljesen mindegy!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #583
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezt már eltörölték, de miatta lett kitalálva anno ez a szabály. És, hogy mennyire volt szabályos vagy épp fair Hamilton:
    https://streamable.com/phz5p
    Érdekes, hogy a telemetria alapján nem volt fékezés, no de fair sem volt, és ez a kis sunyiság igencsak jellemző is rá.
    És ezzel nem csak én vagyok így, lsd:
    https://www.facebook.com/GaborWeber/...39838499392277

    De végül is már teljesen mindegy!
    A fékpedál fullra bejelez akkor is ha egy tized százalékot nyomod be. Ha jobban megnézted volna, ott van a sebesség is aminél látszik hogy kanyar bejárattól 66ről 51re lassult vissza. Lerágott csont, nem is értem, Vettel is bocsánatot kért és elismerte hogy Hamilton az ég világon semmi szabálytalant vagy unfair dolgot nem csinált...

    Más dolog persze, hogy ha valaki utálja Hamilton-t akkor Vettel nyilatkozata sem fogja érdekelni...

  9. #584
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A fékpedál fullra bejelez akkor is ha egy tized százalékot nyomod be. Ha jobban megnézted volna, ott van a sebesség is aminél látszik hogy kanyar bejárattól 66ről 51re lassult vissza. Lerágott csont, nem is értem, Vettel is bocsánatot kért és elismerte hogy Hamilton az ég világon semmi szabálytalant vagy unfair dolgot nem csinált...

    Más dolog persze, hogy ha valaki utálja Hamilton-t akkor Vettel nyilatkozata sem fogja érdekelni...

    Rendben, már csak egy kérdésem van: csak nem Hami szurkoló vagy?

    Még az is lehet, hogy igazad van és én nem néztem meg jól (meg rajtam kívül sok száz ezer vak), sőt az is lehet, hogy nem féktesztelte. Vettel figyelmetlen volt, kétségtelen, utána pedig sportszerűtlen. De nem elhanyagolandó tény:
    - Hamiltonnak nem ez az első esete (gondolom elsiklottál a fuji-s eset mellett, ott is bizonyára hajszálnyira lassított vissza és csak éppen hozzáért a fékhez)
    - és nyilván sok szakértő is rosszul látja a helyzetet. Kielemezte pl wéber gábor is, bizonyára elolvastad. És még ha nem is volt szabálytalan, ettől még unfair volt.
    (egyébiránt nem utálom hamiltont, csupán nem kedvelem. Vannak akiket nagyon szeretek, de nekem Schumacher volt A nagy kedvenc!!!)
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  10. #585
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Rendben, már csak egy kérdésem van: csak nem Hami szurkoló vagy?
    Schumachernek drukkoltam (neki is volt pár érdekes húzása), jelenlegi F1 nem érdekel annyira

  11. #586
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Rendben, már csak egy kérdésem van: csak nem Hami szurkoló vagy?
    Schumachernek drukkoltam, jelenlegi F1 nem érdekel nagyon

    De ha kell valakinek szurkolni, akkor Hamiltonnak drukkolok, igen. Viszont mindezt viszonylag objektíven, pl a 2014es Belgiumi esetnél sztem Hamilton volt a hibás. Iracingben ugyan ilyen visszalassításokat csinálnak meg az elöl haladók, mint a Bakui, és senki nem szól egy szót sem...

  12. #587
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Még az is lehet, hogy igazad van és én nem néztem meg jól (meg rajtam kívül sok száz ezer vak), sőt az is lehet, hogy nem féktesztelte. Vettel figyelmetlen volt, kétségtelen, utána pedig sportszerűtlen. De nem elhanyagolandó tény:
    - Hamiltonnak nem ez az első esete (gondolom elsiklottál a fuji-s eset mellett, ott is bizonyára hajszálnyira lassított vissza és csak éppen hozzáért a fékhez)
    - és nyilván sok szakértő is rosszul látja a helyzetet. Kielemezte pl wéber gábor is, bizonyára elolvastad. És még ha nem is volt szabálytalan, ettől még unfair volt.
    Mindkettő teljesen elhanyagolható tény:
    • A korábbi esetek felhozása teljesen irreleváns a jelen történések szempontjából... nem lehet úgy alátámasztani egy állítást, hogy "de múltkor is az vót"...
    • Az hogy sok száz ezer ember mit hisz, vagy gondol vmit, az megint csak nem jogalap semmire, mert másik százezer, meg másik szakértők meg mást gondolnak. (egyébként sem lesz vmi attól igaz, csak mert sokan úgy gondolják)
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 07. 09. 19:10.

  13. #588
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    . (egyébként sem lesz vmi attól igaz, csak mert sokan úgy gondolják)
    Szép gondolat, de hát sajnos látjuk hogy bizony lesz...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #589
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na már csak azt kéne... szép kis pankráció lenne itt, ha mindenki minden vélt vagy valós sérelemért revans-ot venne.
    A bírók meg azt nézegethetnék, hogy mennyire volt jogos a revans..

    Önbíráskodás, anarchia... igen, ez kell a sportnak, futamok után meg össze is verekedhetnének
    Sport vs cirkusz:

    https://www.facebook.com/MotorFanati...2706182700067/

  15. #590
    Úgy tűnik jobb, ha kezdünk megbarátkozni a Halo látványával, mert már az új F2-es gépet is az eszközzel együtt mutatták be. Még volt egy halvány reményem, hogy a következő szezon kezdetéig visszakozik majd az FIA.

    De ezt leszámítva pofás kis gépnek tűnik
    http://www.racedepartment.com/thread...vealed.140332/

  16. #591
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik jobb, ha kezdünk megbarátkozni a Halo látványával, mert már az új F2-es gépet is az eszközzel együtt mutatták be. Még volt egy halvány reményem, hogy a következő szezon kezdetéig visszakozik majd az FIA.
    Nem érzem akkora katasztrófának, mint sokan. Anno a HANS bevezetését megelőzően is nagy volt a hiszti. Mára már senki nem panaszkodik miatta. Jules Bianchi életét megmentette volna valószínűleg. Ahogy Helmut Marko nyilatkozta a 70-es évekről: "Nem az volt balszerencsés, aki meghalt a versenyzés közben, hanem az volt szerencsés, aki túlélte.". Jackie Stewart sem véletlenül mondta a barátja halála után, hogy "Time to say good bye".

  17. #592
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jules Bianchi életét megmentette volna valószínűleg.
    Bianchi balesetének végkimenetelére az FIA tanulmánya szerint semmilyen hatással nem lett volna a halo.

    FIA előadás: https://youtu.be/AYkGjUHstKY?t=12m15s
    Utoljára módosította: Hajo90; 2017. 09. 01. 09:26.

  18. #593
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érzem akkora katasztrófának, mint sokan. Anno a HANS bevezetését megelőzően is nagy volt a hiszti. Mára már senki nem panaszkodik miatta. Jules Bianchi életét megmentette volna valószínűleg. Ahogy Helmut Marko nyilatkozta a 70-es évekről: "Nem az volt balszerencsés, aki meghalt a versenyzés közben, hanem az volt szerencsés, aki túlélte.". Jackie Stewart sem véletlenül mondta a barátja halála után, hogy "Time to say good bye".
    Bianchi-t semmi nem mentette volna meg!
    Láttad hogy kiütötte azt a 12tonnás markolót?
    Maximum ha T72-es páncélzattal lett volna körberakva a sisak környéke.

  19. #594
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    A halo-t már úgyis keresztülvágják. Ahhoz hogy levegyék majd a kocsikról az alábbiak egyike kell:
    - A pilóták látványosan ne tudjanak 10mp alatt kikecmeregni a kocsiból, essenek kelljenek közben. Még anélkül is nehéz kilépni a kasztniból. Kissámli miegyéb.
    - Urambocsá, történjen is valami baleset, ami után kiderülne hogy nemhogy nem véd, de még balesetveszélyes, akadályoz is.
    - Essen le a francba a nézettség.

  20. #595
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bianchi-t semmi nem mentette volna meg!
    Láttad hogy kiütötte azt a 12tonnás markolót?
    Maximum ha T72-es páncélzattal lett volna körberakva a sisak környéke.
    Igaz, bár az annyira szerencsétlen eset volt, amire kb. millió évente kerül sor. Ettől függetlenül a pilóták feje még mindig a leginkább védtelen rész.

  21. #596
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igaz, bár az annyira szerencsétlen eset volt, amire kb. millió évente kerül sor. Ettől függetlenül a pilóták feje még mindig a leginkább védtelen rész.
    Az autospirt veszélyes.
    Ezt vállaták.
    Mit mondjanak akkor a motorosok?

  22. #597
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érzem akkora katasztrófának, mint sokan.
    Én sem látom mi abban a probléma, hogy kapnak egy karámot a fejük köré.... szerintem nem néz ki hülyén, még áramvonalasabbá is teszi a formát.

    Egyébként meg azt kérdezem, hogy ez nekünk nem tök mindegy?
    Úgy értem, Ő ül benne, neki fontos, hogy zavarja-e vagy sem... én már a kis antennáktól is agyfaszt kapnék, amik az orruk előtt csüngenek...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 01. 11:56.

  23. #598
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem látom mi abban a probléma, hogy kapnak egy karámot a fejük köré.... szerintem nem néz ki hülyén, még áramvonalasabbá is teszi a formát.

    Egyébként meg azt kérdezem, hogy ez nekünk nem tök mindegy?
    Úgy értem, Ő ül benne, neki fontos, hogy zavarja-e vagy sem... én már a kis antennáktól is agyfaszt kapnék, amik az orruk előtt csüngenek...
    Ez meg a másik, soha nem értettem, hogy nem töri le tőbe mind, engem kurván zavarna.

  24. #599
    Én szimplán fölöslegesnek érzem a bevezetését. Bianchi balesete után az FIA kényszert érez rá, hogy valamilyen úton növelje a biztonságot, de a közelmúlt súlyosabb balesetei során ez a megoldás nem ért volna semmit. Julest sem mentette volna meg, a Massát telibe találó rugót sem tudta volna megállítani és az olyan eseteknél, mint a Grosjean által okozott tömegbaleset Spában, egy a cockpit felett elrepülő autó még ugyanúgy tudna súlyosabb sérüléseket okozni szerencsétlen esetben. De akkor meg mégis minek? A pilóták többsége is ellenezte a bevezetését, csak felülről elhallgattatták őket.

  25. #600
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Komolyan gyerekek vicc amit az fia csinál...
    Tegnap este néztem a GP2-t ismétlésről.
    Nem hittem a szememnek, hogy azért kellett 7kört menni az SC mögött, mert a célegyenesben nagy volt a víz...
    Komolyan mondom, eljutunk oda, hogy nem fognak esőbe versenyezni, mert ezek a kurva modern autók képtelenek esőbe menni a pilóták meg fosnak!
    F1-be is addig köröztetik őket amíg az inter gumit fel nem tudják tenni.
    Nevetséges!
    Hamilton is egy csicska papír kislány lett, csak rinyál.
    Régen meg leszarta, hogy milyen az idő folyamatossan mondta, hogy induljanak már, most meg...
    Nagyon jö lenne ha az egész fia vezetőséget lecserélnék vagy elvinné a vén marhákat valami szívroham,kankó,szifilisz, vagy bármi, csak takarodjank el a francba főleg Csárli! Attól, hogy neki 5percig tart már beparkolni a supermarketbe, és ha esik az eső akkor versenybírók segítenek neki ebbe, még a versenyzők mehetnének normálissan.
    Ahogy régen Eki is mondta, ahol fák vannak majd annyival mennek amennyivel lehet, majd ők eldöntik.
    Én nem arra vagyok kiváncsi milyen körrekordot futnak , hanem versenyre, hogy legyen csata.
    De az max fele ilyen széles kerekekkel lenne, az meg nem lesz mert buták.

Oldal: 24 / 34 ElsőElső ||| 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •