Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (63 összesen)

Téma: HTCM6 - Sturup

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    HTCM6 - Sturup

    A HTCM6 Bajnokság 1. futama

    Időpont: 2012. szeptember 19. (szerda)
    Pálya: Sturup
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 21:00
    Versenytáv: 2 x 28 kör
    Szerverjelszó: a versenyekre érvényes állandó jelszó
    Rajt: állórajt mindkét futamon

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!
    (a köridők látszanak, de a nevezés funkció egyelőre még nem elérhető)


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM6 - Őszi Szezon

    *****
    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A szabályzat előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    *****


    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 18. 18:13.

  2. #2
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Ha valahol, akkor itt garantált a káosz, időmérőn és futamon egyaránt

  3. #3
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Érdekes pálya! Nagyon feelinges, de hogy mi lesz itt ha a komplett mezőny megérkezik a 6-7 kanyarba! :-)

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes pálya! Nagyon feelinges, de hogy mi lesz itt ha a komplett mezőny megérkezik a 6-7 kanyarba! :-)
    móka
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Itt tuti h lesz körözés is, megkérek mindenkit h aki lassabb és leng neki a kék zászló valamint a tükörben felkapcsolt fényszóróval közelít valaki akkor pls a külső ívre húzódjon le, nem kell a belső ívet vagy a füvet választani.

    Apropó fényszórók, bevezethetnénk h a felkapcsolt lámpát a körözésekre használjuk, vagy hülye gondolat?
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  6. #6
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Érdekes. Érdekes pálya ez. Itt egy jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=2vMaUbUhDzk

    Ezen a pályán az RWD-knek nincs könnyű dolguk a valóságban sem. Ami viszont meglepő: jól látom, hogy Jason Watt kéziféket használ a fordulókban?

  7. #7
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes. Érdekes pálya ez. Itt egy jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=2vMaUbUhDzk

    Ezen a pályán az RWD-knek nincs könnyű dolguk a valóságban sem. Ami viszont meglepő: jól látom, hogy Jason Watt kéziféket használ a fordulókban?
    Tolószékes a srác, a bal oldali karral fékez, a jobb oldalival vált fel, a visszaváltást nem tudom mivel csinálja.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Jason_Watt

  8. #8
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Mrsoska írta Hozzászólás megtekintése
    Tolószékes a srác, a bal oldali karral fékez, a jobb oldalival vált fel, a visszaváltást nem tudom mivel csinálja.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Jason_Watt
    Akkor le a kalappal.

  9. #9
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes pálya! Nagyon feelinges, de hogy mi lesz itt ha a komplett mezőny megérkezik a 6-7 kanyarba! :-)
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    móka
    meg kacagás
    Utoljára módosította: prost; 2012. 09. 13. 12:45.

  10. #10
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    meg kacagás
    Úgy érted káröröm?


  11. #11
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy érted káröröm?
    Nem tudom ismered-e a videót (Spa), a LOL-ozók a legnagyobb LOL-ok
    http://img.gawkerassets.com/img/17y3...cmt-medium.gif

  12. #12
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Elég gáz verseny lesz ez. Egy körön még lehet gyorsnak lenni, de 28 kör húzós lesz. Aki nagyon belekezd az elején, annak kb. 12-15 kör után nem lesz gumija. Én most az xd segítségével próbálok verseny setup-ot csinálni és kitapasztalni, hogy mi lenne a jó versenytempó.

  13. #13
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Elég gáz verseny lesz ez. Egy körön még lehet gyorsnak lenni, de 28 kör húzós lesz. Aki nagyon belekezd az elején, annak kb. 12-15 kör után nem lesz gumija. Én most az xd segítségével próbálok verseny setup-ot csinálni és kitapasztalni, hogy mi lenne a jó versenytempó.
    Azt hittem, csak én kínlódok. 4-5 kör után elfogyott alólam a gumi. Most már több, mint 10-nél tartok, de egy "kilinccsel előre" kanyar és égnek a hátsó gumik. A jobb első sem bírja tovább.


  14. #14
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Akkor mondhatnám nyugodt vagyok, mert nem TDI fícsör a 2 kör után meggypiros jobb első gumi
    Qual tempót menve pár körön keresztül, olyan 45% gumikopás jön ki 28 körre. Akkor most készüljünk itt is, hogy boxolni kell?

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mondhatnám nyugodt vagyok, mert nem TDI fícsör a 2 kör után meggypiros jobb első gumi
    Qual tempót menve pár körön keresztül, olyan 45% gumikopás jön ki 28 körre. Akkor most készüljünk itt is, hogy boxolni kell?
    Hát ha úgy a gyorsabb a végén...

  16. #16
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mondhatnám nyugodt vagyok, mert nem TDI fícsör a 2 kör után meggypiros jobb első gumi
    Qual tempót menve pár körön keresztül, olyan 45% gumikopás jön ki 28 körre. Akkor most készüljünk itt is, hogy boxolni kell?
    azé mer túl hamar tolsz neki százat,finomabb kigyorsításokkal 3 kör?de komolyan biztos ugy lépsz rá mint a bömivel,"lényegében hosszabbra kell tenni picit a kigyorsytást és akkor nem kaparod el magad,egyébként kell neki pár km mire rááll a manusz mikor érdemes már maxra tolni,meghát sok tényező van amin bukik minden.
    egyszerü a box,minden az időn múlik semmi másonvagy cserélsz vagy nemés akkor még ugye asszem mentek változó idővel is ugyhogy káosz?:PPPmármint a fejekben,hogy akkor most mit is kéne csinálni mikor már a rácson vagy:Phayahayyy
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #17
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    azé mer túl hamar tolsz neki százat,finomabb kigyorsításokkal 3 kör?de komolyan biztos ugy lépsz rá mint a bömivel,"lényegében hosszabbra kell tenni picit a kigyorsytást és akkor nem kaparod el magad,egyébként kell neki pár km mire rááll a manusz mikor érdemes már maxra tolni,meghát sok tényező van amin bukik minden.
    egyszerü a box,minden az időn múlik semmi másonvagy cserélsz vagy nemés akkor még ugye asszem mentek változó idővel is ugyhogy káosz?:PPPmármint a fejekben,hogy akkor most mit is kéne csinálni mikor már a rácson vagy:Phayahayyy
    Azért írtam, hogy qual tempóban, mert direkt nyomtam neki, mint az állat, de azért mégis nonszensz, hogy 4 kör után leválik a futófelület.

  18. #18
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Azért írtam, hogy qual tempóban, mert direkt nyomtam neki, mint az állat, de azért mégis nonszensz, hogy 4 kör után leválik a futófelület.
    akkor ez egy jó pályaérdekes 28 körötök lesz
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Azért írtam, hogy qual tempóban, mert direkt nyomtam neki, mint az állat, de azért mégis nonszensz, hogy 4 kör után leválik a futófelület.
    Nem véletlenül küzdött vele annyit Norbi, a Tádéval gyakorlatilag futamon kanyarban se fékezni, se gázt adni nem lehet, minden futam sakkmeccs a gumikkal.

  20. #20
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    A táv felétől a BMW irányíthatatlan. Egyébként a százalékos gumikopást mivel méritek?

  21. #21
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    XD + a háttérben fut a Real Time Telemetry
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  22. #22
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Mrsoska írta Hozzászólás megtekintése
    A táv felétől a BMW irányíthatatlan. Egyébként a százalékos gumikopást mivel méritek?
    XD. Ma teszteltem két beállítást és az elsővel 43%-os, a másodikkal 40%-os kopással lefutottam a 28 kört, végig irányítható maradt. A gond persze az, hogy a köridők nem kvali idők voltak - hogy is lettek volna azok, a végén cca. 3 másodperccel voltak rosszabbak a PB-nél. Ha azt nézem, hogy más sem cserél gumit és nem lesz nagy harc, akkor meg lehet futni egy szettel. Azért nem árt gyakorolni a pitelést...

  23. #23
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Nem mondok nagy okosságot, de kvalira belőtt autóval ne kalkuláljátok a versenytávra várható gumikopást, legalábbis nálam mindig van 1 kvali, és 1 verseny setup, utóbbi 99%-ban rosszabb köridőket hoz, de kompenzálódik azzal, hogy nem eszi meg a gumikat pár kör alatt, illetve stabilabbra csinálom vele az autót, így az esetleges 1 gyorskörön tartható koncentráció helyett a verseny közben be,-becsúszó figyelmetlenségek a stabilabb beállításnak köszönhetően könnyebben korrigálhatóak...nálam legalábbis!

  24. #24
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    XD. Ma teszteltem két beállítást és az elsővel 43%-os, a másodikkal 40%-os kopással lefutottam a 28 kört, végig irányítható maradt. A gond persze az, hogy a köridők nem kvali idők voltak - hogy is lettek volna azok, a végén cca. 3 másodperccel voltak rosszabbak a PB-nél. Ha azt nézem, hogy más sem cserél gumit és nem lesz nagy harc, akkor meg lehet futni egy szettel. Azért nem árt gyakorolni a pitelést...
    Ha átlag körönkén 1.5mp-t buksz, az 28 körön 42 mp. Mennyi egy kerékcsere?
    Megnéztem 1.01.8s-os versenytempóval a fogyást teletankkal. 28-körre 52% jött ki.

  25. #25
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ha átlag körönkén 1.5mp-t buksz, az 28 körön 42 mp. Mennyi egy kerékcsere?
    Megnéztem 1.01.8s-os versenytempóval a fogyást teletankkal. 28-körre 52% jött ki.
    Magyarul, ha nem 40%-ra kopasztom le a gumit, hanem jobban, akkor gyorsabb lehetek és nem lesz 28 körön 42 másodperc a különbség. Viszont nem hiszem, hogy 1.01.8-as versenytempót lehet tartani az egész versenyen. És akkor még ott van a többi versenyző is. Nem azért jön senki, hogy a másikat kísérgesse.
    Úgyis a versenyen fogunk választ kapni a dolgokra. Az is elég, ha valaki elfékezi magát az ember mögött, kirak a fűre, aztán máris bukik minden. Nameg verseny közben óvni a gumit más, mint üres pályán körözgetni. Ezt persze igazából nem neked mondom, hiszen Te itt egyike vagy a legnagyobb tapasztalattal bíró versenyzőknek. A magam részéről csak azt mondom, hogy szerintem ez a legnehezebb versenynek ígérkezik, amin eddig elindultam. Ha a top 10-ben végzek, már annak is örülni fogok, alapból pedig arra készülök, hogy fogok kereket cserélni.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •