Oldal: 32 / 34 ElsőElső ||| 22 28 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó
Találatok: 776 - 800 (845 összesen)
  1. #776
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Találtam egy F1-es yt csatornát, ami elég rendesen belemegy a dolgok sűrűjébe.

    Az év legfontosabb (virál) sztorija, Vettel-Leclerc párharc dinamikája:

  2. #777
    Csak a vágás rohadt idegesí

  3. #778

  4. #779
    Az "F150" kuponnal ismét lehet féláron F1TV előfizetést venni - elvileg vasárnapig. Még az is működik, hogy lemondod a meglévő meghosszabbítását és néhány hónapig két élő előfizetés van a fiókon, tavaly nálam is így volt egy darabig.

  5. #780
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Egy regi felvetel: Alonso-Hamilton csata, 2013 Kanada. Kivancsi vagyok, kinek tunik fel a furcsa strategiai huzas.


  6. #781
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy regi felvetel: Alonso-Hamilton csata, 2013 Kanada. Kivancsi vagyok, kinek tunik fel a furcsa strategiai huzas.
    Erről jut eszembe, hogy ugyan a tehetséges rendezőknek hála az adásban ez sem ment le teljes egészében, de Spában Albon se hagyta magát átverni az utolsó körben.
    https://streamable.com/hxz2a
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 01. 05. 21:00.

  7. #782
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Igen, ez ugyanaz a sztori, mondjuk annyi a különbség, hogy anno Hamilton meg bele is fékezett.

  8. #783
    Zandvoortot idén lehet majd újramodellezni. Végül nagyobb volumenű változtatásokat végeznek, az utolsó kanyar pedig döntött lesz az F1 miatt, a cél hogy akár nyitott DRS-el tudjanak majd rajta átmenni



  9. #784
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Zandvoortot idén lehet majd újramodellezni. Végül nagyobb volumenű változtatásokat végeznek, az utolsó kanyar pedig döntött lesz az F1 miatt, a cél hogy akár nyitott DRS-el tudjanak majd rajta átmenni
    Aztán majd hisztiznek a gumikopás miatt, és lesz egy elb..ott unalmas vonatozás..nem sok "terv" jött be eddig a páylákkal kapcsolatban
    de ne legyen igazam...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #785
    Érdekes megoldást tesztel ma a Merci


  11. #786
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes megoldást tesztel ma a Merci ]
    S ez mire jó?
    Nekem sajna a Senna-s balesetet juttatja eszembe.

  12. #787
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    S ez mire jó?
    Nekem sajna a Senna-s balesetet juttatja eszembe.
    Feltételezések szerint ahogy Hamilton az egyenes elején maga felé húzza a kormányt, elől megszünteti az összetartást a légellenállás csökkentése érdekében, féktáv előtt pedig visszatolja. Azt mondjuk nem tudom, ezt hogyan vitték keresztül/fogják keresztülvinni az FIA-n.

  13. #788
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    S ez mire jó?
    Nekem sajna a Senna-s balesetet juttatja eszembe.
    Megváltozik az autó körüli áramláskép, csökken a légellenállás és alacsonyabbra kerül(het) a hasmagasság amikor a pilóta "aktiválja" a rendszert a kormány magára húzásával. + jobb kopáskép, egyenletesebb gumihőmérséklet, emiatt pedig összességében nagyobb terhelhetőség a kanyarokban, stb, stb.


    Egyébként a megoldás több ízben is megszegi az F1-re vonatkozó technikai előírásokat. Ebben a formában, Melbourneben biztosan nem fogjuk látni, ha meg igen, akkor abból óvás is lesz..

  14. #789
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a megoldás több ízben is megszegi az F1-re vonatkozó technikai előírásokat. Ebben a formában, Melbourneben biztosan nem fogjuk látni, ha meg igen, akkor abból óvás is lesz..
    Az első paddock infók alapján a riválisok és az FIA szerint is legális. De biztos lesz még emiatt cirkusz.

  15. #790
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Mindenesetre zseniális

  16. #791
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az első paddock infók alapján a riválisok és az FIA szerint is legális. De biztos lesz még emiatt cirkusz.
    Közben olvastam/hallgattam én is néhány véleményt erről és valóban szabályosnak mondják.. (igaz, volt már nem egy olyan rendszer, ami átment az FIA rostáján, aztán egy óvás után mégis szabálytalannak minősült)
    Nem szeretném előre temetni az évet, de ha másban nem is, akkor maximum abban bízhatunk, hogy a gyakorlatban nem jelent majd akkora előnyt mint papíron.
    +1, év eleje van, költségcsökkentési céllal be lehetne tiltani Melbourne előtt, még akkor is, ha az ötlet (ahogy előttem írják) valóban zseniális.

  17. #792
    Érdekes időket élünk, több sorozathoz hasonlóan az F1 is virtuális versenyeket fog rendezni az elmaradt futamok helyett, ahol a valós pilóták mellett meghívott vendégek is lesznek:
    https://www.formula1.com/en/latest/a...j1IDMeiOi.html

    Az első a Virtuális Bahreini Nagydíj lesz most vasárnap 21:00-től.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 20. 13:22.

  18. #793
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes időket élünk, több sorozathoz hasonlóan az F1 is virtuális versenyeket fog rendezni az elmaradt futamok helyett, ahol a valós pilóták mellett meghívott vendégek is lesznek:
    https://www.formula1.com/en/latest/a...j1IDMeiOi.html

    Az első a Virtuális Bahreini Nagydíj lesz most vasárnap 21:00-től.
    Kiporgesgatloval, ABS-el es 50% damage-el

  19. #794
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Nevetséges.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #795
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Szóval gondolom a korona miatt -meg hogy ne süllyedjenek a feledés homályába-, az F1 most csomó régi teljes futamot felrak, igen jó, 50fps minőségben a youtube-ra.
    Pl 96 Monaco-ba mégcsak belekezdtem. Esős a pálya. Az esőmenő Schumi már az első kanyarban a falban. Hmm... De nemis ezaz érdekes...
    Megnéztem a 86-os adelade-i zárófutamot, ahol az első három között 3 pont lett a különbség. (Majdnem olyan szoros mint a ham-alo-kimi évben). De ennek kapcsán megnéztem a wikioldalt hogy ez hogyan jött össze. Wow, tiszta lila az egész tábla, állandóan mindenki kiesett. Szinte nem is döntött más. Volt olyan csapat aki egész évben indult és talán egyszer tudod végigmenni a kocsijával, úgy hogy ne robbana fel, vagy esne szét. Okosabb csapatok már elöbb belátták, hogy a kocsi nemjó. Persze tudtam hogy régen elpukkantak a gépek, de ez most így visszanézve elég shocky

  21. #796
    Harminc napig egyébként most az F1TV archívum is ingyenes, ha valaki épp nagyon ráér.

  22. #797
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Harminc napig egyébként most az F1TV archívum is ingyenes, ha valaki épp nagyon ráér.
    Tegnap ota varom a megerosito mailt
    En 86 ota nezem az F1 et, de oszinten abszolut nem zavar, hogy iden csuszik/elmarad. Mar nagyon uncsi lett...

  23. #798
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Különben az ezredforduló környékén is úgy volt még, hogy a kis- és középcsapatoknál már sikernek számított, ha az egyik autó eljutott a célig. Mai szemmel már tényleg furcsának hat. A mostani megbízhatóság is elsősorban a számítástechnika fejlődésének köszönhető szerintem. Még manapság is sokszor hallani, hogy miért nem engedik a csapatokat többet tesztelni, de nekik sincs már akkora igényük rá, ma már szinte csak a rendszerellenőrzésről és a korrelációs tesztekről szól az egész, 90-95%-ban fel tudnak készülni előzetes szimulációkkal. Például mostanság az is egy bevett gyakorlat, hogy valamelyik fejlesztőpilóta bent van a gyárban pénteken "éjszakai műszakban" és a szabadedzéseken kapott adatok alapján nyüstöli a szimulátort és keresik, hogy a szombati parc ferméig merre menjenek tovább a setuppal. Az élcsapatoknál meg már a szimulátor összeköthető a tesztpaddal is, tehát akár még a valós erőforrást és hajtásláncot is tudják tesztelni közben, de én már olyat is olvastam, hogy a Mercinél pl. a tesztpadon képesek "visszajátszani" teljesített futamokat is a rögzített adatok alapján.

  24. #799

  25. #800
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem meglepő, ismerve Leclerc teljesítményét már.

Oldal: 32 / 34 ElsőElső ||| 22 28 29 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •