Oldal: 21 / 23 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 501 - 525 (555 összesen)
  1. #501
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Aske írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    ....
    Úgyértem, hogy először offline gyakorolni a megfelelő pályákon és autókkal, aztán ha értékelhetően megy a dolog, akkor kipróbálni az online futamokat.

    Tudtok tanácsot adni?
    Szia,

    Én a mai fejemmel azt gondolom, hogy nem érdemes offline kezdned. Nyugodtan gyere online, úgy sokkal többet fogsz tanulni fejlődni. Bár én csak a gtl-l játszom (online csak jó egy éve) össze sem hasonlítható a gépi ellenfél buta, lassú, kiszámítható mozgása, egy ember gondolkodásával, reakcióival. Főleg ha azt veszem ,hogy kicsit mindenki másképp vezet.

    Szóval gyere nyugodtan online, a GTR-s srácok is biztos fognak segíteni, es ha beszerzel egy gtl-t, akkor ott is tuti találsz segítőket.

  2. #502
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Szerintem is jobb ha online kezdesz.
    Egyrészt ahogy írták is nem jó ötlet a gép ellen versenyezni, mert az teljesen életszerűtlen amiket csinálnak.
    Ha meg nem versenyzel, csak körözöl, akkor már sokkal jobban jársz online, mert ott jó eséllyel lesz kitől ellesni pár dolgot. Ívek, fékpontok, már ránézésre is, meg ha kérdezel általában mindenki segít szívesen.

  3. #503
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Üdv mindenkinek.
    Volna egy problémám a Logitech Driving Force GT kormányommal. Még pedig, hogy a kormány működik, viszont míg a vezérlőpultnál még a jó név van kiírva, a baállításoknál viszont az elődje képe és neve szerepel. Emellett a logitech profiler nem ismeri fel, és mikor beállítom a kormányzási szöget, nem menti el azt. Eddig XP-t használtam, most viszont win-7-em van. Lehet, hogy ez okozza a problémát? Továbbá nem találom a telepítő lemezét. Ez probléma? Csak mert nem tudom, hogy volt-e hozzá. Még valami, használtan vettem. Ha bárki tud vmi megoldást, nagyon megköszönném.

  4. #504
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg V G. írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek.
    Volna egy problémám a Logitech Driving Force GT kormányommal. Még pedig, hogy a kormány működik, viszont míg a vezérlőpultnál még a jó név van kiírva, a baállításoknál viszont az elődje képe és neve szerepel. Emellett a logitech profiler nem ismeri fel, és mikor beállítom a kormányzási szöget, nem menti el azt. Eddig XP-t használtam, most viszont win-7-em van. Lehet, hogy ez okozza a problémát? Továbbá nem találom a telepítő lemezét. Ez probléma? Csak mert nem tudom, hogy volt-e hozzá. Még valami, használtan vettem. Ha bárki tud vmi megoldást, nagyon megköszönném.
    http://www.logitech.com/hu-hu/suppor...osid=14&bit=64
    Innen tölts drivert, hagyd a lemezt. Nekem is csinálta egy korábbi meghajtóval.


  5. #505
    Sziasztok

    Ha már szóba került a DFGT , akkor én is felteszem a kérdésemet ugyanehhez.

    Ki milyen alap beállításokat a driverben illetve GTR 2-ben?

    Én kicsit próbálgattam, és az jött le, hogy a FFB idegesít, ezért kikapcsoltam a játékon belül (ennek ellenére néha érzek valami kicsi vibrációt). Ellenben a kormány középre való visszahúzását (ez végülis szervó nem?) bekapcsoltam. De most olvasom a pár hsz-el korábban javasolt cikkben, hogy érdemes kikapcsolni, mert nincs rá szükség. Ez hogyan van? Olyankor is van olyan hatás ami visszahúzza?

    GTR2-ben a kormányszöget max 23 fokra lehet beállítani egy kocshoz. Ha így teszek, akkor a programban az elfordulást 552-re beállítva kapom meg a kiindulási alapnak szánt 24-es arányszámot ami ugye egy kerékre nézve 12. És akkor innen lehet finomítani a stílusomnak megfelelően.

    A gázt és a kormányt lineárisra tettem, de a féket degresszívre, azaz a legelején harap egy nagyot, utána csökken a meredeksége. Igazából ezt azért csináltam, mert kényelmetlen egyelőre a székem és a lábam hozzáér folyamatosan a fékpedálhoz. Namost emiatt tettem be holtjátékot a fékbe, így nem fékez automatikusan ha kicsit hozzáér a lábam, de ha fékezni kell, akkor rendesen belekezd.

    Jók amiket leírtam?

    Üdv

    András

  6. #506
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Kösz a linket, de ez a profiler nem ismeri fel.

  7. #507
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Aske írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már szóba került a DFGT , akkor én is felteszem a kérdésemet ugyanehhez.

    Én kicsit próbálgattam, és az jött le, hogy a FFB idegesít, ezért kikapcsoltam a játékon belül (ennek ellenére néha érzek valami kicsi vibrációt). Ellenben a kormány középre való visszahúzását (ez végülis szervó nem?) bekapcsoltam. De most olvasom a pár hsz-el korábban javasolt cikkben, hogy érdemes kikapcsolni, mert nincs rá szükség. Ez hogyan van? Olyankor is van olyan hatás ami visszahúzza?
    Ha zavar az FFB, akkor a driverben a spring és damper effektet húzd nullára, az effektek mennyiségét tedd a játékban mediumra, ne felejtsd el beállítani a fordított effekteket, illetve első körben azt javasolnám, hogy az FFB erejét a játékban húzd le, találd meg azt az határt, ahol ne zavar, de még érzed. Ilyenkor nem kell centering miaszösz, mert a futóműből eredő FFB erők alapvetően középre orientálják a kormányt ha ahald az autó.

    Ha az FFB-t kikapcsolod, akkor kellhet csak esetleg a középrehúzás cucc.

    A többi amit írtál az kábé jó... Sok sikert a pályán!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 16. 14:55.

  8. #508
    Üdv mindenkinek!

    Olyan érzésem van, hogy a videokártyám nem működik megfelelően. Szeretném letesztelni, de nem tudom mivel, hogyan! Segítsetek kérlek! ATI Radeon x1950Pro

    Segítségeteket előre is köszönöm!

  9. #509
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!

    Olyan érzésem van, hogy a videokártyám nem működik megfelelően. Szeretném letesztelni, de nem tudom mivel, hogyan! Segítsetek kérlek! ATI Radeon x1950Pro

    Segítségeteket előre is köszönöm!
    Szeva!

    3dMark xx

  10. #510
    Idézet Eredetileg Dűzni írta Hozzászólás megtekintése
    Szeva!

    3dMark xx
    Köszönöm a választ! Nekem olyan érzésem van, hogy elromlott, ezért gyengébb! A "3dMark" arra is jó?

  11. #511
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ! Nekem olyan érzésem van, hogy elromlott, ezért gyengébb! A "3dMark" arra is jó?
    Itt van egy referencia érték 3dmark 06-hoz. Nyilván procifüggő a pontszám, de összehasonlításhoz megfelelő.
    http://www.legitreviews.com/article/406/10/

  12. #512
    Sziasztok! Hol lehet beállítani, hogy amikor belépek a boxba, autopilotra váltson vagy ne? Tehát hogy ne én irányítsam hanem a gép, vagy fordítva?

  13. #513
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kunflex írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Hol lehet beállítani, hogy amikor belépek a boxba, autopilotra váltson vagy ne? Tehát hogy ne én irányítsam hanem a gép, vagy fordítva?
    profilneved.PLR fájlt jegyzettömbbel megnyitod és megkeresed az autopit sort és ott az értéket átírod (0 vagy 1).

  14. #514
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Üdv mindenkinek!
    Van valakinek tippe arra, hogy mit nem szerethet a DFGT kormányom a win7-en? Működik, viszont a gép mindenhol DFP-ként írja ki, ha belemegyek a játékvezérlőkbe, ott a DFP fényképét adja ki, és nem menti el a beállításokat (kormányzási szög stb.). Továbbá a profiler se érzékel Logitech vezérlőt a gépen (pedig még a DFP is az) Kipróbáltam egy Xp-s gépen, ott gond nélkül működött. Csak én vagyok ilyen szerencsés, vagy más is találkozott ezzel a problémával? Illetve mi lehet rá e megoldás az XP feltelepítésén kívül?

  15. #515
    Idézet Eredetileg V G. írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!
    Van valakinek tippe arra, hogy mit nem szerethet a DFGT kormányom a win7-en? Működik, viszont a gép mindenhol DFP-ként írja ki, ha belemegyek a játékvezérlőkbe, ott a DFP fényképét adja ki, és nem menti el a beállításokat (kormányzási szög stb.). Továbbá a profiler se érzékel Logitech vezérlőt a gépen (pedig még a DFP is az) Kipróbáltam egy Xp-s gépen, ott gond nélkül működött. Csak én vagyok ilyen szerencsés, vagy más is találkozott ezzel a problémával? Illetve mi lehet rá e megoldás az XP feltelepítésén kívül?
    Lehet hogy régebbi (elég régi) a Logitech profilered. Próbálj újabbat letölteni.Nálam 5.10.127 -es verzió van és az is csak 2010-es , de a DFGT-t már ismeri.

  16. #516
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Onnan töltötem le, amit Morgo is megadott.

  17. #517
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Sziasztok

    Nem rég töltöttem le a GTR2 a steamröl.
    Az a problémám hiába rakom a kiegészítéseket a GTR fökönyvtárába a játékban nem jelennek meg.
    Ez mitől lehet rá raktam HGTRM10 tavasz packot , ADAC GT master mod ot abból sem látok semmit a játékban.A GAMEDATA ban látom hogy bemásolta.
    A szerverre sem tudok belépni.
    Mit kell még rá raknom?
    Köszi üdv
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 02. 08. 23:44. Indoklás: kiegészítés

  18. #518
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Nem rég töltöttem le a GTR2 a steamröl.
    Az a problémám hiába rakom a kiegészítéseket a GTR fökönyvtárába a játékban nem jelennek meg.
    Ez mitől lehet rá raktam HGTRM10 tavasz packot , ADAC GT master mod ot abból sem látok semmit a játékban.A GAMEDATA ban látom hogy bemásolta.
    A szerverre sem tudok belépni.
    Mit kell még rá raknom?
    Köszi üdv
    Mutass egy képet a mappáidról az intézőből, ahol jól látszik minden, mit hova raktál...

  19. #519
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Igy néz ki most a GAMEDATA
    nem tudom ezekböl látszik e


    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 02. 09. 11:07. Indoklás: kieg

  20. #520
    A sounds mappában azok a hangok, vagy a kocsikat tetted oda, mert ha azok az autók akkor azokat teams-ba kellene tenni.

  21. #521
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    A sounds mappában azok a hangok, vagy a kocsikat tetted oda, mert ha azok az autók akkor azokat teams-ba kellene tenni.
    A gamedatát mindig beraktam a gtr mappába és fölül irta a régit
    Szerintem azok a hangok
    Az autok pedig ezek,nem?


    ez az üzenet pontosan

    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 02. 09. 14:32.

  22. #522
    Azok tényleg a hangok, megnéztem és nálam is így néz ki, -akkor sajnos nem tudom mi lehet a gond..

  23. #523
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    A gamedatát mindig beraktam a gtr mappába és fölül irta a régit
    Szerintem azok a hangok
    Az autok pedig ezek,nem?


    ez az üzenet pontosan

    Csak egy feltevés, de a "GTR2 - Steam" topikban valaki így írta le a steam-es játékok telepítésének helyét: "X:\Steam\SteamApps\common\...... " Neked nincs ilyen? Ha van, akkor ide kellene bemásolni a modot is.

    Közben megnéztem azon a gépen amin a játékaim vannak, hogy nekem a "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\" belül vannak a játékok.
    Utoljára módosította: White; 2013. 02. 09. 20:41.

  24. #524
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy feltevés, de a "GTR2 - Steam" topikban valaki így írta le a steam-es játékok telepítésének helyét: "X:\Steam\SteamApps\common\...... " Neked nincs ilyen? Ha van, akkor ide kellene bemásolni a modot is.

    Közben megnéztem azon a gépen amin a játékaim vannak, hogy nekem a "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\" belül vannak a játékok.
    Köszi ez volt a megoldás.
    Én hülye a C:\GTR2 be másoltam közben ugy kell ahogy te mondtad.
    Viszont még igy sem találom a Ferrari 458 at és a Porsche 997 ,pedig benne vannak a mappában
    Nem kellene valamit törölnöm ,igy hogy rossz helyre másoltam?
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 02. 09. 21:15. Indoklás: kieg

  25. #525
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi ez volt a megoldás.
    Én hülye a C:\GTR2 be másoltam közben ugy kell ahogy te mondtad.
    Viszont még igy sem találom a Ferrari 458 at és a Porsche 997 ,pedig benne vannak a mappában
    Nem kellene valamit törölnöm ,igy hogy rossz helyre másoltam?
    Szerintem valami hiba csúszott a letöltésnél a fájlokba, úgyhogy azt javaslom, hogy tölts le újra a modot és telepídsd újra.

Oldal: 21 / 23 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •